Markus Söder
Bavorský premiér navštíví Česko, setká se s Babišem

28.11.2019 17:35

Bavorský ministerský předseda Markus Söder podle neoficiálních informací navštíví 18. prosince Česko a setká se s premiérem Andrejem Babišem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 29.11.2019 05:24

  Pátá kolona z Prahy jednala tajně v Berlíně: Otevřeme migrantům české...

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 29.11.2019 05:14

  DEMOKRACIE PO EU, POVINNĚ DOVEZENÁ A POVINNĚ PŘIJATÁ :-DDDDDD ...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 29.11.2019 04:56

  Germáni táhněte do ha.jzlu, rozesrali jste Evropu už 2x a ted to...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 29.11.2019 05:43

  A Franta hobluje, prej kua: "V tichosti a za téměř dokonalého utajení...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 29.11.2019 05:24

  ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

nechapu proc by nemohl Prahu navstivit Bavorsky premier-co to tady nektere paka placaji za nenavistne blaboly-prave Bavoraci maji plne zuby migrantu a zavidi nam Babise a Zemana

0 hlasů

Pozor, honorace se k nam chysta. Privitejme ho s otevrenou naruci s cepy a sudlicemi.

1 hlas

Pane primitive, ty cepy a sudlice svírali s fanatickými Čechy i fanatičtí čeští Němci, to nebyla válka proti Němcům, ale náboženská. Ty kydy Palackého a Jiráska jsou prostě hrozné nacionalistické lži.

0 hlasů

Jsme v podstatě sedmnáctou spolkovou zemí, jako tomu bylo v historii skoro vždycky, vždy jsme jako království česé patřili do německého spolku. A podle toho se taky máme. Udržujeme si na rozdíl od Němců nezasviněnost země muslimskou totalitou a bezpečí našich domovů. Co furt, frustráti, píčujete? Začněte makat a starat se, abyste se měli taky.

1 hlas

Vrchní cenzor hned přitancoval, aby si vydělal na svůj chleba :)))
Je to hnus, jak EUropazdráti pro pár centů prodávají svou vlast.
Vlastizrádcům smrt.
CZEXIT

1 hlas

Františku, já to dělám zadarmo, vy tupansone. Jinak by bylo možná dobře, abyste si zjistil, kdo to je cenzor a co to je cenzura, muhehééé.
Vy jste měl být kůň, ale Bůh si to v poslední chvíli rozmyslel, co?

0 hlasů

Copak? Není co kopírovat? To se určitě musíte cítit nesvůj. Já Vám pomohu. 😂 https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jestli-prijedeme-do-cech-prijedeme-zabijet-psala-teroristka-ze-syrie-sve-matce-83665?dop-ab-variant=100&seq-no=2&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

1 hlas

Ano sudetští Němci pozvedli Bavorsko tam kde je, zatímco zemička id*iotů, odkud je vyhnali, šla ke dnu. Následně, až se komunisté dostatečně vyzgřindali nad svými kámoši nacisty, se vztahy trochu srovnaly, nicméně co jsme šlohli, jsme nikdy nevrátili. Přesto potomci našich spoluobčanů nezapomnělia zase zemi svých předků táhnou ekonomicky doslova za vlasy jako vzpurného strupa nahoru.
Češi, vynálezci nacionalismu, mají s tímto neřádem problém od roku 1802 dodnes, Němci s ním měli problém od roku 1933 do roku 1945.
Sudetští Němci byli ti, o kterých se nakonec, po dvaceti letech silné diskriminace nejen této jedné národnostní menšiny žijící na území prej že demokratické ČSR v Mnichově jednalo systémem o nás bez nás. Ty čs. vláda zradila. Ty Beneš hodil Hitlerovi. Předtím s nima prohrál na mezinárodním poli co mohl. Nasliboval USA, Británii a Francii, jak bude ČSR fungovat jako Švýcarsko a vrcholně ostudná skutečnost byla nakonec taková, že Češi měli za Protektorátu takovou autonomii a samosprávu, o které se sudetským Němcům v ČSR ani nezdálo.

0 hlasů

Kurňa Stýblo, ty zase půjdeš do hokny hned po ránu nasraný_jako brigadýr. Můžeš mi napsat čím ti „vyhnaní“ sudetští Germáni tak pomohli tomu Bavorsku? Že by tím „ordung muss sein“, nebo že geronti a děti pomohli nahradit pomlácené či zajaté německé bojovníky. Znám dobře severozápadní pohraničí, což není malá oblast. Většinu tohoto kraje tvořili drobní chudí rolníci s kravkou, řemeslníci,textiláci a menší fabriky. Blíže k západu pak horníci na rudách a kaolínu, porcelánky, rodinné sklárny. Ač se nehodí o tom mluvit, tak do odsunu nemusela smíšená manželství, antifašisté, skláři, horníci, zaměstnanci porcelánek a někteří specialisté. Tím netvrdím že nebylo hafo excesů. Zvláště se vyznamenaly revoluční gardy (RG), důvěrně nazývané „rabovací gardy“. Bohužel největším neštěstím byla to co se stáhlo do pohraničí po roce 1945, Slováci, Voliňáci, Bulhaři, Rumuni a různí zlatokopové a_verbež. Často vyrabovali co se dalo (vlaky na „východ“ ČSR se netrhly), a zase táhli lovit dál. Další vlna začala po 50.roce. To již bylo tzv. dosídlování pohraničí.

1 hlas

Sudetší Němci a obecně čeští Němci vlastnili na území království českého 60% kapitálu přesto, že jich byly jen tři a něco milionu. České země (aneb etničtí Češi, počeštění Němci a čeští Němci) tvořily tuším že 76% průmyslové kapacity celého Rakousko - Uherska.
Po divokém vyhnání Němců z náckovského ČSR (nikde jinde v Evropě je už nevyhnali, (výjimka Maďarsko pár tisíc kousků protože museli přijmlout velké mnosžrtvbí Masďarů z okolních zemí, když Maďaři přišli o obrovské části svého území ) ačkoliv měli stejné důvody jako blbci Češi, jen nebyli náckové) šlo v ČSR všecko do kopru a v Bavorsku nahoru. Ono o tom existuje řada dokumentů, ale čeští nácí*čkové to zásadně zamlčují nebo popírají. Zkuste hledat, lenochu.

0 hlasů

Zase jsi to Stýplo proložil urážkami, ale opět kecáš fíčoviny a snažíš se dělat z diskutérů idioty. Asi to bude někde chyba u tvého IQ.
Odsun Němců proběhl v Evropě nejen z ČSR a Maďarska, ale i z Polska a Rakouska (říšské Němce)!!!
V posledních parlamentních volbách v roce 1935 volili ti naši chudáčci neviní sudeťáci z více než dvou třetin politický subjekt, který měl tehdy velmi blízko k nacionálnímu socialismu - Sudetoněmeckou stranu. A při posledních československých obecních volbách v květnu 1938 v průměru 88 až 92 procent Němců v jednotlivých obcích ČSR volilo stranu, která se tehdy už otevřeně hlásila k nacismu.
Podobným způsobem ten proces probíhal i u relativně početné německé menšiny v Polsku. „Přesun“ německého obyvatelstva začal, v případě Polska a východního Pruska, již na sklonku druhé světové války, zčásti formou jakési evakuace německého obyvatelstva před postupující RA, později již živelným útěkem Němců hlavně z oblastí Polska a východního Pruska. V letních měsících roku 1945, (tedy hned po válce) začal proces kterému se dnes říká „divoký odsun“.V zásadě odsun Němců z Polska, z Československa, Maďarska a parciálně zčásti říšských Němců z Rakouska byl definitivně odsouhlasen na konferenci „Velké trojky“ v Postupimi v létě 1945 (základ však byl již položen v r.1943). Deklarace a její hlava 13, tvořila právní formu provedení odsunu tak, jak byl v následném období proveden, to znamená od podzimu 1945 do zhruba přelomu let 1946/1947, byl poté te jure završen. Deklarace byla implementována do zákonodárství jednotlivých států.


0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

On je stýblo buď debil, nebo prodejná děvka. Nacionalizmus je německý vynález, prosazovaný především kvůli sjednocení Německa, které bylo dříve smečkou svářících se státečků.

1 hlas

Když já jsem debil, vy jste nick Beránek. Nacionalismus se všemi jeho prvky a náležitostmi, německy nazismus, byl zaveden Čechy v Českém království v roce 1898 založením první nacionalistické strany na světě. V roce 1918 byl parlament ČSR tvořen jen náckovskými stranami mimo agrárníků tuším že.

0 hlasů

Hm.,nebo obojí!

0 hlasů

Uz jsis umyl kadacek pro sveho noveho nacka?

1 hlas

Pátá kolona z Prahy jednala tajně v Berlíně: Otevřeme migrantům české hranice dokořán. Německo nám z toho udělá zákon Čtrté říše. Ne dveřmi? Tak oknem. Braňme se! Zrádci z neziskovek nám jdou po krku

LUBOMÍR VYLÍČIL upozorňuje na skandální dokument podepsaný za ČR našimi zrádci tentokrát nikoli v Mnichově ale v Berlíně, který však má potenciál nastavit pro naši zemi stejně zničující důsledky

V tichosti a za téměř dokonalého utajení podepsala před pár dny, 25. listopadu 2019, jedna česká neziskovka v Berlíně takovou malou, mezinárodní smlouvičku. Jestli za celou ČR, nebo za Prahu kde působí, anebo jen za sebe, to nevíme. Protože světla ramp byla zamířena ostendativně jinam a „hlídací psi demokracie“ usilovně hleděli stranou. A bylo věru proč.V Berlíně totiž na 30 evropských organizací a měst přijímalo tzv. Berlínský akční plán nové evropské azylové politiky. Za nás ho podepsala Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU). K nahlédnutí je zde.

Občanům Protektorátu
Obsahuje vše, co jsme dosud jako šílené (a nezákonné) odmítali. Vše, co jsme s takovým úsilím vytlačili dveřmi, tak se nám má, za pomoci „Berlínského akčního plánu“, vrátit oknem. Počínaje „revizí“ Dublinského procesu, přes tak zvané „sdílení odpovědnosti“, což je jen jiný název pro řízené přerozdělování migrantů, až po tak zvaný „jednotný status uprchlíka“ platný pro celé území EU, který by v podstatě znamenal, že migrantovi se musí dostat v každé zemi stejného zacházení. Asi aby z chudších a nepřívětivějších států neutíkal…

V dalších bodech díla pak naleznete třeba zákaz kriminalizace pašeráků a dovozců migrantů do Evropy, odsouzení ochrany hranic, s uvedením odstrašujícího příkladu Maďarska, a úplná perla přichází na závěr. V posledním bodě 5 požadují signatáři ještě lepší financování tzv. „občanské společnosti“ ze strany orgánů EU.

Chucpe. V duchu nejlepších německých tradic (upeklo se to v Berlíně) připomíná tento požadavek výzvu občanům Protektorátu Čechy a Morava, aby se více podíleli na financování Gestapa…. Což není až tak za vlasy přitažené, jak se zdá. Protože tehdy, před téměř osmdesáti lety, také řádilo Gestapo na našem území, ale řídilo se přitom výhradně příkazy svých nadřízených z ciziny. Konalo bez ohledu na potřeby a zájmy našich občanů a nejčastěji pak přímo proti nim. Jako ty neziskovky.Čtěte ZDE: Co nového u Rohingů: Velikánské poučení pro nás. Jak se rozbíjejí státy a kultury? Role médií a neziskovek. Proč i bratrům z Bangladéše došla trpělivost? Stačí dodat agresivní muslimy. Nejdůležitější poznatek

Nová taktika
Pro lepší dokreslení atmosféry, jaká dnes v Berlíně, Německu a tím i EU panuje, doprovodily signatářské organizace svůj pakt ještě takovou malinkatou, roztomilou hrozbičkou. Že když Berlínský akční plán nepřijmeme teď a dobrovolně, nevadí. Vůbec. Naše volba. Ovšem v příštím roce nás, jak víme, nás čeká německé předsednictví EU. A během něj se ten plán stejně stane oficiální migrační politikou unie. Německo už se postará…

Na příkladu tohohle Berlínského akčního plánu je vidět nová taktika našeho nepřítele, globalistů, a to v téměř krystalické podobě. Oni se poučili. Po zjištění, že metody masové manipulace přestávají fungovat a že „veliké“, celostátní volby začínají generovat čím dál víc Trumpů, Salviniů a Kurzů, přistoupili k využití své vlivové agentury na nižších stupních. Pod heslem, když (zatím) nedokážeme porazit generála, tak se ho pokusme vyšachovat z rozhodování a způsobit mu chaos ve vojsku prostřednictvím drobných ale vytrvalých sabotáží našich věrných (dříve koupených) desátníků.

To první, nenápadné odstavování od vedení, probíhá právě prostřednictvím neziskovek. Do klíčových oblastí státu, jako je energetika, ochrana teritoria (migrace), nebo sociální politika se čím dál více vlamují neziskovky, podporované nadnárodními organizacemi, OSN a koncerny. Namísto státu, jehož přístupy a postoje mohou ještě občané jakž takž ovlivnit ve volbách, tu nastupují profesionálně organizované a z nedostupných, nadnárodních výšin řízené organizace se zjevným nadbytkem prostředků, které nejsou povinny jakémusi občánkovi skládat účty. Usilovat o jeho přízeň pak už vůbec ne.

Druhá metoda, drobná, mravenčí, každodenní sabotáž, prováděná uvnitř státu globalistickými agenty, je ve světě, ale i na našem malém dvorečku, také čím dál populárnější. Ze zahraničí lze jako příklad uvést boj „zelených“ starostů a guvernérů v USA proti Trumpově odstoupení od tzv. Pařížské klimatické dohody, kdy se 30 starostů, tři guvernéři, osmdesát rektorů univerzit a více než 100 společností rozhodlo předložit OSN vlastní plán, ve kterém by se zavázali ve svých oblastech snižovat emise skleníkových plynů podle původní dohody.

Natruc. Ze stejného soudku a stejné líhně jsou i aktivističtí američtí soudci, kteří metají presidentu Trumpovi právní klacky pod nohy při jeho potírání nelegální migrace do USA, anebo odbojní primátoři a starostové, kteří v Itálii svého času bojkotovalii Salviniho zákony proti vyloďování pašeráckých lodí s migranty.

4 hlasy

A Franta hobluje, prej kua: "V tichosti a za téměř dokonalého utajení podepsala před pár dny, 25. listopadu 2019, jedna česká neziskovka v Berlíně takovou malou, mezinárodní smlouvičku. Jestli za celou ČR, nebo za Prahu kde působí, anebo jen za sebe, to nevíme. Protože světla ramp byla zamířena ostendativně jinam a „hlídací psi demokracie“ usilovně hleděli stranou. A bylo věru proč."

"Jedna malá," nevíme jaká, co? "V tichosti", a hřeb večera našeho Františka, tramtararááááá:
neziskovka podepisuje mezinárodní smlouvy... tý volééé a co ještě Frantiku? K čemu, Františku, ta "jedna malá neziskovka jednoho dne v tichosti" ČR zavázala? K péči o psychicky nemocné Františky?

Na toto vám hupsne jen tady těch zbývajících asi tak pět spolufrustrátů s IQ houpajícího se pouličního osvětlení, ale ne, skutečně, Františku, neziskovky žádné mezinárodní závazky nesjednávají, nikdy nesjednávaly a sjednávat nikdy nebudou. Tedy mimo Vaši nemocné hlavy.

2 hlasy

http://www.protiproud.cz/politika/4778-pata-kolona-z-prahy-jednala-tajne-v-berline-otevreme-migrantum-ceske-hranice-dokoran-nemecko-nam-z-toho-udela-zakon-ctrte-rise-ne-dvermi-tak-oknem-branme-se-zradci-z-neziskovek-nam-jdou-po-krku.htm

2 hlasy

Protiproudy ve svý nemocné dýni si, Františku, lečte léky, nebo se terminujte.

1 hlas

Germáni táhněte do ha.jzlu, rozesrali jste Evropu už 2x a ted to děláte potřetí!!!!
Okamžitě na hranice s germanistánem nasadit kulomety, miny a tanky at sem ta africko-muslimská pakáž nemůže lozit a znásilnovat mladé Češky na poli!!!!!

MIGRACE NABÍRÁ OPĚT NA SÍLE

Politici jsou nejsnáze vydíratelnou skupinou lidí. K jejich životu patří peníze, moc a ostražitost. Jsou zároveň nejsnáze zranitelní. Média dokážou připomenout jejich mládí a hříchy, tajné služby dlouhodobě sledují je i jejich okolí. Navíc žijeme ve schizofrenní době, kdy je za naprosto zásadní přečin proti morálce považováno cokoliv. Tedy i něco, co stalo dávno před tím, než dotyčný vstoupil do politiky. Za sexuální obtěžování je považována jakákoliv pozornost věnovaná opačnému pohlaví. Ukradnuli li jste v pubertě balíček žvýkaček a někde to zaznamenali? Chyba, už nikdy se nestanete špičkovým politikem, přestože jste to v 15ti udělali z recese a mladické nerozvážnosti. Nebo možnost dostanete a do konce své kariéry budete doufat, že to na Vás někdo nevytáhne a neudělá z toho aféru. To však platí jen tehdy, jste li Evropan. Pokud však jdete s proudem, můžete mít za sebou i lehce kriminální minulost, přesto Vám zůstávají dveře otevřené. Navíc Vás díky informacím o Vás drží pěkně pod krkem.

U imigrantů to ještě více patrné. Bojoval jste za ISIS? Uřízl pár hlav? Nebojte, evropské právo Vám odpustí a možná právě pro ochotu bojovat za svou muslimskou víru budete odměněn formou amnestie hříchů a otevře se Vám aktivistická náruč. Pod dohledem neziskovek dojde k napravení, a poté se možná spustí katapult, který Vás dostane co nejvýše. Tak schválně, kdy se některý z bojovníků Islámského státu objeví v Evropském parlamentu? Je až neuvěřitelné, kolik možností nejen přežít, ale dokonce se mít lépe, dostávají ti, kteří mají za sebou válečné zločiny. Ostatně nejde o žádnou novinku. Řada nacistických předáků, vědců, důstojníků byla po 2.světové válce odklizena, aby se později podílela na mnoha dalších činnostech. Rusové jim tuto možnost však nedávali, byla to výsada Američanů čerpajících z nabytých poznatků válečných zločinců. Takže jak USA, tak i Německo s tím mají bohaté zkušenosti.

https://pravyprostor.cz/migrace-nabira-opet-na-sile/

CZEXIT

2 hlasy

Ano Františku, schizofrenní problémy, to máte. Ale nebojte se, to se dá léčit.

1 hlas

Pojd ke me ty muj ruzovy broucku, ja si te taky vylecim.

1 hlas

DEMOKRACIE PO EU, POVINNĚ DOVEZENÁ A POVINNĚ PŘIJATÁ :-DDDDDD

Volný bije na poplach: Ve Švédsku za posledních 49 dní došlo k 33 bombovým útokům, ke 200 za rok. Naposledy včera

Nezávislý švédský novinář Peter Sweden v úterý 26. listopadu informoval, že za poslední necelé dva měsíce ve Švédsku došlo k 33 bombovým útokům. K poslednímu z nich došlo včera večer v Edsbergu v bytovém domě. Na statistiku upozornil i poslanec Lubomír Volný. (Foto: Wikimedia, ilustrační)


Český poslanec Lubomír Volný na svém Twitteru v úterý sdílel status nezávislého švédského novináře Petera Swedena, který uvedl, že v noci z 25. na 26. listopadu ve švédském Stockholmu došlo v bytovém domě dva bombové útoky za pouhou hodinu. Navíc Sweden shrnul, že ve Švédsku za posledních 49 dní celkem došlo k 33 bombovým útokům.

„Včera v noci ve švédském Stockholmu proběhly dva bombové útoky za pouhou hodinu. Budova ve Stockholmu byla vážně poškozena. A výbuch v bytovém domě ve Stockholmu. Ve Švédsku došlo za posledních 49 dní k 33 bombovým útokům. To je šílenství!“ napsal novinář Peter Sweden.

Informace o posledním výbuchu potvrzují i švédská média. Servery mitti.se a stockholmdirekt.se uvedly, že v úterý večer policie obdržela několik oznámení o výbuchu v obytné oblasti nedaleko Edsbergu. Na nádvoří nově vybudované rezidenční čtvrti na Frestavägenu vybuchla u brány bomba. Nikdo by neměl být zraněn, sousední domy ani nejsou poškozeny.

Britská rozhlasová a televizní společnost BBC ve článku z 12. listopadu psala o tom, že se švédská policie zabývá bezprecedentními úrovněmi útoků, které cílí také na centrum Stockholmu. Tamní bombové, či explozní oddělení bylo svoláno, aby vyřešilo 97 explozí, které proběhly během prvních devíti měsíců letošního roku.

Přitom se uvádí, že podobná kategorie trestného činu nebyla registrována do roku 2017. Následně ale v roce 2018 došlo k 162 výbuchům a v posledních dvou měsících bylo na nové bombové oddělení svoláno téměř 30 lidí. Většinou jde o výsledek „práce“ gangů a zločineckých organizací.

„Stále četnější exploze jsou většinou dílem organizovaného zločinu a zanechávají za sebou rozbitá skla, prach a trosky. Od ledna do června letošního roku vybuchlo ve Švédsku sto bomb,“ poznamenal také britský týdeník The Spectator.

Devět z deseti pachatelů švédských gangových přestřelek jsou přistěhovalci první nebo druhé generace, informoval deník Dagens Nyheter, který patří k hlavním švédským deníkům. Země přešla z nejnižšího počtu násilných trestných činů v západní Evropě na jednu z nejvyšších. Pokud jde o bombové útoky, žádná jiná rozvinutá země na světě, která není ve válce, nezažila nic podobného, píše The Spectator.

„Letos ve Švédsku zatím došlo k více než 200 bombovým útokům. V Polsku došlo k 0 bombovým útokům. Má někdo tušení, proč je Polsko mnohem pokojnější než Švédsko?,“ ptá se na Twitteru nezávislý švédský novinář Peter Sweden.

Včera v noci ve švédském městě Stockholm proběhly 2 bombové útoky za pouhou hodinu.
Budova byla ve Stockholmu byla vážně poškozena.
A výbuch v bytovém domě ve Stockholmu.
Ve Švédsku došlo za posledních 49 dní k 33 bombovým útokům.
To je šílenství! https://t.co/OzwZzfFUIT

— Lubomír Volný (@lubomir_volny) November 26, 2019
Švédská policie již varovala, že zločinci začali používat stále silnější a pokročilejší bomby. Nejde jen o ruční granáty, ale také o bomby skryté v termoskách a výkonné výbušné nálože s dálkovým odpálením, což je obzvláště znepokojivé, protože pachatel nemusí být při výbuchu poblíž, informoval švédský server Expressen.

Doposud největší výbuch, který se odehrál v univerzitním městě Linköping v červnu, zničil dvě obytné budovy a poškodil více než 250 bytů. Policejní mluvčí označil za zázrak, že nikdo nebyl vážně zraněn, informoval The Spectator.

https://ac24.cz/en/-/volny-bije-na-poplach-ve-svedsku-za-poslednich-49-dni-doslo-k-33-bombovym-utokum-ke-200-za-rok-naposledy-vcera?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod

CZEXIT

3 hlasy

Ano Františku, hlupáckým konáním dobra se dosáhne vykonání zla. Jenže Františku, ty Svensony a Pohlavsony nikdo k tahání té muslimské chátry do Švédska nenutil. To si udělali švédští sociální demokraté sami.
V této souvislosti si ještě nejspíše Johansoni vzpomenou na toho jejich Breivika, který ty socany na Utoye trochu "vytřídil", ale byl sám a bylo to asi málo. Protože přesně před tímto ten magor varoval. Před naprostou zaslepeností, spíš pohrdáním zákony přírody. Švédové si bez válek žili už v takové bavlnce, že zapomněli, že demokracie není zadarmo a není všem vlastní. No, tak se musejí probrat.
Ani toto ale nebrání tomu, aby stupidní Češi neustále nenapadali svoje politiky skrze migraci přesto, že jasně vidí, jaký rozdíl je mezi Německem, Švédskem a námi na tomto poli, že naši politikové sem skutečně nikoho takového netahají a tahat ani nemíní.

0 hlasů

Tak to sním zřejmě dorazí i sudetský vepřík Posselt. Mají podobné názory. To bude zase Jánošík rotovat jako korouhev na Spiškém hradu (podobně jako nedávno na Ukrajině).

1 hlas

A co sníte? 🤣🤣

1 hlas

Tak si ten přebret (odklep) užij Machuro. Když nemáš něco inteligentnějšího.

1 hlas

Zločinec národním hrdinou, hehehe, ptám se: mají snad Bavoři jako hrdinu Hitlera nebo Žižku jako bezmozci Češi? Mordýř a lupič má někde rotovat? No to je tragédie. Váš vzor, co? Do koho se to navážíte, če*ský ultrahovne. Do úspěšné spolkové země, kde mají čtyřikrát víc než máme my, kde třicet let prej že po revoluci nemají nácky jako my tady bolševiky, Bavorům totiž žádný Himmler nedělal třicet let po válce ministerského předsedu. Do země která nás dostala ekonomicky na úroveň, kde jsme nikdy nebyli? Odkud k nám proudí nové věci, díky jimž si žijeme jako prasata v žitě? No, já vím, vy ne, vy jste líný jako podsvinče u máme prasnice, tak máte svoje kulové.
Co že tam natahali muslimy a mají s nima problémy? Oni nemohou udělat chybu? Podívejte se první na vlastní stupidní nárůdek, než začnete prskat ty svoje krávoviny.

0 hlasů

Tak se ptám máme už hailovat teď nebo stačí až ten Bramborákový premier přijede.

2 hlasy

Ne, bude stačit, když budete mávat svou rudou knížkou a volat Čest práci, chlebodárci!

0 hlasů

Ale broucicku, nemas teplotku? Pojd, zavedeme sondicku. Uvolni se.

1 hlas

To jako že by vlastínek měl konečně pár inteligentních buňek v těle? Až mu tam někdo stříkne semeno ?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.