Boj s epidemií
Hamáček žalobu na stát považuje za absurdní

08.04.2020 15:35

Podání trestního oznámení za to, že vláda bojuje proti epidemii nového typu koronaviru, považuje ministr vnitra a šéf Ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD) za absurdní.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Musil (11 hlasů) 08.04.2020 17:42

  Doufejme, že ty oznamovatele budou stíhat za trestný čin křivého...

 • Karel Kačaba (5 hlasů) 08.04.2020 15:51

  Kdybych nechtěl být slušný, použil bych proti těmto "právníkům"...

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 08.04.2020 18:53

  Okamura už má Ursuly dost. Pryč! burcuje Čechy „EU nás znovu...

 • Miloš Krampus (4 hlasy) 08.04.2020 19:14

  Není pro mne větší pochvaly, než stupidní reakce blba tvého formátu.

 • Miloš Krampus (4 hlasy) 08.04.2020 18:58

  Mě se zdá v době koronaviru neuvěřitelné, když majitel restaurace...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Je čas řešit výpověď Lisabonské smlouvy! Zkušený docent podpořil Klause ml.

ROZHOVOR „Nastal čas diskutovat o zrušení či jednostranné výpovědi Lisabonské smlouvy, jak to teď oficiálně navrhl Václav Klaus mladší,“ myslí si po nynějším selhání Evropské unie v důsledku pandemie covid-19 docent Michael Kroh. Lisabonská smlouva prý EU přeměnila v „byrokratický moloch, který si osobuje právo vládnout, a nikoli jen koordinovat“. A k predikcím Ministerstva financí ohledně poklesu české ekonomiky o 5,6 procenta si myslí: „Je to úplně jedno. I kdyby to bylo deset procent, svět se nezboří. Vždyť by se jednalo o sešup někam na úroveň první dekády tohoto století. A žilo se nám tehdy špatně?“

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Je-cas-resit-vypoved-Lisabonske-smlouvy-Zkuseny-docent-podporil-Klause-ml-619987
------
Kolaps eura? Nejen Itálie, i další. Sype se to. Známý analytik řekl, na co se mnozí bojí jen pomyslet

Eurozóně hrozí v důsledku šíření koronaviru kolaps. Jižní státy eurozóny, včetně nejvíce zasažené Itálie, počítají, že jim zbytek Evropy v jejich tíživé ekonomické situaci pomůže, a jejich představitelé se obracejí k dalším státům se slovy o solidaritě. Avšak ne všechny země navrhované rozdělení dluhopisů mezi všechny země eurozóny vítají. Společné dluhopisy odmítají Rakousko, Finsko, Německo či Nizozemsko. A padají i slova o „morálním hazardu“.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kolaps-eura-Nejen-Italie-i-dalsi-Sype-se-to-Znamy-analytik-rekl-na-co-se-mnozi-boji-jen-pomyslet-619980
------
Euro je pro Italy břemenem. Salvini vyhraje. Předseda Svobodných o chybách EU i o bezmoci při sledování Moravce

ROZHOVOR „Evropská unie se snažila o uzavírání se do sebe, bránila jednotlivým státům, aby se více otevíraly celému světu. Naštěstí to nedospělo až do takové míry, abychom neměli s jinými státy žádné obchodní vztahy. Toto bychom si měli vzít jako hlavní ponaučení z této krize, místo uzavírání se a odmítání obchodování s některými státy, je prospěšné obchodovat se všemi a nebýt tak zranitelní, když je zrovna v nějaké části krize, jako třeba teď v Evropě,“ tvrdí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda Svobodných Libor Vondráček. Euro je podle něj pro slabou italskou ekonomiku břemeno a předpovídá, že Matteo Salvini příští volby drtivě vyhraje. Zmínil i ekonomický výhled pro ČR a podotkl, že ví, kde se dá ušetřit.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Euro-je-pro-Italy-bremenem-Salvini-vyhraje-Predseda-Svobodnych-o-chybach-EU-i-o-bezmoci-pri-sledovani-Moravce-619983
------
Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

https://www.euserver.cz/Articles/13030-prazska-spina-se-vyporadala-s-marsalem-ktery-prahu-uchranil-pred-osudem-varsavy.aspx

CZEXIT

1 hlas

Koronavirus, to je propaganda cizích mocností. Kdybysme tady neměli zrádce národa, tak by otevřeli hranice pro cizince směrem k nám.
Předpokládám, že na výlet by se dali převážně lidi, co už jsou z koronaviru vyléčení. A ten zbytek, co ještě neví, že je nakažen, by pomohl promořit České obyvatelstvo.
Když vláda připravila obyvatelstvo o peníze, tak by otevření hranic byla jednou z šancí, jak peníze přivést zpátky. Mnoho zemí je zavřených, a tak by zájemci o turistiku rádi přijali i cestu do Česka.

0 hlasů

Zrádce národa jedině dementní šulin čurácký Havel a horší než Klement Gottwald! A špina zlodějská a zrůda orangutaní,která vykradala krámy špina křivá mongoidní a vymaštěnec a notorický blb práskač STB Karel sabina žaba čurácká! Kriminálnik z OF a ikona zlodějen!

0 hlasů

Vláda ale nebojuje proti epidemii, protože proti epidemii se nedá nic dělat. Vláda bojuje proti občanům, způsobuje jim hospodářské škody a naše odbytiště přenechává konkurentům z jiných zemí.
Co když ti ožebračení lidé onemocní koronavirem? Zcela jistě onemocní koronavirem 60% lidí. To už je důvod, aby byli zrádci národa (Babiš, Hamáček) potrestaní a sesazení.

2 hlasy

Vláda nám zachranila krk a díky ní žijeme. Vlády s topánkem a kalouskem ty jsi zachranovali jen své kasy. A takový dementní šulin čurácký Havel špina vlastizrádce a niřema 2 bilionů slizká špina křivá!

1 hlas

Minimálně Vojtěch se opakovaně dopustil několika trestných činů. Systematicky lhal od konce ledna. Je dobře, že se tím bude zabývat soud.

3 hlasy

Dementní šulin čurácký s knírem Havel lhal a kradl pořád práskač STB Karel sabina žabá čurácká ase slepčím mozkem slizká špina fekální a primitiv!

0 hlasů

ve volbach se demožumpě moc nedaři tak povolava podivne pravniky schopne křivactvi demagogie a pospolu s chvilkařskymi šmejdy zautočit podpasove na Babišovu vladu

2 hlasy

Změna taktiky. Pražská kavárna útočí přes brněnský záhumenek.:)))

1 hlas

Mě se zdá v době koronaviru neuvěřitelné, když majitel restaurace požádá finanční úřad o odlad úhrady DPH (16000,-) a úředníci mu místo toho obstaví byt.
Vláda akorát lže a podvádí, nic se nezměnilo.
Jde jim akorát o to, aby byli co nejvíce v televizi.

4 hlasy

M. Krampus - mě to připadá přitažené za vlasy, a to moc. Ráda bych věděla podrobnosti. Znám případy o několik nul bohatší a nikdo jim nic neobstavuje. Tam je něco nevypovězeného - nemáme odpovídající informace. To totiž vůbec neodpovídá postupu. Nepracuji na FU, ale jakožto sem tam ještě pracuji jako účetní pro OSVČ, okolo mě ledacos "jde".

1 hlas

Hele, o nekolik nul bahatsi ma zajiste dobry pravniky a tudiz si na nej z principu netroufnou. To jen obycejny povl (ano obycejny chudy lid je pro vladu povl) ma tu smolu ze obsere veskerou tu spatnost a zlocinnost teto vlady ktera podporuje jen prachace.

1 hlas

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/restaurater-chtel-odklad-dane-misto-toho-mu-urad-obstavil-byt-98844?seq-no=13&dop-ab-variant=&source=clanky-home

1 hlas

Táhni do brusele, německej zmetku.

CZEXIT

0 hlasů

Není pro mne větší pochvaly, než stupidní reakce blba tvého formátu.

4 hlasy

No vidíš, nemeckej blbečku, nech se úředně přejmenovat na Helmut Zmetek a mazej do berlína, v pátek máte hromadné modlení v mešitě :-DDDD

1 hlas

Okamura už má Ursuly dost. Pryč! burcuje Čechy

„EU nás znovu peskuje. Nejdřív se Bruselu nelíbilo, že jsme zavřeli naše státní hranice a vyzýval nás k jejich otevření, a nyní, když jsme si bez jeho pomoci pomohli sami, nás zase plísní za to, že postupně bude naše země uvolňovat některá omezující opatření kvůli koronaviru. To je fakt jak u blbečků na dvorečku. Když EU mohla pomoci – třeba urychlenou finanční pomocí – tak nic a ještě nám nadává za zavření hranic, a teď, když postupně situaci začínáme částečně zvládat, nadává nám znovu. EU nejenom že nepomáhá, ale škodí. Čím dříve EU skončí či čím dříve z ní vystoupíme, tím lépe!“ vypálil Okamura na sociální síti Facebook.

Zdá se mu totiž, že z Bruselu čeští občané slyší jen příkazy, zákazy a případně i výhrůžky. Dokazuje to prý i verdikt, že Česko chybovalo, když odmítlo respektovat mechanismus přerozdělování migrantů podle kvót.

Okamura má za to, že je to další důvod pro odchod z EU.

„Je potřeba odejít z EU. Bohužel, vládní strany ANO, KSČM a ČSSD ve Sněmovně blokují zákon o referendu, který by umožnil referendum o našem vystoupení z EU. Proti jsou i strany takzvaného demobloku. Jak tedy vystoupit z EU? Potřebujeme od voličů co největší podporu ve volbách, abychom mohli vystoupení z EU prosadit. Když přesvědčíte své okolí, své kolegy v práci, své přátele a rodinu, aby volili SPD, vystoupení z EU se nám povede,“ vyzval Okamura své spoluobčany.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Okamura-uz-ma-Ursuly-dost-Pryc-burcuje-Cechy-619960

CZEXIT

4 hlasy

Běž do prdele is Okamurou, rusáku.

1 hlas

Jéé Hitler zase vylezl z pekla :-DDD
Pravda bolí, co?
A co že ti tak vadí na Rusku?
Že nás jednou zachrání před muslimákama z EU?
Ahááááááá

CZEXIT

0 hlasů

Hele kdyby rusak nedelal v syrii takovej bordel tak by od tama do evropy neproudilo tolik obyvatel. Vsude kde byla diktatura tak od tama lidi prchaji, nebo se aspon snazi za stekotu samopalu za zady.

1 hlas

odporná kreaturo

1 hlas

Souhlas !! Pryč s populistickým demagogem okamurou !!!

2 hlasy

blbe

0 hlasů

Moc chutná moc. A některým ještě více.

1 hlas

Doufejme, že ty oznamovatele budou stíhat za trestný čin křivého obvinění.

11 hlasů

Chodte se pak lecit k doktorum prav . Ti stale nasazuji zivot v prvni linii a pracuji temer zadarmo .

2 hlasy

Doktoři práv ?!?!

1 hlas

Ostuda a zároven i blamáž lidí ,kteři nás tlačí někam kam nechceme. Demonstrace nezabraly tak ted zase soudy a bude hůř! Baroš s liliputem jsi republiku rozdělil a akorát,že s 10 procenty to nepujde! A většina lidí Vás nevolí!

3 hlasy

Kdybych nechtěl být slušný, použil bych proti těmto "právníkům" daleko ostřejší slova.

5 hlasů

Proč ? Vy nechcete žít v právním státě ?!!!

2 hlasy

Ted toho bude ještě víc a nabude jelikož dement Bartoš vidí,že nestačí s 10 procenty a můžeme se dočkat i akcí ,které budou i za hranicí zákonu! Nejsme jako Slováci co po jedné vraždě vyrazili do ulic a vláda padla! Dokud tam bude politik jako Zeman tak to bude pořád jak má být. Být tam dementní pajtovač Drahoš nebo Fisher tam už možná nežijeme.

0 hlasů

Právní stát uirčují volby nikoliv tadyjako Bartoš strašením a práskáním a udáváním! A ještě ožranem a magorem co dosud nic nenabídl jen práskání a kontrola bytu a kdo co má.

3 hlasy

Jasne kdyz zlociny pacha strana ANO nebo primo BURES tak se nesmi nic rict, nic vysetrovat, ale na ostatni strany zde pistis jak pichla svine.

Jsi evidentne placen Buresem, nebo mas v palici nasrano

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.