Politické funkce
Obama: Ženy jsou lepší vůdkyně než muži

17.12.2019 16:10

Pokud by všechny státy světa vedly ženy, projevilo by se to celkovým zlepšením životní úrovně. Na soukromé konferenci v Singapuru věnované tématu vůdcovství to řekl bývalý americký prezident Barack Obama.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Kostrč (7 hlasů) 17.12.2019 17:04

  On to popletl. Chtěl jen říct, že každá žena je lepší vůdce než on.

 • Blokovaná IP adresa (7 hlasů) 17.12.2019 17:47

  Možná tak lepší SVŮDKYNĚ, ale vůdkyně jako Merkel zcela určitě ne....

 • Jiří Hlaváček (5 hlasů) 17.12.2019 17:48

  Obama je idiot... Díky za "arabské jaro."

 • tyden tyden (5 hlasů) 17.12.2019 16:27

  a proto tam ta opice smrdela osm let :-)))))

 • Petr Harabaska (4 hlasy) 17.12.2019 16:19

  Pravda pouze částečná. Ony spíše zavádějí nežli vedou.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

|J. W.Goethe:
“Svět nazírán s hlediska mužské vůle, mužské žádostivosti, ba i sobeckosti — ale spolu svět, prolnutý, jak právě muž o tom sní, ženskou něhou, přímluvou milenek a všeodpouštějící láskou; toť základní polarita... co vzájemně se požadují, vespolek se doplňují oba pra-principy pozemského dění.” A..."opět otevřít pramen k původu lidství, ke kterému vlastní klíč především ženství." „Za věčným ženstvím jsme neseni výš."

2 hlasy

Jak to bylo v tech Starych povestich Ceskych? "Beda muzum, kterym zena vladne". A pak musela Libuse najit Premysla a byl na cas od zenskych pokoj. Az pak ta Marie Terezie....

0 hlasů

No tak snad lidstvo od těch dob udělalo nějaký pokrok,ne?Minimálně by mělo vědět,že inteligence není doménou mužů.A co se týče strategie,v tom jsou velmi vynalézavé.Vůdce toho víc nepotřebuje.

0 hlasů

Německý vzkaz: Musíte přijímat ilegální migranty. Vnutí je Lejnová zemím V4? Diktatura soudního dvora. Macron nás chce trestat. „Spravedlivý podíl“ namísto kvót. Podvolí se střední Evropa? Jde nám o život

SOEREN KERN sleduje opětovné snahy o zavedení migrantských kvót v Evropské unii, jejíž členské země chce Německo po desetiletích zase jednou rozvrátit - tentokrát definitivně

Německý ministr vnitra Horst Seehofer představil svůj plán reformy evropského azylového systému. Z uniklého návrhu plánu, který byl zveřejněn v médiích, je zřejmé, že EU bude od všech členských států vyžadovat přijímání ilegálních migrantů.

Země střední a východní Evropy jsou proti povinnému přerozdělování migrantů a chtějí, aby rozhodnutí o udělení povolení k pobytu zůstalo na úrovni jednotlivých států. Argumentují tím, že jednostranným uvalením migračních kvót na členské státy EU se nevolení byrokraté v Bruselu snaží donutit demokraticky zvolené evropské lídry, aby se podrobili jejich diktátu.

Co se dozvíme po Novém roce?
Debata o migraci je ve své podstatě debatou o evropském federalismu a o tom, do jaké míry umožní členské státy Evropské unii, aby si uzurpovala jejich rozhodovací pravomoci.

http://www.protiproud.cz/politika/4816-nemecky-vzkaz-musite-prijimat-ilegalni-migranty-vnuti-je-lejnova-zemim-v4-diktatura-soudniho-dvora-macron-nas-chce-trestat-spravedlivy-podil-namisto-kvot-podvoli-se-stredni-evropa-jde-nam-o-zivot.htm

CZEXIT

1 hlas

NOVÝ DRUH KRIMINALITY UPRCHLÍKŮ: KRIMINALITA DOMINANCE

Muslimské bandy mladých mužů přepadávají křesťanské jednotlivce, případně malé skupinky, vůči nimž jsou v početní převaze. Dělají to za účelem jejich cíleného ponížení a ukázání jim, že oni mají moc v jejich zemi. Často je přitom i okradou. Metoda, jak to dělají, je z archaických časů a pro civilizovaných Evropanů je absurdní. Deptá především psychické struktury svých obětí.

Na tomto místě uvedu tři případy ze Švédska, které zpracovala policie:

20-letého mladíka napadla 5 členná banda migrantů. S nožem ho přiměli, aby si klekl na chodník a líbal nohy jejich vůdci a vše filmovali.
V jiném případě banda migrantů přinutila 18-letého domácího mladíka hrozbou nože, aby si klekl na kolena a se jim omlouval. Přitom jim vůbec nic neudělal. Byla to jen demonstrace jejich dominance. Mladý muž se musel na kolenou několikrát omluvit, přičemž migranti se mu vysmívali a vše si filmovali. Nakonec ho nechali tak, vnitřně celého roztřeseného a šli do svého auta.
Třetí případ: Skupina mladých migrantů přinutila švédského chlapce bitkou, aby si dal mezi zuby bodnou zbraň a s ní před nimi tancoval. Pak ji musel líbat.
Radikalizace mladých muslimů je často rodinnou záležitostí a nápomocné v tom jsou i nespočetné islámské organizace v EU.

https://pravyprostor.cz/novy-druh-kriminality-uprchliku-kriminalita-dominance/

0 hlasů

Ono to bude stejné jako u mužů.Někdo je vůdce rozený,někdo ne.Žena má jen tu smůlu,že ji málokterý chlap bude jako vůdce respektovat.

0 hlasů

Už konečně zalez do pralesa ty černá mohamedánská opice.

3 hlasy

kromě dámy margaret thacher,žádnou " vůdkyni " na obzoru vidět není.thacher se do vedoucí pozice dostala jako vůdce, ne že byla ženská,sexisto obamáckej.on sám se ke korytu dostal protože byl černý semita žid.

1 hlas

Obama je idiot... Díky za "arabské jaro."

5 hlasů

Tak to máš za co děkovat. Amíkům se podařilo rozesrat_celý muslimský svět a dát do pohybu miliony migrantů mířících do Evropy. Bohaté země Perského zálivu mají své chude příbuzné u zadele!

1 hlas

Možná tak lepší SVŮDKYNĚ, ale vůdkyně jako Merkel zcela určitě ne. Nebo jako ničitelka Bundeswehru, gynekoložka kundoktorka Von Leyen.

7 hlasů

Není divu, že s takovou lichotkou pro ženy vyhrál volby,
neboť se cítí lepší než muži. Venkov v USA ale rozhodl
jinak, už raději pevnou ruku než velké plané proklamace.

3 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

On to popletl. Chtěl jen říct, že každá žena je lepší vůdce než on.

7 hlasů

a proto tam ta opice smrdela osm let :-)))))

5 hlasů

Pravda pouze částečná. Ony spíše zavádějí nežli vedou.

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi