13.08.2018 15:03 Aktualizováno 13.08. 15:43

Hráči Philadelphie po vstřeleném gólu.

NHL
Voráček a Frolík vstřelili góly, Philadelphia ztratila obří náskok

Hokejový útočník Jakub Voráček pomohl gólem k vítězství Philadelphie nad Detroitem 6:5 v prodloužení a Flyers slavili už pojedenácté z posledních třinácti... více

Brankář Cam Talbot přestoupil z Edmontonu do Philadelphie.

Rekordní počet
Brankářská škatulata ve Philadelphii nekončí. Osmým bude Talbot

Kanadský hokejový brankář Cam Talbot se v NHL stěhuje z Edmontonu do Philadelphie výměnou za amerického gólmana Anthonyho Stolarze. Jednatřicetiletý mistr... více

Hokejový brankář Marek Langhamer v dresu Komety Brno.

KHL
Produktivní Kolář a gólman Langhamer přispěli k výhře Amuru

Obránce Jan Kolář si připsal asistenci u vítězného gólu Amuru Chabarovsk, který v Kontinentální hokejové lize porazil Kunlun 3:2 v prodloužení. Zápas rozhodla... více

Krejčí se Zachou přispěli asistencí k výhrám. Schneider utnul sérii

NHL

Aktualizováno 16.02. 10:04Útočník David Krejčí přispěl v pátečním utkání NHL asistencí k výhře hokejistů Bostonu 3:0 nad Anaheimem. Bruins uspěli počtvrté v řadě. Mezi nahrávače se... více