Propuštění
Dalík opustil vězení. V něm neskutečně trpěl

18.11.2019 11:09 Aktualizováno 18.11. 13:38

Okresní soud ve Znojmě v pondělí podmíněně propustil Marka Dalíka z vězení s délkou zkušební doby pět let. Rozhodnutí je pravomocné, nikdo nepodal stížnost.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (11 hlasů) 18.11.2019 14:42

  Vzor úspěchu ODS jde na svobodu. Nabytý majetek legalizován, vše v...

 • tyden tyden (8 hlasů) 18.11.2019 14:09

  3,5 roku za (minimalne) pul miliardy. zase ta bolsevicka spina na CT...

 • Stanislav Soukup (7 hlasů) 18.11.2019 11:18

  A co padákový vrah Kalousek ? Už je asi pozdě, na tu nestvůru už asi...

 • aztek polni (6 hlasů) 18.11.2019 14:47

  Ted místo něj Kalousek A Kocáb s Horáčkem ze skupiny dementního Havla...

 • Stanislav Soukup (6 hlasů) 18.11.2019 11:18

  A co padákový vrah Kalousek ? Už je asi pozdě, na tu nestvůru už asi...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

IMIGRANTI SI ULOVILI DVĚ DÍVKY A BESTIÁLNĚ SE NA NICH STŘÍDALI A NATÁČELI NA VIDEO

Někteří z členů senátu zemského soudu v německém Kleve video ani nemohli pro nevolnost ani dokoukat, některým tekly slzy. Nemohl jsem uvěřit, co se těm dívkám přihodilo, konstatoval státní zástupce.

Do svízelí se ale 20-leté dívky dostaly v podstatě klasicky. Letos v březnu se na diskotéce v Düsseldorfu seznámily s imigranty, následovaly K.O. kapky, zavlečení do bytu jednoho z imigrantů – a víkend mohl začít. Imigrantům. Dívkám martyrium. Několik hodin se na nich střídalo 5 mladých imigrantů, věkem do 30 let. Potud asi normálka.

Co ale státního zástupce a senát dostalo, byla bestiálnost, zvrácené brutální zesměšňující divadlo, ve kterém dívka nebyla snad ani lidskou bytostí. Pistoli do úst flašku od vodky do genitálií – obrázek pro kamarády doma z bujarého života azylanta v Německu. Mnohé další ještě horší. Ze sexuality ženy vyždímali všechno na krev až do perverzního bizarna. S praktikami v koncentráku se to tuším nesmí porovnávat, aby jedno nebylo horší než druhé.

Imigrantům « hrozí » osvobození. Dívky byly sice totálně groggy, ale při vědomí a nekladly žádný odpor. Navíc si ani nic moc nepamatovaly. Hlavním doličným předmětem byla videa z mobilů imigrantů.

Není přece jen něco na té imigrační politice špatně ?

https://pravyprostor.cz/imigranti-si-ulovili-dve-divky-a-bestialne-se-na-nich-stridali-a-nataceli-na-video/
----------------------------------------
FRANCIE JE DÍKY ISLÁMU, MASOVÉ IMIGRACI A SLUNÍČKÁŘŮM V ROZKLADU A SMĚŘUJEME K ÚPLNÉMU KOLAPSU

Francouzská policie policie, ale i celá společnost je infiltrována džihádisty, již sedm pařížských policistů bylo odzbrojeno a dalších 33 je podezřelých. Vidíme zde důsledky sluníčkáři prosazované masové imigrace a islamizace.

Od teroristického útoku islámského policisty Mickaëla Harpona na své kolegy přímo na policejní prefektuře v Paříži počátkem října bylo odzbrojeno už sedm zdejších policistů kvůli džihádismu. Dalších 33 podezřelých je od té doby nadále prošetřováno. Informoval o tom ve středu deník Le Figaro. Vedení francouzských bezpečnostních složek bylo překvapeno, jak snadno byla prefektura infiltrována teroristy a zahájilo rozsáhlé prověřování. My tím překvapeni nejsme. Čekal by někdo rozumný v islamizované politickou korektností ovládané Francii někdo něco jiného?

https://pravyprostor.cz/francie-je-diky-islamu-masove-imigraci-a-slunickarum-v-rozkladu-a-smerujeme-k-uplnemu-kolapsu/

CZEXIT

1 hlas

S Topolánkem byli jak Minda s Mandou a odnesla to jen Minda. Že by pan prezidentský kandidát o ničem nevěděl? Dnes kdekoho kritizuje a napadá a přitom...

1 hlas

To byly nervy, to bylo utrpení, .... proti tomu říct si o 500 mil.byla procházka rozkvetlou álejí.

1 hlas

Jestli trpěl, je to v souladu s Rovnováhou. Za pana Kořistku speciálně.

0 hlasů

KVÓTY ZNOVU NA STOLE … POKOLIKÁTÉ UŽ?

Německé spolkové ministerstvo vnitra připravilo návrh reformy azylového práva v EU. Hádejte, co se tam zase objevilo. Můžete třikrát.

Nedělní Die Welt má pro nás zajímavou novinku: detaily dosud nezveřejněného plánu ministra Horsta Seehofera na nové uspořádání azylového systému v Evropě, který by nahradil dosavadní dublinské smlouvy. Jeho těžištěm jsou tři body, označené jako „neoddělitelně vzájemně propojené“.


Předběžně azylové řízení s žadateli se bude konat už na samotné vnější hranici EU, i za cenu „omezení žadatelů na svobodě“, aby se procesu nevyhýbali. Dokud neproběhne, nebude dotyčný považován za právoplatně přicestovalého – jako by na území EU vůbec nebyl. Odmítnutí zjevně nepodložených žádostí by mělo trvat nanejvýš pár týdnů a neúspěšný žadatel by měl být za pomoci Frontexu ihned poté deportován.
Lidé, u kterých předběžné azylové řízení dopadne kladně, budou novou celoevropskou agenturou EUAA přiděleni na základě kvót (označených ve Weltu jako gerechter Anteil, tj. spravedlivý či přiměřený podíl, ach ta vzletná řeč politiky) do jednotlivých států EU. Kvóty budou nejspíše nastaveny podle počtu obyvatel a hospodářské síly zemí, detaily zatím nejsou určeny.
Aby to žadatele nelákalo utíkat z Bulharska do Švédska, budou mít nárok na veškerou sociální podporu a péči jen ve státě, kam budou přiděleni. Případné podání žádosti o azyl v jiném státě by mělo být okamžitě odmítnuto jako nepodložené a dotyčný bez dalších průtahů vrácen do země, kam byl přidělen.
Podle Weltu prý v „informovaných kruzích“ panuje sebevědomí, že v druhé půlce roku 2020, kdy Německo předsedá Evropské unii, by mohlo celý návrh protlačit europarlamentem i radou až do stavu platného evropského práva.

https://pravyprostor.cz/kvoty-znovu-na-stole-pokolikate-uz/
-----------------------------------------
I TI BOLŠEVICI MĚLI ASPOŇ TOLIK SOUDNOSTI, ŽE Z OSLAV OSVOBOZENÍ PŘÍMÉHO ÚČASTNÍKA NEVYHÁNĚLI, NEURÁŽELI JEJ A NEPÍSKALI NA NĚJ

https://pravyprostor.cz/i-ti-bolsevici-meli-aspon-tolik-soudnosti-ze-z-oslav-osvobozeni-primeho-ucastnika-nevyhaneli-neurazeli-jej-a-nepiskali-na-nej/
--------------------------------------------
MIGRANT, Z NĚHOŽ SE STAL VE FINSKU POLITIK, SI VYMÝŠLEL RASISTICKÉ ÚTOKY, ABY PRÝ ZAUJAL

https://pravyprostor.cz/migrant-z-nehoz-se-stal-ve-finsku-politik-si-vymyslel-rasisticke-utoky-aby-pry-zaujal/

CZEXIT

1 hlas

Opět jste mimo mísu (jako normálně).Článek je o něčem jiném. 👳‍♂️😛

1 hlas

TOTALITA A SOCIALISMUS SE K NÁM VRACEJÍ ZE ZÁPADU

Totalita a socialismus se k nám vracejí ze Západu, ke kterému jsem před třiceti lety vzhlíželi. Milion chvilek volá po demokracii, kterou ale potírá, po nezávislé justici, o které ale chce rozhodovat.
...
https://pravyprostor.cz/totalita-a-socialismus-se-k-nam-vraceji-ze-zapadu/


1 hlas

J D I U Ž K O N E Č N Ě D O P R D E L E.

0 hlasů

A co těch půl miliardy , Topolánek a Dalík si budou žít jako v ráji ze zlodějny a soudci to tak nechali .Za půl miliardy půjdu do basy taky . Hnus .

1 hlas

To to uteklo! a jsme zase o 2,5 roku starší.

1 hlas

Policie právě zatkla Marka Šnajdra-ODS

3 hlasy

Tož a ide sa totok s Topolem ožrat...

5 hlasů

Tak lidi, teď víte koho nemáte volit. Za ty prachy co ulil musí vydržet holou prdelí na žiletce.

1 hlas

Česká nezávislá justice, hahaha, ale na zákonech nezávislá! Jestli tady nebyla malá domů, tak sežeru pocukrovaný klobouk. Čin toho prevíta byl vysoce nebezpečný, žádná podmínka, mělo to být odstrašení dalších podobných a co? Bylo to utvrzení hochštaplerů, že mohou všechno, těch pár měsíců kriminálu vydrží i s bodákem v zadnici...

2 hlasy

Copak , copak Dalík si myslel že vězení jsou lázně s plnou penzí ? Je to lump a nakradl si dost a nás všechny okradl a nyní si jde užít těch nakradených peněz za hranice.

4 hlasy

Kéž by. Ale to on neudělá....svině jeho typu ryjí tam, kde to dobře znají.

0 hlasů

jeho spolusranik Fiala chce byr premierem a Topolankuv kolega Kalousek chce byt prezidentem --prazska chvilkarska elita to vcera vyřvavala

4 hlasy

Tak alespoň ty Pandury ještě stačí zúročit. :-))

3 hlasy

Od rána jsem se bál, jak to dnes s Daldou asi dopadne. Dopadlo to dobře. Havlo-bolševická justice sedi pevně na svejch židlích a šlape podle přání nějvětších darebáků z tlupy Modrejch strak. Tak Daldo, honem za Topolem, udělat pořádnou párty, pěkně se vysmějte celému národu, spočítejte si o kolik jste omrd@li s Topolem tento stát za dobu jeho premiérování a rychle rozjeďte další tunely, dokud máte ještě pod palcem benga a soudy.

6 hlasů

Dalík bude asi žádaný v oblasti manažerství a lobbingu.Získání právnických zkušeností i z praxe ho bude řadit na vyšší stupínek.

3 hlasy

Ted místo něj Kalousek A Kocáb s Horáčkem ze skupiny dementního Havla za ty tunely. A ještě Žantovského a Kroupu za Chemapol Grup a drnovický zázrak at jsou všichni v base

6 hlasů

Vzor úspěchu ODS jde na svobodu.
Nabytý majetek legalizován, vše v pořádku.
Tahle morální špína modrých strak se chce srovnávat s Babišem.

11 hlasů

To máte pravdu. Žabařili za pár melounů. To Babiš to vzal hopem za stovky miliard.

2 hlasy

Ha ha tak to bych chtěl ty modrozlodějské straky vidět, které žabařili za pár šupů.

3 hlasy

Tak jej zažaluj ty ukrajinský prostitute,co jsi na dávkách

1 hlas

3,5 roku za (minimalne) pul miliardy.
zase ta bolsevicka spina na CT muze divit, co se lidem nelibi :-)))))

8 hlasů

Topolánek si asi oddychl.Dalík teď své devítimístné konto může užívat do smrti na Bahamách.Proč nedostal k úhradě ty krámy,co nakoupil a nejsou provozu schopné?
Justice po Česku.Klasika ODS,TOP 09.Parkanová si ani hačnout nepůjde...

5 hlasů

A co padákový vrah Kalousek ? Už je asi pozdě, na tu nestvůru už asi pozemská spravedlnost nedosáhne.

6 hlasů

Kalouska chteji chvilkari a prazske plivarna za prezidenta

5 hlasů

A co padákový vrah Kalousek ? Už je asi pozdě, na tu nestvůru už asi pozemská spravedlnost nedosáhne.

7 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov