Teroristický útok
Muž v Londýně pobodal několik lidí, policie ho zastřelila

02.02.2020 16:46 Aktualizováno 03.02. 08:05

Policie v neděli na nákupní ulici v jižní části Londýna zastřelila muže, který nožem zaútočil na několik lidí a nejméně tři zranil, z toho jednoho těžce. Incident policie označila za terorismus a uvedla, že okolnosti vyhodnocuje. Útočníka posléze prohlásila za mrtvého.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Martin Koubek (8 hlasů) 02.02.2020 17:12

  Další islámské kulturní obohacení, že ? Krev bude téct i u nás, pokud...

 • Bob Kadet (4 hlasy) 02.02.2020 19:30

  Hm., myslíš že _Němci a Frantíci ty své montovny z ČR přestěhovali na...

 • František Kytnar (3 hlasy) 02.02.2020 19:14

  V takovém případě postupovat stejně jako v Anglii. Na místě je...

 • František Matouš (3 hlasy) 02.02.2020 18:48

  Londýn napadl koránovir.

 • tyden tyden (3 hlasy) 02.02.2020 17:20

  chtel jsem napsat "jeste ze jsou uz pryc" a rychle zavest kontroly...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

UŽ JE V TÉ BREXITOVÉ BRITÁNII HLADOMOR?

Lidičky, všimli jste si, jak hystericky, zato téměř synchronizovaně, reagují známí “eurohujeři” na příspěvky, ve kterých ukazujeme radost Britů z odchodu z EU? Jako přes kopírák předpovídající katastrofické scénáře, kdy (vybráno z komentářů): “… za chvíli nabudou mít co žrát…”, nebo “..nikdo s nimi nebude chtít obchodovat…”, nebo dokonce: “…vyloučili se z demokratické společnosti…”, jsou hlavními “argumenty” těchto rádoby demokratů.
Jen pro jejich informaci, odchod z EU je rozhodnutí většiny projevené v referendu, tedy právě demokratické volbě národa. Je s podivem (pro mně vlastně ani tak ne), že individua, ohánějící se právě demokracií, nerespektují tuto volbu.

Osobně bych tuto situaci přirovnal k manželství, potažmo k rozvodu. Do manželství většina vstupuje s ideály a představami o tom, jak by to mělo fungovat. Časem se ukáže, že jeden z partnerů (v tomto případě můžete hádat kdo) si začal uzurpovat právo rozhodovat o čemkoliv, bez možnosti druhého partnera do toho vůbec mluvit. A protože takový, jednostranně výhodný, stav druhé straně nevyhovuje, dochází k “rozvodu”. A tady se začíná projevovat majetnický a nadřazený pocit diktátora. Po všech stranách roztrubuje, jak odchozí strana bude strádat, nebude schopna se o sebe postarat, přijde o všechny přátele (“..oni přeci souhlasí s tou jeho “pravdou”..”) a vůbec do budoucna nepřežije.

Že to znáte? Já taky. A víte jak to vždy dopadlo? Odchozí partner se osvobodil od nesmyslných zákazů, příkazů a “řídící jednotky” svého života, získal ekonomickou nezávislost, našel si nové přátele (ti, kteří nevidí, nebo nechtějí vidět, skutečnou pravdu stejně nestojí za nic), přežil a v drtivé většině žije lépe, než pod nadvládou někoho, pro koho je pocit moci drogou.

Takže eurohujeři, kteří takto hystericky reagujete, ve snaze “předpovědět” zaručeně mrzkou budoucnost “odpadlíka”, pro vás mám jedno přísloví: “Psi štěkají, karavana jde dál.”

https://pravyprostor.cz/uz-je-v-te-brexitove-britanii-hladomor/
-------------------------------------------------- - ---------------------
Evropa: 2019 dosáhly agrese proti křesťanům historického maxima. Ve Francii a Německu nepostižené protikřesťanské útoky souvisejí s masovou imigrací z islámského světa

https://www.euportal.cz/Articles/42306-evropa-2019-dosahly-agrese-proti-krestanum-historickeho-maxima-ve-francii-a-nemecku-nepostizene-protikrestanske-utoky-souviseji-s-masovou-imigraci-z-islamskeho-sveta.aspx
-------------------------------------------------- - ---------------------
Brutální přepadení švédských manželů

Naši zloději jsou slušní hoši. Ti jen něco ukradnou. Buďme za ně rádi. To ve Švédsku je to jiné: Dva muži a žena přepadli statek ve Skåne v jižním Švédsku. Surově zmlátili 85 tileté manžele, obrali je o cennosti a vynutili si heslo ke kartě. Stačilo jim na to 10 minut. Těchto případů se stalo v poslední době již několik.

https://www.eurabia.cz/Articles/33756-brutalni-prepadeni-svedskych-manzelu.aspx

CZEXIT

2 hlasy

Farage měl pravdu a nedemokratická EU se sama usvědčila, ukazuje Markéta Šichtařová. Pak nachytala Maláčovou u nesmyslného protimluvu

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Farage-mel-pravdu-a-nedemokraticka-EU-se-sama-usvedcila-ukazuje-Marketa-Sichtarova-Pak-nachytala-Malacovou-u-nesmyslneho-protimluvu-612175

-------------------------------------------------- - ----------------
Tyto záběry vám v televizi neukáží. Britové oslavují vystoupení z EU

https://ac24.cz/-/tyto-zabery-vam-v-televizi-neukazi-britove-oslavuji-vystoupeni-z-eu?redirect=%2F
-------------------------------------------------- - --------------------
EU se odkopala: „Aférou“ s vlaječkami řekla vše. Dědici nacismu sedí v Bruselu. Výroky papalášů, ze kterých stydne krev. Které naše strany pečou s nimi? Tupá nenávist eurokratů. Necháme si zničit nášstát i národ?

IVAN DAVID - poslanec europarlamentu - komentuje neuvěřitelnou aroganci unijních struktur, projevivší se nejen zákazem státních vlajek v europarlamentu

Někomu se může zdát dětinské, že poslanci frakce Identita a demokracie, někteří poslanci konzervativní frakce, a také odcházející stoupenci Brexitu mají (měli) na svých stolcích v Europarlamentu vlaječky států, v nichž byli zvoleni. Demonstrují tím, že se hlásí k státní a národní identitě. Současně je to protest proti vznikajícímu superstátu EU, který státy a národy odmítá. Pokud tomu někdo nevěří, ať si přečte výroky níže.

https://www.protiproud.cz/politika/4904-eu-se-odkopala-aferou-s-vlajeckami-rekla-vse-dedici-nacismu-sedi-v-bruselu-vyroky-papalasu-ze-kterych-stydne-krev-ktere-nase-strany-pecou-s-nimi-tupa-nenavist-eurokratu-nechame-si-znicit-nasstat-i-narod.htm

CZEXIT

1 hlas

V přibližně stejné době byl i další útok v Gentu. Rovněž nožem a jsou 2 zranění. útočníkem byla údajně žena a policie ji postřelila do ruky a zatkla. Podle zpráv nejsou zranění v ohrožení života. Zatčen byl krom ženy i muž, o kterém se policie domnívá, že se také účastnil.
Je to info z britských novin, vlámsky bohužel neumím :-)

0 hlasů

To je správný postup při likvidaci teromohamedánů. Následně ještě okamžitě vystěhovat celou jeho rodinu.

2 hlasy

A nezapomněl jste na příbuzenstvo? To dělali nacisté také. ☠

1 hlas

Tas měl dědka u nácků? Nebo v RG? Nebo v obojím?

0 hlasů

Londýn napadl koránovir.

3 hlasy

Angláni toho nadělají (hned terorismus). To by u nás za komunistů musel být každý cikánek_terorista. Když na vesnické svatbě nebo tancovačce vytáhli bitkárský nožík a pustilo se do sebe několik rodin (klanů)! :-)

3 hlasy

No konečně když se chtějí navzájem pozabíjet,je to jejich věc,ne?Alespoň nám neustále cpou do hlavy,že oni jsou také svéprávní občané,a neměli bychom jim v jejich způsobu života bránit.Já to tedy v úmyslu rozhodně nemám.

0 hlasů

V takovém případě postupovat stejně jako v Anglii. Na místě je všechny postřílet.

3 hlasy

Rasííííísto, to by bylo kontraproduktivní. Lepší když tam VB přijela a posbíral ty co přežili.

1 hlas

Nevím jak vám ostatním, ale mě se od 1.2. tak nějak lépe dýchá. Pokud ale vystoupí z EU ještě Němci, Frantíci a Taljáni, nezbude nám, než exhumovat RVHP. :)

2 hlasy

Mohu vás uklidnit. Německo nevystoupí a my taky ne, protože by nás to ekonomicky zničilo. Takže se nebojte, RVHP2 nehrozí

1 hlas

Ano,to je fakt,nicméně bychom už konečně měli přestat žvanit a postarat se o naší ekonomiku,abychom nebyli závislí na Německu.Potřebujeme vlastní fabriky,ne montovny.Vždyť české zboží zase nebylo tak špatné.To nám jen navykládali,aby se to mohlo vytunelovat.Ani čínské zboží jsme tenkrát nepotřebovali.

0 hlasů

Hm., myslíš že _Němci a Frantíci ty své montovny z ČR přestěhovali na Ukrajinu?? Nebo že by se sami poškozovali nějakým vyšším zdaněním, kterým neustále světu vyhrožuje Trumpeta?? Když by ČR vystoupila z EU?? Kam ostatně "de jure" ohlupováním respondentů vstoupila dobrovolně! Zmýlena původním zaměřením spolku volného obchodu. Nyní_buzerována nějakou německou kravkou po klimakteriu s 11 haranty!

4 hlasy

Pořád daleko lepší EU než totalitní Rusko s carem Putinem. 😠

2 hlasy

A on by chtěl někdo vstupovat do smluvního paktu s Ruskem?? Nevstoupíš 2x do jedné řeky!!

1 hlas

On ale měchura vleze klidně i 3x do US nebo EU prd€l€ v jeden den :-)

1 hlas

chtel jsem napsat "jeste ze jsou uz pryc"
a rychle zavest kontroly na hranicich, at si tam ty slimaky uzijou, ale nasel jsem vyron naseho telete na zahranici.
tesim se na socany u voleb :-)))))))

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nemyslete-si-ze-se-sirotky-je-to-uzavrene-O-nekolik-osmnactiletych-jsme-schopni-se-postarat-tvrdi-Petricek-612198

3 hlasy

Další islámské kulturní obohacení, že ? Krev bude téct i u nás, pokud podlehneme nátlaku a vydírání Evropské unie a tohle krvelačné svinstvo, islám, si sem necháme nacpat.

8 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi