Větrný závod skokanů v Kuopiu vyhrál Happonen

03.03.2008 20:03

Čeští fanoušci mají smůlu. Lednový Světový pohár skokanů na lyžích se v Liberci neuskuteční.

Oznámení federace
Rozhodnuto. Lednový Světový pohár skokanů v Liberci nebude

Aktualizováno 07.06. 17:25Návrat Světového poháru a letní Grand Prix ve skocích na lyžích do Liberce se v nadcházející sezoně neuskuteční. Mezinárodní lyžařská federace (FIS) to... více

Stoch završil sezonu výhrou, Polák opanoval i lety v Planici.

Skoky na lyžích
Stoch završil sezonu výhrou, Polák opanoval i lety v Planici

Král sezony ve skoku na lyžích Kamil Stoch završil Světový pohár dalším triumfem. Polský reprezentant ovládl při letech v Planici i druhý individuální závod a... více

Polský skokan na lyžích Kamil Stoch vede i v Planici, Kožíšek ve čtvrté deístce.

První kolo v Planici ovládl Stoch, Kožíšek ve čtvrté desítce

Čestmír Kožíšek obsadil v prvním kole závodu Světového poháru v letech na lyžích v Planici 34. místo. Jediný český zástupce doletěl na mamutím můstku na 199,5... více

Skokan na lyžích Roman Koudelka ve Willingenu.

Druhý závod ve Willingenu ovládl Forfang, Koudelka a spol. neuspěli

Druhý závod Světového ve skocích na lyžích ve Willingenu vyhrál Nor Johann André Forfang a slaví první triumf v sezoně. Druhé místo v neděli obsadil Polák... více