Prokop chce za rok víc. Chybovali jsme v navigaci, mrzelo ho

15.01.2017 05:30

Rallye
OBRAZEM: Češi na Dakaru. Pokoření rekordu, boj s technikou i zdravím

Původní zpráva Martin Prokop vylepšil o jednu příčku dosavadní české maximum, když dorazil do cíle na šestém místě. Aleš Loprais skončil pátý mezi kamiony, životní umístění... více

Martin Prokop na Dakaru.

Výborný výsledek
Prokop na Rallye Dakar skončil šestý, Loprais pátý

Aktualizováno 17.01. 18:55Martin Prokop obsadil šesté místo na Rallye Dakar a o jednu příčku vylepšil české maximum v kategorii automobilů. Šestatřicetiletý pilot se spolujezdcem Janem... více

Prokop pomáhal na Dakaru soupeři v boji o páté místo.

Dobrý skutek
Prokop pomáhal na Dakaru soupeři v boji o páté místo

Automobilový jezdec Martin Prokop se den před koncem Rallye Dakar posunul na 6. místo průběžného pořadí a v dnešní závěrečné etapě slavné soutěže se bude... více

Devátá etapa
Šestý Prokop pomohl soupeři. Prosil jak kočička, smál se

Martin Prokop obsadil v předposlední 9. etapě Rallye Dakar v Peru šesté místo a na stejnou pozici se v kategorii automobilů posunul i celkově. Šestatřicetiletý... více