San Antonio i Atlanta vyhráli, Boston se trápil

20.04.2016 10:14

Tomáš Satoranský (vlevo) brání Lauriho Markkanena.

NBA
Washington padl. Nestačilo ani 16 bodů Satoranského

Basketbalista Tomáš Satoranský předvedl v NBA tři parádní smeče a celkem dal 16 bodů, ale Washingtonu to stejně nepomohlo odvrátit porážku s Chicagem 120:126... více

Khris Middleton (v bílém) a Kentavious Caldwell-Pope svádí souboj o míč.

NBA
Lakers bez Jamese nestačili na vedoucí tým NBA Milwaukee

Basketbalisté Milwaukee porazili v NBA Los Angeles Lakers 115:101 a pojistili si vedení v soutěži. Diváci ale neviděli souboj hlavních hvězd obou týmů. více

Derrick Favors za Utah a Tomáš Satoranský v dresu Wizards.

NBA
Washington podlehl Utahu, Nowitzki předstihl Chamberlaina

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA doma s Utahem 95:116. Hosté po celé utkání dominovali a od třetí čtvrtiny nebylo o vítězi pochyb. Český reprezentant... více

Janis Adetokunbo.

NBA
James nezvládl koncovku, Adetokunbo dal 52 bodů

Basketbalisté Los Angeles Lakers v NBA prohráli 123:124 v New Yorku, když nezvládli koncovku. Ještě tři minuty před koncem vedli o 11 bodů, ale závěr prohráli... více