Ocenění
Čeští vojáci dostali na Vítkově vysoká americká vyznamenání

29.06.2019 11:12

Čeští vojáci převzali v pátek na pražském Vítkově vysoká vojenská vyznamenání Spojených států za službu v Afghánistánu. Čtyři vojáci z jednotky, která loni zažila dva sebevražedné útoky, dostali jedno z nejvyšších amerických armádních vyznamenání Bronze Star Medal (Bronzová hvězda).

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (4 hlasy) 29.06.2019 11:26

  Tak samozřejmě, naši špenáti dělají USákům užitečné blby, když bojují...

 • Jeroným Pražský jr (3 hlasy) 29.06.2019 11:32

  Kdybys neměl v hlavě sračky, namísto mozku, tak bys vnímal proti komu...

 • bohumil pávek (2 hlasy) 29.06.2019 14:29

  takže zde je důkaz, za koho bojují.jinak by je ušáci...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 29.06.2019 12:18

  Hoši, držte se, děkujeme vám a vraťte se nám živí a zdraví. Mimo to,...

 • Tadeáš Hájek (2 hlasy) 29.06.2019 13:28

  Američani válku v Afghánistánu už prohráli, dobře to vědí. Do září...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ČR armádu nemá . Žoldnéři najatí na okupaci, loupeže, obsazování a vyhánění domorodců z jejich domovů a půdy, k mrzačení a vraždění domorodců, domorodek a domorodčat jsou příslušníky armády USA
-.-.-
Jako stát okupovaný , po r. 1989 armádou USA a Anglie (mají vojenskou základnu v Brně NA vojenské akademii Antonína Zápotockého ), musíme odvádět na armádu USA více než 60 miliard ročně - V důsledku výhružek, vydírání bylo omezeno očkování, zejména dětí, omezeno lékařské ošetření takže stále víc lidí umírá v důsledku např. zápalu plic, omezené lékařské prohlídky.
Byly zrušeny domovy pro nemocné důchodce a zrušen příspěvek na pohřeb - řezníci z USA se nezastaví ani před mrtvolami.

1 hlas

takže zde je důkaz, za koho bojují.jinak by je ušáci nevyznamenávali.a hlavně koupit jejich vojenský šrot.politiky co nás dostali do NATO nakopat.však tomu našemu ožralovi vystavili bustu v kongresu.

2 hlasy

Zeman přece nemá v kongresu bustu!

0 hlasů

Pávek, vychodil jste vůbec základní školu? Co děláte, asi hajzldědka...co...

0 hlasů

Američani válku v Afghánistánu už prohráli, dobře to vědí. Do září chtějí s Talibanem uzavřít mírovou dohodu a pak se stáhnout. Naši žoldnéři jsou v této válce jedna velká ostuda.

2 hlasy

Omyl, pokud se v Afu prohraje a Af se stane znovu základnou Talíbánu a teroristů, prohráli jsme všichni. I vy, přesto že to máte v hlavě trochu pamtené. Jo, komu že to děláte žoldáka? Jo neděláte, jo tak to jo. Socka.

0 hlasů

Hoši, držte se, děkujeme vám a vraťte se nám živí a zdraví. Mimo to, když sejmete pár těch šmejdů, co tam střílejí na potkání místní civily, uděláte svět štastnější. Jenže tam budete ještě třicet let, než se ta opičí civilizace trochu zdrchá.

2 hlasy

Válka v Afganistánu končí, USA dohaduji detaily odchodu, tak co si naši vojáci počnou, když Trump zatím žádnou válku nechce a nebudou tedy žádné naše "mise" a výzbroj a letadla určená jen pro tyto "mise" nebudou potřebné??

2 hlasy

Válka v Afghánistánu skončila dávno, NATO vede jen hlídkové operace a výcvik. Jen pako by nasazovalo životy za bezpečnost bezmozků, kteří po tom ani netouží - Alláh to zařídí. Takže cvičí jejich opičáky. Odtud odejítz, stane se Af znovu základnou pro teroristy celého muslimského světa, je to bezprizorní území, žádný stát, kde si dělá každých třicet kilometrů každý hadrník s nejméně orvanýma hadrama co chce.To je pro muslimský ksindl z celého světa naprostý ráj. Taky se tam stahují jako švábi na pivo, viz složení tzv. Tálíbánu. Dávno to nejsou žádní afghánští studenti.

1 hlas

Tak samozřejmě, naši špenáti dělají USákům užitečné blby, když bojují v jejich válkách a za jejich zájmy tisíce kilometrů odtud a nasazují za ně krk. Taky bych tyhle tragikomiky ocenil, být USákem. Lepší, když natáhne ráfky český Honza než americký James, no ne ?

4 hlasy

Primitive, USA obětovalo tisíce životů za naši svodobu, kterou jsme si teda sami vrazili do rukou bolševika. Takže jim máme co vracet. Hadrníci v Afu dostali lautr tu samou šanci uspořádat si svoji zemi jako Němci a Japonci po druhé světové válce. Podívejte se, co mají ze své země Němci, co Japonci a co tahle polozvířata. Za to může jako Janek?

1 hlas

Kdybys neměl v hlavě sračky, namísto mozku, tak bys vnímal proti komu se v Afghanistánu bojuje. Jenže ty jsi úplně dementní ruský troll, který bude pořád zvracet ty své slaboduché slinty, aby si vydělal na slanou vodu.

3 hlasy

Vy se hrubě mýlíte. Ruští trolové jsou chytří, toto není tudíž žádný trol, ale typický Čech. Podívejte se trochu do historie, my jsme prostě takoví.

0 hlasů

Chytří?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle najdete >


Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi