Politika
Bartoš nastínil strategii. Rýsuje se spolupráce se STAN?

11.01.2020 14:41 Aktualizováno 11.01. 16:56

Hnutí STAN je v současné chvíli pro Piráty politicky nejbližší partner. Případnou koaliční spolupráci by s ním ale Piráti domlouvali až po volbách. Na tiskové konferenci v Ostravě to v sobotu řekl znovuzvolený předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Zdeněk Šmerda (8 hlasů) 11.01.2020 15:18

  Mladí se nekriticky považují za lepší než opravdu jsou. I Piráti. ...

 • Pavel Rous (7 hlasů) 11.01.2020 22:58

  Piráti jsou sluníčkáři, ekofašisté a eurohujeři. Navíc hlasovali pro...

 • Josef Kudrna (7 hlasů) 11.01.2020 19:20

  Potomci komunistů a stbáků by rádi přimo ze školnich lavic do vlády?...

 • František Mach (6 hlasů) 11.01.2020 15:57

  V době velkého rozkrádání byli tito mladíci ještě na houbách a...

 • Matěj Baletka (6 hlasů) 11.01.2020 21:39

  Pustit tyto zhulence do vlády by byla katastrofa. Neumí nic jen...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Piráti asi jednají dobře,když tady prská taková spousta hlupců a dokonce se i Franta Kocourek uvolil sem zkopírovat o nich blbou pomluvu. ✌

1 hlas

Machuro, tak jsi tady zabzdil, a nyní nám popiš pár těch kladných bodů zhulených pirátských eurohujerských udavačú i s tím bonzem Láskou a Ondráčkem z TI. Dost možná že opískují Agrofert, ale s ním i desítky zemědělců kteří se plácají na hraně přežití. Takový xindl jako Piráti se snad v celé EU nenajde, aby poškozoval vlastní zem. Kdybych to překlopil na tu náturu Čecháčků, tak by musel souhlasit s tou mantrou Stýbla.

3 hlasy

Když chceme Piráty posuzovat,musíme si uvědomit, že oni nemají svůj 100% názor, ale jsou řízeni z jejich Evropského centra, ve které mnozí působí či působili. A jedním z dlouhodobých úkolů je dostat se do vlády příslušné země. V případě, že se tak stane , není ještě stanoveno, co budou prosazovat. Zda budou přínosem či na škodu.

1 hlas

Český byznys s uprchlíky. Tajná spolupráce Milionu chvilek s Piráty na přijímání uprchlíků!

Článek: Migrace je pro byznys jednoznačně prospěšná Petra Skočdopole, kterou na svých www stránkách zveřejnila česká neziskovka OPU (Organizace pro pomoc uprchlíkům) jednoznačně dokládá, o co při „Migraci uprchlíků do Evropy“ ve skutečnosti strůjcům migrace do Evropy jde – o příliv levné pracovní síly, která by elitám přinášela zisky! Neziskovka OPU je přitom placená dotacemi z Vašich daní. A to se prosím neziskovka OPU zúčastnila 25.11.2019 Berlínské konference , která skončila usnesením na uzákonění povinnosti všech zemí EU přijímat uprchlíky bez omezení!
Navíc by plná aplikace usnesení této konference do Evropského práva znamenala zrušení Benešových dekretů! Čelnou pracovnicí této neziskovky OPU je přitom místopředsedkyně Pirátů, poslankyně Parlamentu ČR, sestra Piráta poslance Ferjenčíka, kamarádka a spolupracovnice zakladatele Milionu chvilek Benjamina Rolla – Olga Richterová (foto). A ta samozřejmě podporuje přijímání uprchlíků do ČR !

Tento článek o Olze Richterové časopisu Nota Bene je důležitým důkazem o propojení Milionu chvilek s Piráty a jejich vzájemnou letitou podporou při prosazování volného přístupu všech uprchlíků na území EU a ČR. V časopisu Nota Bene vyšel i článek o bratru Richterové pirátovi, poslancovi Mikuláši Ferjenčíkovi (foto) Redaktorem časopisu Nota Bene je přitom Benjamin Roll, místopředseda Milionu chvilek! A ten ve své reportáži popsal svoji účast na demonstracích na podporu přijímání uprchlíků v roce 2015, tedy při velké imigrační krizi v roce 2015!

Těchto demonstrací se společně účastnili jak zakladatelé Milion chvilek – Roll a Minář, tak Piráti Ivan Bartoš (předseda), Richterová a Ferjenčík, tak Manipulátoři.cz Cemper a Nutil! Až úsměvně potom působí skutečnosti, že Ferjenčík navrhuje Nutila (kámoš bývalého šéfa EU komise Junkera) na státní vyznamenání! Cemper popírá účast dua Minář a Roll na demonstracích za uprchlíky a jejich spojitost s uprchlíky, a přitom tu demonstraci Sám organizoval!!
Ovšem začne Vás mrazit, když zjistíte (díl 196) že Hříbova (pražský primátor, Pirát) komanda napadají hospodské, protože ti chtěli pronajímat své sály, konkurenčním „rebelsky“ pravicově orientovaným myslitelům, a že Pirát Peksa (díly 177, 193, 194) najímá sudetoněmeckou odpůrkyni Benešových dokumentů, předsedkyni kontrolního výboru Evropského parlamentu, aby přijela 27. února do Prahy zúčtovat s Babišem, a zakazuje na její jednání přístup „nežádoucím“ novinářům, tedy, těm, co nepíši proti Babišovi, a naopak zve „nezávislého“ nejvyššího státního „vyšetřovatele“ Zemana! To už je zřejmé spiknutí proti republice!

A hlavně pohrdání svobodou slova a demokracií! Tyto „Pirátsko – Chvilkařské“ společné manévry proti politické konkurenci se vymykají „západní-euroatlantické-demokratické kultuře“ a spíše připomínají „řádění hitlerovských SA ve třicátých letech.“ Společným jmenovatelem obou typů operací, je šíření nenávisti a hlavně strachu mezi „mlčíci většinou populace“ a zastrašování politických oponentů! Přesně tak, jak učil „Jáhen ze Sudet“ Milion chvilek v Holostřevech!

K tomu dodám, že pirát Bartoš si pochvaluje, jak se strana rozrůstá a že pomýšlí na křesla ve vládě. Už ten název „politické strany“ Piráti mluví za vše. Piráti přece kradli, loupili a zabíjeli.

https://tadesco.org/cesky-byznys-s-uprchliky-tajna-spoluprace-milionu-chvilek-s-piraty-na-prijimani-uprchliku/

1 hlas

Spodina má sraz: Piráti se sejdou a sjedou v Ostravě. Extremisté bořící starý svět. O 163 % více přepadení. Tam, kde se zbytek kavárny ještě stydí. Bude mít URNA pohotovost? Trockisté, zloději, vrazi a následovníci

Bez masky
Dnešní piráti, jejichž česká divize se bude v Ostravě radit, jak uchopit moc v naší zemi, jsou součástí nadnárodní pirátské korporace placené a zřizované jako „mládežnický předvoj“ fanatických neomarxistů. Piráti nemají žádné morální zábrany a působí jako urychlovač globálních změn. Tradiční strany a na ně navázaná média nejsou schopny se dostatečně vymanit ze hry na demokracii a politických kořenů, ze kterých vyrostly, které jim často neumožňují takový tah na branku při boření starého světa, jako mají právě Piráti. Ti se nějakým „morálním haraburdím“ nemusejí vůbec zabývat.

Předmětem jejich destrukce je starý svět, jehož základním ochranným valem bylo křesťanství: to je prý třeba vytrhat i s kořeny. Piráti jsou ve skutečnosti jen přebarvenými pokračovateli radikálních trockistických bojůvek. Snoubí se u nich neomarxistický zápal s dědictvím anarchistů a asociálů všeho druhu. Také oni jsou ponořeni do bludných okultních sfér, jež ospravedlní jakékoliv postupy proti „nepřátelům pokroku“. Tedy každému, kdo nesdílí jejich pohled na svět.

Proti „reakci“ dovoloval Trockij použít jakékoliv metody včetně fyzické likvidace. Mnoho obětí této šílené ideologie upálených v osobních automobilech, ukopaných k smrti současnými teroristickými eskadrami na čele s tzv. Antifou, jak jsme toho byli svědky v posledních letech na Západě, dostatečně ukazují, že jeho metody jsou tu zpět.

Není náhodou, že Ivan Bartoš předseda divize pirátské Internacionály dislokované na našem území (Piráti vznikli jako euro-strana a v jejich čele stojí muslim) se producíruje pod prapory těchto teroristických organizací, které jsou jeho trockistickému srdci blízké. Tam, kde se fialová ODS, KDU, TOP a STAN ještě trošku stydí před svými voliči přiznat, jakou politiku chtějí ve skutečnosti prosazovat, Piráti se k likvidaci tradičních hodnot hrdě hlásí. Mají to v genech od svých ideových předchůdců. Stejně jako oni nenávidí tradiční řád a milují anarchii. Proto se multikulturalismus a podpora migrace, staly jedním z hlavních programových pilířů, všech „odvelených jednotek“ pirátů v zemích EU.

Zničit Evropu
Byli to právě Piráti včetně těch „našich“, kteří v říjnu minulého roku navrhovali v tzv. Evropském parlamentu spolu se svými zelenými a liberálními spojenci rezoluci, která měla umožnit otevření evropských přístavů lodím pirátských neziskovek importujících migranty. Piráti a jejich spojenci požadovali evakuovat všechny migranty z Libye, zrušit libyjskou pobřežní stráž a vytvořit migrantské invazi všemožné legální cesty a humanitární koridory do Evropy.

Požadovali také zavést povinné kvóty k přerozdělování migrantů do zemí EU. Pro tuto metodu k urychlení afrikanizace a islamizace Evropy nakonec hlasovalo 288 poslanců. Tentokrát ještě naštěstí bylo o dva poslance proti více. Bruselský pirátský výsadek za ČR tvořený Mikulášem Peksou, Markem Kolajou a Markétou Gregorovou, který pro tuto rezoluci samozřejmě hlasoval, je vskutku exemplární ukázkou zrádců zájmů své vlastní země.

.....

https://www.protiproud.cz/politika/4860-spodina-ma-sraz-pirati-se-sejdou-a-sjedou-v-ostrave-extremiste-borici-stary-svet-o-163-vice-prepadeni-tam-kde-se-zbytek-kavarny-jeste-stydi-bude-mit-urna-pohotovost-trockiste-zlodeji-vrazi-a-nasledovnici.htm

1 hlas

Piráti jsou sluníčkáři, ekofašisté a eurohujeři. Navíc hlasovali pro efektivnější cenzuru internetu.
Nevolitelná strana, stejně jako STAN nebo TOP09. Vrána k vráně sedá.

7 hlasů

STAN je jediná strana,ke které se ještě nevymezili.Nechtějí ODS,Babiše,komunisty,klerikály ani socialisty.TOP už vůbec ne.Takže co zbývá?

0 hlasů

Pustit tyto zhulence do vlády by byla katastrofa. Neumí nic jen bonzovat do Bruselu a natáčet porno. Podívejte se jak likvidují Prahu. Totální amatéři.

6 hlasů

Zajímavá sestava těch Pirátů v Ostravě, jako hosta si pozvali jednoho z nějvětších_bonzáků ze senátu Lásku, a pustili si zdravici nenávistného Rakušana.Jak pravil ten zarostlý pirát co v prvím kole rovněž kandidoval , tak na prvním místě je tráva. Dobrá byla ta trpaslice Richterová se stoličkou. :)

5 hlasů

Potomci komunistů a stbáků by rádi přimo ze školnich lavic do vlády? Ekonomiku pozdvihout legalizací marihuany, udavačstvím a později třeba i prostituce? A kdo na vás bude makat novodobí soudruzi? Už se těším na vaše protažené ksichty po parlamentních volbách.

7 hlasů

Povolební koalice bych zakázal, jen ať pěkně každý přizná barvu dopředu...

2 hlasy

Jo, v podstatě je to celé jeden velký podvod na voliče. Ty někdo vyhraje a ukáže se, že v tomto bordel systému samozřejmě nemá většinu a nemůže nic rozhodnout a musí se s někým spřáhnout. Ten někdo si dá podmínky, aby z jeho programu, který zaujal pět procent voličů, bylo realizováno to a to a to a to.. No a už máme to, co nikdo nechce.K čemu takový systém je když ne k naštvání voličů teda nevím. Nikdo nic nerozhoduje, nikdo se nemůže předvést, nikdo nevládne.
Proč drahé volby? Vylosuje se strana, k ní se přilosují preference. Výsledek bude naprosto ten samý jako za tohoto drahého systému, jen nebudou naštvaní voliči.

1 hlas

Ve finále potom oba spojenci řeknou,že by udělali víc,jen kdyby jim do toho ta jiná strana nekecala.Pro ně to je výhodný systém.Já bych taky byl pro to,aby zvolená strana ukázala,jak jim jdou činy,protože kecy jdou každému.

1 hlas

Většinový systém by omezil vliv voličů. Kdyby vládla vítězná strana reprezentující třeba jen 30% voličů, tak těch zbylých 70%, kteří chtěli něco úplně jiného, by utřelo. Nebo by se omezil počet stran. Pak by voliči museli dělat ještě více kompromisů než dnes. Zvolili by tedy něco, co už od začátku splňuje jejich představy pouze částečně. V obou případech by měli stejné nebo větší důvody být naštvaní. Politici se vymlouvají na všechno. Sebrat jim jednu výmluvu z nekonečna možných by nebylo k ničemu.

V době internetu už nepotřebujeme aby za nás rozhodoval nějaký potentát, který nakonec stejně rozhodne podle toho, co je výhodné pro něho. Zastupitelský systém je přežitek z doby kdy se jezdilo na koních. Bohužel, politici chtějí rozkazovat a vládnout, ne se stát poslušnými zaměstnanci. Proto se ho nechtějí vzdát.

0 hlasů

Politická platforma (strana) se nemůže hlavně vymezovat institucionálními požadavky (jak to vyplývá z uvedené informace), to vede jen k byrokratickému pojetí politiky, ale je potřeba pochopit fungování státnosti a jak k funkční státnosti ve prospěch občanů přispívat.

1 hlas

Mladí se nekriticky považují za lepší než opravdu jsou. I Piráti.
Jasně je vidět, že Bartoš daleko převyšuje své kolegy.Ovšem jeho
zlostné a přehnané výroky, mířené jeho příznivcům, už poškozují
image strany, což vidí členové i vedení hodně za hranou, např :
„Premiér hamižně syslí peníze nás občanů, ignoruje platné zákony
nařízení. Porušil veškeré limity“ atd.. „Stát je vedený nýmandsky“ .
Chce-li takovou ubohou demagogii udržet nadále své voliče, dost
podceňuje jejich IQ. Zatím mají klapky na očích a jsou ještě hodně
zabarikádovaní ve svém „pirátském“ pevném názoru. S tím nemůže
počítat napořád,neboť jeho voliči mají vyšší vzdělání,živí se hlavou.
Sice nečtou alternativní zpravodaj. weby, jen Aktuálně, to ještě
neznamená,že jsou hloupí a občas nepřemýšlejí.Za 2 roky se Bartoš
vidí v ministerském křesle,nejspíš to vnitra, neboť Piráti jsou takoví
„policajti“české politiky.Občanům se tím znechutili, svými udáními.
Navíc, když Piráti svoji dobrodružnou politikou už poškodili Česko,
finančně (miliardy,co se vrátí do Bruselu) i zhoršenou pověstí státu.
Další voliče nezískají, obzvláště ty co mají jisté zkušenosti, prostý
selský rozum, porovnají si: Jen užvaněný Bartoš, či pracovitý Babiš?

8 hlasů

Pakliže byste si nepletl zloděje s občany, ano, měl byste pravdu. Čecháček absolutně právo nezná a nemá k němu žádnou úctu. Je to chmaták. Takže chtít po takovém odpadu, aby volil ty, kteří nekradou, to je vážně moc, jak vidno. On by si tím, zlodějisko, vypustil vlastní rybník, víme?

0 hlasů

Ještě větší pí.ča než jsme doufali...

1 hlas

Ještě větší pí.ča než jsme doufali...

2 hlasy

Pirátům docela fandím.
Je tu konečně strana nespojená s marasmem normalizace a komunismu, strana nespojená s rozkrádáním 90. let.

Piráti na rozdíl od tradičních stran ANO, ČSSD, KSČM nejsou prolezlí komunisty a StBáky, typu Babiš, Válková, Filip, Štěch apod.

Konečně strana, která Českou republiku vrátí do demokratické Evropy.

2 hlasy

Ano a ukazují na zloděje. Podívejte se, kolika z nich to tady na diskusi vadí, chmatákům. Ještě je brzo myslet si, že tady zdejší zlodějská většina bude práskána bičem po strništi až do Říma, ale ještě dvě generace a bude to. Piráty nebo STAN, nekradou. To musí zatím stačit.

1 hlas

Ty si vážně myslíš,že to Piráti zachrání?Pokud nekradou,tak určitě začnou.

0 hlasů

Stan nekrade tak je vtip do dikobraz! Jo jen Martin Půta čeli obvinění za podvod z půl miliardy a dalši kriminálník Drábek s Hojerem z podvodů s firmou OK za podplácení a braní úplatků což stačí! A nepočítam Bessera bývalého ministra kůlrury jenž nepřiznal kolik vlastní majetků...

5 hlasů

Obvinění není odsouzení.

0 hlasů

Na bibiše bude vykřikovat ale vše to zavili ti předtím. Libí se mě,že se bude vracet 1 miliarda co ukradl Jurečka v letech 2013-2016 a o tom tady radeji neřve. Zase to budou platit občani a u lidovců nebo ODS či ODA to bylo pravidlem pokaždé.

1 hlas

To plarí i pro Babiše?

0 hlasů

Už snad dva dny co pustili jak se bude vracet miliarda díky Jurečkovi a to tu neřve raději. Pokud by to bylo za andreje tak to tu furt. Ti z pravice kradli 25 a nic to se nepočitá. Andreje sice ještě ted obvinují jenže brzy i díky zákonu to bude změneno.Lex Babiš bude zrušen už brzy takže zase bude klid!

0 hlasů

Bacigala-kde jsi tlel,že už jsi se tu znova zjevil?!T.zv.Piráti jsou na té české (i evropské) politické scéně to nejodpornější co lze vidět.

2 hlasy

Dovolenka v Poprade

0 hlasů

Jako by ostatní "tradiční" strany nebyly prolezlé lumpy a darebáky, je to všechno na jedno brdo...

0 hlasů

Kdyby to mysleli vážně tak konají. Jen napadají jednoho Babiše a přitom on v 90 letech nebyl ten ,kterej by kradl. Problemy jsou od roku 1989 a tam to vedl jistý šulin Havel figurka podsvětí a grázl a kriminálník.Plus případy dua Bakala a Kalousek. Co týče práskaču tak i tam vede dementní špina Havlova alias Karel Sabina práskač za konaky plus Ti jeho Horáček jezdil i do Liverpoolu sledovat utečence a další figurka Stanislav Deváty práskal zástupci náčelnika policie. To byli nezapomenutelné sceny jak jsi vždy lehl na zem a nechal i sebrat...

5 hlasů

Babiš byl ve straně.Tam se lezlo ne za ideály,jen za vlastním prospěchem.Prostě je to prospěchář.Nakonec,dnes nikdo nekrade.Jen se peníze přemisťují tak dlouho,až nejsou.

0 hlasů

Ne? A kdy jako Babiš k těm majetkům podle vás přišel, naivní blbe? Bože vy jste de*byl!!!!! Slušněji to nešlo...

1 hlas

soudruhu pionýre z roku 2006 asi Váš mozeček neví,že každý měl možnost jsi to koupit. Od roku 1990 se dalo koupit v privatizaci pokud měl člověk prachy a vy jako pionýr nevíte ,že babky půjčovaly bez úroků. A to,že koupil bylo dobře nebot část majetků a podniků byla vykladena šulinem Havlem špinou a pak přišly i bankroty. Viz třeba Chemapol grup ,kdy přes neustále půjčky ,kdy se vedělo,že podnik je už teměř v koncích dostával půjčky díky Dlouhému velkou rukou šulina kriminálního Havla a taky estebáka Junka. I proto musela vláda Zemana dosypat českou spořitelnu ,jinak by díky špiny s knírem skrachovala. Její prodej do rukou Este byl v hodině dvanácté. Krásné jak jsme museli za špinu lidskou a zdějskou to doplatit. Vyšetřit zločiny šulina Havla...

3 hlasy

K tomuto hrůznému blábolu se vyjadřovat nemá smysl. Bolševici sedící v čelech všech podniků v ČR po Havlově rrrevoluci podnikali tak, že rozkradli podniky, které měli spravovat, neboť si sami uspořádali zákony tak, aby to nebylo trestné a vzhledem k nízko nasazeným cenám jim nešlo kat, když jste si něco chtěl koupit, ale k tomu jste se ani jako nekomunista neměl šanci dostat. Vy jste se úplně pomátl!

0 hlasů

Pokud bys o tom soudruhu pionyre něco věděl je to přesně obraceně a rozhodovali to bohužel takový osli jako byla špina zlodějska s knírem a ti jeho Kubáti nebo Dlouhý. Z podniku udělaly akciovky a pak je rozkradli jako Bakala či Junek s pomocí špiny zlodějské. Měl na to i Dybu a v poradním týmu bylo málo chytrých hlav jako byl třeba Gregr. Naopak převažovali blbci. Už v roce 1990 takto převedli byty OKD i když většina varovala. Soudruh dementní špina měla prázdný mozek...

1 hlas

V době velkého rozkrádání byli tito mladíci ještě na houbách a někteří už tahali kačera, nemyslím to špatně jen je to realita a tak nemohou být v tom namočeni, maximálně jejich předci. Ale nějak je nechápu, spojují se právě s těmi co to rozkrádání řídili. |Takže i když se nezúčastnili, ale spojili se se zloději a podvodníky co mají být za mřížemi. Pravdou je to co se dnes udělá pocítí budoucí generace a čas. Takže ať se snaží, ale hlas jim nedám, nelíbí se mi , že se ve jménu moci spolčují s ďábli .
K té druhé části, v Itálii má skoro každý politik nějakou minulost a skoro všichni byli aktivní a spolupracovali s komunisty či přímo komunisty byli a taktéž nacisté. Podívejte se jsme 30 let od komunisty řízeného převratu s Havlem v čele a pořád jsme se z toho nevymanili.Historie nás má poučit a budoucnost je v našich rukou a věřte pokud se do toho mít lepší budoucnost zapojí kdokoliv , tak zase na tom čím byli tolik nezáleží, jde o to jací to lidé jsou . Mez komunisty byli i dobří a slušní lidé a je to stejné jako dnes třeba v ODS, ti tam mají mezi sebou lidi co kradli podváděli a ubližovali spoluobčanům tak, že dnes jsou tito lidé doslova ztraceni. Přesto jsou stále u vesla a světe div se nikdo je nepronásleduje za to co provedli za to zlo co nadělali za to , že mnoho lidí ztratilo iluze v lepší společnost a tak zoufale volají po změně a nikdo je neslyší či lépe řečeno nechce slyšet. Vše zdražuje, nejsou byty, nejsme soběstační a tak jsme vydíratelní a nikdo občany nechrání jen samé kecy a nesplněné sliby. Co se týče Evropy je to dobrá myšlenka, ale špatní lidé to mají v rukou.

6 hlasů

Tyto vylízanci byli rádi ve vládě,zřejmě jsou pěkně zhuleni.

4 hlasy

zmrdi taky legální název

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 04/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov