Mourinho už teče. Nadával trenérovi soupeře

14. 9. 2015 13:50
José Mourinho.
José Mourinho.

Trenér fotbalistů Chelsea José Mourinho se po sobotní prohře 1:3 s Evertonem v anglické lize údajně dostal do sporu s koučem domácího týmu Robertem Martínezem. Podle britských médií mu dokonce i sprostě nadával.

Mourinho měl jako hostující trenér promluvit na tiskové konferenci první, aby mohl jeho tým odcestovat zpět do Londýna. Novináři se však zdrželi při rozhovoru s Martínezem u hřiště. "Roberto, příště mi řekni, abych šel před tebou, protože nás čeká cesta domů," prohlásil naštvaně portugalský kouč.

"My to neovlivníme, José. Já to neovlivním," odpověděl Martínez, na což Mourinho údajně reagoval nadávkou. "Když nás v minulé sezoně porazili 6:3, byl velmi příjemný a takového ho mám radši," řekl trenér Evertonu, který připravil obhájci titulu už třetí porážku v sezoně.

Chelsea z dosavadních pěti kol vyhrála jen jednou a se čtyřmi body ji dělí dva od sestupového pásma. "Vím, že hodně lidí má po těch letech radost vidět mě v takové situaci, ale můžu všechny ujistit, že Chelsea v příští sezoně druhou ligu hrát nebude," prohlásil Mourinho.

PODÍVEJTE SE NA SESTŘIH ZE ZÁPASU EVERTONU PROTI CHELSEA (3:1):


Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Frank Augstein

Další čtení

Ukrajinská armáda osvobodila sedm obcí, oznámil Zelenskyj

Zahraničí
Aktualizováno: 19. 9. 2025 00:11

Velký boj? Komora inženýrů nesouhlasí s UNESCO kvůli výtoňskému mostu

Ekonomika
Aktualizováno: 19. 9. 2025 00:26

Americké firmy prý v Británii investují rekordních 150 miliard, dohodl Trump

Ekonomika
Aktualizováno: 19. 9. 2025 00:54

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ