Kladné vnímání
Po revoluci: většina Čechů je s kvalitou života spokojena

16.11.2019 06:00

S kvalitou života je 30 let po sametové revoluci spokojeno 72 procent obyvatel Česka. Je to o devět procentních bodů více než v roce 2009, kdy země slavila 20. výročí 17. listopadu 1989.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (6 hlasů) 16.11.2019 07:03

  Jo, celkem by to šlo. Až na ty tisíce zákazů, příkazů a nařízení, ve...

 • Sparviero Sparviero (4 hlasy) 16.11.2019 11:23

  Po tak zvané revoluci :-))): většina Čechů je s kvalitou života...

 • Sparviero Sparviero (4 hlasy) 16.11.2019 11:55

  Nebyl jsem dítě,nebyl jsem komouš. Prostě, jednoduše a spokojeně jsem...

 • jindram (3 hlasy) 16.11.2019 09:04

  Po dnešní demonstraci se všichni budeme mít ještě mnohem lépe!

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 16.11.2019 07:27

  Nikdo Vás tu nedrží.A škoda Vás také nebude.Pa-pá. 👳‍♂️

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

jak neustále vychvalují dnešní situaci a oblbují mladé lidi,tak ukazují jaká je nespokojenost většiny voličů.kdyby bylo tak dobře nemusí každý den lhát.

0 hlasů

Na 10 milionů občanů v r. 2018 vedeno 4,5 milionu exekucí, v bankách mají dluhy za 1,5 bilionu, duchodci živoří, každý den ráno při cestě do zaměstnáni překračuji lidi spící na chodníku, ale vo co go? To, že nejsem mezi nimi, zatím.... To je to opojení štěstím, svobodou...

1 hlas

Píšete schválně nepřesné údaje.
Fakta jsou tato:
V roce 2018 byla v Česku vedena exekuční řízení vůči 821 337 osobám. Průměrný věk osoby s exekucí činil 45 let, jeden člověk měl v průměru 5,7 exekučního řízení.

0 hlasů

Já jsem spokojený,před pěti lety jsem si koupil vilku v Monaku a v loni jsem k tomu přikoupil i jachtu.A v prosinci tam jedu zase oslavit Nový rok což už dělám 30 roků.Nechápu, že si někdo může ještě stěžovat na naši svobodu a demokracii.

1 hlas

No to budou místní frustráti zase vidět rudě. Všem se okolo daří dobře, jen oni jsou už 30 let v prdeli.

1 hlas

Běž domů, Abdule.

1 hlas

Já se mám dobře, frustráte. Ty jsi evidentně zcela duševně a asi i sociálně slabý pohrobek socialismu. Zhovadilosti, které tu šíříš, vzbuzují jen soucitný úšklebek, jakou beznaděj bývalí proletáři prožívají.

1 hlas

Po tak zvané revoluci :-))): většina Čechů je s kvalitou života spokojena. No nevím jak kdo,ale já jsem byl s kvalitou života spokojený i před tzv. revolucí :-)))

4 hlasy

Tak jste byl dítě nebo komouš

0 hlasů

A nebo komoušské dítě... :-)))

0 hlasů

Nebyl jsem dítě,nebyl jsem komouš. Prostě, jednoduše a spokojeně jsem žil . Máte něco proti tomu - Jaruško a Bohoušku?:-)))

4 hlasy

Po dnešní demonstraci se všichni budeme mít ještě mnohem lépe!

3 hlasy

72% občanů spokojeno a těch 28% nespokjených se dnes sejde v Práglu na Letné s tím Milionem Chlívků a tam se uspokojí a zas bude na chvíli klid než je chytne nový rapl.

2 hlasy

Jo, celkem by to šlo. Až na ty tisíce zákazů, příkazů a nařízení, ve kterých se už nevyznají ani ti, kteří jich každý rok vyprdnou další stovky. Až na ty bezedné daně. Až na superhrubou mzdu. Až na to, že dostáváme od našich nevolených pánů z brusele pokuty, že nechceme přijímat lidi s IQ 20, kteří pracovat nikdy nebudou a neumí používat splachovací záchod.
Až na greténismus, genderismus, inkluzi, feminismus...
Nevím nevím...
Mě se líbilo víc v 90. letech, tehdy byl svět normální. Normální svět skončil mezi lety 2001-2004, od té doby to jde jenom z kopce...

6 hlasů

Frustrát Kocourek. V EU máme svoje poslance, takže jsme je volili, stejně jako celá Evropa, pokutu jsme dostali oprávněně, ale ne za to, že nechceme přijímat musulmany, a v devadesátých letech jestli byl normální svět, tak to jste potom gauner a loupeživý kapitalista, co to neuměl a nic si nenakradl.

2 hlasy

Jakou pokutu jsme z Bruselu dostali?

1 hlas

Neví, neodpoví... Jenom si cintá na vestu...

0 hlasů

Pořád dokola, přitom ti migroši mu pod postelí tak nahlas dýchají, vyplašencovi. Ten musí být už těmi svými bludy dohoukaný jak skalní svi*ně.

0 hlasů

Vážení, co třeba zapojit strýčka Googla. Já, když nevím tak se ho zeptám a odpovědi se většinou dočkám. zde je jedna- Soud Evropské unie potrestal Českou republiku za to, že pozdě převedla do svého práva směrnici Evropské unie o penzijním pojištění zaměstnanců. Česko má zaplatit pokutu 250 tisíc eur, necelých 6,5 milionu korun.
Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/pokuta-eu-pro-cesko-za-pozdni-prevedeni-smernice.A130625_110741_eko_euro_spi. Tož nebuďte rudá vemena a používejte rozum.

2 hlasy

Zbytecna namaha!, Styblo o Googlu nevi nic, o Wikipedie jak by smet a to same se muze rict o nekom kdo do lesa nepojede, ok, a - - .., panech. Akorat ocekavaji, ze kazdy bude nadsen ctenim jejich prihlouplych, primitivnich prispevku.

1 hlas

Jdi domů Ivane...

0 hlasů

Ja, a co si přečíst, na co reagujete, zelené vemeno? Kocourek po probdělé noci zase žgryndá o migroších a že jsme za ně dostali pokutu. Googla jste si našel super, ale jaksi mimo mísu. Co?

0 hlasů

Nikdo Vás tu nedrží.A škoda Vás také nebude.Pa-pá. 👳‍♂️

2 hlasy

Ano a ty by jsi mohl vypadnout taky,bude tady o jednoho inkluzivního vzdělance méně.

2 hlasy

Nezáviďte❗

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.