18.03.2018 17:13

Ester Ledecká během vítězného závodu na olympiádě v Koreji.

Světový pohár
Vítězný návrat na prkno. Ledecká má další triumf z oblíbené tratě

Aktualizováno 16.02. 10:03Ester Ledecká se úspěšně vrátila do Pchjongčchangu a na trati, na které loni získala olympijské zlato, oslavila na snowboardu sedmnáctý triumf v závodu... více

Eva Samková si i přes veškeré úspěchy na chválu ještě nezvykla.

Skromná šampionka
Na chválu jsem si ještě nezvykla, říká mistryně světa Samková

Původní zpráva Na její osobu posílají lidé superlativy ze všech stran. Snowboardistka Eva Samková se počátkem února dočkala po olympijském vítězství i touženého titulu... více

Ester Ledecká přechází podle plánu z lyží na snowboard.

Přechod na snowboard
Ledecká se vrací na "zlatý kopec", vyzkouší i budoucí olympijský

Po dvou měsících se Ester Ledecká vrací na snowboard. Ze sjezdařského mistrovství světa v Aare odletěla do korejského Pchjongčchangu, kde před rokem získala... více

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila třetí v závodu Světového poháru v německém Feldbergu.

Snowboardcross
Samková dál trápí soupeřky, ve Feldhergu je opět na bedně

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila třetí v závodu Světového poháru v německém Feldbergu. V prvním závodu po zisku titulu mistryně světa Samková nestačila... více