Konec Výborných v Boleslavi. Nově přichází Bukač s Ujčíkem

3. 4. 2017 17:12
Luděk Bukač.
Luděk Bukač.

Extraligová Mladá Boleslav na svém webu potvrdila, že bývalého kapitána týmu Davida Výborného po jedné sezoně na pozici sportovního manažera Bruslařského klubu vystřídá Luděk Bukač mladší. Vrací se do známého prostředí, u Středočechů působil v minulosti jako manažer i trenér.

Devětačtyřicetiletý Bukač pracoval v Mladé Boleslavi naposledy na začátku sezony 2014/15, kdy ho ve funkci sportovního manažera nahradil Jaromír Látal. Posléze trénoval v Itálii.

Poté působil jako sportovní manažer v prvoligové Slavii, z které se rozhodl v říjnu odejít v reakci na kroky vedení pražského klubu zastupovaného členem představenstva Vladimírem Pitterem. Přestože klub vstupoval do sezony s nejvyššími ambicemi, Slavia se záhy ocitla v problémech, musela výrazně snížit náklady na tým a uvolnila celou řadu hráčů.

Vedle Davida Výborného skončil v Mladé Boleslavi na postu hlavního kouče i jeho otec František, jenž bude vypomáhat pouze z pozice konzultanta. Novými trenéry Bruslařského klubu by se podle informací médií z poloviny března měli stát Patrik Augusta a Viktor Ujčík, kteří v současné době pracují v Jihlavě.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Škoda Group připravuje nové jméno a logo, musí ho mít nejpozději do června 2029

Ekonomika
21. 7. 2026
ilustrační foto, hráč na ukulele

Víkendový ukulele festival ve středočeských Úněticích zahájí finský orchestr

Kultura
22. 7. 2026

Novým velitelem ukrajinské armády bude Drapatyj, oznámil Zelenskyj

Zahraničí
21. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ