Zpráva Rady Evropy
Česko dopadlo nejhůře v plnění doporučených opatřeních proti korupci

03.06.2020 11:59

Česko bylo loni nejhorší ze 42 hodnocených zemí v plnění doporučení protikorupční skupiny Rady Evropy.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Rys (6 hlasů) 03.06.2020 13:03

  Úplně nejlepší bude, když nás ta bolševická obluda, Evropská unie,...

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 03.06.2020 14:51

  No to je ale novina. Vždyť ANO mělo všechnu korupci vymýtit, ne? A...

 • jadoles nepojedu (2 hlasy) 04.06.2020 10:12

  Překvapuje to někoho?

 • aztek polni (1 hlas) 03.06.2020 13:15

  přesně tak a moničina pič pič děvka sudetská až už zaleze.Mnichovská...

 • o k (1 hlas) 03.06.2020 20:37

  Dík za EU

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

FRANTA LAMPA Z HRADU A LÁN..ču-aztek

0 hlasů

Tahni šuline demente! A at žije dementní šulin dobytčí špina zkurv koko Havlova orangutaní zrůda estebácká odporná a slizká vylhana! Retardovaná špina s knírem a prašivý kojot zkur z charty chcamní a sraní šulina žabího!

0 hlasů

Překvapuje to někoho?

2 hlasy

NOVÝ ZÁKON Z BERLÍNA UMOŽNÍ STÍHÁNÍ KRITIKŮ EU! TAJNÁ PŘÍPRAVA VZNIKU UNIE EVROPY?

Smyčka na krku občanů se utahuje stále více! Bude takový zákon vzorem i pro jiné státy? Jde o brutální útok na svobodu projevu, která je deklarována v německé ústavě.

https://pravyprostor.cz/novy-zakon-z-berlina-umozni-stihani-kritiku-eu-tajna-priprava-vzniku-unie-evropy/
------
JOUROVÁ OPĚT PODPOŘILA CENZURU SOCIÁLNÍCH SÍTÍ, TENTOKRÁT JDE I PROTI TRUMPOVI

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-jourova-opet-podporila-cenzuru-socialnich-siti-tentokrat-jde-i-proti-trumpovi/
------
VIDEO Znesvěcení? Muslimové navštívili německý kostel a dobře se bavili. Neuvěříte, co si dovolili

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/islamsky-stat/video-znesveceni-muslimove-navstivili-nemecky-kostel-a-dobre-se-bavili-neuverite-co-si-dovolili/
------
Sdílejte: USA: Šokující video. Člen BLM nutí ženu, aby šla na kolena a omluvila se za její „bílé privilegium“

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/konspiracni-teorie/sdilejte-usa-sokujici-video-clen-blm-nuti-zenu-aby-sla-na-kolena-a-omluvila-se-za-jeji-bile-privilegium/
------
Šok! Uprchlíci se vracejí na dovolenou do země, ze které s hrůzou prchají, a slaví tam

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/sok-uprchlici-se-vraceji-na-dovolenou-do-zeme-ze-ktere-s-hruzou-prchaji-a-slavi-tam/
------
Audit odhaluje ohromný nárůst pro-migračních neziskovek s miliony výnosů na nezisky

https://www.euportal.cz/Articles/42721-audit-odhaluje-ohromny-narust-pro-migracnich-neziskovek-s-miliony-vynosu-na-nezisky.aspx

CZEXIT

0 hlasů

PĚKNĚ SE TO ROZJÍŽDÍ

Tuto neděli došlo v Paříži, na rue Saint-Charles číslo 104 k takovému drobnému, zdánlivě bezvýznamnému incidentu. Policie tam zajela zkontrolovat nahlášenou skupinku velmi podivně se chovajících lidí. Nalezla 3 policisty „v podezřelém postoji”, kameramana a nějaké další osoby. Následovala rutinní kontrola totožnosti a s ní přišlo i překvapení – všichni ti policisté byli falešní.

Až po sem banalita místního významu. Nějaké legrace, sázka, klukovina… Ostatně zatčeným bylo od 19 do 26 let. Ale při výslechu na policejní stanici přišlo překvapení. Docela děsivé. Zjistilo se, že ta parta tam natáčela video. Šot o přepadení obchodu a následném spoutání a zabití muže „afrického původu”. Scénář byl následující: Přepadení obchodu, přijíždí policie (oni tři falešní policisté) a se zbraněmi za střelby do vzduchu vpadají do krámu. Zkontrolují jednoho pachatele, typicky bělošského, a pak jej propustí. Nechají jít. A vzápětí brutálně zatknou a spoutají druhého z pachatelů, tentokrát „afrického původu”. (zde a zde) Video mělo být umístěno na sociální media…..

Pachatelé se přiznali, že natočením klipu chtěli „upozornit na rasismus národní, francouzské policie.” Co by ovšem takovýto klip způsobil, právě teď, v této době, rozjitřené americkými „protirasistickými” bouřemi je každému jasné. Zvláště pak v napůl afrikanizované a islamizované Francii, která se už tak roky potácí na hraně občanské války.

Kdyby byl tenhle pokus, posvítit si sirkou do sudu střelného prachu, v těchto dnech jeden, vyjímečný a ojedinělý, dalo by se to přejít. Ale, bohužel, není tomu tak. Prakticky současně se ve Švýcarské Basileji, na policejních garážích v Jakobs-Strasse objevil nasprejovaný nápis, vyzývající lidi, aby stříleli na bílou policii.

Zkrátka vypadá to, že někdo troubí do útoku. Strategie této války je zřejmá. Nejdříve se dopraví do původně homogenních bílých zemí nadkritické množství totálně odlišné a současně tvrdošíjně nepřizpůsobivé kultury. Je-li krom nekompatibility, ještě i agresivní, tím lépe. Poté se hýčká, protěžuje, zvýhodňuje oproti domácím. Těm se, pod vhodnou záminkou zabrání protestovat, nebo ještě lépe, o problémech vůbec komunikovat. Až frustrace na obou stranách – na té příchozí, popichované aby si už konečně převzala zemi, vydanou jí v plen, i na té domácí, trestané, odstrkované a ponižované – doroste na potřebnou mez, vhodí se do toho sirka…..

Mohlo by se zdát, že signál k útoku přišel předčasně. Přinejmenším v Evropě. Invazních sil ještě není dostatek, domácí ještě nejsou úplně zašlapáni do rezignace a impotence… Ale je možné, že už nešlo čekat. Jak se v USA blíží volby, začíná být čím dál zřejmější, že jakýkoli kandidát Demokratů nemá šanci. Že ani Covid Trumpa nezlomil a že jeho vítězství je stále reálné. A liberálové dobře vědí, že jeho další 4 roky v Bílém domě už neustojí.

A tak se hydra dala do pohybu. Hop nebo trop. Nejen v USA, ale všude, kam její chapadla dosáhnou. Proto se dobře dívejte. Sledujete zápas o podobu dalších desetiletí našeho světa. Je to napínavé. Ale jednu drobnou chybičku to má. Že jsme, jak se říká, z nejhoršího uvnitř…

https://pravyprostor.cz/pekne-se-to-rozjizdi/

CZEXIT

0 hlasů

No to je ale novina. Vždyť ANO mělo všechnu korupci vymýtit, ne? A namísto toho je v Brně epicentrum korupce v místních buňkách anonistů, mají už přiléhavé označení Stoka.

2 hlasy

Jak je jedna Stoka tak předtím bylo takových 10. U kalouska jen vojáci a to nepočítám OKD 7 miliard a pak Kaps 20 miliard a smlouva k tomu není proč asi! A o dobytčím šulinovi čuráckém Havlovi té špině slizké a zlodějské a to hovoři jen kauzy Chemapol Grup 16 miliard nebo česká spořitelna nebo Komerční banka a to jsou krásné známky za toho retardovaného všiváka a capa zkur koko a tyrana orangutaního Madura-Havla estebákaka a podvidníka ,kterému kryl záda Rul i danových unicích v Drnovickém zázraku s Radovanem Krejčířem!

1 hlas

Úplně nejlepší bude, když nás ta bolševická obluda, Evropská unie, přestane buzerovat. Epidemie se tady zvládla poměrně dobře. Na rozdíl od EU, kde lidé umírali jako komáři.

6 hlasů

Dík za EU

1 hlas

rec je o KORUPCI!uz i bosna nas predbehla?tak jsme na urovni zimbabwe a okrajiny.neni divu.odtama pritahli buresovic.a ted chce šilerová pul bilionu?kolik si mezi ssebou rozkradou,ta pakaz zlodejska.jeden zid vedle druheho.zadna duvera.horsi nez deset sulinu i s kalousem.

1 hlas

přesně tak a moničina pič pič děvka sudetská až už zaleze.Mnichovská dohoda a okupace nelze vymazat a at žijí Henlainovci! A hlavně sudetské držky a taky pitomia Makrela děvka ze stasi odporná a zlodějka Layenova-Kalousková dalšáí špina sudetská děvka mnichovská!

1 hlasaztek polni 03.06.2020 13:15
kirvono

přesně tak a moničina pič pič děvka stalinistická až už zaleze.ribentrop-molotov dohoda a okupace nelze vymazat a at žijí hitler stalin A hlavně sudetské držky a taky pitomia Makrela děvka ze stasi odporná a zlodějkaz brna šilerka dalšáí špina ANO děvka .

0 hlasů

Tahni koko vymazaný! A na věčné časy s dementním šulinem čuráckým Havlem odporným lidským dobytkem a zrůdou slizkou zkurv koko a orangutaní retardovanou. At žije estebák s knírem kojot prašivý!

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Sedmička pro ženy

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov News

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.