Nový předseda
KDU-ČSL má nové vedení. Jurečka nahradil Výborného

25.01.2020 12:33 Aktualizováno 25.01. 14:55

SLEDUJEME. Opoziční KDU-ČSL povede poslanec a bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Radek Soukup (6 hlasů) 25.01.2020 13:50

  Nikde nezaznělo, zdali z Německa poslali zdravici sudetští nacisti,...

 • Jan Bachura (6 hlasů) 25.01.2020 13:31

  To je po ODS už druhá strana plná lhářů, sluníčkářů a eurohujerů...

 • Vítězslav Neumann (6 hlasů) 25.01.2020 14:01

  Další zprofanovaná partaj, neschopná vlastní restaurace! Národ si...

 • Emanuel Vočko (6 hlasů) 25.01.2020 13:13

  Černou (_!_) a slizskou lidoveckou swini Jurečku si zvolili tyto...

 • Emanuel Bacigala (6 hlasů) 25.01.2020 13:27

  KDU-ČSL moc nemusím, ale na druhou stranu alespoň mysleli na...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Účelem voleb je, dostat se k vládě, ne je vyhrát. Kdo volby vyhraje a nenabídne spolupráci, získá jen nové nepřátele.

0 hlasů

Postačí mi jen několik málo jmen z této korytářské strany: Herman, jeho strýček a prasečák v Letech, drazí sudetští sousedé; Bělobrádek společně s výše jmenovaným na sjezdu Landsmannschaftu, Šojdrová se svými pseudosirotky, Zdechovský požívající plnými doušky bruselské lži... Závěr: nevolitelní.

2 hlasy

Podpora rodin s detmi a bydleni . Velky Kecy ! Nakonec stejne zvitezi Cirkevni restituce .

1 hlas

V Německu lidovci, bratři a sestry naší KDU-ČSL, také brání rodiny, ale především muslimů a to i na úkor původních obyvatel. Paní Šojdrová, s podporou své strany, se snaží o totéž.

4 hlasy

""Musíme přestat přemýšlet o preferencích či zákulisních praktikách a politikaření" a co tedy budou dělat? Vždyť krom zákulisních praktik a politikaření nic jiného nedělali už od Rakousko-Uherska. Nevadilo jim být "Národní Frontě" ve vládách komoušů, byli i v národním souručenství. Prostě spojí se s kýmkoli, jen když budou u koryta.

1 hlas

Souhlasím, ale o tom politika přece je. Prosadit své cíle dostupnými prostředky. Demokracie neumožňuje výhradní právo nejsilněji zastoupené strany vládnout. Vždy je nutná povolební dohoda. Možná na to přijdou i jiné strany, že vzdát se koaličního partnerství je školácká chyba, zahodit důvěru svých voličů pro vlastní zpupnost.

0 hlasů

Beránek, krucifix, to sem chtěl napsat já, hehehe! Když si jen vzpomenu na Luxe, to byl had! Lidovci, odporná sebranka, která šla naprosto s každým a vždycky. Jen aby byli u koryta.
My jsme ateistický stát, nejvíce ateistický na světě. Kandidovat za katolíky, no nevím, jako díru na trhu to nevidím, co?

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Nevím jestli ještě stále mají lidovci to staré motto: miluj svého bližního, a kde můžeš řízni ho. A fakt nevím proč kdysi někteří poslanci při vstupu Luxe k řečnickému pultíku syčeli jako hadi??!

0 hlasů

Jestli to heslo nezměnili na něco o milování ministrantů a malých hochů. to by k nim sedělo.

1 hlas

Jehehe, to sedlo!

0 hlasů

Ani bych se tomu nedivil! :-)

0 hlasů

Blahopřeju kostelníkům ! Jurečka je jistě a bezpečně vyvede ze sněmovny. Pánbů pomáhej.

3 hlasy

Další zprofanovaná partaj, neschopná vlastní restaurace! Národ si pamatuje a zná její činy a chování z dob relativní slávy. Nevolitelní, určení k záhubě!

6 hlasů

Pane bože co to udělali ??? To už tam mohli zvolit kdejakého bezdomovce s Prahy a dopadlo by to asi stejně ????? Nicky můžete oblékat jak chcete ale nicka vždycky zůstane nicka ne ??

1 hlas

Nikde nezaznělo, zdali z Německa poslali zdravici sudetští nacisti, se kterými se KDU-ČSL tak hezky a vroucně přátelí. Anebo byli přímo přítomni jako čestní hosté ?

6 hlasů

Proč sudetští? Němci měli většinu ve všech českých městech mimo Prahy, Plzně a to třetí si nepamatuju. Sudety byly celkem chudé. Nacisti byli větší Češi než čeští Němci. Češi nacismus vynalezli první nacistická strana vznikla zase v Čechách a od roku 1802 lžeme a lžeme a lžeme...

1 hlas

Nesledoval jsem uvodní zdravice, ale možná že tam vepře Posselta na oplátku měli!

2 hlasy

To je po ODS už druhá strana plná lhářů, sluníčkářů a eurohujerů která chce "bránit normální svět".

Ve skutečnosti pomáhají normální svět ničit. Lidovecká europoslankyně Šojdrová prosazovala přijímání údajných sirotků (ve skutečnosti prolhaných muslimských grázlů kolem dvaceti let). Jaké důsledky z toho vůči ní vyvodili? Co udělali proti omezování zbraní a drahým zeleným opatřením, která nám nařizuje EU?

Obranu normálního světa lze věřit pouze Okamurovi nebo Klausovi mladšímu. Ani Babiš není v tomto ohledu moc důvěryhodný. Před voliči nechce migranty, ale Metnara poslal podepsat podporu migrace z Afriky. Podobně s deklarací OSN o právech uprchlíků. V europarlamentu je jeho ANO ve frakci těch nejhorších sluníčkářů. Říká každému co chce slyšet. Ale i tak jsou jeho koblihy určitě lepší než unijní a sudetské lejno, které nám kálí na hlavu lidovci.

6 hlasů

Normální, znamená většinově dlouhodobě přijímaný a podporovaný. Najdi si co to slovo znamená, než začneš normovat ve stylu dozorců v Dachau.

0 hlasů

Podle tebe je přijímání muslimů v ČR většinově dlouhodobě přijímané a podporované? Nebo paktování se se sudeťáky? Nebo omezování zbraní diktované z Bruselu? Nebo zelené chudnutí, které nám rovněž nařizuje Evropský Svaz?

Samozřejmě není. Je tomu právě naopak, jak dokazují preference stran, které se prezentovaly jako nakloněné k přijímání migrantů. Ono totiž prakticky nic z progresivistické agendy do normálního světa nepatří. Jsou to nechtěné, škodlivé, radikální změny, vnucované nám ze zahraničí, které směřují k potlačení našich práv a svobod.

0 hlasů

Samá lež a manipulace. Muslimy v ČR nikdo nevítá, nezve je a také sem žádní nepřicházejí. Paktování se se Sudeťáky je v pořádku. Jsou to naši vlivní sousedé a máme společnou historii. Omezování zbraní diktované z Bruselu je také žádoucí. Zelené chudnutí je co? Pitomost...

0 hlasů

"Muslimy v ČR nikdo nevítá" - nepsal jsem o nějakém "vítání". Psal jsem o politických stranách, které se prezentovaly jako ochotné je přijímat. Jejich preference jsou v troskách (ČSSD a TOP09). Je to nejlepší důkaz o tom, co lidé většinově dlouhodobě podporují, protože se to stalo volebním tématem.

Sudeťáci byli pozváni českým králem a měli povinnost být loajální. Tu dávno porušili, účastnili se na poněmčování Čechů během habsburského útlaku, dělali potíže při založení ČSR a nakonec se přidali k Hitlerovi. Paktování se s nimi je ostuda hlupáků, kterým nedochází, že by tu v případě německého vítězství pravděpodobně vůbec nebyli.

Omezování zbraní nám upírá právo na obranu. To by se přitom mělo naopak rozšířit. Ne dostupností zbraní, ale povolením obrany střelnou zbraní vůči fyzickému napadení, vůči vniknutí na oplocený pozemek, vůči krádeži nebo úmyslnému poškozování majetku. Sluníčkáři jsou samozřejmě proti, protože jdou proti normálním lidem, proti spravedlnosti a zastávají se zločinců všeho druhu.

Zelené chudnutí není pitomost, ale souhrnný název pro ekologická opatření, která ve výsledku snižují životní úroveň většiny lidí. Patří sem např. zdražení pohonných hmot ve Francii které vyvolalo protesty a vznik hnutí žlutých vest. U nás jde prakticky vždy o výsledek zhoubného působení EU. Od solární krádeže, dotací na OZE, na řepku až po nesmyslné požadavky na emise automobilů. Západní klimatická hysterie tomu jen přilévá olej do ohně.

0 hlasů

Jj. mají pravdu vašnosti. Je to typická čobolská korouhvička.

3 hlasy

Ne, oni neotáčí doopravdy, ale jen slovně. Kvůli hlasům ve volbách. Od ničeho se nedistancovali, žádné sluníčkáře nevyhodili. Jsou to obyčejní lháři. Jejich servilní a eurohujerská politika je pro normální svět stále stejně ničivá.

1 hlas

Vy nepatříte k normálu.

0 hlasů

viz výše

0 hlasů

KDU-ČSL moc nemusím, ale na druhou stranu alespoň mysleli na pracující rodiny a každý rok navrhovali a prosadili zvyšování daňových slev na děti.

Za kobliháře Babiše (ANO) se už několik let nic nemění, takže se vlastně daňová zátěž neustále zvedá. Poměr čisté mzdy k hrubé se neustále snižuje, letos se den daňové svobody (28.5.) opět o týden posunul. Prostě populistický přístup vybrat od lidí co nejvíc, ať je čím uplácet vybrané voličské skupiny.

6 hlasů

- Emanuel Bacigala - Bacigalo, tebe číst, to je síla, ty jsi takovej bacil, vytaženej z Hyvelákový prrrdele. Tebe je pro tuhle diskusi škoda, ty bys měl požádat o členství v černo análnický bandě zlodějskejch neznabohů. Tam by ti bylo dobře. Lhali by jste si tam do huby celý dny a pak společně mastrurbovali nad zfalšovanými průzkumy, které vám dávají naději, že se dostanete zase do Sněmovny.

0 hlasů

Na soudruha dementního šulina Havla to naštěstí pořád není. Odporný mongoloidní angutam a špina fekalní. Naše země nevskvétá šulin Chemapol Grup!

3 hlasy

Černou (_!_) a slizskou lidoveckou swini Jurečku si zvolili tyto kristusácké falešné hajtry za svého fuhrera - lze čekat po vzoru "křesťanské lásky", že spolu s Landsmanschaflem bude jejich vzájemné notování i v otázce další destrukce Benešových dekretů. 02 02 Přeji tomu bastardovi, ať do roka a do dne!

6 hlasů

Jo, dekrety odporného nacisty, zrádce a prodejce vlasti Německu, zloděje majetků českých podnikatelů, dosazovače komoušů k moci, ukvičeného Beneše, i s jeho zlodějskými dekrety zrušit. Dal nás Hitlerovi a pak komunistovi. On byl bastard, ne čeští Němci.

0 hlasů

?????????????????

2 hlasy

Hm., až jsem na těmi sudeťáckými_zmrdy zamáčkl slzu když to tady čtu. Zejména nad Henleinem a karlovarákem K.H.Frankem, co ho na Ruzyni pověsili za chřtán. Jejich zkurv... pohrobky nazvali čeští proradní flanďáci v čele s Hermanem na jejich sudeťáckém srazu "milými krajany". Ty Benešovy dekrety (dekret) byli k těm sudeťáckým xindlům ještě milosrdné. I když naši práskaní "západní spojenci" žádali aby byl "odsun" odložen že si je nestačí do jednotlivých okupačních zón přerozdělovat. Nakonec převážná část sudeťáků zůstala v Bavorsku.

1 hlas

Z desátníka na řiťmistra povýšený čučkař Koudelka a jeho parta masturbátorů a iluminátů z BIS se na základě pečlivé analýzy loňské úrody jablek domnívají, že sněm KDU-ČSL je pod kontrolou ruských hackerů. Právě se o tom chystají vydat prohlášení.

3 hlasy

.....a jako tradiční zrádná a mocichtivá lidovecká swině rovněž NEVYLUČUJE spolupráci s jinou stranou, která je momentálně "u lizu".....jak typické pro tyto úlisné, zákeřné a odporné swině!

1 hlas

Kdo má po krk koblih?Světlo na konci tunelu je většině ukradené,neb ho v různých obměnách hledáme stále.Na tyhle žvanírny přispíváme.Až se příště narodím,dám se na politiku.Ani nemusím studovat,titul si koupím.

3 hlasy

Na dementního šulina Havla dost bolo špiny narezlé a fekálu odporného!A špina řeznicka odpad společnosti!

1 hlas

No to je výborný... tak oni nevidí světlo na konci tunelu. Jestli oni nezapomněli, že pořádaj sklepní politiku?

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 04/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov