Politické funkce
Obama: Ženy jsou lepší vůdkyně než muži

17.12.2019 16:10

Pokud by všechny státy světa vedly ženy, projevilo by se to celkovým zlepšením životní úrovně. Na soukromé konferenci v Singapuru věnované tématu vůdcovství to řekl bývalý americký prezident Barack Obama.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Kostrč (7 hlasů) 17.12.2019 17:04

  On to popletl. Chtěl jen říct, že každá žena je lepší vůdce než on.

 • Blokovaná IP adresa (7 hlasů) 17.12.2019 17:47

  Možná tak lepší SVŮDKYNĚ, ale vůdkyně jako Merkel zcela určitě ne....

 • Jiří Hlaváček (5 hlasů) 17.12.2019 17:48

  Obama je idiot... Díky za "arabské jaro."

 • tyden tyden (5 hlasů) 17.12.2019 16:27

  a proto tam ta opice smrdela osm let :-)))))

 • Petr Harabaska (4 hlasy) 17.12.2019 16:19

  Pravda pouze částečná. Ony spíše zavádějí nežli vedou.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

|J. W.Goethe:
“Svět nazírán s hlediska mužské vůle, mužské žádostivosti, ba i sobeckosti — ale spolu svět, prolnutý, jak právě muž o tom sní, ženskou něhou, přímluvou milenek a všeodpouštějící láskou; toť základní polarita... co vzájemně se požadují, vespolek se doplňují oba pra-principy pozemského dění.” A..."opět otevřít pramen k původu lidství, ke kterému vlastní klíč především ženství." „Za věčným ženstvím jsme neseni výš."

2 hlasy

Jak to bylo v tech Starych povestich Ceskych? "Beda muzum, kterym zena vladne". A pak musela Libuse najit Premysla a byl na cas od zenskych pokoj. Az pak ta Marie Terezie....

0 hlasů

No tak snad lidstvo od těch dob udělalo nějaký pokrok,ne?Minimálně by mělo vědět,že inteligence není doménou mužů.A co se týče strategie,v tom jsou velmi vynalézavé.Vůdce toho víc nepotřebuje.

0 hlasů

Německý vzkaz: Musíte přijímat ilegální migranty. Vnutí je Lejnová zemím V4? Diktatura soudního dvora. Macron nás chce trestat. „Spravedlivý podíl“ namísto kvót. Podvolí se střední Evropa? Jde nám o život

SOEREN KERN sleduje opětovné snahy o zavedení migrantských kvót v Evropské unii, jejíž členské země chce Německo po desetiletích zase jednou rozvrátit - tentokrát definitivně

Německý ministr vnitra Horst Seehofer představil svůj plán reformy evropského azylového systému. Z uniklého návrhu plánu, který byl zveřejněn v médiích, je zřejmé, že EU bude od všech členských států vyžadovat přijímání ilegálních migrantů.

Země střední a východní Evropy jsou proti povinnému přerozdělování migrantů a chtějí, aby rozhodnutí o udělení povolení k pobytu zůstalo na úrovni jednotlivých států. Argumentují tím, že jednostranným uvalením migračních kvót na členské státy EU se nevolení byrokraté v Bruselu snaží donutit demokraticky zvolené evropské lídry, aby se podrobili jejich diktátu.

Co se dozvíme po Novém roce?
Debata o migraci je ve své podstatě debatou o evropském federalismu a o tom, do jaké míry umožní členské státy Evropské unii, aby si uzurpovala jejich rozhodovací pravomoci.

http://www.protiproud.cz/politika/4816-nemecky-vzkaz-musite-prijimat-ilegalni-migranty-vnuti-je-lejnova-zemim-v4-diktatura-soudniho-dvora-macron-nas-chce-trestat-spravedlivy-podil-namisto-kvot-podvoli-se-stredni-evropa-jde-nam-o-zivot.htm

CZEXIT

1 hlas

NOVÝ DRUH KRIMINALITY UPRCHLÍKŮ: KRIMINALITA DOMINANCE

Muslimské bandy mladých mužů přepadávají křesťanské jednotlivce, případně malé skupinky, vůči nimž jsou v početní převaze. Dělají to za účelem jejich cíleného ponížení a ukázání jim, že oni mají moc v jejich zemi. Často je přitom i okradou. Metoda, jak to dělají, je z archaických časů a pro civilizovaných Evropanů je absurdní. Deptá především psychické struktury svých obětí.

Na tomto místě uvedu tři případy ze Švédska, které zpracovala policie:

20-letého mladíka napadla 5 členná banda migrantů. S nožem ho přiměli, aby si klekl na chodník a líbal nohy jejich vůdci a vše filmovali.
V jiném případě banda migrantů přinutila 18-letého domácího mladíka hrozbou nože, aby si klekl na kolena a se jim omlouval. Přitom jim vůbec nic neudělal. Byla to jen demonstrace jejich dominance. Mladý muž se musel na kolenou několikrát omluvit, přičemž migranti se mu vysmívali a vše si filmovali. Nakonec ho nechali tak, vnitřně celého roztřeseného a šli do svého auta.
Třetí případ: Skupina mladých migrantů přinutila švédského chlapce bitkou, aby si dal mezi zuby bodnou zbraň a s ní před nimi tancoval. Pak ji musel líbat.
Radikalizace mladých muslimů je často rodinnou záležitostí a nápomocné v tom jsou i nespočetné islámské organizace v EU.

https://pravyprostor.cz/novy-druh-kriminality-uprchliku-kriminalita-dominance/

0 hlasů

Ono to bude stejné jako u mužů.Někdo je vůdce rozený,někdo ne.Žena má jen tu smůlu,že ji málokterý chlap bude jako vůdce respektovat.

0 hlasů

Už konečně zalez do pralesa ty černá mohamedánská opice.

3 hlasy

kromě dámy margaret thacher,žádnou " vůdkyni " na obzoru vidět není.thacher se do vedoucí pozice dostala jako vůdce, ne že byla ženská,sexisto obamáckej.on sám se ke korytu dostal protože byl černý semita žid.

1 hlas

Obama je idiot... Díky za "arabské jaro."

5 hlasů

Tak to máš za co děkovat. Amíkům se podařilo rozesrat_celý muslimský svět a dát do pohybu miliony migrantů mířících do Evropy. Bohaté země Perského zálivu mají své chude příbuzné u zadele!

1 hlas

Možná tak lepší SVŮDKYNĚ, ale vůdkyně jako Merkel zcela určitě ne. Nebo jako ničitelka Bundeswehru, gynekoložka kundoktorka Von Leyen.

7 hlasů

Není divu, že s takovou lichotkou pro ženy vyhrál volby,
neboť se cítí lepší než muži. Venkov v USA ale rozhodl
jinak, už raději pevnou ruku než velké plané proklamace.

3 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

On to popletl. Chtěl jen říct, že každá žena je lepší vůdce než on.

7 hlasů

a proto tam ta opice smrdela osm let :-)))))

5 hlasů

Pravda pouze částečná. Ony spíše zavádějí nežli vedou.

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.