První finále bere Třinec, rozhodly přesilovky Ocelářů

18.04.2019 19:35 Původní zpráva Aktualizováno 18.04. 21:50

Také se tak děje a Třinec slaví první bod v této finálové sérii.

Hrňa zblokoval Ševcovu střelu. Třinec je blízko výhře.

• 59:27

Hrubec uschoval nahození Filippiho v lapačce a raději uklidnil hru.

• 58:30

Třinici vyhovuje čas, kterého už moc nezbývá. Liberec jde do úplného risku a hraje opět bez brankáře.

• 57:54

Hudáček však neunesl souboj s Musilem a následně se mu pomstil krosčekem a zbytečně oslabil svůj tým. Liberec jde dvě minuty před koncem třetiny do oslabení.

• 57:30

Liberec hraje bez brankáře. Will zůstává po oddechovém čase na střídačce.

• 57:10

Třinec už se jenom brání. Liberec jde naopak do závěrečného náporu.

• 55:30

Hosté hrají v plném počtu.

• 54:40

Jelínkova střela byl zblokována. Třinec následně vyhazuje.

• 54:05

Bílí Tygři budou muset ovšem začíd od vlastní branky.

• 53:30

Šance pro domácí. Gernát sice dal loktem soupeři, ale zas tak strašné to nebylo, nicméně obdržetl menší dvouminutový + osobní trest.

• 52:30

Liberci už moc času nezbývá a doposud si nevytvořil žádnou velkou šanci. Třinec navíc hraje chytře a pouze vyhazuje puky do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.

• 50:20

Zachar střílel po rychlé akci Liberce. V rychlosti však nedokázal pořádně ohrozit Hrubce.

• 48:10

Lakatoš se s vypětím všech sil nakonec dostal do zakončení, i když z ostrého úhlu, a donutil Hrubece zasáhnout. Liberec však stále prohrává v prvním finále o jednu branku.

• 46:33

Musil se vrací zpátky na led.

• 45:35

Až po minutě se podařilo Liberci rozestavit přesilovku. Birner vypálil, ale nepřesně a navíc vyhnal spoluhráče z pásma.

• 44:33

Musil (Třinec) zahrál vysokou holí a bude si muset odsedět dvě minuty.

• 44:13

Domácí chodí pořád do plných. Třinec perfektně brání střední pásmo a obrannou modrou čáru.