Nejohroženější skupina
Nemoc COVID-19 se dostala nejméně do sedmi domovů pro seniory

28.03.2020 11:18 Aktualizováno 28.03. 12:46

V domově důchodců v Břevnici u Havlíčkova Brodu se podle krajských hygieniků potvrdila nákaza koronavirem u deseti klientů a dvou zaměstnanců. Zbylým 12 obyvatelům domova a také jeho 22 pracovníkům v sobotu záchranáři odebrali vzorky k testování, informovalo před polednem vedení domova v tiskové zprávě na webu kraje. Péče o klienty je podle něj zajištěná.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Musil (4 hlasy) 28.03.2020 13:29

  Názor dobrý tak do džungle.

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 28.03.2020 19:43

  I NA POKRAJI SIL MUSÍ EVROPSKÉ STÁTY PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ...

 • Milan SCHMID (2 hlasy) 28.03.2020 13:51

  Slavný Čech Daniel Vávra §Strašně zajímavý je, že Extinction...

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 28.03.2020 16:05

  To se teda vládním borcům fakt dost nepovedlo. Tolik keců jak musíme...

 • Stalin Lenin (1 hlas) 29.03.2020 01:21

  Jsi zadavatel, nebo tvurce tohoto K-19 svinstva ?? Tak ci tak, jsi...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

JSME ZACHRÁNĚNI! LEYENOVÁ ASI PORUČÍ KORONAVIRU … SITUACI MÁ EU POD KONTROLOU!

Nedělám si legraci, informaci čerpám z důvěryhodného mainstreamového média, které fake news nepublikuje a z lidí si srandu nerobí …

V případě této osoby je ztráta času komentovat jakkoli její výroky. Pro ukázku bezduchosti a naprostého odtržení od reality stačí jen v bodech vypíchnout vyřčené moudra, více zničit její pověst už ani snad nejde. Takže cituji výroky z 28.března 2020 :

Máme to ve svých rukou (myšlena je samozřejmě situace s koronavirusem)
Na začátku jsme hleděli do propasti, ale rychle jsme spatřili v této krizi také pozitiva a soudržnost.
Vidím mnoho povzbuzujících signálů toho, že Evropané poznávají, jak vzácné naše společenství je.
Uzavírání hranic jednotlivými členskými státy koronavirus nezastavilo, naopak uškodilo mnoha firmám a přerušilo dodavatelské řetězce v Evropě.
V dalším pokračování se pak trošku popírá, protože např. říká, že komise nemá (ale jen zatím!) představu, kdy by omezení pohybu mezi státy mohlo být zrušeno … tak nevím, ale zdá se mi, že slavný proslov Milouše Jakeše z Hrádku by proti tomu mohl být hodnocen jako projev titána ducha. Ale třeba nás čeká i stejné přiznání … “A ne prostě, aby my jsme tam byli sami jak kůl v plotě.“

Končím souhlasem s P. Robejškem, který … cituji : A tahle osoba ještě běhá volně po světě a chce řídit EU.

https://pravyprostor.cz/jsme-zachraneni-leyenova-asi-poruci-koronaviru-situaci-ma-eu-pod-kontrolou/
------
Nerozumím tomu. EU na nás kašle, NATO na nás kašle, a my stále "plníme závazky vůči spojencům"
Je až fascinující, s jakou zavilou tupostí v době, kdy je potřeba šetřit každou korunu, kdy se bezpečnostní situace nás, původních obyvatel Evropy, raketově zhoršuje a brzy nám bude zatraceně chybět armáda, o kterou jsme se naivně nechali připravit, pokračuje ministerstvo obrany ve vyhazování peněz za přípravu českých vojáků na radostné umírání za francouzský uran v africkém Mali! Zvlášť když se africké státy prakticky uzavřely pro všechny Evropany.

Teď ještě hezky vymáznout pár miliard neziskovkám jako je Člověk v tísni, aby se ve jménu pomocí malým Afričánkům mohly distancovat od pomoci v ČR, a máme vystaráno. A ty, Čechu, drž hubu.

https://www.eurabia.cz/Articles/43947-nerozumim-tomu-eu-na-nas-kasle-nato-na-nas-kasle-a-my-stale-plnime-zavazky-vuci-spojencum-.aspx

CZEXIT

0 hlasů

I NA POKRAJI SIL MUSÍ EVROPSKÉ STÁTY PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ VÝŠI

Je až neuvěřitelné, s jakou drzostí nám nyní Evropská komise nabízí část z našich odvedených peněz jako pomoc v nouzi. Pokud ovšem budeme hrát podle jejích pravidel.
Když začala koronavirová krize, Evropská unie se tvářila, že se vlastně nic neděje a když se tak budeme tvářit všichni, ani se vlastně nic dít nebude. Mezitím se však bohužel řada států souhrou více faktorů dostala téměř na hranu svých možností. Finančních, lékařských, lidských. Pochopily, že jedinou jejich nadějí na nějaké řešení jsou ony sami. Začaly zavádět omezující opatření, zavírat hranice a zpomalovat raketové šíření viru tak, jako se to bohužel děje nyní v Itálii nebo ve Španělsku. EU reagovala ústy Ursuly von der Leyen hlubokým nesouhlasem a div ne sankcemi. Pomoc nula.


Mezitím se EK zabývala věcmi jako je Evropský plán na obranu demokracie před hybridními hrozbami, což není nic jiného, než podpora tzv. „nezávislých“ médií. Na počátku března například ze společných peněz uvolnila 5,1milionu eur, které mají evropským médiím pomoci vyrovnat se se současnými problémy. Ano, toho března, kdy Itálie začínala zoufale volat o pomoc s dodávkami zdravotnického materiálu a toho března, kdy prý nebylo fér zavírat hranice. Toho března, kdy bylo nejdůležitější začít podporovat propagandu?

Těžko říct, jaké jsou skutečné záměry Evropské komise. Vypadá to, že současnou krizi hodlá využít k ještě většímu tlaku a vydírání států a jejich ekonomik stran prosazení „zelených údělů“ a dalších plánovaných transformací, genderových nesmyslů a nesmyslů jdoucích proti zdravému rozumu vůbec. Ale rozhodně není jejím záměrem postiženým státům skutečně pomáhat. Státům, které potřebují své peníze na to, aby mohly zabránit krachům domácích firem, firem a lidí, kteří mohou do budoucna zásadně pomoci zabezpečit jeho chod v podobně krizových situacích.

Pokud by Evropská komise chtěla skutečně pomáhat, nechala by tyto odvody, byť třeba dočasně tam, kde jsou nejvíc potřeba. Místo toho už je Brusel nechce na in-time, ale zálohově. Platilo se měsíčně, teď premiér Babiš přiznal, že jsme museli zaplatit běžný měsíc + následující měsíc zálohově!!! Nenechávejme se vydírat a nechejme si naše tady vydělané peníze pro naše podniky a naše lidi. Rozhodně v dobách jako je tato. Těch, co od nás odchází do zahraničí je i tak víc než dost.

https://pravyprostor.cz/i-na-pokraji-sil-musi-evropske-staty-platit-vypalne-bruselu-v-plne-vysi/

CZEXIT

2 hlasy

I NA POKRAJI SIL MUSÍ FRANTA KOCOUREK PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ VÝŠI 🤡

0 hlasů

To se teda vládním borcům fakt dost nepovedlo. Tolik keců jak musíme všichni zůstat doma abychom ochránili nejzranitelnější skupinu a buch. Domovy pro seniory nedostaly vybavení a jsou teď ohnisky nákazy.

2 hlasy

Mohl to zařidit Kalousek za těch 35 miliard co ukradl a s pomoci Julinka a životě něco udělat pro lidi! A pak taky Fiala místo výkřiků jak je vše špatně z brněnské držky o podvodech...

0 hlasů

jasny mesuge, kalous je sibyla a naplanoval si to. nechces mu dat nobelovku ze to predpovedel, vlastne sibyla uz bu ju taky dostala. brrr, ten vas moskomysni gulage musi byt fakt specialita grand chocholouska

0 hlasů

Máš chudáku máslo na hlavě a řveš o zlodějích a ti tu byli od roku 1989 a to dementní šulin čurácky Havel špina zlodějská ,která vykradala krámy! A to byli naše statní podniky a družstva. Ted není co vykrást nebot STB Karel Sabina-Emanuel Moravec to vykradl za 2 biliony šulin křiví čurácky s se svými komni! At žije ikona kriminální a zrůda žaba!

0 hlasů

Slavný Čech Daniel Vávra §Strašně zajímavý je, že Extinction Rebellion, Zelení a další borci, co teďka bili na poplach, by teď měli skákat radostí, protože všechny ty jejich přání, o které usilovali, třeba okamžité přestání leteckého provozu a okamžité zastavení používání něčeho, tak to se prostě všechno splnilo. Letecký provoz brutálně klesl, automobilová doprava klesla o desítky procent, produkce CO2 musela klesnout, nevím přesný čísla, ale je jednoznačný, že fabriky zastavily výrobu, že nastalo brutální utlumení po celém světě, takže vlastně se to naplnilo... A teď vidíme, kam to vede, že utlumení turismu vede k tomu, že některé země prostě zbankrotují. Itálie, Francie nebo Španělsko, které jsou závislé na turismu, tak letos budou mít turismus nula. Nevěřím tomu, že v létě bude v těchto zemích nějaký turismus. Možná jen nějaký vnitřní turismus, že Francouzi budou ve Francii cestovat, Češi budou pravděpodobně cestovat taky v Česku, ale ty příjmy budou maximálně uvnitř té země a ti lidi z bohatých zemí nepůjdou třeba do těch chudších zemí ty peníze vozit, nechají je doma, a ty země nebudou mít peníze do rozpočtu zvenčí a může je to strašně položit.

Tady vidíte, kam to vede. Když lidi nebudou lítat letadly, to znamená, že nebude turismus a tak. To utlumení, které teďka nastává, to je taková demoverze toho, co by se stalo, kdyby se začal realizovat ten ‚Zelený plán‘, kterým ti všichni naivní exhibicionisti, zachránci světa, machrovali, ale vůbec to nemají domyšlený, vůbec neví, co by se stalo, kdyby někdo tu jejich vizi začal realizovat. Tím neříkám, že by se lidstvo nemělo chovat zodpovědně, mělo by, ale ne tak, aby se tím vyhubilo zároveň, což u realizace těch mnoha zelených opatření nastává,“ shrnul.

2 hlasy

Ale kdyz ti papalasi nepujdou "turistovat do ciziny" kde nechaji ty love co chcou za dovcu utratit, doma ? tak na tom MY budeme lip, a co je mi po frantikach a nemcich, at si taky zustanou doma,, vubec at si vsichni zustanou doma, po turistech je vsude jenom bordel, bezohledny hovada, cest vyjimkam.

0 hlasů

No a? Když kvůli tomu přestaneme dělat, tak těm důchodcům, co to přežijou, bude nutno snížit důchody. A nebo, o to hůř, pracujícím zvednout daně.

Smíříte se radší s mtvým dědečkem nebo babičkou, která by tak jako tak za rok zemřela? Anebo vám víc vyhovuje, že budete hladem na podpoře?

0 hlasů

Jsi zadavatel, nebo tvurce tohoto K-19 svinstva ??
Tak ci tak, jsi zruda

1 hlas

Názor dobrý tak do džungle.

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.