Vízová povinnost
Do Kanady bez víza? Už brzy, potvrdila kanadská strana

17.10.2013 08:49 Aktualizováno 17.10. 12:33

Občané České republiky už brzy nebudou při cestě do Kanady potřebovat vízum. Kanadské velvyslanectví potvrdilo, že už byl nastartován proces, jehož výsledkem bude zrušení vízové povinnosti pro Čechy. Ta byla opětovně zavedena v roce 2009.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Jana Bukovská (2 hlasy) 17.10.2013 13:18

    Až jim tam zase přiletí pár speciálů s našimi specialisty,tak budou...

  • hasmen @ hasmen (1 hlas) 17.10.2013 13:17

    Na jak dlouho?Než začne cestovní kancelář "Roma tour" opět...

  • Jana Bukovská (1 hlas) 17.10.2013 13:26

    Vžyť jsme taky byli de-facto bez ministra zahraničí několik let...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Paráda ,tak snad se konečně u nás ve městě bude dát vyjít po setmění na ulici bez revolveru v kapse...

0 hlasů

Cikáni, už se chystejte než ty víza zase zavedou. V Kanadě tam je panečku železa a jiných barevných kovů :-)

0 hlasů

Jen si je tam nechte,zeleza tady moc neuvidis,kanalove mrize se ukrast nedaji,asi budou krast cables kolem kolejovych trati.Oni jsou ale vynalezavi,takze si neco najdou aby jim nebyla dlouha chvile a netropili z dlouhe chvile neplechu.Co muzete poslat tak nejakou umeleckou skupinu ze Znojma.
Thank you in advance:-)
www.youtube.com/watch?v=VO7Ngr87wJ0

0 hlasů

Až jim tam zase přiletí pár speciálů s našimi specialisty,tak budou víza obnovena.....

2 hlasy

Na jak dlouho?Než začne cestovní kancelář "Roma tour" opět organizovat poznávací zájezdy?

1 hlas

Víza jsou vždy reciproční záležitostí - když je zavede nebo zruší jeden, zavede je nebo zruší i druhý stát. Je s podivem, že ČR nezavedla recipročně víza pro Kanaďany. O naší slabé pozici v EU svědčí i to, že se nás EU nezastala a neprosadila buď zrušení víz pro Čechy už dávno, nebo nezavedla víza pro Kanaďany při cestách do EU. Kanadské vnitřní zákonodárství a poptíže které s ním sami měli je bezpodstatné.

0 hlasů

Tady je vidět,jakou máme v EU pozici... Nedovedu si představit,kdyby víza zavedla Kanada např.Němcům,Angličanům... To by slavná EU prskala,na nás každej kašle.

0 hlasů

Proc by to Kanada delala? Neni nebezpeci privalu cikanu z Nemecka. Nektere zeme EU holt maji vic cikanu, nez jine.

0 hlasů

Vžyť jsme taky byli de-facto bez ministra zahraničí několik let ,copak Kaloudkův Mončičák něco zařídil.....

1 hlas

Zůstanou v česku jenom ti neschopní - tj. politici a jejich socky ???

Po listopadu se jednotná, všudypřítomná, tradičně husitsky loupeživě založená, na feudálním, dědičném, třídně zakomplexovaném kádrovém principu konsolidovaná a „jediná vedoucí státní strana KSČ“ spolu se svými, po srpnu 1968 plánovitě vytvořenými zemanovskými „disidentskými“ zálohami, za účelem udržení své reálné moci, pod vedením KGB „leninsky“ strategicky rozdělila na tři bojové a navzájem koordinované proudy, předstíraně a teatrálně spolu „politicky soupeřící“: 1) revoluční a třídně uvědomělí, přízemní „užiteční“ idioti zůstali v KSČM a odborech (aniž by se byť i jen pokusili založit alespoň jedinou vzorovou neparazitickou produktivní sociální firmu, penzijní fond, nebo proletářský kibuc) a v pohodlí vyčkávají na svoji šanci od masy neschopných socek; 2) mazanější zemanovští hajzlové podvodně „obnovili“ komunisty zničenou ČSSD; 3) nejcyničtější klausovské kryptokomunistické kolaborantské svině založily z prstu vycucanou „pravicovou“ ODS a estébácké hlídací a vyděračské ABL agentury, různé tunelářské firmy, a pomalu zakládají nové krajně nacionalistické, protizápadní a zamindrákované partaje. Ani „levicová“ křídla v šovinistické, izolacionistické a kleptokratické nabídce nezůstávají pozadu a občas si s „pravičáky“ navzájem prohodí klíčové členy (Rath) a papouškované fráze. Takto je totalitně nevolnicky vychovaný, závistivý, zápecnický, bezradný a stádovitý volič fackován z více stran jako kibic v mariáši a může si vybrat, komu střídavě skočí na lep a koho bude „vlastenecky“ živit a na koho naopak v pracovní době žlučovitě prskat na bezplatném internetu pod taktovkou ruského agenta sjednotitele Vjačeslava Pružinského a jeho věrného soudruha Miloše Žvanila - až do návratu zdegenerovaných „árijských“ čechů do ruských stepí - či dokonce až za Ural - a jejich náhradou Novými Rusy.
Tak jako původní bolševici prošustrovali poválečný lup, tak ti nynější stihli vyplýtvat výnosy z privatizace zkomunizovaného majetku do pochybných spřátelených tunelářských rukou. V nové nesametové revoluci už nebude z čeho rozdávat a bude se začínat od nuly.

Nejzkorumpovanější jsou čeští kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
„Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.