Sýrie
Trýznivá atmosféra. Jak to vypadá v base pro bojovníky IS?

01.11.2019 06:00

Na podlaze ve věznici, kterou střeží syrští Kurdové, jsou jeden vedle druhého uloženi bojovníci Islámského státu, někteří z nich jsou těžce nemocní. Další jenom sedí a je vidět pahýly jejich končetin po amputacích.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Julka Neznámá (11 hlasů) 01.11.2019 09:30

  Schovívavost bych pochopila u vězněných vojáků pravidelné armády,...

 • jadoles nepojedu (8 hlasů) 01.11.2019 08:21

  Nějak mi uniká smysl tohoto článku.Šli dobrovolně.Jsem dalek...

 • Jeroným Pražský b. (4 hlasy) 01.11.2019 13:11

  Nechápu, jak tuhle zločineckou organizaci, Islámský stát, mohly ve...

 • Josef Novák (4 hlasy) 01.11.2019 13:26

  A kde jste byl když demokratický svět bombardoval humanitárně...

 • tyden tyden (3 hlasy) 01.11.2019 13:20

  tak washington post uz z al-bagdadiho udelal ISLAMSKEHO UCENCE, rude...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Takže ty věznice by chtěli uklidit. Firma Rheinmetal vyrábí koště jménem MG3. To každou tu cimru uklidí spolehlivě a bezbolestně, protože je to MG3 bezbolestná. Jako Igor Hnízdo.

0 hlasů

Neměli je zajímat, ale rovnou postřílet. Nebyl by dnes problém. Stejně tu sebranku nikdo nechce v jejich "rodných zemích", takže co s nimi?

2 hlasy

Taky nechápu, proč je zajímali. Střeliva mají dost a když ne, bodákem přes bachor.

1 hlas

tak washington post uz z al-bagdadiho udelal ISLAMSKEHO UCENCE, rude vemeno v redakci breci nad podminlkami veznu bojobniku ISILu.....
kdyby ho nechala zabit Opice, tak tu rude vemeno v redakci spila a preje jim trest smrti :-)))))))

3 hlasy

Nechápu, jak tuhle zločineckou organizaci, Islámský stát, mohly ve své době USA podporovat. Pravda, pak ji Amerika hodila přes palubu. Jako před pár týdny Kurdy.

4 hlasy

USA podporovaly IS? A neupadl jsi na hlavičku...?

0 hlasů

Woe ty máš přehled jako harant z 1.třídy (a to ještě nadsazuji). CIA v Sýrii vycvičila a vyzbrojila několik jednotek proti assadovské opozice, která vzápětí vzala roha k IS.A to neřeším jak se dostaly americké kvéry a technika přes překupníky z Perského zálivu a Turecka k bojovníkům IS, a čím za to platili.

1 hlas

Překroutit cokoliv je typická vlastnost proruských slouhů. Samozřejmě že USA vycvičily a vyzbrojily několik jednotek proti Assadovi. To že jich část zdrhla k Bagdádímu je už věc jiná, rozhodně to nebyl americký úmysl. Zřejmě jim zvrhlá ideologie IS byla bližší. Zrovna tak se jim vymkl Talibán. U téhle pakáže opravdu člověk nikdy neví, co udělá. Nejvíce IS pomohli Turci, k nelibosti Američanů...
Se Saudskou Arábií a Tureckem jsou Američani na tenkém ledě...

0 hlasů

No, ještě k tomu dodejte Mudžahediny v Afu, co vycvičili a vyzbrojili a ukázali jimjak bojovat proti technické přesile, ještě dodejte, komu nechali kolik vojenské techniky a co s ní irácká armáda udělala (opustila ji a předala de fakto IS), co udělal Paul Bremmer v Iráku, takže co Kadet teďka překrucuje? Je to teda jen ze strany USA řetězec neuvěřitelně hloupých a stále opakovaných chyb, nebo úmysl? Proč pořád USA skáčí na špeky muslimským "demokratům" z kterých se vzápětí po té, co je USA vyzbrojí a vycvičí, vyklubou hrdlořezové?
U téhle pakáže, pane Henex, se opravdu dávno ví, co udělá. Ne že se to neví.

0 hlasů

Děkuji za doplnění, neměl jsem chuť to dopodrobna rozvádět...

0 hlasů

podporovali je hlavně semiti žid-názi a židostán.mají totiž STRACH z iránců,mešuge.

0 hlasů

Nějak mi uniká smysl tohoto článku.Šli dobrovolně.Jsem dalek lítosti,bůhví,kolik životů mají na svědomí.A teď,když jsem si zaválčil,mě Evropo vezmi zase pod křídla a plať mi pohodloný život?Na co?Na.rat

8 hlasů

Do roka tomu šmejdovi v Evropě otrne, všichni si na něj budou ukazovat prstem, práci mu nikdo samozřejmě nedá, tak co myslíte, že udělá? Dám vám tři možnosti: a) b) a c). Která si myslíte, že bude ta pravá? :-D

0 hlasů

No a co...jak se chovali oni?

2 hlasy

Oko za oko,zub za zub. Pokud se takto budeme chovat,čím se potom od nich budeme lišit? 😭

0 hlasů

Správně. Každého do čela jednou 9 mm Luger, Přispěju 1000,-Kč na střelivo, kam to můžu poslat? Budou mít krásnou vojenskou smrt, kterou si samozřejmě nezaslouží, ale rád zaplatím, aby byli zlikvidováni do jednoho. Smrt bude rychlá a bezbolestná, na rozdíl od té, co dopřáli svým obětem. Vzdali se lidskosti, žádnou si nezaslouží. Kňučet může kde chtějí a co chtějí.

0 hlasů

Správně. Každého do čela jednou 9 mm Luger, Přispěju 1000,-Kč na střelivo, kam to můžu poslat? Budou mít krásnou vojenskou smrt, kterou si samozřejmě nezaslouží, ale rád zaplatím, aby byli zlikvidováni do jednoho. Smrt bude rychlá a bezbolestná, na rozdíl od té, co dopřáli svým obětem. Vzdali se lidskosti, žádnou si nezaslouží. Kňučet může kde chtějí a co chtějí.

0 hlasů

ale,ale,ale.béla cohen kún střílel bělochy na Krymu do týla,ajnštajn.nějaká změna v taktice,mešuge?

0 hlasů

A kde jste byl když demokratický svět bombardoval humanitárně Bělehrad? Kde jste byl, když demokratický svět vraždil ve jménu likvidace zbraní hromadného ničení, které jen tak mimochodem nikdy nikdo nenašel, v Iráku a rozvrátil tak vcelku fungující stát? Kde jste byl, když onen demokratický svět totálně rozvrátil Libyi? O tom co způsobil demokratický svět v Sýrii a v mnoha dalších zemích světa nemluvě.

4 hlasy

Demokratický svět ve válce proti Srbům ničil infrastrukturu, Srbsko se vrátilo doslova do doby kamenné. Elektrárny, mosty, všechno, co mohlo podporovat armádu. Trefili jeden osobní vlak, když vyjel na most z tunelu, bohužel. Odnětí Kosova Srbsku byl hanebný zločin.
V Iráku se chemické zbraně samozřejmě našly, to se dá ověřit do deseti sekund na Googlu. Přesto to nebyl důvod napadnout Irák.
Lybie, Irák atd: pokud vím, střílejí muslimáci do sebe především. To, co tam mají, si udělali sami, od Janka dostali možnost stát se slušnou zemí a podívejte, co umějí. Pardon, ale to snad ne, vodit je za ručičky. Amerika se angažovala tam, kde Evropa nechtěla a nechá se Amerikou vydržovat jako běhna. Počkejte, až Trump přitvrdí, nebo další pako po něm, a budeme muset postavit armády. Pak budete se slzičkou v oku vzpomínat na ty zlé Janky, co všechno špatné odvedli za nás.

0 hlasů

Opět píšeš_fíčoviny, zejména o těch chemických zbraních o kterých jsi se dočetl ve Wiki.... To si zřejmě Toník Blérovic sypal popel na_palici jen tak z plezíru aby oblbnul veřejnost, když se omlouval za tu lež MI6 a našeptávačů z CIA! V Iráku se našlo_hovno a ne chemické zbraně. Zejména ty lži_kamiony na kterých se měly za jízdy chemické zbraně vyrábět! O kterých tak zasvěceně blábolili presstituti.

1 hlas

Řada například fělostřeleckých jednotek irácké Saddámovy armády měla určitý podíl granátů s chemickou náplní. Po zkušenostech ze Zálivu 1991 začali Iráčané sklady munice zahrabávat do písku u svých štelungů. Tam se taky tyto granáty nacházely. Wikipedia, Kadet, není můj zdroj info a nikdy nebude a nebyla. Saddám měl chemickou munici vždy a nikdy se jí nezbavil. Jen nebyla, podle vašich tupých představ, v nějakých ústředních skladech, ale u vojskových těles.

0 hlasů

A kde jste byl Nováku, když SSSR totálně rozvrátil Afghanistán? Kde jste byl, když Rusové vraždili v Gruzii? Kde jste byl, když srbští ostřelovači vraždili civilní obyvatelstvo v Sarajevu? Kde jste byl, když irácký Saddám vraždil Kurdy po tisích bojovými látkami?
Kladete pěkné otázky, ale s takovýmto pojetím spravedlnosti můžete jít tak akorát do p.r.d.e.l.e !!!

0 hlasů

A kde jsi byl Hemenex když USA se svými hujery napadli Afghánistán, který_rozesrali a mají pod kontrolou méně území než když tam pod lživou záminkou vpadli. 1. září mají na svědomí občané jejich kámošů Saudů a jeden Egypťan. Výcvikové základny Al Kajdy byli u jejich dalších kámošů Pakošů u hranic s Agfhánistánem. Už jsi si hrál v uhláku na horníka, když USA po provokaci v Tonkinském zálivu napadla Vietnam. Ten xindl napadl Srbsko kvůli údajným etnickým čistkám, a kde později chráněnci (UCK) krvavé Madly pod. dohledem Amíků a KFOR prováděli sami etnické čistky. Kdy vraždili či vyháněli Srby, cikány a další nemuslimské obyvatelstvo z jejich majetků a ze země. Už jsi byl na světě když CIA pomohlo fašistovi Pinochetovi svrhnout legální vládu Alienda, ze stadionu udělali koncetráky a likvidovali svou opozici. Tak bych mohl woe pokračovat kdo je na tom globusu větší šmejd!! Válka SSSR (bez dalších států VS) trvala cca 10 let. Válka USA a jejich hujerů z NATO trvá již cca 18 let. a výsledek (krom těch mrtvých na obou stranách) je 0!!

1 hlas

Kecy, kecy, kecy...
Američani se angažovali všude tam, kde to předtím rusáci rozesrali, jinak neměli důvod...
Jinak na světě jsem byl už v době, kdy tu američtí vojáci rozdávali konzervy a vojáci Rudé armády znásilňovali. české ženy...

0 hlasů

Jenže SSSR vybil asi milion a půl Afghánců a v zemi nevybudoval naprosto nic, nedokázal zařídit svobodné volby. Dnes stojí afghánské síly skoro na vlastních nohou, Afghánci chodí přes všechen teror ze strany Tálibanu volit, a počet jejich mrtvých se pohybuje kolem 200 000 mrtvých. Ale včetně vraždění Tálibanu. Mají silnice, sběrny mlíka, nemocnice, buduje se tam o sto šest co to jde. Že mají muslimové v hlavě vyhrabáno a že bude trvat tři generace, než se trochu dají dokupy, pakliže je to vůbec možné, je už jejich blbost.

0 hlasů

S vámi se tu nikdo, ale opravdu nikdo nebaví.

2 hlasy

Woe Machuro, to vyprávěj pozůstalým po lidech které ten xindl podřezal jako dobytče. A tím nemyslím nějaké cizáky které proti nim bojovali, ale humanitární pracovníky a zdravotnický personál Červeného půlměsíce.Nebo jen proto, že to byli Syřané, Iráčané či Kurdové. Ono v reálu nefungovalo ani to: on po mě kamenem, já po něm chlebem.

2 hlasy

Schovívavost bych pochopila u vězněných vojáků pravidelné armády, kteří za své nasazení nemohou, ale u dobrovolných hrdlořezů, kteří podřezávali svázané vězně, upalovali malé děti a rozřezávali těhotným ženám břicha, a ještě si tyto barbarské činy natáčeli na mobily není lidskost na svém místě.

11 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2023 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi