Historie
Uplynulo 95 let od doby prvního vydání Mein Kampf

18.07.2020 07:08

První svazek knihy Adolfa Hitlera s názvem Mein Kampf vyšel před 95 lety, 18. července 1925 v Berlíně. V nenávistné a štvavé knize, jejíž titul v překladu znamená Můj boj, se budoucí nacistický vůdce radikálně vypořádal s událostmi svého dosavadního života i s globálními problémy své doby. Hitler ostře kritizoval hlavně demokratické politiky, za původce všeho zla pak označil především "světové židovstvo" a marxismus.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • karel ledvinka (4 hlasy) 18.07.2020 14:44

  ovsem ada byl puvodem rakusak.presneji receno.

 • Jiří Vampola (3 hlasy) 18.07.2020 12:54

  Vrať se zpátky do Skopčácka vítat přijíždějící muslimy a omluvně...

 • karel ledvinka (3 hlasy) 18.07.2020 14:47

  uz anarchista bakunin nam v praze rekl,ze zijeme v tezkych casech,sto...

 • Jiří Vampola (3 hlasy) 18.07.2020 11:08

  Ne nadarmo se říká, že jako jednotlivci mohou být Němci fajn lidi....

 • Martin Glaser (3 hlasy) 18.07.2020 09:57

  Národní socialismus byl reakcí na kapitalismus, ale na rozdíl od...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

EXKLUZIVNĚ: Metody tajných služeb využívané k rozvracení vlasteneckých scén v EU

Dlouho jsem přemýšlel, jestli mám následující text napsat nebo ne. Protože je to dosti závažné téma a informace, popisy metod a příklady, které zde uvedu ukazují vysoce sofistikované metody práce dnešních bezpečnostních složek, které mají za úkol bránit současný multikulturní režim Evropské unie a hlavně bránit tomu, aby si občané v členských zemích EU zvolili politiky, kteří by chtěli opět návrat k hodnotám vlastenectví, národa a hlavně nechtějí globalistickou vládu (neo)marxisticky – přesněji socialisticky – smýšlejících úředníku a zpřísněných neziskovek v čele EU. To, že takový systém shodou okolností vede skrze masovou migraci k postupné islamizaci Evropy je již důsledek všech těchto procesů a ne zamyšlený cíl.

https://www.eurabia.cz/Articles/44241-exkluzivne-metody-tajnych-sluzeb-vyuzivane-k-rozvraceni-vlasteneckych-scen-v-eu.aspx
------
Video: Imigrant ve vlaku brutálně zaútočil na Němku

https://www.euportal.cz/Articles/42878-video-imigrant-ve-vlaku-brutalne-zautocil-na-nemku.aspx
------
Americká velvyslankyně se proti EU zastala demokracie v Polsku

https://www.eurabia.cz/Articles/44242-americka-velvyslankyne-se-proti-eu-zastala-demokracie-v-polsku.aspx
------
NOVÁ VLNA PŘEDSUDKŮ V HOLLYWOODU

Nové pořádky jsou zaváděny v Hollywoodu, kde jsou v rámci „očistné revoluce“ najímání pouze Afroameričané nebo lidé ze skupin LGBT. A to jako scenáristé, herci, producenti, kameramani a dokonce mají přednost i jako zaměstnanci v bufetech. Vlivná Afroameričanka Anna Duvernayová, k tomu pro Daily Mail dodává: „Každý má právo na názor. A my, černí výrobci s právem najmout, máme právo nepřijmout ty, kteří námi pohrdají.“ K tomu černošští režiséři předem oznamují, že nepřijmou herce s bílou pletí (např. Jordan Peele). Psycholog by dodal, že takto vytvořená atmosféra strachu a zloby povede k daleko horším vztahům, než bylo jen to údajné pohrdání.

https://pravyprostor.cz/nova-vlna-predsudku-v-hollywoodu/

CZEXIT

1 hlas

EXKLUZIVNĚ: Metody tajných služeb využívané k rozvracení rasistických scén v EU 💩

1 hlas

uz anarchista bakunin nam v praze rekl,ze zijeme v tezkych casech,sto let pred adou.v boji s burzoasii mame na jedne strane semitu zida marxe a na druhe semitu zida rothshielda.kozo rad.

3 hlasy

Ne nadarmo se říká, že jako jednotlivci mohou být Němci fajn lidi. Ale jako národ jsou neštěstím a smrtelnou hrozbou. Vyvolali dva největší válečné konflikty lidských dějin, je třeba se před nimi mít krajně na pozoru. Ostatně i dnes nad námi práskají bičem. Nebo se o to alespoň snaží. Jejich ministr zahraničí H. Maas otevřeně prohlašuje, že Českou republiku k přijetí migrujících muslimů "přinutí."

3 hlasy

Zacatek druhe svetove byl domluven spolu se sovety. Opravdu za vse nemuze jen nemecko vy azbukou vymyti mylovnici rusaku

0 hlasů

semiti zidi v sssr,jako treba litvinov dojednali pakt s nackama protoze chteli nasmerovat adu proti britum a tak znicit britskou risi,v te dobe nejmocnejsi stat sveta.to se jim povedlo,ale nepocitali s tim,ze ada otevre druhou frontu a vlitne na ne.tomu se divi do dneska,pakaz.

0 hlasů

ovsem ada byl puvodem rakusak.presneji receno.

4 hlasy

Dokonce Chocholousek o tobe tvrdi, ze te z Bohnic uz nepusti:-)

1 hlas

Vrať se zpátky do Skopčácka vítat přijíždějící muslimy a omluvně klečet před černochama, Helmuthe.

3 hlasy

Národní socialismus byl reakcí na kapitalismus, ale na rozdíl od bolševismu se praktikoval v kultivovaném Německu a nikoliv v barbarském Rusku.

3 hlasy

Kultivovaný rasismus. Bože,do čeho jsi duši vrazil ?

1 hlas

spis to byla reakce na skopiciny semitu zidu ve valce a hlavne po valce.semiti zidi jako bela kun a rosa luxemburg tam dost radili a na bavorskou sovetskou republiku byla odpoved narodne socialisticka.potom take nemci videli,co se tam deje.vyhlazovaci lagry uz v roce LP.1918 vedene trocky-bronstajnem a belou kun.pracovni lagry take.nemci to prevzali az po deleni polska od zidu jako rita zimmerman- sefovala 40 vyhlazovacim a 40 pracovnim lagrum na cukotce,lavrentij berija-sef nkvd na konferencich v brestu,krakove a zakopanem s nacky jako heinrich himmler a adolf eichman.v barbarskem sssr semiti zidi oddelali jen v gulagu-sef israel israelovic pliner-pres 20 milionu lidi,ti semiti zidi.a jeli v tom az do roku LP.1954.

1 hlas

Tak to si na oslavu Ledvinka zaprdi jako Adolf.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 13/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov