Messi zemřel, šokovala stanice Fox Sports fanoušky

28. 5. 2012 13:03
Lionel Messi.
Lionel Messi.

Televizní stanice Fox Sports předvedla totální trapas. Na oficiálním twitterovém účtu šokovala zprávou, že nejlepší fotbalista planety a hvězda Barcelony Lionel Messi zemřel na tréninku na srdeční zástavu. Stanice se musela omluvit. Stala se prý obětí hackerského útoku.

Zpráva byla z Twitteru téměř okamžitě smazána, přesto stačila vyvolat celosvětové pozdvižení. Stanice pak uklidňovala fanoušky, že Messi je v pořádku, a omluvila se.

"Máme podezření, že náš účet na Twitteru byl atakován neznámými hackery. Přesto se všem, které naše informace o Messiho smrti zasáhla, omlouváme," uvedla Fox Sports v prohlášení.

Barcelonský střelec se po skončení ligové sezony odebral domů do Argentiny a trénuje s reprezentací. Tu v sobotu čeká zápas s Ekvádorem, který je součástí kvalifikace na světový šampionát. Messi by u toho neměl chybět.

Autor: - pv -Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační foto

Helmu s obrázky zabitých Ukrajinců mu zakázali. Ale smí mít černou pásku

Sport
Aktualizováno: 10. 2. 2026 18:14
ilustrační foto

Je vám zima? To je zdání, letošní leden byl pátý nejteplejší v historii měření

Zahraničí
10. 2. 2026

Europoslanci schválili snížení emisí o 90 procent do roku 2040 oproti roku 1990

Zahraničí
10. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ