Do 10 let
Kontroverzní AfD má namířeno do vlády, myslí si část Němců

11.02.2020 13:16

Téměř polovina Němců je přesvědčena, že pravicově populistická Alternativa pro Německo se v příštích deseti letech dostane do vlády na zemské nebo dokonce celoněmecké úrovni. Ukázal to průzkum institutu YouGov, který vznikl poté, co byl minulý týden ministerský předseda v některé ze spolkových zemí poprvé zvolen i hlasy AfD.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (7 hlasů) 11.02.2020 18:03

  Hovězí dražší o 117 Kč, vepřové o 90 Kč, kuřecí o 42 Kč. V EU se už...

 • megera megera (5 hlasů) 11.02.2020 13:38

  afd není můj šálek kávy,ale podívejte se co natropila bláznivá bába s...

 • Pavel Rous (4 hlasy) 12.02.2020 05:52

  To zní skoro jako "český specifický trh" :-) Nálepku pravicového...

 • Jan Gavroch (4 hlasy) 11.02.2020 13:59

  Proč si KONTRAVERZNÍ členové ČTK, osobují právo označovat za...

 • Bob Kadet (2 hlasy) 11.02.2020 21:01

  Tak po roce 1990 sovětčíky vystřídal ujo Sam. Karikovaný s cylindrem...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Po vstupu AfD do vlády naštěstí touží jen menší část německé spodiny podobně jako u nás lidský odpad volí DSSS,ND,Trikoloru,SPD. Ještě štěstí,že jsou tyto straničky roztříštěny a rozhádané.

1 hlas

U nás je rozhádaný každý s každým.

0 hlasů

Hovězí dražší o 117 Kč, vepřové o 90 Kč, kuřecí o 42 Kč. V EU se už vážně chystá zdražení masa

Dle nového plánu Evropské unie by mělo zdražit maso. „Frakce Zelených (tam jsou čeští Piráti) a socialistů v Evropském parlamentu začaly projednávat klimatickou daň na maso, jejímž cílem je drasticky snížit jeho konzumaci v celé Unii,“ uvedl ve svém příspěvku na facebooku Institut 2080. Hovězí má zdražit o 117 Kč, vepřové o 90 Kč a kuřecí o 42 Kč. Přečtěte si, co se chystá.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hovezi-drazsi-o-117-Kc-veprove-o-90-Kc-kureci-o-42-Kc-V-EU-se-uz-vazne-chysta-zdrazeni-masa-613212
-------------------------------------------------- - -
KOLIK UŘEZANÝCH HLAV PŘESVĚDČÍ SLUNÍČKÁŘE, POLITIKY A MÉDIA?

V současné době přišel opět na přetřes děsivý případ z Hamburku, kde multikulturní obohacovač v metru brutálně ubodal svoji expřítelkyni a zabil její malé dítě, kterému zároveň uřízl hlavu. Případ, i přesto, že se jej Němci, jak je u podobných činů obohacovačů pravidlem, snažili ututlat, se nakonec utajit nepodařilo.


Tím, kdo je teď ale především stíhaný, je autor článků, který zároveň zveřejnil tato videa z místa činu. Bez těchto důkazů by se zbytek světa nedozvěděl, že se něco podobného odehrálo, případně by byl dán prostor mainstreamovým pisálkům, aby čin bagatelizovali.

Přitom všechny podobné činy multikulturních obohacovačů by měly být stále připomínány ve všech médiích. Jenže to se neděje. Kdykoli dojde k nějakému odpornému činu invazního vetřelce, je snaha vše ututlat. A posléze je uspořádán hon na ty, kdo informace o činu šíří.

Pro osvěžení paměti nejprve připomenu další oběti podobného obohacení. Jen pár týdnů nazpět došlo k brutální vraždě finské sluníčkářky, které po brutálním činu její expřítel tak, jak je u muslimů zvykem, uřezal hlavu. Úplně stejně dopadly i další naivní seveřanky – Dánka a Norka, které se předloni rozhodly navštívit Maroko.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-kolik-urezanych-hlav-presvedci-slunickare-politiky-a-media/
-------------------------------------------------- - ------------------
KOLIK VÁŽÍ SVOBODA?

https://pravyprostor.cz/kolik-vazi-svoboda/

CZEXIT

7 hlasů

Holt se socky a důchodci stanou býložravci, no! Nechte si šmakovat bylinky, Františku a kdyby bylo zle, napište, pošlu vám srp, nažněte si i na zimu.

1 hlas

V ČR je už konečně povolený hmyz k lidskému stravování. Franta Kocourek bude prukopník. 🕷

0 hlasů

Na sklonu zimy 1933 si velká část Němcům zase myslela, že Hitler Německu pomůže....

1 hlas

na sklonku podzimu v roce LP.1917 si myslela většina obyvatel Ruska, že jim pomohou soudruzi.místo toho dostali od semitů židů l.trocký-bronštajn,zinověv-apfelbaum,kameněv,s - okolovsky-briliant,sverdlov,dzerdzinskéhoa od čuvaš/kalmyk-žid/švéd lenina a gruzínce stalina otrokářský židovský stát na 70 let.jak se píše v tóře.gojima je možné zotročit na celé generace, žida na sedm let, vlastní rodinu na tři.jeden vedle druhého,samej to demokrat v " ráji " dělníků a rolníků.cha,cha,cha.šalóm.

0 hlasů

Všichni, kteří kritizují nechuť spolupráce některých politických stran s někým, kdo má jen trochu nálepku pravicového extremismu si neuvědomuje odlišnost a problematiku německé politické scény. Možná, kdybychom měli jejich minulost, chovali bychom se stejně. Je zajímavé, ale pro Čechy očividně příznačné, že proto Němce kritizují, namísto aby jim to bylo sympatické, protože to vyjadřuje pozitivní vyrovnávání se s minulostí. ˇhttps://www

0 hlasů

To zní skoro jako "český specifický trh" :-) Nálepku pravicového extremismu má totiž každý, kdo je proti imigraci a islámu. Je to způsob jak bez argumentace odmítat kritiku.

Kdyby se skutečně chtěli vyvarovat opakování minulosti, tak by s AfD naopak spolupracovali nebo alespoň přejali její hlavní požadavky do svého programu. Protože by to snížilo nespokojenost lidí, nastolilo jiná témata a uklidnilo situaci. Bigotní setvrvávání v něčem co popularitu AfD vytváří, může skončit jenom tak že to AfD převezme kompletně (mírná varianta), nebo lidem dojde trpělivost a místo kováříčka (AfD) si prosadí rázného kováře starého střihu. Progresivismus je zkrátka špatně, protože poškozuje zájmy a svobody občanů.

4 hlasy

semiti židi kritizují němce už od konce války, když s nimi kolaboralovali během.několika generací.mají tam recht,zvolili krávu a teď neví kudy kam se semitskou zvěří.určitě mají moji sympatií, lepší než nějací semiti afro-aziatští.

1 hlas

Což Čech není schopen. Ten akorát ukazuje prstem na ty druhé špatné a nám je pořád jen ubližováno.

0 hlasů

že by se vopičili po židech tak jako vy po mně?chá,chá,chá.šalóm.židi jsou profesionální oběti a plačky.

1 hlas

Obávám se, že se jedná o hluboce zakořeněné antiněmectví, které bylo Čechům vtloukáno do hlavy posledních 200 let. Kdyby tomu v Německu bylo nyní naopak, bylo by kritizováno za to, že se tam opět schyluje k opakování třicátých let. Bude potřeba hodně času, aby se Čech trochu změnil a začal uvažovat normálně.

0 hlasů

To není nutné, Němci na naši debilitu kašlou, prostě vědí, že pro ně a pod nima budeme vysoce výkonní a to jim stačí. Posledních dvěstě let předvádí Češi vůči Němcům nehorázné buranství.

0 hlasů

jenom strašpytlové se obávají,ajnštajn.špatná zkušenost.marie terezie nám zašantročila ČESKOU korunní zemi, Slezsko, ale ta nevraživost opravdu začala až po sjednocení říše.tři války a Čechům rozbili jedinou a úspěšnou demokracii na východ od švajcu.sudeťáci si nevážili těch svobod v čsr a hned po zabrání sudet jich 500 000 vlítlo k náckům do nsdap.to se potom nedivte,mešuge.furt čekám na ty alespoň dva Rusy a na to, co je to sovět.no tak,čo bol to?

1 hlas

A Lucemburkovi se podařilo Česko úplně vydojit!Připište si ho na seznam.

0 hlasů

Tím myslím samozřejmě země české.

0 hlasů

Všichni Rusové jsou zlatí a naši bratři. Cokoli se tam kdy špatného stalo, byla vina hlavně židů, Gruzínců, Ukrajinců a jiných podivných tvorů. Jste spokojen? A od teď mi dejte s tím vaším Ruskem pokoj!

1 hlas

jako správný študent musíte tedy vědět, co je to sovět.poučte.a dvě jména vám problém nedělají, jako residentovi mudrcovi,ne?přestaňte kličkovat a plácněte sem něco.no tááák.

0 hlasů

Každý, kdo v 60-tých létech studoval, uměl rusky a prošel si DDH. Každého Rusa, kterého bych jmenoval byste stejně označil za žida, Ukrajince atd., takže mi už prosím dejte pokoj

0 hlasů

skoro, ale pořád kde nic, tu nic.co je to sovět?a aspoň dva Rusy v sssr,vašnosto.no tak.to snad zvládnete.

0 hlasů

Zeptejte se Ledvinky, jestli má koně: to bude váš další level diskuse se s prapodivnými tvory

0 hlasů

Tak po roce 1990 sovětčíky vystřídal ujo Sam. Karikovaný s cylindrem a velkým zahnutým rypákem. A s potomky zločinců či dobrodruhů kteří se do USA postahovali z celého glóbu.

2 hlasy

Všichni Rusové jsou zlatí a naši bratři. Cokoli se tam kdy špatného stalo, byla vina hlavně židů, Gruzínců, Ukrajinců a jiných podivných tvorů. Jste spokojen? A od teď mi dejte s tím vaším Ruskem pokoj!

1 hlas

Proč si KONTRAVERZNÍ členové ČTK, osobují právo označovat za KONTRAVERZNÍ politickou stranu v Německu ?

4 hlasy

No protože taq strana má velkou většinu lidí, co chtějí pořádek podle platných zákonů, což je jedna "verze", ale má pár de*bilů, kteří chtějí šmahem dělat pořádky s nějakou skupinou lidí druhá "verze." Proto se píše , že je někdo nebo něco kontroverzní. Kontrovezní není zlý! Pro vás, dyslektiky, je ovšem každé cizí slovo problém, když nerozumíte ani češtině.

AfD je odpověď mnohých Němců na selhání německých politiků. Spodina společnosti netoleruje chyby jiným zatímco sama nemá téměř klady a je jen přítěží pro společnost. No a protože tupců je v každé společnosti kolem 60%, aby se udržel ve společnosti klid, těmhle se ustupuje a jakmile se jim ustoupí na jejich hloupé požadavky, problémy se ještě zhorší. Příkaadem je třeba Francie.

2 hlasy

afd není můj šálek kávy,ale podívejte se co natropila bláznivá bába s šílenými politiky v evropě,je to neuvěřitelné ,jak mohou ovládnout evropu šílenci,stejné je to ve francii,dánsku,švédsku a jiných zemí,kdyby se nepostavilo maďarsko ,tak díky našim korektním politikům dopadnem stejně,jen si vzpomeňte jak nás legitimovali a ponižovali , tak zvané demokratické země po roce 89,je to na palici

5 hlasů

problém té bláznivé baby je v tom, že je mimořádně slušný člověk s touhou pomáhat těm potřebným. To je dobré si uvědomit. Můžeme s ní nesouhlasit, protože tím může ohrozit svou (trochu i naši) prosperitu a bezpečnost, ale nadávat jí za to je pro mne přes čáru. Za mne jsou Němci naivní blázni, zhorší si své postavení ve všech směrech, ale prostě druhá světová, cítí to tak. Naštěstí či naneštěstí, tyhle nálady se ve společnosti mění v sinusovce, takže přijde reakce, časem se politická scéna promění a strany typu AfD půjdou do popředí. Nejdříve budeme rádi, ale až vytáhnou zase kartu Sudety, budeme zase neradi, prostě zase ta sinusovka. Osobně mne už neděsí organizovaná imigrace (další milión už Němci nepřijmou), ale spontánní - pokud by to v Africe hodně bouchlo (sucho, hladomor, války) a na hranicích se objevilo 20 mega imigrantů, nikdo, vážně nikdo je už nezastaví ...

0 hlasů

Váš ponižuje akorát vaše stará po každém návratu domů koštětem, ubožáčku uplakaný. Bůůů, všichni nám jen ubližují, my nikdy níííc, buůůů, bůůůů..

0 hlasů

Tvoji rodiče jsou sourozenci?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 06/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov