Nadvakrát zlomená noha. Shawa čeká druhá operace

18. 9. 2015 09:53
Obránce Manchesteru United Luke Shaw, který si v úterním zápasu fotbalové Ligy mistrů v Eindhovenu nadvakrát zlomil pravou nohu, se v Nizozemsku podrobí ještě jedné operaci.
Obránce Manchesteru United Luke Shaw, který si v úterním zápasu fotbalové Ligy mistrů v Eindhovenu nadvakrát zlomil pravou nohu, se v Nizozemsku podrobí ještě jedné operaci.

Obránce Manchesteru United Luke Shaw, který si v úterním zápasu fotbalové Ligy mistrů v Eindhovenu nadvakrát zlomil pravou nohu, se v Nizozemsku podrobí ještě jedné operaci. Po zákroku, který je podle médií naplánovaný na pátek, chce vedení klubu přepravit zraněného hráče do Anglie.

Dvacetiletý anglický reprezentant Shaw se zranil po čtvrthodině hry po skluzu domácího Héctora Morena, jehož zákrok rozhodčí Nicola Rizzoli neposoudil jako faul. Shaw však zůstal v bolestech ležet na zemi a hřiště opustil s nasazenou kyslíkovou maskou na nosítkách. První operaci v Nizozemsku absolvoval hned v noci po zápase.

Podle úterního odhadu trenéra Louise van Gaala bude Shaw mimo hru asi půl roku. Eindhoven zvítězil 2:1, hostům tak nevyšel návrat do Ligy mistrů po roční odmlce.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Policisté pátrají po vězni, jenž utekl z věznice v Jiřicích, může být nebezpečný

Domácí
2. 5. 2026
ilustrační obrázek

Česko zažívá první letní den, přes 25 stupňů je na Plzeňsku nebo v Polabí

Domácí
2. 5. 2026
ilustrační obrázek

Požár lesa u Kryštofova údolí: hoří 25 hektarů, zasahuje 15 jednotek

Domácí
2. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ