Po Rosickém prý touží trenér Aston Villy

4. 12. 2010 15:39
Tomáš Rosický (vpravo) v zápase proti Aston Ville, jejíž dres možná oblékne.
Tomáš Rosický (vpravo) v zápase proti Aston Ville, jejíž dres možná oblékne.

O záložníka Tomáše Rosického z Arsenalu má velký zájem trenér konkurenční Aston Villy Gérard Houllier. Napsal to v sobotu britský deník Daily Mail s tím, že agent českého fotbalisty byl tento týden viděn v tréninkovém areálu birminghamského klubu.

Podle listu je Rosický prvním na seznamu hráčů, které by Houllier chtěl získat v lednovém přestupním termínu. O Rosického měl prý francouzský kouč zájem, ještě když trénoval Liverpool. Český reprezentant v té době nastupoval za Borussii Dortmund.

O českém záložníkovi se ví, že není spokojen s tím, kolik dostává v Arsenalu příležitostí, uvedl list. Od příchodu z Dortmundu před čtyřmi roky se Rosický potýká se zraněními a celý zápas odehrál jen v 23 případech.

Houllier převzal Aston Villu v září, ale týmu se zatím nedaří navázat na minulý ročník, v němž skončil šestý. Po patnácti kolech je na patnáctém místě, těsně nad sestupovým pásmem.

Houllier nedávno angažoval do zálohy jiného bývalého hráče Arsenalu Roberta Pirése, exmistra světa a Evropy. Políčeno má prý na dalšího krajana Frédérika Piquionneho z West Hamu.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

pevnostní minomet M32, zbraňová amnestie

Lidé při zbraňové amnestii odevzdávají kuriózní zbraně, naposledy minomet ráže 81 mm

Domácí
30. 4. 2026
ilustrační obrázek

Černé pálenice jedou na plné obrátky: Zlínský kraj bije rekordy v nelegální výrobě alkoholu

Domácí
30. 4. 2026
ilustrační obrázek

Válka s Íránem stála USA až bilion korun, Pentagon přiznal jen polovinu

Zahraničí
30. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ