Česká eurokomisařka
Jourová tvrdě kritizuje polskou reformu justice

08.02.2020 09:30 Aktualizováno 08.02. 13:21

Polsko a Maďarsko jsou podle místopředsedkyně Evropské komise Věry Jourové křehké demokracie. Česká komisařka to řekla v rozhovoru s německým magazínem Der Spiegel. Tvrdě v něm kritizuje polskou reformu justice; mluví o zničení a plošném bombardování. V souvislosti s Maďarskem zase hovoří o médiích, která píšou, co vládě vyhovuje.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Machura (18 hlasů) 08.02.2020 10:04

  V jednom malém městě povolal právník k soudu jako svědka jednu starou...

 • jadoles nepojedu (15 hlasů) 08.02.2020 10:06

  Je to jejich věc.Nemyslím,že by zrovna paní Jourová do toho měla...

 • František Mach (10 hlasů) 08.02.2020 12:26

  Můj příspěvek zdánlivě s tímto nesouvisí, ale. Jistě jste...

 • - - (9 hlasů) 08.02.2020 17:17

  Pro toho Stejbla co tady rozdává své rozumy.Skoro všichni co jsou...

 • Pavel Rous (9 hlasů) 08.02.2020 16:42

  Udělali to, aby rozeštvali V4. Potřebují oslabit odpor proti...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Dajší na tapetě budou Slováci. Neb "Koalice OLaNO, Jsme rodina, SaS a Za lidi by měla ve 150členné sněmovně 95 hlasů. Mohla by tak prosadit i změny ústavy. Matovič již ohlásil, že tuto ústavní většinu by nová vláda mohla využít ke schválení prověrek soudců, jejichž plošné zavedení dříve zrušil slovenský ústavní soud." A to jistě blbce Jourové nebude líbit. Je na čase aby ji někdo klepnul přes prsty.

1 hlas

Jsem polský prezident a nebudu poslouchat diktát EU

Vzpomínáte jak nám soudruzi z Moskvy poroučeli, jak se máme chovat a pod.? Vůči Polákům se úplně stejně chovají soudruzi z bruselské centrály EU. Naštěstí EU (zatím) nemá vlastní armádu a tak ji nemůže na Poláky poslat, tak jako ji v 1968 na nás poslal Sovětský svaz. Držme Polákům palce!

A důležitá poznámka. V čele křižackého tažení eurosocialistů jde české hnuti ANO Andreje Babiše, česká vláda zradili Poláky ...

https://www.eurabia.cz/Articles/33780-jsem-polsky-prezident-a-nebudu-poslouchat-diktat-eu.aspx

CZEXIT

2 hlasy

DEMOKRACIE JE POUZE PRÁZDNÁ SCHRÁNKA

Demokracie a EU jsou něco, co má k sobě velmi daleko. S rozšiřujícím se počtem členů schopných vytvářet různě výkonné ekonomiky, existujících v rozdílných sociálních, etnických a kulturních dimenzích, je jasné, že demokracie je de facto nemožným atributem společného soužití. Snaha vytvořit evropský jednotný superstát během několika málo desetiletí se stala nereálnou utopií, tedy pokud k této cestě nepovede jednoznačná diktatura.

Původní národy měly být nejdříve naředěny jednolitou masou připlouvající z Afriky. Tím by byly potlačeny rysy a zvyky jednotlivých států. Řekneme li to jednoduše, záměrem migrace se stalo dostání všech evropských zemí do stejných…omlouvám se za výraz…sraček, které by k sobě přiblížily jednotlivé ekonomiky. Z toho vychází i poměr přerozdělování, kdy ta nejsilnější německá přijme miliony Afričanů, zatímco méně produktivní postsocialistické země se spokojí s desetitisíci. Vzápětí se mělo zatlačit na sjednocení výše sociálních dávek, a poté srovnání úrovně mezd. Zdá se, že se počítalo s výrazným snížením životní úrovně v Německu, severských zemích a Francii, opatrnému vzestupu v bývalém socialistickém bloku. Tuto teorii však v převodu do praxe narušili samotní Afričané, kteří místo jisté solidarity se záměry zamíchat je mezi původní Evropany projevili absolutní nedostatek disciplíny, zvýšili neúměrně kriminalitu a ve Východní Evropě tak došlo k zablokování dalšího rozsevu afrického plémě. Ono se to nezdá, ale ono to těm Slovanům celkem myslí a včas jim došlo, o co tady jde. I z těchto důvodů pokračuje import především mladých a testosteronem přebitých mladíků schopných fyzicky napadat ty, kteří mají tendenci nesouhlasit.

Po nastartování migrace, která se ukázala jako nedostatečná, bylo třeba sáhnout po další z možností, jak ovlivnit běh událostí. Výměna původního papeže za prostého grázla v bílém plášti schopného se změnit ze symbolu křesťanství v přívržence islámu a podporovatele jeho šíření umožňujícího přestavbu kostelů na mešity nastartovala další fázi přeměny Evropy a srovnávání rozdílů mezi evropskými národy. Jsou to opět Slované, kteří se této taktice postavili, a i přes korupci v podobě rozdávání funkcí a peněz v orgánech Evropské unie se staví na zadní. Malé Maďarsko a rozsáhlé Polsko ukazují, že si nenechají Bruselem diktovat podmínky a jde o další adepty o odchod z EU. Po ukázce toho, že to lze, za kterou musíme poděkovat Velké Británii, je dost možné, že se o něco podobného brzy tyto dvě země pokusí. Polsko je navíc silně katolickou zemí a rozhodně nemá v plánu nechat se islamizovat. Jistou naději lze také vkládat do Italů, kteří mají již dost probíhající migrace.

Aby se výše zmíněné pojistilo ještě více, přistoupili strůjci plánovaných změn k ekoalarmismu. Je již přijatá skutečnost, která bude znamenat v důsledku další snižování životní úrovně Evropanů. Zvyšování cen elektrické energie, její budoucí nedostatek a omezování všeho včetně zemědělské výroby způsobí razantní návrat o mnoho desítek let zpět, to i včetně mobility obyvatelstva. Přestože se ukazuje vysoká pravděpodobnost toho, že ropa skutečně jen tak nedojde, dokonce se pravděpodobně její zásoby stále doplňují, protože vzniká úplně jiným způsobem, než se předpokládalo, útok na fosilní paliva pokračuje. Na prahu malé doby ledové jde opět o ukázku pragmatického zneužití zelené a zároveň falešné ideologie ve jménu protlačené demagogického vývoje vedoucího k vytvoření jednolité evropské masy, jejíž životní úroveň bude někde mezi tou, která je v rovníkové Africe a stávající v Západní Evropě. Pro Evropany to je skokové snížení, a to za cenu masového zdražení. Všimněte si, že ruku v ruce s tímto jde také omezování potravinových zdrojů, snaha snížit produkci masa a nahradit ho geneticky upravovanou sojou, dále omezování zemědělské rostlinné výroby. Potřeba výstavby zdrojů energie dojde k zabírání půdy ve jménu dobra, ovšem přinese to hlad. Afričané jsou na to zvyklí, Evropany to srazí opět o něco níže.

Posledním pokusem ještě více rozmělnit společnost má být genderové šílenství. Jde o rozklad patriarchálního uspořádání, tedy modelu vyhovujícího několik tisíciletí, a přechod k naprosto degenerativnímu typu, kdy fyzicky slabší a psychicky labilnější pohlaví vede i ministerstva obrany. To není podceňování žen, je to dáno genetickou výbavou. Popíráním této reality je pro změnu snaha ukázat muže jako schopné být potencionální matkou. Má tak jít o totální přesmyčku funkcí mužů a žen ve společnosti a ukázat, že nic není nemožné. O tom, že do této idei investují elitu neskutečně mnoho prostředků, není vůbec pochyb a rychlost, s jakou dochází k úpravám prostředí, nasvědčuje mnohé o obrovském zájmu co nejrychleji změnit přirozenost v naplánované odstavení mužů z vedení společnosti.

Přestože čtyři uvedené cesty vedoucí k totální přeměně Evropy někdy vypadají navzájem kontroverzně, ve skutečnosti se skvěle doplňují a agresivita jejich prosazování je zjevná....

1 hlas

Přestože čtyři uvedené cesty vedoucí k totální přeměně Evropy někdy vypadají navzájem kontroverzně, ve skutečnosti se skvěle doplňují a agresivita jejich prosazování je zjevná. I proto vzniká velmi silná opozice vůči tomuto trendu. V Německu posiluje strana AfD, která se razantně staví proti politice stávajících lídrů. Také silné Polsko a malé Maďarsko se vzepřely, podobně i část české politické scény, Salvini v Itálii, Le Pen ve Francii a další. Velká Británie to vyřešila rázně, nicméně boj uvnitř země bude pokračovat, protože islamizace britských ostrovů a zelená idiocie je tam zatím nejdále. Němci vyhlásili totální válku příslušníkům a příznivcům AfD, to i za cenu veřejného se přiznání k naprosto nedemokratickému přístupu k výsledku voleb. Fašistická Antifa získává povolení fyzicky útočit na politické odpůrce nynějších elit. Dá se očekávat postavení AfD mimo zákon.

Podobné čeká u nás SPD a potažmo možná i Trikolóru. Všimněte si, jak ,,poklesl“ zájem médií o novou stranu a dříve veřejně kritizovaná vystoupení Václava Klause ml. nyní nikdo moc nekomentuje a dělá se vše proto, aby byl zapomenut. Ihned se to projevilo v jistém poklesu preferencí. Podobnou taktiku zaujala jistá média i vůči SPD. Zároveň je šířen strach ze strany liberálních proevropských stran, především Piráti a jejich přívrženci jsou velmi aktivní. Stále více se ukazuje levicová výchova mládeže a její důsledky. Evropa je jim již představována jako jednotný stát bez národních hranic a zájmů. Starší pamětníci toho, jak to vypadalo, když byla u nás levice u moci, jsou stavěni do role neschopných ,,správně“ volit. Dehonestace starší generace pokračuje. Ovlivňování široké společnosti pomocí veřejnoprávních médií, dále těch placených liberály a dotovanými zájmovými skupinami je v plném proudu. Je otázkou, kdy dojde k násilným střetům zastánců obou ideologicky rozlišných přístupů k budoucnosti Evropy. I proto je tu snaha odzbrojit ty, kteří by chtěli bránit původní evropské hodnoty, své domovy, zvyky a prostředí, v němž dosud žili. A ještě maličkost. Všimněte si, že jde o výsadní změny v Evropě a částečně se podobně chovají Američané volící Demokraty. Jinde ve světě se tyto věci prostě dějí minimálně. Tady jde o Evropu.

https://pravyprostor.cz/demokracie-je-pouze-prazdna-schranka/

CZEXIT

2 hlasy

pí jourová je nasazená favoritka babiše,je to kráwa,sviňucha a ,,,,,

1 hlas

pí jourová je nasazená favoritka babiše,je to kráwa,sviňucha a ,,,,,

1 hlas

Jourová je skvělá, dělá naší zemi opravdu čest. Hájit evropský hodnoty by určitě chtěl kdejakej vazal, nebo přicmrndávač Putina. A že jich tu máme.

0 hlasů

Ještě by potřebovala takového dementa jako byl soudruh šulin Havel a s ním vrah Reegaan a Busch a mohou zase zabíjet nevinné lidi! Na Bělehrad a zase budu zabíjet! Potřebujeme takové osli jako byl dementní vymaštěnec a chudák Havel primitiv a 20 hodin ožralí!

1 hlas

Tak co čeští naříkači, všemi ubližovaní, pořád někým utlačovaní, už jste si někdo našel, co jsou cíle EU a hodnoty EU? Hahaha! No já vím, že ne, protože potom by jaksi nebylo o čem tlápat, na co si stěžovat, kňučet, spílat, nadávat - a být líný jako veš.

1 hlas

Ano všichni jsou_blbí, jen ty jsi sežral Šalamounovo_ houno! Jak to ti tví předci dělali, že jste již 2x prohráli válku a ještě museli zatáhnout miliardové válečné reparace! :-).

1 hlas

Inkvizitorka Evropské unie se vykecala. Věřím, že si z ní nikdo v Polsku nic nedělal. Celé Evropské unii je velké ... nic do polských vnitřních záležitostí.

2 hlasy

To je zcela zcestný názor, každá země se zavázala dodržovat určitá pravidla a EU na to má kontrolní mechanismy. Ty právě fungují.
Že vy to nechápete spolu s třemi dalšími frustráty tady, smolík.

1 hlas

Má pravdu,předsedo ! 👄

3 hlasy

Už se moc těším na POLEXIT :)))
Věřím, že Poláci mají EUROsraczek už plnou maštal.

Poláci proti Bruselu. Tisíce lidí vyšly do ulic vyjádřit podporu vládě

Zdroj: https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/polaci-proti-bruselu-tisice-lidi-vysly-do-ulic-vyjadrit-podporu-vlade.6d11d9ab/
-------------------------------------------------- - ------------------------
Takto probíhá islamizace Evropy. V některých místech je již polovina dětí muslimská...

https://www.euportal.cz/Articles/22213-takto-probiha-islamizace-evropy-v-nekterych-mistech-je-jiz-polovina-deti-muslimska-.aspx
-------------------------------------------------- - ---------------------
Britové vyšli ze „Žaláře národů" – Středně jedovatý fejeton

https://www.euserver.cz/Articles/13015-britove-vysli-ze-zalare-narodu-stredne-jedovaty-fejeton.aspx
-------------------------------------------------- - -------------------
Cílem pangermánů již za Rakouska–Uherska, nacistického Německa byla likvidace českého národa a germanizace jeho území

O tom svědčí zejména „Memorandum Hergel“, plány K.H. Franka na germanizaci česko–moravského prostoru, projev R. Heydricha na téma, že Čech v domovském prostoru nemá co dělat.

Po vítězné válce pro Německo mělo být překročeno k likvidaci českého národa. Část z něj měla být germanizována v prostředí staré Říše, jiní měli být vyhnáni někam daleko na východ a sever, rasově dobrá složka českého národa, ale vůči říši nepřátelská, měla být postavena ke zdi. A naše původní sídelní území mělo být osídleno Němci.

Ze strany znacizovaných bývalých čs. Němců byly tlaky, aby protektorát byl zrušen, ke germanizaci přikročeno dříve, aby vůči obyvatelů tzv. protektorátu byly používány i krajně násilné prostředky. Pražská organizace NSDAP např. žádala, aby Češi, kteří odmítnou dobrodiní germanizace, byli postaveni bez dalšího ke zdi. Lidický masakr byl vítán jako projev moci, která konečně pochopila, že se vzpurnými Čechy se musí jednat tvrdě. Podle nich nastal čas odložit rukavičky a plnit vytčené cíle. Řada sudetů sloužila v SS jednotkách, v gestapu a jiní pak ve Wehrmachtu bojovali po celé Evropě za nadvládu panského národa a likvidaci podlidí.

Vztahy mezi Čechy a Němci se v průběhu války nelepšily, ale naopak vyhrocovali. Čs. vláda v Londýně byla zaplavena stále radikálnějšími požadavky našeho domácího odboje, který nakonec téměř zcela jednotné požadoval přesídlení německého obyvatelstva z republiky. Argumentoval tím, že vzhledem k činům těchto bývalých občanů ČSR není možné další soužití našeho národa s Němci. A těmto tlakům podléhal zčásti i prezident E. Beneš.

https://www.euserver.cz/Articles/13014-cilem-pangermanu-jiz-za-rakouska-uherska-nacistickeho-nemecka-byla-likvidace-ceskeho-naroda-a-germanizace-jeho-uzemi.aspx
-------------------------------------------------- - ----------------------
Německo vzorem: Za kritiku EU dostanete flastr. Hanobení symbolů, které neexistují? Média a kolaboranti tleskají. Liberální demokracie v praxi. Co by na to řekl Honecker? Svobodné myšlení míří pod zem

https://www.protiproud.cz/politika/4911-nemecko-vzorem-za-kritiku-eu-dostanete-flastr-hanobeni-symbolu-ktere-neexistuji-media-a-kolaboranti-tleskaji-liberalni-demokracie-v-praxi-co-by-na-to-rekl-honecker-svobodne-mysleni-miri-pod-zem.htm
-------------------------------------------------- - ----------------------
Pokus o puč ve Spojených státech: Kriminalizace politického soupeře. Stejné jako u nás, v Itálii, všude, kde liberálové prohrají volby. FBI v čele spiknutí s Hillary. Horší metody než v salemském procesu s čarodějnicemi

https://www.protiproud.cz/politika/4911-nemecko-vzorem-za-kritiku-eu-dostanete-flastr-hanobeni-symbolu-ktere-neexistuji-media-a-kolaboranti-tleskaji-liberalni-demokracie-v-praxi-co-by-na-to-rekl-honecker-svobodne-mysleni-miri-pod-zem.htm
-------------------------------------------------- - -----------------------

CZEXIT

3 hlasy

Ani nadále vám to nikdo nečte, Kocourek, ani nadále. Mě čtou všichni vaši spolufrustráti a nadávají, co se do mě vleze, ale vás ani to ne. Špaténka, špaténka, hm, hmmm. Co s tím, Kocourek? Vám se ta nástěnka neměla svěřovat, ani na tapetáře vás neměli pouštět. Za úsvitu zastřelit u zdi. Selhal jste.

1 hlas

Za úsvitu zastřelit, demokrate germánskej?
Je vidět, že se u těch svých skopčáckých přátel něco naučil.
Co takhle postavit ke zdi všechny, co mají něco společného s rozvratem státu? Co ty zmetku jeden?
Houpal by ses už dnes ráno v 8:00

CZEXIT

1 hlas

Jourovka a co takhle řešit skutečné problémy, co ty píczo jedna eurobolševická?????

ČR COBY PRŮCHOĎÁK ALLÁHOVY ARMÁDY

Myslím, že snad každý z vás zaznamenal, že v posledních týdnech došlo hned k několika zcela náhodným zachycením údajně afgánských migrantů, putujících přes naši republiku do Německa.

Před pár dny zachytili celníci čtyři údajné Afghánce v polích u Lanžhota, kde je velmi pravděpodobně vysadil jejich převaděč, který jim zřejmě “nakukal”, že se nachází v Německu. Proto také jediné slovo, které z nich vypadlo, bylo: “Germany???” Migranty umístí pravděpodobně do detenčního zařízení, kde setrvají do doby, než bude rozhodnuto, zda mohou získat azyl, nebo ne. Nutno podotknout, že migranti tvrdí, že jsou nezletilí, což je běžná praktika. A jako obvykle neměli doklady.

Ostatně, podobně tomu bylo i v případě pěti dalších migrantů – údajně z Afghánistánu – zachycených jen před pár dny v Ústí nad Orlicí v nákladním vlaku, kterým se k nám dostali až ze Srbska. Je velmi pravděpodobné, že i ti poslední migranti, zachycení v Lanžhotě, se sem dostali podobnou trasou, jen ne po železnici, ale spíše po silnici.

Myslím, že uvedené případy zachycených Afghánců, z nichž se většina vydávala za nezletilé, jsou jen pověstnou špičkou ledovce. Pokud jsou totiž zachyceni, jedná se spíš o náhodu, neboť naše hranice jsou stále nehlídané.

Co mne ovšem zaráží je fakt, že migranti, u kterých je známa trasa, po které se k nám dostali, nejsou navráceni do první bezpečné země, do které vstoupili. Nebo alespoň do země, odkud přišli k nám, tedy zpravidla na Slovensko nebo do Rakouska. Přesně tak by to totiž mělo být, pokud by se dodržoval stále ještě platný Dublin III.

Nicméně tímto jsem si vzpomněla na video, které mne šokovalo asi čtyři měsíce nazpět. Myslím, že ho viděli i mnozí z vás. Jednalo se o mnohatisícový proud migrantů, putujících Bosnou dál na sever. Cestou vykřikovali Allahu Akbar! Jednalo se o toto video:

Kolikpak z těch mužů, Alláhových vojáků, džihádistů, je mezi těmi, kteří u nás byli zachyceni? Nedivila bych se, kdyby všichni. Je to více, než pravděpodobné.

Tedy pouhé čtyři měsíce nazpět tato islámská armáda postupovala pěšky Bosnou a později jsme se mohli dočíst, že se snažili přejít srbské, potažmo maďarské hranice, kde proti nim dokonce použili varovné výstřely. Tedy postupně tato armáda proniká přes různé hranice (u těch maďarských dokonce vykopali i jakýsi podzemní tunel) a pak jde dál do Evropy.

Podle všeho míří většina z nich do Německa, které už však, jak známo, mnohé migranty vrací zpět, odkud k nim přišli. Na hranicích s ČR jich zachytili už tisíce a většinu z nich k nám vrátili. Je vám snad jasné, že je více než pravděpodobné, že tito migranti patří právě k oné Alláhově armádě, kterou vidíte na videu a úvodním obrázku, který zachycuje tutéž skupinu. A myslím, že bezpočet je těch, které nikdo nezachytí. Ti se pak potulují také po naší republice, kudy většinou míří dál do Německa.

Časově to docela sedí. Zhruba od konce října se různě po menších skupinkách pokouší dostat přes hranice, kdy mají problém zejména se Srbskem a Maďarskem. První skupinky už určitě dávno dorazily do cíle (pár jich už dřív bylo zachyceno i u nás) a postupně se přes hranice dostávají i další.

Tato mnohatisícová skupina džihádistů, kteří se cílem svojí cesty dle všeho ani netají,už je nejspíš z větší části rozptýlena po Evropě. Všichni se stejnou pohádkou o tom, že jsou nezletilí a o tom, jak ztratili či nikdy neměli žádné doklady. Migranti, v poslední době u nás zachycení, jsou tedy jen malým “vzorkem”.

Při pohledu na tu armádu džihádistů jsem si opět vzpomněla na nekončící výzvy muslimských imámů, podněcujících své “ovečky” k obsazení Evropy. Vždyť už ani sultán Erdogan se svým úmyslem islamizovat Evropu nijak netají, nemluvě o dalších sponzorech islamizace Evropy – Saúdské Arábii, Kataru či Kuvajtu a dalších wahhabistických monarchiích. Ti všichni přímo touží po dobytí Evropy tak, jako jejich předkové. Tito džihádisté jsou “jen” jejich vojáci.

Proud migrantů se po cestě muslimskou Bosnou rozdělil. Nyní putují na cestě džihádu dál do Evropy a je alarmující, že Evropané se jejich invazi nebrání tak, jako tomu bylo před staletími.

Uvědomuje si někdo vůbec, že ti zachycení migranti patří s největší pravděpodobností k na videu před pár měsíci zachycené mnohatisícové skupině vojáků, jdoucích si převzít Evropu ve jménu džihádu???

Teď se v Evropě shromažďují a čekají, až jejich řady posílí. Je jen otázkou času, než Evropané na vlastní kůži poznají sílu džihádu. A vsadila bych se, že jako první to pocítí Němci.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-cr-coby-pruchodak-allahovy-armady/

CZEXIT

3 hlasy

neměala by se soudružka courová též vyjádřit k pohnuté situaci v usa,kde se, podle soudruha ok, snaží svrhnout řádně zvoleného presidenta extrémisti a nacionalisti semiti žid-názi jako teplý žid a.schiff,nekňuba jerry nádler a tupounký čaky šůmr?proč se plete do vnitřních záležitostí nezávislých zemí, koza?bureš si narazí červenou čepici u trumpa,a hned si myslí, že je jako on.k tomu má hrozně daleko.apíš má blíž k marxovi.ten žid žil bez práce z blbého engelsa a bureš ze svého tajného spolužáka.das kapitál jsou sračky a čapí hnízdo taky.

3 hlasy

Co to melete za nesmysly? Nikdy jsem se k ničemu takto nevyjadřoval a mimochodem, na podobnou otázku jsem už odpovídal - plete se, protože je za to placená plést se tudíž musí. A pro pořádek - soudruh jsem nikdy nebyl a na stará kolena se jím stát nemíním.

3 hlasy

ovšem prohlásil jste tady na čatu,že extrémisti jsou ti lidé, kteří chtějí změnit společenský řád.ne ti soudruzi, kteří vás podřežou na ulici.dal jste příklad-áda.změnit řád chce teď teplý semita žid-názi a.schiff.tedy podle vaší definice-extrémista.jako starej g.washington,fidél a če,mandela,trocký-bronštajn&spol.nicht war,mešuge?chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

Proč si rovnou nejdete potlachat s pacošy z Kromclu, bude to stejné jako s tímhle kusem hovězího.

1 hlas

Reagovat na pošuka ledvinku je naprostá ztráta času, nemá to v hlavě v pořádku.

2 hlasy

na rozdíl od vás,nestarám se o pocity.uvádím jména,FAKTA snadno ověřitelná a nelžu.proto na mě lháři NEMAJÍ.pomozte soudruhovi ok s těmi sověty.to by měli vědět v majsloffce,co to je, ne?a nenadávejte,nejni to najs.chá,chá,chá.šalóm,ajnštajn,

0 hlasů

Já se snažím postupně omezovat až nulovat reakce na ledvinku, teď azteka a teď i další, ale Ledvinka, s tím bysme si u piva pokecali, ale s aztekem ani u koryta v maštali. To je level... panejo.

0 hlasů

máte strach,mešuge.neoblbujte,ajnštajn.pivo nepiju,manischewitz taky ne.chá,chá,chá.šalóm,mešuge ajnštajn.

0 hlasů

Spíše práskač Karel Sabina a špina Havlova šulin odporný a ty jeho chaty to jako chceni do dírý a ty jeho hry jedině tak pro mateřské školy. Nula a primitiv ,který celý život se jebn válel a práskal lidi! A žil jen ukradeného šulin křiví fekální! A co Chemapol jeho vykradení s Junkem a zemědělská družstva s Chvalovským! A ještě nezapomenme na českou spořitelnu a komerční banku na byl jednička špina podvatna šulinová!

3 hlasy

Jourová nepekla rohlík, nevyrobila cihlu, nevyvezla odpadky, neřídila tramvaj
Od okamžiku, kdy se narodila až dodnes parazituje na práci těch. kdo vytvářejí hodnoty
Její příjmy jsou příjmy z vydírání - t.zv. daní a některé i z loupeží
Jourová se za to, co dělá nestydí a nemá, stejně jako další, pocit viny.
A tato žena má tu nestydatou drzost poroučet 60 milionům Poláků co smí a nesmí ve své zemi dělat.
Z jakého titulu plyne Jourové NADŘAZENOST nad 60 miliony Poláků ?

5 hlasů

Nevěřím, že jste takový hlupák, jakým se stavíte. Váš názor je ryze komunistický, ale komunista taky nejste. Zbývá cílené lhaní...otázka - co z toho máte? Čekám na odpověď. Pokud nebude, budete nadále jen ten "rusák ve službě."

0 hlasů

Eurokomisařka ! 😛

1 hlas

Rukama umí dělat i opice a takový komoušský blb, jako jste vy. Nevydělat si a nadělat se umí každý Gavroch. Jestli vás toto rodiče neučili, jste ubožák a socka.
Poláků je 40 milionů a vy jen rukama musíte dělat, jak jste blbý. Poláci do EU lezli tak, jako ostatní, s s tím, že budou dodržovat jasná pravidla. Všem jasná, kromě cockotů, co umějí jen dělat rukama a blbě žvanit.

0 hlasů

Dnes dávali vstupy z demošky v Polsku na podporu polské vlády proti rozhodnutí Evropské komise( soudnictví) Respondentům nevadilo členství v tom spolku volného obchodu. Ale vadí jim_xindl z Evropské "nadnárodní" komise kteří si rozebrali funkce mezi sebou a rozhodují o tom co je správné, bez ohledu na názor národního členského státu EU. O tom koho do komise deleguje ten který stát, tak rozhoduje vládnoucí partaj a její zájmy. Viz Telička, Špidla, Fule, Jourová..Odvolat je může jen Evropský parlament 2/3 hlasů, a to se vzhledem k roztříštěnosti zájmů jednotlivých frakcí nikdy nenastane.

4 hlasy

Na demošce bylo pár tisíc lidí. Poláci jasně souhlasili s tím, co se bude v EU dít, když tam lezli. Tak jako ostatní. Jsou Poláci něco víc než ti, co pravidla dodržují, a vy jste snad Bůh, že máte svoje vlastní pravidla? Ne, jste jen státní socka, pijavice. Neschopný se sám uživit.

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Jak tak koukám, klienti z Vejprt dneska si udělali filozofickej workshop... Jedinej Stýblo tady hájí barvy většiny.

1 hlas

Zkvašená ovocenko, které že většiny tady hájí Stýblo barvy?? Když koukám na ty příspěvky, tak určitě ne tady. Možný tak u těch zmr... na Forum24.

6 hlasů

Jaké většiny? Vy dva frustráti se sedmi nicky tady jste jako co? Odpad společnosti, co na všechno nadává a vidí se v Rusku.

2 hlasy

To už nech na adminovi aby si zjistil kolik tady kdo používá nicků! Ale asi máš smůlu, že tady přibývají diskutéři kteří tě mají za_blba, který se snaží každého glosovat ale nemá na to IQ!

0 hlasů

Dávám za pravdu, fakt se snaží hňup jeden.

4 hlasy

Díky, ale u vašich IQ je to naprosto marné, ale přiznám se, já vás chci jenom štvát, hoši sockovití. Hahaha. Já vím, že vám vysvětlit, že se máte napřed zastavit, než se pose*rete, je prostě nemožné.

0 hlasů

stýblo, ty musíš být placený howado

8 hlasů

Jsem placený jak hovado, ale takovými blbci, jak jste tady jeden vedle druhého, frustráti a socky, hahaha! Ti jsou tak blbí, že vyvalí za svou blbost nejvíce peněz.

0 hlasů

tato kráwa byla nominována babišem,a hraje určitou úlohu,jinak y nebyla znovu zvolena

4 hlasy

tato kráwa byla nominována babišem,a hraje určitou úlohu,jinak y nebyla znovu zvolena

1 hlas

Paní Jourová je přece Bohyně chytrosti,tak proto do všeho kecá.

8 hlasů

Pro místní idi*oty: Jourová je ve funkci, kdy dohlíží nad dodržováním pravidel unijních států v oblasti evropských hodnot a transparentnosti.

No, jelikož teď nastane s deb*ily problém, protože si nebudou schopni najít ani co jsou to evropské hodnoty a už vůbec ne napsat do Googlu slovo transparentnost, bude asi další legrace, muhehééé!

3 hlasy

Pro toho Stejbla co tady rozdává své rozumy.Skoro všichni co jsou nahoře ve funkcích,tak z nás občanů dělají nesvéprávné debily.

9 hlasů

Nesvéprávného id*iota ze sebe děláte leda tak sám. Chudáčka, ubližovaného, s kterým si každý vytírá zadek a on nic nemůže, on je ovečka, bééé, bééé..

To jste chlap, vy hnoju? Neumíte si svoje práva zajistit a postarat se?

0 hlasů

je to hurvajs starého bureša špejbla.

0 hlasů

Když to tak vnímáte, máte asi pravdu. Debila ze sebe ale člověk dělá vždycky sám.

0 hlasů

Oni tihle mudrlanti umějí jen mudrovat, nic neumějí, nemají přehled, nejsou schopni ani ochotni se učit, vyhazují svoje těžce vydělané prachy oknem, jak jsou blbí, a za to všechno jim podle jejich debility můžou všichni, jen ne oni sami. Umějí jen žvanit a mít holé zadele. Pak se cítí podváděni, ale dělají to pořád dokola, že skáčí dalším a dalším na lep. Že věří kdejakému grázlovi. Co s nima? Smát se jim.

0 hlasů

Máloco je hodno většího pohrdání než tyto "evropské hovnoty". Jde totiž o čistou ideologii, která nemá nic společného se zájmy Evropanů ani se zdravým rozumem.

9 hlasů

Hm, tak jak zní evropské hodnoty? A teď si zase něco počteme od wola, co to ani není schopný pochopit, jahahá.

0 hlasů

Inu co k tomu říci, snad jen, že každá židle formuje pr-del.

6 hlasů

Řekla sedmá cenová.

2 hlasy

Hňupe to je pořekadlo, tedy lidová moudrost neboli také vox populi. S žádnou cenovou třídou to nemá nic společného. Dovzdělej se, tedy pokud jsi toho schopen.

5 hlasů

Pořekadlo primitivů...

0 hlasů

Že jí to není blbé...sice za ty prachy....divím se, že ji nevadí kauza Nečas.8 let, kauza Janošek-smrtelně nemocný 5 let, kauza Rath x let... pro koho pracuje a za kolik?

8 hlasů

Oni rádi bys s tím něco udělali jenže díky dementnímu šulinu Havlovi špině křivé jsou soudy rozrsrané a většina soudců jsi nakradla spolu s křivou rezavou špinou Havlovou. Machová nebo Grygárek vlastní paláce a prachy a dokud je neodstaví tak to nepujde! Jsou spjatí s politiky jenž kradli jako Kalousek či Mavanova H-systemu a případy jsou staré 20 let.to samé i OKD ,kde by rádi poslali Bakalou na galeje i kalouska!

1 hlas

Ona Jourová je český orgán činný v trestním řízení? Ona má co kafrat do rozhodnutí soudů? Vy jste z pomocné školy vyšla v které třídě?

3 hlasy

Hňupe, do justice Polákům může kecat a do české justice nemůže? Zkus používat mozek, ale ta hnědá hmota ve Tvé hlavě asi nebude mozek. ;o)

2 hlasy

Udělal jste ze sebe debila. Viz výše.

0 hlasů

On ze sebe debila rozhodně udělat už nemohl. :-D

1 hlas

To se Jourové pěkně pomstili s tímto jejím "portfoliem": Zákonitě se musí dostat do konfliktu s Babišem, který ji do EK dostal, kvůli jeho milované E4 a zejména oblíbenci Orbánovi.

2 hlasy

Udělali to, aby rozeštvali V4. Potřebují oslabit odpor proti vnucování migrantů.

Jourové to může být jedno. Udělá špinavou práci a pak dostane nějakou trafiku.

9 hlasů

Babišovi to je jedno, jemu je jedno cokoliv, on nikdy neodstoupí. On si hrabe pod sebe a směje se jako hloupý české blbosti.

1 hlas

Hňupe, všechny hrábě hrabou k sobě, tos nevěděl? Tak teť již to víš. Jen na okraj, je nějaký politik, který ve funkci nezbohatl? No a včíl mudruj hňupe.

2 hlasy

Socko, vám patří hrabě do ruky a pak ještě do nich nasrat. Zbohatl každý politik, závidíš, socko? Tak běžte dělat politiku taky, frustráte! Brání vám něco mimo vaší vlastní lenosti zbohatnout v politice?
Fňukno, ubožáčku, naříkale!

0 hlasů

U tebe je každý socka ty_kretiene. Že se snižuješ k diskuzím na takovém foru plném socek. A nevedeš angažovaní kydy se šíbry jako je Janoušek, Bakala, defraudant z pražské bolševické samoobsluhy a spol!

0 hlasů

A za co by odstoupit ,že napravuje ty křivárny soudruha dementního šulin Havla špiny zlodějské a zrůdy odporné! Kdyby nebylo špiny křivé tak vše funguje jak má! Naše podniky byly vykradeny šulinem narezlím křivím a lidé přišli i byty takže i to je potřeba vyřešit. Na rozdil od předchůdců se na nevykašlal a chce narovnat! Co Jurečka a jedna miliarda mkterá se musí vrátit a předtím 35 miliard šulin Kalousek a Bendl se Stajnurou a ti odstoupili?

4 hlasy

NICKA NIC NEŽ PŘEPLACENÁ NICKA !!PROČ SE NESTARÁ O NÁS ??ředmět: Fwd: DESATERO - ČÍM A KÝM ROZBÍT ČESKÝ A SLOVENSKÝ STÁT
Není desatero, jako desatero. Tohle desatero říká ne, zdravý rozum ještě žije...Zdraví D
1) Nejprve se zesměšní celý národ. Jste nevzdělanci. V Nepálu
je každý pasák yaků bakalářem. Tak se založí v každé opuštěné
stodole soukromá vysoká škola, aby i holka tančící u tyče, či
líný a hloupý synek čilého podnikatele měli alespoň Bc. Nejde o
kvalitu, jde o statistiku. Klasické university opustí svou
tradici Alma mater a zaplevelí se obory o kterých uvažoval kdysi
v Haliči Jára da Cimrman. Názory a práce univerzitních profesorů,
které titul ctí, převálcují mediálně nejrůznější buzno
exhibicionisté.
2) Ze státních základních škol se inkluzivními a jinými věčnými
experimenty vytvářejí budoucí školy pomocné, na nichž hlavní
slovo budou mít nejrůznější metodičky z oborů inkluze, integrace,
imigrace, a vypravěčky korektních pohádek o princi Bajajovi z
Ugandy a jeho partnerce Popelce z Damašku.
3) Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl. Nic
neumíte, všechno, co jste kdy vymysleli a vyrobili, byl
neprodejný šunt. Nikdo ve světe nestojí o vaše nákladní tatrovky,
motorky, sigma pumpy, letadla, obráběcí a textilní stroje, sklo a
bižuterii. Zavřete vaše továrny a místo nich otevřete montovny.
Aby se neřeklo, na chvíli necháme zazářit pár vašich slovutných „
kapitánů průmyslu“. Ti se nakonec za pár let se svými Titaniky
propadnou do septiku, protože nevěděli, že správný kurz určuje
kompas a ne teploměr.
4) Vy jste tak neschopní, že si ani neumíte načerpat minerálku z
vaší země, vy si dokonce neumíte ani nahnat pitnou vodu do
vodovodních trubek. Ještě, že jsme tu my a za mírný bakšiš to pro
vás uděláme sami. Rozinky vyzobeme, ze zbytku uděláme sklady
ojetých pneumatik, a co by nám mohlo jó konkurovat odkoupíme,
utlumíme a zavřeme.
5) A pokud se to českému „ proletariátu „ nelíbí, tak bacha.
Stačí jeden letecký most z Ulánbátaru a můžete se pakovat. Za
devět měsíců se nám počet budoucích zaměstnanců ze země Olgoje
Chorchoje zdvojnásobí.
6) Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou
soběstačnost. Začne se žvaněním, že celá desetiletí jsme jedli
jedovaté potraviny. A s námi se trávili Rakušáci luxující
cukrárny ve Znojmě či Slavonicích a dalších nejen příhraničních
městech. A kolony Němců, kteří se v Karlových Varech či
Mariánkách cpali kachnou se zelím a vzdychali Mein Gott, ta
kachna voní po kachně.
7) K čemu vlastně potřebujete zemědělství.
V Maroku je brambor a jahod, že vám je levně dovezeme a draze
prodáme. K čemu sady. V Chile a Jihoafrické republice je tolik
hrušek, že se pod nimi lodě prohýbají. Na Novém Zélandu je jablek
jak euromravenců. Po Evropě bloudí kamiony s tunami kuřat, prasat
a skotu a vy byste se chtěli mořit nějakou samovýrobou. Mléko je
navíc nezdravé a jogurt dnes dokážeme udělat i z bramborového
škrobu. Pěstujte naftořepku, a budete druhý Kuvajt. A opuštěné
kravíny a vepříny jsou přece nejlepší skleník pro pěstování
bylinek typu Hanojská majoránka.
8) Ta nejdůležitější etapa je pak znesvéprávnění národa. Zformuje
se banda speciálních věrozvěstů, kteří nám začnou vyčítat, jak
jsme nemultikulturní šovinisté, kteří utlačují své spolubližní. K
nim se připojí i saudskoarabský komisař a prohlásí „ u vousu
Prorokova, u nás se mají ženské líp, než ta vaše vykořisťovaná
etnoskupina“. Neúspěch desítky let trvajících snah o integraci se
vysvětlí tím, že při integrování byla pošlapána jejich práva na
zachování specifických rysů jejich obohacující odlišnosti .
9) Zásadou likvidace národa je ustupování rostoucím požadavkům
všech exotických odlišností a označování opravdových hodnot za
měšťácký přežitek staré Evropy.
10) Pochod anální hrdosti se povolí se vší slávou, demonstrace
proti němu se zakáže jako vyvolávání třídní nenávisti proti pavím
pérům v rektu. Poslední etapou, je vstup do celoevropské
organizace, protože v jednotě blbosti je síla. Když ze
samostatných přiblblých jedinců dokážete vytvořit uřvaný dav, pak
ze samostatných států nakonec dokážete vytvořit sebedestruktivní
unii. Současný příliv obžerných uprchlíků je jen poslední sloka
unijní hymny "Óda na radost". Jmenuje se "Rekviem za zbabělost".
Je těžké pochopit a rozumově vysvětlit takovou hlubokou a
zrychlující se degradaci Evropy, která se žene do zkázy a ještě
jí k tomu hraje orchestr z Titaniku.

9 hlasů

KRÁSA!! to samé je možno vidět teď například v usa a v jednání a.schiffa.když ani president nemá fér soud s možností vyslechnout svědky, kdo má?

1 hlas

Mají vašnosti téměř ve všem pravdu, ale s tou vodou je to tak, že ty rozvody vody (kanalizace) zůstali povětšině obcím (i té Praze), ale za vodu která teče ze země, z kopců a pod. inkasují Frantíci nebo jiní cizáci. Tak že když rupne roura (ne cévka v palici), tak to opravuje a cáluje ta obec. Takové kšefty povětšině uzavřely na radnicích modrozlodějské straky.

3 hlasy

Proč se Jourová vyjadřuje k vnitřním záležitostem Polska ?
My se nevyjadřujem k vnitřním záležitostem u Jourů - třebas ji nekritizujem za to, že má počuraný záchod

9 hlasů

Do EU vstoupily země s tím, že budou dodržovat jasně daná pravidla a EU má orgán, který upozorňuje, že se tak v některých zemí neděje úplně nebo se dít nemusí brzy atd. To je, co? AHA!

Poláci chtěli do EU, ne EU Poláky!

1 hlas

Hňupe, nevšiml jsi si, že EU se od doby kdy jsme vstupovali my zmněnila? Bohužel k horšímu. Proč si myslíš že Angláni na EU udělali pá pá?

7 hlasů

Já jsem si všiml, že jste vy, frustráti, lenoši a socky zase do svých natažených pařátů ani od EU nic zadarmo nedostali, tak zase jen flusáte, ale makat vy nikdy nebudete. Hahaha! Skapte na vlastní lenost, ukňučte se, muhehé!!

0 hlasů

pravdu dí,mešuge.vy jste zde prohlásil, že kradete.lenochu.a chá,chá,chá!šalóm je daleko lepší než nějaké břídilské ha, ha.na tom musíte trochu zapracovat,vopičáčku.chá,chá,chá.áalóm,ajn - štajn.

0 hlasů

Protože maj velmocenskej komplex.

0 hlasů

tak, tak.borja má komplexy? už asi jo, tak jako každý potrhlý semita žid.chá,chá,chá!šalóm,mešuge ajnštajn.

1 hlas

1. Vstup Polska byl pravděpodobně stejně zmanipulovaný jako vstup ČR.
2. Od té doby se Evropský Svaz hodně změnil k horšímu a dovoluje si i věci, které by nás (a jistě i Poláky) dříve ani nenapadly.
3. Kdyby Eurosvaz Poláky nechtěl, tak by je nepřijal.

7 hlasů

Přijímání rozhodnutí ohledně věcí EU je věcí parlamentu EU, který je volený. Ne bezchybný. Že socky k volbám nechodíte, je jen váš problém. Zmanipulovaná je jen vaše kebule.
EU se nijak od svých hodnot neodklonilo, to vám nikdo opět a zase zadarmo nic nedal, co? To je ten důvod, proč furt štěkáte.
Kdyby Poláci nesplnili, co bylo vyžadováno, nikdy by do EU nemohli.
Dodejte jinak změny, které odporují podmínkám, za kterých jsme my i Poláci byli přijati, teď! A jste v řiti, co?

0 hlasů

Ona to má v popisu práce, víme?

3 hlasy

Já už vím, proč to nechápou tady ti frustráti! Oni totiž neví, co to je práce. Tak hoši, to je to druhé slovo po slovu Úřad! Já vím, že ve frontách s cikány na dávky se o práci nemluví, ale někteří taky něco dělají, víme?

0 hlasů

CO TA PŘEPLACENÁ NICKA ŽVANÍ !!!POLÁCI CHTĚJÍ TRESTAT TRESTNÉ ČINY A NE JAK TO FUNGUJE U NÁS ???PROČ NENÍ OKAMŽITĚ SEBRANÍ TALÁRU KDYŽ SOUDCE UDĚLÁ I NĚKOLIK TRESTNÝCH ČINU ??PROČ JE NĚJAKÉ SMĚŠNÉ KARNÉ OPATŘENI ??TO JSOU SNAD NADLIDÉ ????V AMERICE RAKOUSKU A DALŠÍCH ZEMÍCH TO FUNGUJE !!KDYŽ SLOVACI MĚNILI SLOŽENI KOMISE PRO SOUDCE TAK DRŽELA HUBU KDYŽ TO SAMÉ UDĚLALI POLÁCI TAK ŽVANÍ !!!!!!POLÁCI A MAĎAŘI JSOU HRDÝ NÁROD TI SI JEN TAK JAK ASI JOUROVA NENECHAJÍ NADĚLAT DO GATÍ ??ONI NEUDÁVAJÍ SVOJE OBČANY JAK PIRÁTI ,TOP NEBO DALŠÍ ZRŮDY S PRAVICE ????

5 hlasů

CO TA PŘEPLACENÁ NICKA ŽVANÍ !!!POLÁCI CHTĚJÍ TRESTAT TRESTNÉ ČINY A NE JAK TO FUNGUJE U NÁS ???PROČ NENÍ OKAMŽITĚ SEBRANÍ TALÁRU KDYŽ SOUDCE UDĚLÁ I NĚKOLIK TRESTNÝCH ČINU ??PROČ JE NĚJAKÉ SMĚŠNÉ KARNÉ OPATŘENI ??TO JSOU SNAD NADLIDÉ ????V AMERICE RAKOUSKU A DALŠÍCH ZEMÍCH TO FUNGUJE !!KDYŽ SLOVACI MĚNILI SLOŽENI KOMISE PRO SOUDCE TAK DRŽELA HUBU KDYŽ TO SAMÉ UDĚLALI POLÁCI TAK ŽVANÍ !!!!!!POLÁCI A MAĎAŘI JSOU HRDÝ NÁROD TI SI JEN TAK JAK ASI JOUROVA NENECHAJÍ NADĚLAT DO GATÍ ??ONI NEUDÁVAJÍ SVOJE OBČANY JAK PIRÁTI ,TOP NEBO DALŠÍ ZRŮDY S PRAVICE ????

7 hlasů

CO TA PŘEPLACENÁ NICKA ŽVANÍ !!!POLÁCI CHTĚJÍ TRESTAT TRESTNÉ ČINY A NE JAK TO FUNGUJE U NÁS ???PROČ NENÍ OKAMŽITĚ SEBRANÍ TALÁRU KDYŽ SOUDCE UDĚLÁ I NĚKOLIK TRESTNÝCH ČINU ??PROČ JE NĚJAKÉ SMĚŠNÉ KARNÉ OPATŘENI ??TO JSOU SNAD NADLIDÉ ????V AMERICE RAKOUSKU A DALŠÍCH ZEMÍCH TO FUNGUJE !!KDYŽ SLOVACI MĚNILI SLOŽENI KOMISE PRO SOUDCE TAK DRŽELA HUBU KDYŽ TO SAMÉ UDĚLALI POLÁCI TAK ŽVANÍ !!!!!!POLÁCI A MAĎAŘI JSOU HRDÝ NÁROD TI SI JEN TAK JAK ASI JOUROVA NENECHAJÍ NADĚLAT DO GATÍ ??ONI NEUDÁVAJÍ SVOJE OBČANY JAK PIRÁTI ,TOP NEBO DALŠÍ ZRŮDY S PRAVICE ????

2 hlasy

Můj příspěvek zdánlivě s tímto nesouvisí, ale. Jistě jste zaznamenali, že mnohé články na internetu nemají či nedávají možnost k vyjádření čtenářů k jeho obsahu a když se tím proberte zjistíte proč je tomu tak. Osobně toto považuji za vyjádření strachu z občanů a taky jako takovou cenzuru pro občany, prostě jim "zakážeme" diskutovat a teď už to dává smysl, jde přeci o svobodu a ta je ústavou zaručená, nebo ne?

10 hlasů

jenže většinou to potká ty co upozornuji na chyby doby minulé a pokud píšete ted tak vás rádo pusti. Je to jednoduché jelikož časopis echo vlastní Vondra tak nechce aby se o něm psalo jak přišel ke všem zlodějnám. Ale jinak třeba medium Forum jde do kytek a poslední číslo už je taková poslední bublina vykříků. Nasadili korunu tomu jak bude Fiala výborný předseda vlády! Akorát ta ubohá Jolana Hovorková asi neví o 35 miliardách co ukradli a dalších s dementním šulinem Havlem špinou lidskou. Absolutně tohle medium dává s lidma co píší!Když jsi vzpomenu na to jak tato Hovorková popsala privatizaci Unipetrolu tak jsem se musel smát. A člověk už se nediví,že lidé to přestali i číst. Jako,že Zeman za to může a on to byl kdo to prodal a předtím rozsekal na malé dílky. Přitom dozorčí rady a podniky šli na Vladimíra dlouhého a Dybu! A ve spojení hlavně s šulinem narezlím Havlem a hlavně jistým junkem jenž tuneloval Chemapol Grup s řeznickým křivým psem!

2 hlasy

Srance jako je vedou tady místní dvě socky, každý pod sedmi nicky, skutečně diskusí nejsou. Pokud chcete diskutovat, říkáte A: toto je proto a proto špatně, a B, dělejme to jinak a to takto a takto. Jinak jsou to žvásty naprosto k prdu!

3 hlasy

Vlastíku jdi již do zadele, keců máš jak palackej, ale řešení také žádné, navíc si ještě ke každému příspěvku dáš sám hlas. Jsi hňup.

5 hlasů

Pimoňu, proč bych si měl přidávat hlasy? Co jsem v pubertě jako vy a jeduiu na lajky? Mimo to, Pimoňu, co příspěvek to pýčovina: sám sobě hlas dát nejde! Jo, já vím: když vy máte sedm nicků, to pak jo...
Já mám řešení: přestat furt brečet a postarat se sám o sebe, Pimoňu. Vymoci si právo, postarat se finančně. Co vy na to? Utřite si mlíčko na bradě a začněte se starat.

0 hlasů

Soudruhu tak tak prvé se píše pičovina s měkkým i a to bys ty genialní měl vědět! Pokud někoho školíš tak zační u sebe. I male dítě ví jak se má co psát! Děláš ze sebe pána světa a neviš základní věci jak se má co psát!

1 hlas

Kolegové, proč na toho vlastizrádného czuráka vůbec reagujete?
Vždyt je to typická ukázka (asi placeného) tro(t)lla, který ví moc dobře, že to co píše jsou všechno maximální sraczky...
Jen chce rozj.ebávat diskuse, aby si lidi šli vzájemně po krku.
Germánskej cocot ze švarcenbergovi pr.dele vylezlý.

1 hlas

EXTRÉMNĚ konzervativní katolická strana má u nás podporu u duky zemana klause lipovské okamůrky ksčm ano

2 hlasy

Výborná byla ta s estebáky a zloději Občanské forum a veřejnost proti násili. V obou byli krimálnící a práskači! Velel jim práskač Karel Sabina žaba narezlá špina Havlova řeznická! A výborná je ta s kalouskem a prasetem okupantským spícím dobytkem co neumí česky soudruh!

2 hlasy

tuhle odpornou krutu vubec nemusim, ale vadi mi, ze rude vemeno v redakci neumi najit normalni fotku.

6 hlasů

Má hromadu peněz, Čecháčku, co? Ej, závist....

1 hlas

Proč?? Tohle je to pravé jak ji vystihnout.

7 hlasů

Je to jejich věc.Nemyslím,že by zrovna paní Jourová do toho měla kecat.

15 hlasů

Myslet znamená totiž ho*vno vědět. Ona má v EU přesně funkci, kterou teď dělá, ichtyle! Dělá si svoji práci jak má a vy jí do toho nemáte co žvanit, nemáte žádné pravomoci, nejste nic, starejte se o svoje zmetky v práci.

2 hlasy

Udělalo ti to dobře?Co jsi ty,že si tu tak honíš triko?Ty budeš hodně obtížný člověk.

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

To je ten cocot co u obecní policie nasazuje lopatám botičky.

2 hlasy

No tos mu to natřel, určitě se dmeš pýchou a cítíš se jak ředitel zeměkoule. ;o(

2 hlasy

Utřete si soplík a začněte se starat sám o sobe, abyste tu nemusel kňučet, kňukno.

0 hlasů

Jourová má pravdu, ale na padesát procent. Bohužel, tato paní si jaksi nepamatuje, jak dopadla sama a proč tak dopadla: díky šlendriánu a lemplům v české justici.
Soudce je těžce přeplácený namachrovaný hajzlík (jen zkuste u stání zpochybnit jeho sebeidiotštější otázku nějak byť jen nedomyšleně a uvidíte, jak vaše řízení dopadne) mající po nějaké době praxe za to, že na něj nikdo nemůže.

Neexistuje. Musejí mít strach, protože jedině strach rodí disciplínu. Musejí se bát průtahů, své právní nevzdělanosti, nechuti do práce... Jako každý jiný. Západní právní systémy dělají ze soudců polobohy a to je špatně. Zodpovědnost má velice dobře zaplacenu, takže musí mít i vymahatelnou pracovní disciplínu.

7 hlasů

V jednom malém městě povolal právník k soudu jako svědka jednu starou paní. Když složila přísahu, ptá se jí:
"Paní Čermáková, znáte mne?"
"Ale ano, samozřejmě. Znám vás od plenek. A abych pravdu řekla, jste pro mne velikým zklamáním. Lžete, zahýbáte své ženě, manipulujete lidmi, pomlouváte je. Myslíte si, že jste velké zvíře, a přitom jste tak pitomý, že vám nedojde, že z vás nikdy nebude nic než mizerný maloměstský právník."
Právník vytřeštil oči. Když se vzpamatoval z prvního šoku, rychle se ptá:
"Paní Čermáková, znáte právníka žalovaného?"
"Ano, znám pana Vorlíčka ještě z doby, kdy neuměl chodit. Občas jsem ho jeho rodičům hlídala. A i v něm jsem se zklamala. Je to lenoch, udavač a piják. Nedokáže s nikým slušně vycházet a jeho právnické znalosti jsou tak mizerné, že bez uplácení ještě nikdy nic nedokázal."
V tu chvíli soudce zabušil kladívkem a vyžádal si ticho v soudní síni. Zavolal si oba právníky k sobě a povídá jim tiše:
"Pánové, jestli se jeden z vás zeptá té paní, jestli mě zná, dám vás okamžitě zavřít pro pohrdání soudem!" 🤣

18 hlasů

Starý vtip a navíc okopírovaný z Vtipáře Neviditelného Psa. Mimo jiné.

0 hlasů

Subjektivní názor svědkyně je vypovídající o čem, i když je to tedy perfektní vtip?

0 hlasů

Skvělé.

8 hlasů

Tady je vidět, jak dva ichtylové pod sedmi nicky každý známkují příspěvky. Za slovíčko "skvělé" pod dobrým vtipem osm hlasů jakožto kvalitní názor. Ale on to není názor, jen hodnocení.
Škoda, že tady už není ten automat na sex, mohli byste se s ním zase porafat, ydyo*ti.

1 hlas

Jak to dělaš ty_pako, že jsou na tebe všichni jako sršni?

1 hlas

Nejsem socka, nýmand a lenoch, mám se dobře a starám se a nekňučím jako kňukna jací jsme ubožáčci, my Čecháčkové, chudinky kapitulantské, a jak nám všichni pořád jenom ubližují... Máte pocit, Kadete, že chci, byť jen náznakem, aby mě hnůj, jako vy, chválil? Fakt máte ten pocit? Nějací sopliví ubrečenečci místo chlapů? Tfujtajxl, pláčete jako staré baby! Kdo něco má nebo dokázal, toho napadáte, nýmandi.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov