Rozhovor
Budu se bránit. Ničeho jsem se nedopustil, říká odvolaný Lessy

29.08.2012 18:15 Rozhovor

Ministr vnitra Jan Kubice s okamžitou platností odvolal z funkce policejního prezidenta Petra Lessyho. Muž, o němž se mluvilo jako o neodvolatelném, skončil v čele Policie ČR na základě obvinění z dvou trestných činů - pomluvy a zneužití pravomoci úřední osoby. Kromě odvolání byl Lessy zbaven služebního poměru. Bývalý policejní prezident, který měl s ministrem dlouhodobé spory, v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ řekl, že se bude bránit.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Květa Marková (422 hlasů) 29.08.2012 21:15

  Podpořte policejního prezidenta: ...

 • Petr Bezděk (365 hlasů) 29.08.2012 18:36

  Právě teď blekotá na ČT 24 ředitel GIBS Bílek. Doporučuju! Jakási...

 • Lihoslav Kraďousek (331 hlasů) 29.08.2012 22:20

  Modrým sviním do huby.

 • Květa Marková (329 hlasů) 29.08.2012 21:14

  Průmyslovák - elektro. Povoláním však taxikář, v 89 vozil Havla a pak...

 • Pepa Zdepa (300 hlasů) 29.08.2012 21:27

  Ty hňupe, ty jsi u prdele všem !

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

divim se,ze se lessy divi a stenkruje.sam bez problemu vykopal kopeckou,lepe receno-prelozil,bez nejakeho zavahani,kdyz mu zacla byt nepohodlna.anonymni dopisy do prava,svoloc.takhle by se nemel pol.prez.chovat.podrazak a podsouvac jak jeho mama kveta markovic.cha,cha,cha,cha,cha,cha,cha!shalom.

3 hlasy

sportovní sázení, velmi kvalitní informace
info zde:

http://nete.bloger.cz/

4 hlasy

Pane Lessy, já věřím ve Vaši nevinnu a v politickou zmanipulovanost celého tohoto případu, navíc mám podezření na nekorektnost jednání pana Kubice. Dokonce bych se nebál Kubiceho chování označit za zneužití pravomoci veřejného činitele, nic jiného to totiž není.

33 hlasů

jsem stastnejsi a spokojenejsi nez cela simurdova rodina.cha,cha,cha,cha!shalom.meshugeni.

6 hlasů

Taky antidepresiva?

40 hlasů

jako vegetarian v prasky neverim.ale vy byste mel neco delat s tema ashkenazi,sefardickejma a mizrahi vrozenejma zidofskejma chorobama.meshugene.zvlast kolem uplnku,kdy vam nastava v tech vasi vodnatelnych palicich nejvyssi priliv,zpusobujici ty kratasy,ktere mylne povazujete za znamky mysleni,meshugeni.cha,cha,cha,cha,cha!shalom.ajnst - ajn.

2 hlasy

Toulen?

36 hlasů

STOP daru církvím
http://izdv.cz/stopdaru.jpg
Festival za demisi vlády II.
http://izdv.cz/festival/fzdv.jpg
Iniciativa za demisi vlády
http://izdv.cz/

34 hlasů

Já to vidím následovně, a sice tak, že vládní pravicový papaláš v čele policie chce mít svého člověka, který bude krýt a zametat jeho podvody, zlodějny a korupční kauzy. Nečasi, Vondroprasáku, Kradousku a další zmetci, jděte už do prdele !

65 hlasů

Stačí se podívat na Kubiceho styl chůze a sklon hlavy, jaký přitom nosí a arogantní sebejistý úsměv, který nasazuje, a uvidíte druhého Kalouska.

58 hlasů

vidite blbe,voba dva,pytomci.blby lessy obvinuje ministra bez DUKAZU,BLB..to by jako policajt delat nemel.nabidne zkousku detektorem a ted vaha.plete se do vysetrovani a soudniho rizeni.je to proste NEKNUBA,meshugeni.kdyz tyhle prohresky chcete zamest pod koberec,vase vec.ale uz jen jak vypada by melo byt diskvalifikujici.cha,cha,cha!jste jeho bratri?cha,cha,cha!shalom.meshugeni.

9 hlasů

To vidí všichni, kromě pár zlodějských kriplů.

103 hlasů

Skvělý tah Nečase a Kubiceho, nasadit ODSáckého trojského koně do čela policie.Muže ,kterého pokud neudělá chybu nelze odvolat. Kmotři mužete spát klidně Červíček Vás ochrání...

112 hlasů

Tohle kyselé ovoce, co je u moci, musí dozrát, a pak samo odpadne a rovnou se odnese na kompost.

66 hlasů

Podporuji policejního prezidenta Lessyho. Rovnou i tvrdím, že sám nic nezmůže a bude bojovat proti větrným mlýnům, jako zbytek slušných lidí.

114 hlasů

je opravdu poučné a zajímavé, přečíst si příspěvky pro a proti Lessymu. Ty dva tábory se zásadně liší gramatikou, výrazovými prostředky, slovní zásobou a skladbou. Myslím, že na takové nepřátele může být Lessy opravdu hrdý. To je jeho nejlepší vysvědčení.

24 hlasů

Co bys chtěl, proti Lessymu píše nevzdělaná modrá lůza.

101 hlasů

To je opravdu poučné,za Lessyho se stavějí stejní kokoti,kteří tady pravidelně proklínají "USRAEL",kapitalismus,demokracii a naopak vychvalují Putina,muslimské hrdlořezy,komunistické zloděje.Opravdu má být na co "hrdý".Je fajn,že už konečně potáhne do prdele.

11 hlasů

Putina vychvaluje Klaus, demokracie v USRAELi není, muslimské hrdlořezy podporuje USA. Komunističtí zloději je tahle vláda. Co tam máš dál modrá svině?

58 hlasů

Děkuji vám za demo!

49 hlasů

To je jenom demo debila?

55 hlasů

Zamálo

8 hlasů

Rudé gardy si zběsilým naklikáváním upevňují svou vedoucí roli a větší pravdu v diskusi.

15 hlasů

Rudé? Doporučuji vám, nadrozměrný, urgentní návštěvu očního lékaře.

9 hlasů

Od tebe to sedí naklikávači.

63 hlasů

Červíček je ten pravý na potírání zločinů modré mafie, jeho manželka je členka zločinecké organizace ODS.

148 hlasů

jo,byla taky na vecirku v zidostanskem vyslanectvi poradanem mosadem,blbe.jako spionka?cha,cha,cha!tele.shalom.ajnstajn.

11 hlasů

Dokonce chodí na večírky pořádané mafií.

71 hlasů

Kubice na ČT24, opravdu takový nevzdělaný retardovaný blb dělá ministra?

101 hlasů

To jsou věci, pane Lustig! Ohava byl odejit a pokud bude kopat, bude navíc zamachlován do šatlavy.

11 hlasů

Proč musel skončit Lessy? Protože ve Sněmovní ulici začalo být příliš horko:
29.6.2012
Causa Jiří Pospíšil
Politický nekrolog hrobaře právního státu
Martin Kunštek

"...Dále nevycházím z údivu nad tím, jak média v podstatě vykonávají funkci Pospíšilova PR místo aby přinášely kompletní zpravodajství týkající se této causy. Sdělovací prostředky jsou plné tvrzení (nejen Pospíšilova ale i redaktorů), že Pospíšil byl sesazen proto, že se chystal jmenovat severočeskou státní zástupkyni Lucii Bradáčovou šéfkou Vrchního státního zastupitelství v Praze. V celém to oslavném humbuku novináři jaksi přehlédli informaci, že Policie ČR ve středu podala žádost o vydání poslance Jiřího Pospíšila k trestnímu stíhání za předražený nákup budovy, do níž byla dislokována zabezpečovací detence. Mnohamilionová škoda je přece při všech těch causách co se v poslední době vyrojili tak banální věc, že není nutné ji zmiňovat ani na okraj - třeba na třetí stránce. Podezření z toho, že Pospíšil byl v lepším případě špatný hospodář, nebo v horším případě, že s kumpány kradl ze státního, by jaksi nežádoucně kalila obraz bojovníka za spravedlnost.

Půjde bývalý šéf věznic do basy sedět?
Přitom nejde o causu, která by byla držena v tajném režimu. Trestní řízení probíhá již 3 roky. O jara dokonce ve fázi trestního stíhání. Již v únoru byl policií obviněn pospíšilův bývalý ekonomický náměstek ministra spravedlnosti František Steiner. O měsíc později bylo zahájeno trestní stíhání bývalého generálního ředitele Vězeňské služby generála Ludvíka Kuly. Oba jsou stíháni pro podezření z trestných činů porušení povinnosti při správě cizího majetku a ze zneužívání pravomoci úřední osoby.

Smlouvu o koupi bývalého kněžského semináře ve Vidnavě, kde prodávající stranou byla společnost Ústav Vidnava, a. s. s neprůhlednou vlastnickou strukturou, přitom podepsal právě Pospíšil. V pátek policejní mluvčí odmítl oficiálně potvrdit, že policie žádá o vydání Pospíšila. „V této fázi trestního řízení zásadně odmítáme potvrzovat identitu obviněných a vyšetřovaných osob.

Poslanci Mandátového a imunitního výboru v pátek na dotaz BL potvrdili, že ve čtvrtek diskutovali problém avizované žádosti o vydání Pospíšila z hlediska kdy svolat výbor. „Žádost - tedy ten papír nám ještě nebyla oficiálně postoupena. Máme to avizováno, ale nevíme kdy nám bude věc předána“, potvrdil člen MIV Jiří Dolejš. Dodal, že členové výboru řešili, zda by se případně sešli příští týden. Vzhledem ke zkušenostem v cause Parkanová, kdy se někteří členové museli vracet z Turecka na mimořádné jednání výboru, který pak byl přerušen z důvodu „papírových nedostatků“ se poslanci dohodli, že by žádost posoudila raději až na schůzi 10. července. Jeden z poslanců, který si nepřál zveřejnit své jméno BL potvrdil, že rovněž ví o tom, že policie žádost podala. „V tuto chvíli nevíme, jestli na tom sedí Němcová, nebo to ještě běží přes státní zastupitelství“, řekl člen MIV. Dodal, že mezi poslanci se mluví o tom, že ve schránkách to přistane těsně před 10. červencem..."

Celý článek zde:
http://www.blisty.cz/art/64017.html

160 hlasů

se vsim timhle by nemel prezident policajtu vubec prijit do styku,kozo prolhana.prokuratura jede NEZAVISLE NA NEJAKEM SEREDNEM PREZIDENTOVI,KTEREJ JE JESTE NAVIC BLBEJ, jak troky.UZ JEN PROTO JAK VYPADA NEMEL BYT NIKDY DO TE FUNKCE ANI NAVRZEN.VY JSTE JEHO MAMA?cha,cha,cha!shalom.vochechule.

9 hlasů

Myslím, že Bártovi lidi by měli být vymeteni, ikdyby měla být záminkou blbost, jako v případě tohoto "chudáčka"...

14 hlasů

Vaše blbost?

20 hlasů

Když zemřel český voják bojující s teroristy,tak se tady fanoušci KSČSSD škodolibě radovali,když zemřel Havel,tak nadšeně jásali,když vykopnou jakéhosi tlusťocha z FM,který se ničím neproslavil a nic odvážného nevykonal,tak ho mají za velkého hrdinu ,kterého je třeba bránit před zlým lotrem Kubicem ...

163 hlasů

Modrá lůza už plácá páté přes deváté. Tahle hysterie vás nezachrání vlastizrádci.

203 hlasů

Horáku, docela se těším, jak právě vám se protáhne ksicht, když nás všechny z těch modrých sr¨¨aček budou nakonec tahat komunisti.

34 hlasů

Obavam se, ze jediny, kdo krepcil a obrazne tancoval nad rakvi pana Havla byl jakysi agent KGB Pruzinsky se svymi poskoky Jaklem, Hajkem a Jochem. A vis co tancovali, vid? Ano tancovali ruskeho kozacka.

33 hlasů

Kalousek rikal: "Brzy budete vsichni odstihani."
Pilot Danhel uz byl obvinen z pedofilie (nastesti lzive), Lessymu uz bylo obvineni sdeleno. No a ted jeste zbyva podplukovnik Mazanek, ktery si dovolil stihat Parkanovou. Kolik dni davate panu Mazankovi?
Ten Kalousek mel zase pravdu.

23 hlasů

Jo a sefovi Tatrovky, tomu amikovi, uz take obvineni sdelili.... - jiste nahoda, ze .

30 hlasů

Podpořte policejního prezidenta:
http://www.petice.biz/?petice=stojime-za-policejnim-prezidentem

422 hlasů

To je sice hezká věc, takové petice, ale touto je jistě manipulováno. Podepsal jsem, potvrzení nepřišlo a podpis se neobjevil. Od té doby se mi objevuje hláška, že jsem již hlasoval!

15 hlasů

cokoli napise tahla koza prolhana je lez.snazila se podsouvat,ale je na to moc blba.akorat neohrabane LZE.seredu jak lessy podporuji akorat seredy jak von sam.a LHARI jako tadle koza prolhana.cha,cha,cha!shalom.

10 hlasů

NASRAT !

121 hlasů

Modrým sviním do huby.

331 hlasů

dost nebezpecne,meshuge-ajnstajn.mohl byste jich par schytat zpatky.proc si radsi nejdete stezovat k hasicum,blbe?cha,cha,cha!shalom.

9 hlasů

Pořádné proudnice se ti zachtělo?

11 hlasů

t taxikáře na ministra ? tak to je síla...

30 hlasů

Kdyz mohl byt premierem kolotuk a po nem prominentni absolvent vojenskeho ucnaku ... (vite o kom mluvim, ze )

19 hlasů

Jaké má vzdělání p. Kubice ? Podle toho jak mluví a jak vypadá, tak dělá dojem bezdomovce., neumí mluvit souvisle , projev toho ministra je zoufalství, vzhled taky...není alkoholik ?

92 hlasů

Nemá vzdělání , vodní stavby, kámoši Vycpálek, Krezlík, pak Jaderná Fakulta ČVUT počítání šroubků, manželka bohatá rodina, tchán samý prachy za komoušů, je to kámoš Rumla, tak se tam dostal, asi má rád prachy, tak to vše dělá

27 hlasů

co na tom zalezi?kdyz neknuba jako obama dostane nobela od zida,tak potom klidne muze u nas delat zednik prezidenta.a asi by byl lepsi nez klaus s havlem a obamou dohromady,pytomcy.cha,cha,cha,cha!shalom.vochechul - e.

10 hlasů

Průmyslovák - elektro. Povoláním však taxikář, v 89 vozil Havla a pak mu dělal na hradě ochranku. No, a náhle z něj byl plukovník.
Jinak budete-li hledat na netu jeho CV před rokem 89, pak se zdá, že tenhle pán vůbec neexistoval.

329 hlasů

Dobrá banánová republika.

35 hlasů

:-)) No neni sam, kdo pred rokem 1989 jaksi neexistoval. Treba archivy Socialistickeho svazu mladeze z brnenske techniky, kde delal sefa jakysi Petr Necas - se take nedochovaly.

34 hlasů

Delal taxikare, takze se do policie a zvlast na ministra vnitra hodi ... - pokud tedy znate taxikare z Prahy :-)

25 hlasů

Několik jich znám,ale to jsou opravdu slušní lidé.Jeden je dokonce akademicky vzdělaný.Proč paušalizujete.

36 hlasů

Lessyho fanoušci,podle jakési "kanadské studie" prý elita národa. http://www.youtube.com/watch?v=6LqtSSMdjJI

117 hlasů

A tohle stojí za Kubicem.

http://www.youtube.com/watch?v=eXdslkDTKNA

166 hlasů

Lidi, ja se vam ze srdce smeju:

*** ZVOLILI JSTE SI JE SAMI ***

Tak co tady remcate? Stejne zase v pristich volbach hodite hlas modremu svazakovi chemickymi Mirkovi.

76 hlasů

topka je jedine volitelne tady

12 hlasů

To jsme rádi, že se ještě najdou dementi, kteří volí profláknuté zloděje.

44 hlasů

Nerozumet tva czechenglish. TOP? - Kalousek, Parkanova a dal uz snad pokracovat nemusim, ne?

36 hlasů

No a vy to zase hodíte Semelové a Palasovi. :o)

12 hlasů

To se neboj, nevolim korupcniky ani zprava ani zleva. U me neexistuje druha sance. Pokud to nekdo posral napoprve, druhou sanci nedostane, a to ani kdyz si to odsedi :-))

21 hlasů

A kdo je ta nová naděje?Já jsem zvědav,protože nevím,koho mám volit,třeba mi poradíš.

11 hlasů

Mluvim snad o nejake "nadeji"? To meles jedine ty, o nejake nadeji. Vidim, ze mas jeste idealy :-)). Bud jsi mlady prvovolic, nebo odhodlany duchodce ochotny polozit svuj duchod na oltar budovani nasich komunistickych (jo, vlastne ted kapitalistickych) zitrku :-)

58 hlasů

> Václav Horák 29.08.2012 21:17 >
Proc prosim mluvis o "nadejich". Podivej se na dozorci rady polostatnich firem, nebo treba VZP - sedi tam svorne a druzne vedle sebe: komunista, odeSeS-ak, topak, VV-kar, pak co jsou LIDEM ... - tbari se, ze maji idee, ale maji spolecna koryta.

64 hlasů

Tak to jsi teda moc neporadil.Není náhodou tou novou nadějí Grebeníček? :o)

12 hlasů

Organizovaný zločin, operující v pozadí ODS si otevírá cestu k novým zločinům! Ovčané, probuďte se!!!!

35 hlasů

Marsej je jasnovidec,podle něj prej "90% národa" podporuje toho opuchlého tajtrlíka z FM. :o)

106 hlasů

A podívej se na anketu blbe.

227 hlasů

Lessy je normálním lidem akorát tak u prdele,to jen dementním sockám a komoušům se tak náramně líbí.

279 hlasů

Tak proč píšeš proti němu?

180 hlasů

Ty hňupe, ty jsi u prdele všem !

300 hlasů

Má pravdu. Stejně tak 90% národa podporuje převrat proti modré mafii s použitím brutální síly.

44 hlasů

Nějak jsi zaspal dobu,soudruhu Kraďousku,píše se rok 2012 a ne 1948,takže o nějakém brutálním mučení politických protivníků si můžes leda tak nechat zdát.

10 hlasů

Vy se budete ještě divit zrádci.

47 hlasů

Kde ty se se šmoulo objevil?????

45 hlasů

U tvých tučných kýt rozhodně ne,Nastěnko.

26 hlasů

Hovada, jseš modrej na dálku

57 hlasů

tak a teď se budou dít věci

14 hlasů

Máš na mysli pokračování toho co se tu děje už 20 let?

15 hlasů

Autorovi pomlouvačné Kubiceho zprávy najednou vadí pomluvy?

26 hlasů

Poměrně dlouho jsem se vašim rudým diskuzním seminářům vyhýbal, ale dnes mlčet nemohu.

Je zarážející, kolik lidí je ochotno přijmout plukovníka Lessyho jako ukřivděného mučedníka, což je role, do které se tento politický aktivista nyní hodlá situovat.

Je neuvěřitelné, kolik lidí by bylo ochotno tolerovat jako policejního prezidenta člověka, který je obviněn hned ze dvou trestných činů zároveň.

Jako by se zapomělo, že Petr Lessy ve funkci šéfa policie byl za prvé jednoznačným produktem Bárty a jeho blízkého spolupracovníka Michala Moroze.

O zájmech VB privatizovat veřejnou moc už přitom byly popsány stohy papíru.

152 hlasů

Ani nemáme žádné informace o Vlastičce, co asi dělá, mne si ručky, bílá ovečka naše -svi... jedna

176 hlasů

:-)))))

13 hlasů

ten lessy se NIKDY nemel stat prezidentem policajtu,uz jenom proto jak je seredny,skareda.vypada tupe.a navic moc keca a malo pise domu.zvlast behem procesu,kde muze ovlivnit rozhodovani.to mel blb vedet,nez otevrel tu svoji skaredou tlamu.v pozici prezidenta policie nikoho nezajima jeho blby bekot,ale VYSLEDKY.delej a drz hubu.blbe.cha,cha,cha!shalom.

153 hlasů

O tom policistovi Vaňkovi, kterého údajně "pomluvil" pan Lessy, píšou PL :
"...Server iHNed.cz zjistil, že Vaněk v 80. letech kradl benzín během vojenské služby. Neměl ale záznam v trestním rejstříku, a tak mohl dokonce získat bezpečností prověrku.

Vaněk se v roce 2008 dostal na ředitelství Jihomoravského kraje do funkce náměstka. Přivedl s sebou také Setváka.
Setvák byl později obviněn jako člen Toflova gangu a zadržen
.
Vaněk má navíc nestandardně získaný titul z Policejní akademie v Bratislavě. Titul ze stejného typu školy v ČR navíc není možné získat. Škola už čelí obvinění z korupce a nestandardních postupů...."

44 hlasů

jaky vztah k zametani,blbe?a BECENI blba lessy behem vysetrovani a rizeni.TO je ten hlavni problem-meshugene.a ten jeho seredny xycht,ajnstajn.dale lhal o tom detektoru LZI,lidu cele republiky,blb.to by nemel,zvlast s takovou vyzazi.cha,cha,cha!shalom.

155 hlasů

Já si myslím,že už to je na občanskou válku??? A co vy české ovce,pořád budete držet hubu a krok???

38 hlasů

Když vezmete,že Libye,Tunis,Egybt,dnes Syrie a to vše v režii skurvených amíků,je třeba se bránit nastolení Islámu.!!!

16 hlasů

Kubice, kolik ti za to platí??? Máš pořád málo co?

25 hlasů

pravicove krysy maji poplach-Rebiček se schoval do Dubaje Bartak zmizel v Zurichu Jančik hubne v laznich Janoušek je na jachte --jen Rath je držen brutalnim zpusobem jak za gestapa

31 hlasů

Z toho zase čpí Langrovina. Tato vládní garnitura je neskutečně obludná mafie. Takovou nemají doma ani Taliáni.

54 hlasů

No asi to Ičko tahá za nitky, copak dělá Mirda, asi si počítá ty nakradené miliardy ve švajcu??? Musí taky hlídat své polikliniky Kartouzská a spol. jinak malér, co???

23 hlasů

Plnou parou do ruska!!!!

12 hlasů

Pokud by se, tahle pokrytecká lumpárna,měla stát rozbuškou,která konečně rozhýbe zklamané občany,tak zaplať Pán Bůh za to.

35 hlasů

Dobře to řekl pan ředitel Bílek.

88 hlasů

Ten sráč, který prohrál proti Lessymu konkurz?

155 hlasů

...tak mám dojem,že tečku za vším udělá Klaus,který je na tahu proto,aby si neprotiřečil s podporou Lessyho.Poslouchám toho Bílka na Čt 24 a mám dojem,že máme druhého blba z Dolní Horní...

40 hlasů

Na mně působí tento pán jako důstojník s "vysokým" intelektem v úrovni mjr. Terazkiho. Působí však navíc slizčeji než slizce.

23 hlasů

Jézus, já toho pana kubice-íčko Bílka poslouchám také, no to je blb !! Už nejméně 3x zdůraznil, že on je ředitel :"-))) Jinak toho moc neví, věty jako "řešíme obrovské množství podnětů" ap. či "to není otázka pro mne" a blabla :-)

38 hlasů

Když už jsem v tom anoncování:

Dnes večer po 20.00 hodině budu na ČT 24 sledovat pořad HydePark.
Má tam být jako host Radek John (Věci Veřejné).

Protože je o tomto ukecaném investigativci známo, že vykecá i to, co neví (viz šustění bankovek v kauze David Rath, které tenhle exot vyčetl z přepisu odposlechů), mám takovou obavu, že tohle už moderátor nezvládne.

Kdoví, možná se přece jen dozvíme něco ze zákulisí.

"Moudrý ví, co říká. Hlupák říká, co ví."

Nebo taky i to, co neví. Dodávám já.

36 hlasů

Ty tvoje citáty máš od křivohuba, viď? Až bude v krámech inkoust, tak si to nechám vytetovat na levou půlku prdele.

37 hlasů

Tak tomu se říká hodnotný příspěvek do diskuze.

16 hlasů

Inkoust bude, až tvoji zlodějští modří soukmenovci zdechnou.

75 hlasů

Inkoustu je dost, ale já vždycky tetoval tuší. Špína drží, nevypadává, inkoust je řídkej a je na prd.

8 hlasů

Specielně pro Wasrpoláka Baryka Baryka a ještě jednou Baryka:

"Moudrý člověk vždy hledá chybu v sobě, hloupý člověk ji hledá v jiných lidech."
/Albert Einstein/

"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. A to si nejsem tou první jist".
/Albert Einstein/

"Moudrý člověk vždy hledá chybu v sobě, hloupý člověk ji hledá v jiných lidech."
/Albert Einstein/

"Když lidé přestali věřit Bohu, začali věřit kdejaké pitomosti"
/Chesterton/

Jednou z největších civilizačních pohrom je učený hlupák.
/Karel Čapek/

"Existuje jen jedno dobro, a to je vědění. Existuje jen jedno zlo, a to je nevědomost."
/Sokrates/

„Jestliže víš, že jsi udělal chybu, ale nenapravil jsi ji, tak to byla opravdu chyba.“
/Konfucius/

"Demokracie je stejná utopie jako komunismus. Obě teorie počítají s lidmi, jací buď vůbec neexistují, nebo je jich zoufale málo./
/T.G.M. - O demokracii/

"Nesvoboda v socialismu a svoboda v dnešním kapitalismu jedno jest..."
/režisér Jiří Krejčík/

Jedna z největších životních moudrostí je:
Včas rozeznat, na koho se vysrat a před kým se včas posrat...
/lidová moudrost/

"Užíváš-li k myšlení cizí hlavu, do vlastní si sereš."
/lidová moudrost/

Tak a teď jsem moc zvědavý na to, co zase vypadne z Baryka Baryka.

22 hlasů

Když musíš jen kopírovat, aby z tebe nepadaly hovna tak asi platí to poslední co jsi tam zkopíroval:
"Užíváš-li k myšlení cizí hlavu, do vlastní si sereš."

42 hlasů

Ta pravda a láska z tebe přímo tryská co? :-))

22 hlasů

A jéje!
Psí lejno na podrážce mojí boty opět řádně zasmrdělo.

Baryku Baryku, pro mne za mne si nechte vytetovat cokoliv a kamkoliv.

Pokud bych ale mohl doporučit, tak na čelo a to nejlépe paličkou na maso.
Možná by se vám po té ráně v té vaší kebuli konečně rozsvítilo.

Ale slintáte dobře, to teda zase jó.
Skoro jako ten pověstný Pavlovův pokusný pes.

24 hlasů

Kdopak nám to tu machruje? Buď rád, že tě tu zatím necháme polský instalatére.

32 hlasů

To je samozřejmě pro toho polského blba.

23 hlasů

Vzpomeňte si, co říkal na zasedání bezpečnostní komise parlamentu ministr Kubice : Pan Lessy mě zdělil, že k 1.9.2012 odejde z postu policejního prezidenta. Je zajímavé, že se Kubice asi nemohl už ty tři dny dočkat a tak ho proto ještě navíc vyhodil od policie, proč asi , pro Kubiceho zprávu č.2 ?

28 hlasů

Jistota je kulomet, co kdyby si to ten sněhulák rozmyslel a chtěl zůstat? Teď má po odchodném i po výsluhách, prý nabídne své schopnosti na trhu práce! Co takový fízl asi může nabídnout?

23 hlasů

Lessym to nekončí, ale začíná. Tož vstanů nový bojovníci? Hůrá na ně!

21 hlasů

Bílek na ČT24. Tak ten chlapík je prototypem . . . . . . obchodníka s právem. Probůh kde se berou tací hoši jako Kubice a Bílek. To je "klouzek".

41 hlasů

Právě teď blekotá na ČT 24 ředitel GIBS Bílek. Doporučuju!

Jakási mluvčí si hned v úvodu pospíšila s prohlášením že teď už bývalému policejnímu prezidentovi Lessymu hrozí tři roky odnětí svobody nepodmíněně.

Tož vítejte v nové totalitě!

365 hlasů

Držíme Vám palce pane Lessy. A se mnou 90 procent národa. Na druhou stranu - modrobolševická svině spolu s Kalouskem si právě zatloukli poslední hřebík do rakve.

88 hlasů

Obávám se, že do rakve to zdaleka ještě není. Jak tak sleduju co se děje, tak zloději vítězí na plné čáře.

17 hlasů

95% národa se domnívá, že je Marseille kokot, pouze 5% si myslí že je cvičenej šimpanz.

221 hlasů

Ale kdopak se nám to tady odkopává??? Že by známý pravdoláskař od Visly? :-)) Sis zapoměl přepnout nick kokůtku rudobílej, že?

238 hlasů


17 hlasů

Konečně rozumný příspěvek, Baryku. To jsme se ale načekali.

59 hlasů

neslopej tu wodku, čéče.

29 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.