Neotrkaní za volantem
Nebezpečí na silnici. Mladí řidiči jsou pro ostatní hrozbou

20.01.2020 06:00

Každou desátou dopravní nehodu zaviní mladí řidiči do 24 let. Jejich následky jsou přitom často tragičtější než u nehod zaviněných jinými řidiči.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Franta Kocourek (1 hlas) 20.01.2020 06:35

    Mnohem nebezpečnějsí jsou ti mladí, které systém vygumoval natolik,...

  • Vlastimil Machura (1 hlas) 20.01.2020 09:15

    Od nezkušených řidičů k imigrantům a EU.To je ukázkový zkrat v hlavě!...

  • Franta Kocourek (1 hlas) 20.01.2020 06:42

    A pak jsou tu další, velmi nezpeční "EUrolepšolidé"!!!! Tj. každý...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

EU BY NEJRADĚJI VŠUDE STRKALA TEN SVŮJ RYPÁK

Za třicet let života pod kuratelou EU kterou ovládá Německo jsem si zvykla číst a potkávat darebáky všeho druhu. Ovšem Jourová se směle vyrovná nejhorším mrchám, může si potřepat pravicí s Langšádlovou která by nejraději použila na Rusko atomovku. Obě asi líbají prdel Merkelové. To přece stojí za ty bezva prachy co berou. Za ně se dá zradit a stát se navěky Jidášem Iškariotským.

„Evropa musí zasáhnout proti Polsku a Maďarsku, je tam ohrožena vláda práva a nezávislost justice,“ tvrdí Jourová.

„Evropská komise musí plnit svou roli hlídače smluv, musí konat,“ odmítla Jourová kritiku z Varšavy a Budapešti, že se komise vměšuje do polských a maďarských domácích záležitostí.

Zajímá mne, co tím myslí. Jak chce zasáhnout. Že by další rok 1968? Chtějí nasadit do V4 zrádné krysy? To nemusí, jsou všude. Rozlezlí jak svrab a neštovice dohromady. Naše jediné štěstí je, že jsou jen tam, kde cítí prachy. Politika a šoubyznys. Tam je hledejte. Mezi obyčejnými lidmi nenajdete nikoho, kdo nemá rád svou rodnou hroudu.

Bodou nám chtít znásilnit naše myšlení, dostat do nás pokoru a vyhnat slovanskou pýchu. Budou nám chtít vnutit jejich druh demokracie, ale zapomínají na jedno. Pokud budou hrozit V4, bude to jejich konec. Pak už lid nic nezadrží. Vynutí si referendum a odejdou jak Britové. Celá EU se sesype jak domeček z karet.

Někdy si myslím, že EU utahuje naši svobodu a demokracii skoro na nulu ze strachu, že je vymeteme jak pavučiny a mají pocit, že si zákazy a příkazy udrží moc v Evropě. Jenže utáhnou moc a šroub praskne. Vypadá to, že lidem, kteří dříve byly součástí Sovětského bloku nejde nakecat vše, co se jim zamane. Máme zkušenosti a podraz cítíme na míle daleko.

Spousta lidí to cítila i při převratu v roce 1989, ale doufali, že se mýlí. Také euforii je posedla a běda těm, kteří nepodlehli a říkali, bude zle. Západ je vyčpělá struktura s takovými problémy o kterých se nám ani nezdá a stáhnou nás sebou, vykradou a vysají i naše na srdce. Chtějí nás předělat k obrazu svému a do mozku nasadili jediné myšlenky. Prachy a moc. To má být páka lidstva. Musíš je mít, jinak jsi pro ostatní nula. Tím se řídí západ a proto je většina z nich zdenegenerovaných a neschopných bránit vlastní zemi před invazí a následnému vyhlazení.

https://pravyprostor.cz/eu-by-nejradeji-vsude-strkala-ten-svuj-rypak/
-------------------------------------------------- - ------------

MIGRANT V NĚMECKU: ZA CHVÍLI BUDE ISLÁMSKÝ SVĚT VŠUDE! BUDETE MÍT STRACH! (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/migrant-v-nemecku-za-chvili-bude-islamsky-svet-vsude-budete-mit-strach-video/
-------------------------------------------------- - ------------------

JEDNO Z PĚTI DĚTÍ NAROZENÝCH VE FRANCII MÁ ARABSKÉ ČI MUSLIMSKÉ JMÉNO

https://pravyprostor.cz/jedno-z-peti-deti-narozenych-ve-francii-ma-arabske-ci-muslimske-jmeno/
-------------------------------------------------- - --------------

ŠPANĚLSKÝ MINISTR TVRDÍ, ŽE ZEMĚ POTŘEBUJE ‚MILIONY A MILIONY‘ MIGRANTŮ

https://pravyprostor.cz/spanelsky-ministr-tvrdi-ze-zeme-potrebuje-miliony-a-miliony-migrantu/

CZEXIT

0 hlasů

Dirigenti našich životů chtějí zase zakazovat, omezovat a regulovat. Přitom spíš potřebujeme zlepšit obecnou práci policie i soudů. Stejně nejnebezpečnější zfetovaní grázlové vlezou do auta i se zákazem řízení a žádný řidičák na zkoušku jim v tom nezabrání. Naopak přidá zbytečné papírování a chození po úřadech těm slušným a zodpovědným. V každém oboru začátečník dělá chyby. Tomu se nedá zabránit. Těch 10% nehod řidičů do 24 let je celkem odpovídajících a nežádá si žádná zvláštní opatření.

0 hlasů

Pokud není vymáháno účinně právo, nebude ani disciplína Disciplínu rodí jedině strach. Nauka o vině a trestu říká: trest musí přijít bezprostředně po mrzkém skutku a dostatečně tvrdý. Viz práce nějakého Goerge Kellinga z roku 1982. Všem doporučuju najít si to na netu. Je to moc zajímavé. Lidi se totiž vůbec nedělí na žádné slušné nebo darebáky, tam to uvidíte názorně.

Co se děje na českých silnicích? Jak pravili kamarádi, nikdy za svoji kariéru (a to jeden sloužil pětatřicet let) nezažili, aby byli policajti posláni někde za nepřehlednou zatáčku, kde by prej jenom sbírali papíry pirátům silnic, za horizonty a tak dále.

Pokuty se musely dávat co nejnižší, aby je řidiči platili hotově, protože jenom to byl pro jejich nadřízené výsledek. Pokuty na šek byly násobně dražší, když se vymáhaly, než kolik z nich bylo vymoženo peněz.

Výsledek: ožralí řidiči chytaní policajtama dnes a denně stále jezdí a od soudu dostanou i čtyři podmínky na sebe. Jak říkali: naprosto zbytečná práce. V devět večer na noční lehnul a v šest ráno vstal a bylo z hlediska přínosu společnosti naprosto totéž, jak když se snažil něco dělat.

Ten policaj*tský dopravácký komunistický blb*eček z televize, Kemr nebo tak nějak, navíc zavedl prý přesně jako čárečkové bolševické prase, pokuty vlastníkům vozidel při přestupcích zjištěných nějakým někde stojícím automatem.

Tam nejde vůbec o to postihnout nějakého toho nezdaru řidiče, nebo jak bych to napsal, ale jen o čistou loupežničinu státu na silnicích. Prostě jen prachy. Co nejvíc. Malé částky, co každý zacáluje a jezdí jako prase vesele dál.

Starý Lotrando by čuměl. Co ale čekat od státu plného zlodějů?

0 hlasů

Mnohem nebezpečnějsí jsou ti mladí, které systém vygumoval natolik, že jsou schopní u voleb to hodit pirátům a jiným liberálům.

Svazáci a bonzáci našich dnů: Jak rudí Piráti bojují proti svobodě slova. Proč chtějí krýt znásilňování dětí muslimy? Bolševická kontrola nad veřejným míněním. Zastrašovat a vyhrožovat. Pamatujete? Už jsou tady!


https://www.protiproud.cz/politika/4358-svazaci-a-bonzaci-nasich-dnu-jak-rudi-pirati-bojuji-proti-svobode-slova-proc-chteji-kryt-znasilnovani-deti-muslimy-bolsevicka-kontrola-nad-verejnym-minenim-zastrasovat-a-vyhrozovat-pamatujete-uz-jsou-tady.htm

CZEXIT

1 hlas

A pak jsou tu další, velmi nezpeční "EUrolepšolidé"!!!!
Tj. každý vygumovanec, co podporuje setrvání ČR EUrosvazu a spáchání tak pomalé autogenocidy.

V EVROPSKÉM PARLAMENTU ZAKÁZALI NÁRODNÍ VLAJEČKY. UŽ ŠIJÍ JEDNOTNÉ UNIFORMY?


TOMÁŠ VYORAL

Podle informací českých europoslanců předseda Evropského parlamentu David Sassoli zakázal na poslanecké lavice stavět národní vlaječky, které nově zařadil do kategorie „banner“ (bannery, plakáty a jiné transparenty). Jedna říše, jeden národ, jeden vůdce? To by bylo, aby nám jednotu EU sojuzu a ideu Panevropy někdo narušoval jakýmkoliv retro-národním balastem!


Je tak nějak všeříkající, že vedoucí představitelé Evropské unie mají zřejmě veškeré zásadní problémy, jakými jsou třeba řízená migrační invaze a nedostatečné hlídání vnějších hranic unie, vyřešeny, a tak řeší problémy s vlaječkami národních států.

NÁRODNÍ STÁTY A JEJICH SYMBOLY JAKO PŘEKÁŽKA
Ačkoliv chápu, že pro huráevropany hájící panevropskou myšlenku (sjednocení starého kontinentu coby Spojených států evropských) jsou národní státy, tedy i jejich symboly, docela výraznou překážkou.

„Na četné dotazy potvrzuji, že předseda Evropského parlamentu (členy předsednictva EP jsou mj. čeští europoslanci D. Charanzová za ANO a M. Kolaja za Piráty) zakázal stavět národní vlaječky na poslanecké lavice v plenární místnosti EP (některé národní delegace tak tradičně činily dlouhá léta). Národní vlajka byla nově zařazena do kategorie ‚bannery‘, jejichž používání je na plénu zakázáno,“ informoval v týdnu europoslanec Jan Zahradil.

„Nechal nám odstranit národní vlajky ze stolů řka, že bannery, plakáty a jiné transparenty do sálu nepatří. Symbol svrchovaného státu je pro něj banner. Hnus, co si ta socialistická soldateska dovoluje,“ dodal další český europoslanec Hynek Blaško.

JEDNOTNÉ MODRÉ UNIFORMY? JAZYKEM ANGLIČTINA, NĚMČINA, NEBO NĚCO NOVÉHO?
Ostatně je známým faktem, že poslanci Evropského parlamentu mají jednat zejména s ohledem na blaho a dobré jméno parlamentu a EU, nikoliv s ohledem na zemi, odkud pocházejí. K čemu pak nějaké vlaječky?

Jsem pak velmi zvědav, s čím přijdou dále. Už nechal italský předseda Sassoli šít jednotné modré uniformy s pěticípými hvězdami na prsou? A co jazyk? Viděl bych to na němčinu, angličtinu (nikoliv ve spojitosti s Velkou Británií, ale s USA) nebo na zcela nový jazyk Evropské unie. Europoslancům by možná stačilo jedno, dvě slůvka, jako jsou „ano“ nebo „souhlasím“ – čest výjimkám.

Ostatně co si budeme povídat, Evropský parlament je víceméně jen kývačskou institucí de facto bez obstrukcí schvalující veškeré geniální myšlenky a nápady vzešlé z Evropské komise.

OTEC PANEVROPY: „EUROASIJSKO-NEGROIDNÍ RASA NAHRADÍ ROZMANITOSTI NÁRODŮ“
Na závěr si pro ilustraci dovolím citaci z díla Practical Idealism (1925) od duchovního otce Panevropské unie Richarda Mikuláše Coudenhove-Kalergiho, rakouského politika a filozofa s japonskými kořeny a československým občanstvím, který to (EU) – slovy Karla Schwarzenberga – „všechno vymyslel“.

„Člověk budoucnosti bude míšenec (mongrel). Dnešní rasy a třídy zmizí v důsledku zániku prostoru, času a předsudku. Eurasijsko-negroidní rasa budoucnosti, podobná svým vnějším vzhledem starověkým Egypťanům, nahradí rozmanitosti národů a jedinců,“ píše Kalergi.

„Je to dost legrační. My máme velmi protievropskou pověst, ale to není pravda. Sama idea panevropanství byla vynalezena v této zemi. Coudenhove-Kalergi, který… Hrabě Coudenhove-Kalergi… Coudenhove-Kalergi, ano… Který ideu panevropanství před 90 lety vymyslel,“ říká Karel Schwarzenberg někomu anglicky do telefonu v dokumentu „Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde!“

A poté na kameru dodává: „Mluví o Evropě a nevěděj, kdo byl Richard Coudenhove-Kalergi, což je ostuda. Který to celý vymyslel. A pocházel odtud z Ronšperka. Celá myšlenka spojené Evropy pochopitelně byla tady vynalezena. První s ní přišel Jiří z Poděbrad a poté Richard Coudenhove, kterého jsem ještě docela dobře znal.“

https://pravyprostor.cz/v-evropskem-parlamentu-zakazali-narodni-vlajecky-uz-siji-jednotne-uniformy/

CZEXIT

1 hlas

Od nezkušených řidičů k imigrantům a EU.To je ukázkový zkrat v hlavě! 🤪

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.