Emotivní prosba
Nové video: unesené Česky popisují, jak chtějí být pohřbeny

30.10.2013 18:16

Únosci zveřejnili nové video se dvěma českými dívkami unesenými letos v Pákistánu. Médiím ho poskytly rodiny unesených. Mladé ženy na záznamu prosí vládu ČR o pomoc a stěžují si, že jsou ve špatném zdravotním stavu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Václav Horák (11 hlasů) 30.10.2013 16:24

  Prý tu cestu mezi krvelačné,nadržené,smradlavé a neuvěřitelně tupé...

 • Jozin z Bazin (11 hlasů) 30.10.2013 16:44

  jejich problem kdyz se nekdo zamerne vystavuje neumernemu riziku...

 • Hep Cheek (10 hlasů) 30.10.2013 17:40

  Chtěly poznávat muslimskou kultúru, tak to teď mají se vším všudy....

 • petr petr (9 hlasů) 30.10.2013 17:31

  Kravky se rozhodly že pojedou na výlet a jen tak trochu popíchnout...

 • Joe Mc Carthy (7 hlasů) 31.10.2013 03:20

  Kdyz v Dolni Lhote zrovna vladnou raubiri, tak si rozumnej clovek to...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Co říct,chtěly adrenalin a sen se jim splnil.Možná že až po takovém štěstí netoužily.Pan Zeman řekl,že s teroristy se nevyjednává a má svým způsobem pravdu.Co jsou to dva životy dobrovolnic,proti mrtvým v koncentrácích,válkách a každý víkend na cestách???
Každý je strůjcem svého štěstí.Pomáhat se má těm,kteří se do nebezpečí nedostali vlastní vinou!!!Když přejdou na islám,mohou mít každá i deset dětí a své manžele se naučí mít rády!Nakonec splní své poslání za kterým tam jely,někomu pomáhat!!!

1 hlas

Byla chyba jet tam na výlet,.to určitě samotné holky už dnes vědí..Ale když se podíváte,čemu se doma věnovaly a co vystudovaly,tak se dá pochopit,že válení u moře nebyl jejich sen o dovolené.Bohužel,jejich rozhodnutí je může stát život,tak nevídím důvod,proč do nich ještě někdo kope a nepřeje rodinám,ať se brzy setkají.Nevadí mi,ani když moje daně půjdou na jejich zachranu,vadí mi,že se bohužel starám o zmetky,kteří celý život neudělali nic pro jiného!!

1 hlas

Pomáhat se má lidem, kteří jsou v nesnázích ne vlastní vinou. Tohle není ten případ, ale nikdo vám nebrání jim poslat pár milionů na výkoupné. Nejvíc o pomoci a pomáhání žvaní lidi, kteří nikdy nikomu reálně nepomohli - to bude nejspíš i váš případ.

1 hlas

Kdo to jen řekl na návštěvě Izraele "Z teroristy se nevyjednává"???

0 hlasů

IMO někdo, kdo neuměl moc českky.

3 hlasy

Proboha at´jim ČR. pomůže! Kde je soucit! Když tady čtu ty odsuzující až ponižující příspěvky,tak se stydím!

1 hlas

Obrovská chyba jet tam na výlet to byla, ale když už se to stalo, je potřeba pomoci za každou cenu! Na cikány dáváme stamiliony, tak je potřeba to dát i na tuto věc.

1 hlas

Za každou cenu? Tedy třeba za cenu dalších lidských životů? Takže tam pojedeš třeba ty? Nebo tam pošleš svoje děti, ty každej ceno? :)

1 hlas

Multikulturalismus je tam přitáhl, multikulturalismu můžou poděkovat za to, že si tohle ta chátra z incestu mezi prasaty zrozená ručníkama omotaná dovoli.

2 hlasy

Podle tvojí logiky je asi v pořádku, že pánovi z Horní Lhoty rozbijou hubu za to, že si zajde do Dolní Lhoty prohlídnout panoráma. Měl zůstat seďet doma na zadku, že jo ?

1 hlas

pokud se bude v Dolni Lhote strilet, budou lidi z Horni Lhoty povazovat za neviri psy, pak ano, mel doma sedet na zadku

1 hlas

Jdi odevzdat svůj OP, máš-li jej. Že je to v pořádku, jsem nikdy neřekl. Blbe.

1 hlas

Kdyz v Dolni Lhote zrovna vladnou raubiri, tak si rozumnej clovek to panorama necha ujit, ze?

7 hlasů

Maminy už nastrojený v ručníkách, ready. The Mazec.

"Děkujeme lidem, kteří drží naše dcery, za vzkaz prostřednictvím videa. Byly jsme velmi šťastné, že naše děti jsou v pořádku,"
Děkujeme???
Nicméně chápu, že tohle s člověkem zamává.

Anyways, přeju těm dvěma blbkám hodně štěstí.

1 hlas

Anyway, proč do svého příspěvku musíte nacpat alespoň jedné anglické slovo, když i to napíšete slangově?

0 hlasů

Abych do tvé hlavy zasel semínko neklidu.

2 hlasy

Protože YAROUKH je inteligent.

0 hlasů

reality bites

0 hlasů

moje rodina měla členy v Osvětimi, něco z těch pocitů jsem pil s mateřským mlíkem, matka tam nebyla, jen vodila děti, co nesměly chodit do školly na tajné vyučování...její strejc ale nepřežil a t d. ani evropa není legrace...brácha dezertoval před rusama 1968, zavřeli ho a ještě se chvíli cukal než zemřel na zničenou krev? ruská meducina? nevím. jeho lékař mne zval na pitvu, nechtěl si to vzít na triko sám, ale byl bych asi pendrek platný, embolie se hledají těžko

KREV MÁ NA RUKOU ZEMAN

tím že shodil Švancemberka, vykastroval naši diplomacii, kníže byl vážen nejen v evropě, ale třeba i u saudů, protože v diplomacii urozenost dosud funguje..kfdyž tam nyní nastrčí průlvodčí z autobusu, co dělala miliardové dotace?

někdo z mužů, lépe starších, by se mohl nabídnout na výměnu, do čečny bych asi šel, ale pakistán jsou zvířata, senior moc nevydrží, v tom jedinná naděje, nemají čest, smlouva možná není

lépe s američany spolupracovat, ti mají své cesty, konečně i toho Ladina jim dali pakistánci úředně předjednaného, stejně drony...ALE KDYŽ JSME JE NAKOPALI DO ŘITĚ S RADAREM? proč by měli nechat krvácet své vojáky? to zase \Paroubek.. a ještě chodí mezi lid! Zkuste za ním, je žoviální, dobře živen, vilky v řecku, třeba když dnes má fraj by se to u věnoval? spisovatelskou činost by mu to jen inspoirovalo...jsme zoufalá země a odnáší to slabší a zranitelní, pupkáči s ovarama jen slaví co z lidkých mozolů vydřeli..

1 hlas

ne na rukou, woe ... ale v kolene :-)))

1 hlas

Úžasné, že trotl ví, že ruka není koleno. Pointu ale nepochopil. To už je na vypatlance příliš.

0 hlasů

Tak se mi zdá, že si na nich prezident jenom přihřál politickou polívčičku a pak se na ně pěkně vybodnul.

2 hlasy

Okamura lhal o bezpečí Egypta, i když tam hořely stovky lidí zaživa...kdo nemá rozum a nalítne reklamě a vražedným obchodníkům, je , bohužel, na tom zle, jinak to vypadá v televizi, jinak je reál... unesen jsem byl dvakrát, měl jsem štěstí, nepasoval jsem do jejich byznysu, zahodili mne o kus dál, jedinná strategie je Gustav Husák - být tvrdý, komunisty nemusím, ale to vyhrál, nevisel, jako jeho podělaní spoluvězni....holky jsou v cajku, jen psychika hapruje, ale to je přirozená obrana, tak u druhé v paranoickém režimu, mozek se tak chrání před realitou... soucit ale čekat mohou snad v česku, pakistán vozí mrtvý ženský ulicema denně, třeba jen že chlap nerespektoval u dvanáctileté šestinedělí, i chlap by tam dostal zabrat, bez profesionálního výcviku pro zajetí, bez bojových zkušeností... škoda. proč neutečou, nevím, asi ještě věří na politické řešení, ale pakistánec si takových koupí 15, tu vlastní bezcennost chápou dobře...ovšem i pro slušný útěk je třeba výcvik... češi pohradají vším, zvolí se zemana babiše a čekají...tak ať jim tam Andrej rozdá miliardu, když je ten zachránce světa

2 hlasy

Chovejte se k bratrům ve víře s respektem a i oni budou k vám mít respekt. Zatím to tak ale nevypadá.

0 hlasů

Vyhul, šmejde!

0 hlasů

Jdi se bodnout, ručníkáři!
A jaký respekt má islám ke křesťanství?

3 hlasy

Když viděli muslimové Kateřinu Zemanovou ve filmu... jak si nás mohou vážit? Považují nás za hovězí v ohradě, co se také páří, jak se šikne! Dcera politika?PŘEDSEDY emeritního vlády? kandidáta na prezidenta? CO S TÍM CHCETE VE SVĚTĚ ZÍSKAT?..možná ani ten status hovězího nám nepřiznají, spíše prasečí....

1 hlas

Češi jsou hrozná sebranka, závistivá, nepřející a škodolibá.
Doufám jen, že většina národa smýšlí jinak...

0 hlasů

Koukám, že je to tady samej přející čecháček. Já bych tam také nelezl, ale povídejte to mladým horkým hlavám. Asi si myslely, že s policistou jsou v bezpečí. Za své postoje byste se měli stydět. Co takhle trochu lidské sounáležitosti? Jak potom chcete, aby vás zde na diskuzi bral někdo vážně? Vše se pohybuje v kruhu, když se chováš jako hyena, tak také jako hyena skončíš...

1 hlas

Nemoralizujte. Ty holky se zachovaly jako totálně vypatlané pipiny a stejně tak i dopadly. Je to jejich vina a svobodné rozhodnutí, asi jako když si ožralej sedne za volant a nabourá.
Až se vrátí za nějakou půlmiliardu z našich daní, tak budou oblízat kdejakou akci a vyprávět o muslimských zvycích a kulturnosti a možná už budou tak vypatalné, že tady budou běhat v burce a kázat ty muslimský bláboly.

7 hlasů

Blablabla... Já o voze, vy o koze...

1 hlas

Ale houby! Dodnes jste působil jako rozumný diskutér. Teď jste se tak ovšem neprojevil. Vaše reakce není diskuse, ale blafání.

2 hlasy

Když se nějaký trouba udělá na nebezpečné šlajsně, přestože byl před ní varován, tak se budete dívat z břehu jak se topí a nepomůžete mu? Takový vůl snad nejste...?

1 hlas

To snad nebudeme srovnávat. Ovšem poku nějakej trouba skočí do Niagáry, tak ho rozhdoně zachraňovat nebudu. A ty dvě blbky udělaly zrovna takovej skok. Není jich žádná škoda.

4 hlasy

Chtěly poznávat muslimskou kultúru, tak to teď mají se vším všudy. Jen ať si to pěkně užijí, slepice. Jsem rozhodně proti tomu, aby za ně vláda platila nějaké výkupné z našich daní.

10 hlasů

Kravky se rozhodly že pojedou na výlet a jen tak trochu popíchnout islámskou kultůru a ejhle hoši neměli náladu na hloupé kecy pražských intelektuálek a vzali si děvčata do parády !!!

9 hlasů

úplně stejný jsou český voliči, také se rozhodnou a potom čumí jako tele na vrata...mládež je ničena reklamou, která je obelhává všemohoucností, vysněným světem...kolik holek se prostituuje, aby mělo na předraženou kosmetiku? pod tlakem reklamy nemohou jinak...potom aids, celoživotní nákazy, defektní děti...viděl jsem dokonce i v jedné volební komisi, kde jedna kriminálnice hned zneužívala jednu studentu nabídkou katalogů v rámci multilevel marketingu...ta holka byla v komisi, že asi neměla na chleba a tak zločinně byla zneužita... co teprve se děje na místech neúředních... podle zemana se lže, podle haška tuplem... ty oběti nejsou náhodné, posíláme je na smrt všichni

0 hlasů

no Ceskej narod je v cizine znamej tim ze rad riskuje :(

2 hlasy

jejich problem kdyz se nekdo zamerne vystavuje neumernemu riziku doplati na to... jet dve zeny do takovehoto statu kde si ani ozbrojeny chlap sam netroufne nemohou se divit ze prozivaj co prozivaj je mi jich lito preji si at se vrati ale tim to konci je to jejich problem

11 hlasů

Holky se chtěly jen projet neznámou zemí a zažít nějaké dobrodružství ale co s nimi polodivocí mudžahedíni dělají si nezaslouží.

1 hlas

to se dá v Jordánsku,

tam funguje vláda, tam panovník by spálil vesnice únosců na pět generací a ti by si rozmysleli sáhnout na hosty, tam nedávno jeden ukradl kobylu, asi měl hlad, nevím, byl odsouzen a musel vrátit kobyly 4, jako náhradu ponížení vlastníka krádeží, jeho rodina na to bude makat dvě generace, ale jinak by je hnali do pouště jako kojoty, my jsme si zvykli být vydání darebákům všanc a už se ani neodvažujeme myslet o nápravě, taková vesnice si dá bacha chovat uprostřed sebe zločince

stalo se na jihu čech, asi za Františka I, musel bych to hledat, pět vesnic se přidalo k bavorsku, František jako korunovaný český král je rozehnal a vesnice ohněm srovnal se zemí, řád a právo není sranda, jinak banditi mají navrch, ale dějepis se u nás učit nesmí, to by zločince politikka hnali.. ale televize lidi balamutí, že zločin je normální, přirozený, že o nic nejde, že poškozený je jen kořist bezmocná

0 hlasů

Pakoše nezajímá,co si zaslouží nebo nezaslouží,dvě bílé ženy jsou pro ně stejná kořist jako dvě jehňata pro smečku vlků.Vlci jsou ovšem krásné a pro přírodní rovnováhu velmi prospěšné šelmy.Na rozdíl od pakošů.

2 hlasy

Prý tu cestu mezi krvelačné,nadržené,smradlavé a neuvěřitelně tupé pakoše "konzultovaly" s nějakými "odborníky".Ti "odborníci" by si zasloužili pořádně nakopat do prdele.Kdyby měly to štěstí a před cestou do Pakistánu by náhodou potkaly mě,tak bych jim dal zcela jiné rady než oni "znalci" mírumilovných rašídů.

11 hlasů

Jeden takový odborník před pár měsící žvástal v Reflexu.Ivan Brezina,podivín,který kdysi,tuším že zrovna v Týdnu,zcela vážně tvrdil,že medvědi do Beskyd nepatří,protože prý jsou hrozně nebezpeční!No a v Reflexu zase tvrdil,jak jsou pakoši supr,pohostinní,přátelští,veselí atd.Jak říkám,podivín.

4 hlasy

brezina má pravdu, ale ne celou, skutečně jedna polarita je úžasně něžná, ale stejně extremní je ta druhá, extremně krutá...záleží, kdo pro ně jste

s nimi se život nemazlí, mrtvéí děti mají denně všude, rodiče je bijou do krve, hladoví, bez zdravotnictví je i zub peklo na měsíce, než vyhnije!! pracujou zadarmo..je potřeba znát celý kontext

když ve vás vidí spojence, dají za víás život, ale kdo protivník, jen jen kus masa, lidství mu nepřiznají

v Liberci po r. 89 jedna primitivní kočovnická skupina vykradla dědečka, zmláceného ho nechali umírat týden bez pomoci a chodili tam drancovat i s dětma, normální, v Liberci, 1990! tak se vraťte na zem, jinak třeba oslava u těch kočovníkůl z toho nakradenýho jistě byla skvělá...děda byl objeven po týdnu a zbit způsobem život vylučujícím, asi ho mučili i ty děti... a se jim dává siciálka, dělat nemusí, tak se baví jak umí

co teprve primitivové, kam spíše s napalmem, než s turistikou

0 hlasů

To máte pravdu.A hlasy multikulturalistů a těch odborníků,co děvčatům radili,momentálně slyset nejsou,zalezli zbaběle.

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.