Skokani uzavřeli zimu sedmým místem v Planici

19.03.2016 12:00

Constantin Schmid z Německa.

Skoky na lyžích
Koudelka se ve druhém kole zlepšil, výhru bere Stoch

Aktualizováno 26.01. 18:34Skokan na lyžích Roman Koudelka vybojoval v závodu Světového poháru v Zakopaném 17. místo. V polovině soutěže figuroval s pokusem dlouhým 122,5 metru na 22.... více

Skvěle! Všichni Češi si v Zakopaném doskočili pro postup.

Skvěle! Všichni Češi si v Zakopaném doskočili pro postup

Stoprocentně úspěšní byli dnes čeští skokani na lyžích v kvalifikaci Světového poháru v Zakopaném. Do nedělního závodu jednotlivců postoupili Roman Koudelka,... více

Češi v Titisee nebodovali. Vyhrál opět Kubacki

V Titisee vyhrál i podruhé Kubacki. Češi nebodovali

Polský skokan na lyžích Dawid Kubacki vyhrál i druhý závod Světového poháru v Titisee-Neustadtu. Japonce Rjojua Kobajašiho porazil o tři desetiny bodu. Čeští... více

Polák David Kubacki.

Koudelka skončil v Německu třiadvacátý, kraloval Kubacki

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil třiadvacátý v závodu Světového poháru v německém Titisee-Neustadtu. Podruhé v sezoně vyhrál vítěz Turné čtyř můstků... více