Premiér
Babiš: Pokud ANO prohraje sněmovní volby, odejdu z politiky

19.02.2020 12:37

Pokud hnutí ANO prohraje v parlamentních volbách, jeho předseda a nynější premiér Andrej Babiš odejde z politiky. Ve středu to řekl v rozhovoru na serveru Blesk.cz. Zároveň zopakoval své dřívější prohlášení, že s cílem donutit ho politiku opustit vznikl i zákon o střetu zájmů, jehož soulad s českým právním řádem v úterý potvrdil Ústavní soud.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Emanuel Bacigala (10 hlasů) 19.02.2020 15:55

  Rekapitulace 7 let!!!!! působení Babiše ve vládě České republiky. Pro...

 • Jeroným Pražský b. (5 hlasů) 19.02.2020 13:49

  Nijak moc Babiše nemusím, ale děsím se toho, že se opět skrze Milion...

 • Karel Musil (5 hlasů) 19.02.2020 16:37

  Dobrá zpráva. Ale co se stane se sirotkem ANO? Lex Babiš, které...

 • Emanuel Bacigala (4 hlasy) 19.02.2020 18:14

  Po odchodu Babiše hnutí ANO do dvou let zanikne. Zmizí sponzor,...

 • Vlastimil Styblo (3 hlasy) 19.02.2020 18:46

  Víte, skoro zloději nicků, co to je fosílie? To je Kalousek. Ten už...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Pokud Babiš nevyhraje, tak si neumím představit, že by se všechny ty swině zlodějský, co tam v tý demo žumpě dřepí už 20 a více let, zase dostali k veslu a opět by se vrátili ke starejm osvědčenejm lumpo praktikám, tunelování a rozkrádání úplně všeho.

0 hlasů

za 32% muze Babiš podekovat slabe a trapne opozici a drzosti ultimativnich chvilkařu a aroganci a povysenosti prazske kavarny

2 hlasy

Jo, ještě je podstatné to, jak Babiš myslí to, že prohraje volby. Co to je u něj prohrát volby. Ztratit možnost se "pakovat", bych řekl osobně dle mého názoru na toho lumpa.

3 hlasy

Babiš má pocit, že je Bůh, ale není. Dopad bude tvrdý.

2 hlasy

To bude,ale já ho příští tok neočekávám.To by se musel sakra odkopat.

0 hlasů

Horší jak s dementním pomošem havlem už to nebude! A 2 biliony jak šulin křiví narezli vykradl na to nelze zapomnout na imbecila a přisahám na svou čest kriminálnika,že budu kkrát jelikož jsem nula!

1 hlas

Horší jak s dementním pomošem havlem už to nebude! A 2 biliony jak šulin křiví narezli vykradl na to nelze zapomnout na imbecila a přisahám na svou čest kriminálnika,že budu kkrát jelikož jsem nula!

1 hlas

Když je například řidíči kamiónu zakázáno aby při jizdě měl mobil v ruce, tak poškuzuje ten zákaz práva té osoby řídící ten kamión, nebo je ten zákaz v celém tom kontextu vlastně naprosto opodstatněný, aby byla co nejvíce možné zajištěná práva ostatních účastníků silničního provoz, tj. práva jako např. na život a zdraví?

Jinými slovy, ohledně v článku zmíněnému zákonu, jistě se zdá poněkud přehnané dělat jako by ČR ihned byla totalitární, nebýt toho zákonu. Ale například p. Soukup je možná docela rád, že nýni existuje zákon na který se může odvolat kdyby měl dojem, že vláda anebo správa v rámci svých funkcí nadržuje nějakým svým osobním podnikům, čímž p. Soukupovi vzniká nevýhoda nebo dokonce škoda takového rozsahu, že je naprosto vytlačen z trhu.

0 hlasů

Správně se rozhodl zkušený úspěšný pragmatický Babiš.
Do politiky jej 2013 vynesla vlna nespokojenosti s marasmem
minulosti. Volí jej 1/3, respektuje 55% občanů. Taková velká
popularita znemožňuje šance ostatním stranám. Takže se snaží
jej dehonestovat jakýmkoliv způsobem, i tím nejpodlejším.
Zbaví se ho jedině, když budou mít lepší program,víc dělat pro
občany, chránit je před zrůdnostmi doby, méně žvanit, omezí
tupou nenávist a víc pracovat pro zemi.

2 hlasy

Program?? Vy si opravdu přejete, aby ta stále stejná jména předložila jiný program, na který pak řeknete - jo, to je vono, věřím, že teď už krást a chlemtat nebudete? Fajn, právě jste se u mne odhlásili z neonacistického kroužku?
Osobnosti jsou program. Sledujte jejich chování a uvidíte program. Nedokážou ho dlouhodobě předstírat.

2 hlasy

Ani se neptám jaký program měl dementní pomoš Havel špina! Jediný vybrat všechny krámy šulin dokud byly plné!A byly plné miliard a chudak se namastitl a co by dělal bez toho!

1 hlas

Co věta, to sranec... Na konci ještě chybí: sieg Babiš!

0 hlasů

Co příspěvek, to kompulzívní očista. Jenže nenacházíte souhlas. Ani u těch ruskejch filcek.

0 hlasů

Hehe, psycholog amateur? Nic moc.
V první řadě vám nedošlo, že nehledám vůbec žádný souhlas. Nebo máte ten pocit?

0 hlasů

Takže jde o pouhé vyměšování. Přínáší to úlevu...?

0 hlasů

Ale hledáte, minimálně potvrzení své domnělé převahy. Jenže je toho moc, týdny a měsíce denně házíte špínu na českej národ a souznění nenacházíte. Tak co? Nenecháte konečně toho?

1 hlas

Tak běž slováku -to není nadávkas-to je kopnstatování-matka-rudá ďábelkyně -bilakova pravá ruka,on-stbácký frajer

2 hlasy

není slovák ale semita žid afro-aziat.tak jako grossovic,klausovic,janoušek,bakala,a.novák,fili - p,fiala,výborní,uhři,krysarath a jeho 10 spolupachatelů,rittig,rychetský a blbý dominik.z milijón chvílek,šulín rezavá.&spol.federace opcí židoffskejch.chá,chá,chá.šakóm.

0 hlasů

zase jsi čuměl mámě do rozkroku a ty zvratky tady prezentuješ?

0 hlasů

Dobrá zpráva. Ale co se stane se sirotkem ANO?
Lex Babiš, které stále Babiš opakuje neexistuje, zákaz střetu zájmů se týká podle nálezu Ústavního soudu přes 40 tis. funkcionářů a bude muset být podle závazné směrnice EU ještě zpřísněn. Když buď politika nebo majetek tak raději majetek, zvláště když politika nemůže majetek dále ochraňovat a zvětšovat.

5 hlasů

Hahaha, zpřísnit můžete třeba drsnost toaletního papíru a stejně to nikdo nebude dodržovat. Jste v Česku, kde se nectí nic.

1 hlas

Nemáte můj hlas. Představte si situaci, kdy se politika nedělá pro majetek, ale například pro Prozřetelnost. Nebo pro Internacionálu...

0 hlasů

Má se někdo z toho, že nemá něčí hlas, oběsit, jako nějaká telátka na facebooku? Nebo proč mu to píšete? Má něco ze sebevědomím a vy ho chcete šikanovat nedostatkem lajků?
:-D

0 hlasů

Po odchodu Babiše hnutí ANO do dvou let zanikne.

Zmizí sponzor, zmizí strana, tak jako Úsvit nebo Věci Veřejné.

4 hlasy

A zmizí i Bacigala...

0 hlasů

Přesně tak

0 hlasů

Babiš odejde, až mu přestane politika "sypat". Co v tom hledáte za jiné alegorie? Jinými slovy, až už nebude politika pro něj a jeho firmu rentabilní ekonomicky. Ještě jinými slovy: až se tomuto přiblblo nárůdku dostatečně vyřehtá a oškube ho.
Ale nezoufejte, přiblbla, po něm přijde další váš guru, kterému zase budete slepě věřit a který vás zase orve! Jen vpřed za tím, kdo slibuje, že vám něco dá!

0 hlasů

Nebo ODA či ODS co nemůžou nic nabídnout! Nebo piráti s hulením a práskáním! Už i Alexander Vondra se proti nim včera postavil ,že nepodpoří další stávku jelikož se Minář mozkově podělal a stejně tak i Bartoš a ten liliput zubatý co neustále tlačí lidi do ulic. Jen osel tam jde jelikož jak říká Vondra není důvod. Dokonce i justice jak ju narezlí osel neustále omílá tak funguje. Pavel Zeman ma v kalhotech a dokonce podal stížnost proti zastavení stíhání s Grychárkem a Máchovou takže justice působí jak má.

0 hlasů

Máte můj hlas.

0 hlasů

Rekapitulace 7 let!!!!! působení Babiše ve vládě České republiky. Pro připomenutí - Babiš je ve vládě déle než megatunelář z 90. let Václav Klaus!

Stavební zákon NULA, řešení exekucí NULA, zákon o dostupném bydlení NULA, důchodová reforma NULA, zjednodušení daní NULA, výsledek jen další zadlužování země a sedm sazeb DPH na pivo od května.

Tak přemýšlím, co tam ten starej rudej dědek vlastně celou dobu dělá! Odpovím si sám – jen hrabe pro sebe další dotace z našich daní!

10 hlasů

Tomu říkám podpora. Panečku, takovou mívá ruská pizda Golda Vanishová...

0 hlasů

A to vše za nadšeného hýkání če*ské tupé lůzy.

1 hlas

A Germánských_šmejdů kteří doufají že si taky zobnou!!

3 hlasy

ale také nám něco dal, nebo chce dát.čekáme s napětím na tu jeho třicetiletku.po vzoru židů v sssr a ještě je předeženeme.tam to dotáhli akorát na sedmiletku.

0 hlasů

Megatunelář jedině pomoš dementní Havel a jeho řerní bratřii zloději Z ODA a celková suma 2 biliony. A šulin kříví je legendární v Chemapol Grup a české spořitelně a v drnovickém zázraku s Junkem a Gottwaldem! A jeho danové unky na ty nelze zapomenout a to tu nemáme nyní! V nich je Ruml jenž kryl s pomocí policie a pak ještě duo Kocáb s Horáčkem a Žantovský s Kroupou a Dlouhým jenž jsou z ODA! Krásná vyzitka šulina narezlého dementního Havla křivého! Slibiji na svou čest krimoinálníka ,že budu krást nejvíc jak šulin jelikož jim jsem!

2 hlasy

Ale bude líp. Na to jste totiž zapomněl.

0 hlasů

Blbý pro opozici je, že ono je líp. Zřetelně.

1 hlas

Ty můžeš akorát tak držet zobák,tobě by dávky nide v zahraničí nedali,natož zvedli.Chcípl by jsi hlady

2 hlasy

O.K. ani já ale nejsme na žádných dávkách jako vy, blbe! my máme zdravé ruce i hlavu a my se o sebe umíme postarat.

1 hlas

Tak s tou hlavou tada nevím! Emigrant OK už ty pazoury nechal za kopečkama! Přitáhl parazitovat na tom postbolševickém sociálním systému!

0 hlasů

On je workholik, buď rad dělá zbytečnou práci, nebo předstírá, že něco dělá.
Možná že něco dobrého udělal, ale nepíše se o tom.
Dokonce on přejal protiruskou rétoriku od USA, jako kdyby byl jejich vazal.

2 hlasy

To se všechno může stát, když si paní Schillerová nezjistila, koho volí hospodští pijácí piva a zdanila tak vlastní voliče.
Odjakživa platila etická norma, že všichni mají stejnou cenu, když kupují stejné zboží ve stejném, množství.
Je to jen administativní zátěž podnikatelů, kvůli egoistickým zákmům pana Babiše.
Už toho mám dost. Jesli on nepřinese něco pozitivního, jako je jako třeba výměna jednorázové daně z nabytí nemovitosti za každoroční daň z nabytí nemovitosti,
tak s ním končím.

2 hlasy

"tak s ním končím."

Lepší by bylo

"tak ho ukončím."

0 hlasů

Bezpečnostní informační služba štábního konstábla Koudelky se domnívá, že je pan Babiš mimozemského původu. Došla k tomu rozšifrováním vzájemné radiové komunikace mezi Křemílkem a Vochomůrkou. Ne, členové BIS nejsou žádní blbci. Sice se teprve přednedávnem při školení na velvyslanectví USA správně naučili používat jídelní příbor, ale hned pak začali podávat pozoruhodné zpravodajské výkony.

3 hlasy

A co jste se naučil na ruském vyslanectví vy? Asi psát hlouposti.

3 hlasy

To víš, každého CIA (předpokládám že již ne CIC) neždímali v Pullachu jako tebe.

0 hlasů

jako školák z hellichovky nevíte, co je to sovět?v průvodě jste nebečelo mešuge "se sovětským svazem na vždy"? ostuda,ajntajn.

0 hlasů

Nijak moc Babiše nemusím, ale děsím se toho, že se opět skrze Milion chcanek a eurobolševickou pražskou kavárnu dostane k moci ta temná stvůra z TOP 0009, padákový vrah Kalousek. Tomu je třeba za každou cenu zabránit, takže hlas pro Babiše. Obluda z TOP 0009 už nikdy šanci dostat nesmí.

5 hlasů

Víte, skoro zloději nicků, co to je fosílie? To je Kalousek. Ten už je neškodný Vy jste tak tupý, že vidíte sice tu fosilii, ale všude kolem vás jsou stejní zloději, jako jste vy sám. Kdo jiný, než zloděj, si nacpe stejný nick jako někdo jiný a doplní si ho béčkem?

3 hlasy

Jeroným b. je taky fosilie.Jen se občas probere a napíše něco jako nikdy Kalouska,padákového smrtihlava.

0 hlasů

Stále je k dispozici potenciál, který je potřeba vložit do budoucnosti země. Byrokratické překážky budoucnost nemají.

1 hlas

Hahaha, a proto pořád přibývá úředníků! Vacku, toto bylo hodně slabé. Hodně. Fakt hodně. Co se nějak opravit?

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.