Hejtmanovi kámoši
Politické pozadí kauzy Rath

07.09.2014 06:02

David Rath dokola opakuje, že za jeho kauzou stojí zákulisní hry v politice a policii. Svým způsobem může mít pravdu, ačkoli to v žádném případě neznamená, že je nevinen. Nyní se ukázalo, že bývalý hejtman se dlouho mohl těšit přízni mužů zákona a jejich past sklapla až ve chvíli, kdy o ni přišel.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Miro Petrus (7 hlasů) 07.09.2014 11:48

  Je všeobecně známo, že Rath byl trnem v oku nejen Nečasovi, Němcové...

 • pn23 pn23 (6 hlasů) 07.09.2014 09:02

  Uz to neprodluzujte a dejte mu desitku natvrdo.

 • Pavel Johanides (6 hlasů) 07.09.2014 07:24

  Stále aktuální ze dne 9. 10. 2013 ,,Kauza Rath,, Pan exposlanec,...

 • pn23 pn23 (5 hlasů) 07.09.2014 09:27

  Ty jsi uplny filozof:-) MAUMAU filozof:-)

 • ABR 001 (4 hlasy) 07.09.2014 09:49

  Ovšem kdo tuhle loutku (Kubiceho) řídil. Nebylo by překvapením, kdyby...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ráth je špína a má to geneticky založené.Tajemný je jeho bratr.Nějak se vo něm nemluví.
Jablko nepadá daleko od stromu.Táta prominentní komoušskej felčar a estébackej dohazovač a syn?Darmo povídat.
Tahle rodinka hrabošů konečně snad zmizí z veřejnosti a Davídek bude papat polívčičku ve chládečku.Již aby to bylo,jinak nelze věřit ve spravedlnost v této zemi.
Tralala

2 hlasy

To se přeci ví, že to tak chodí. To stejný je s různejma jinejma kauzama.

0 hlasů

vina krivaka Ratha je vic nez prukazna

4 hlasy

krivak Rath je nejvetsi humus ceske polistopadove politiky - clovek bez patere a moralky

2 hlasy

Kalousek, Nečas, Schwarzenberk, Topolánek, Vondra, Havel, Klaus .... těch co Ratha překonají jich tu bylo docela dost.

1 hlas

Dokaž to a podej důkazy a trestní oznámení.
Pokud nic nemáš tak si pomlouvačná zbabělá drbna.Nic víc.
Tralala

1 hlas

Největší? Bože, vy jste pitomec? Že by největší?

2 hlasy

Největší? Bože, vy jste pitomec? Že by největší?

1 hlas

Největší exot je Susa,ale málokterý blb jeho kalibru to ví a uzná.

1 hlas

Co tu lezete,když neumíte nic ,než sprostě nadávat druhým.
Zbytečně si opotřebováváte bříška umaštěnejch prstíků a ničíte služební PC.
tralala

0 hlasů

Je všeobecně známo, že Rath byl trnem v oku nejen Nečasovi, Němcové nebo Kalouskovi, ale i dalším, zejména pravicovým politikům. Týden asi bude blízko pravdě, když uvádí, že Rath nebude nevinen, že se ho však na Kubiceho přání zřekli "kamarádi" od policie a policajt Kubice je za to odměnil funkcemi na Policejním prezidiu.
Kubice se už vzhledem ke své pochybné nikdy neměl stát ministrem vnitra. Konečně on sám se ani do této vládní funkce nedral. Navíc na funkci ministra neměl. Tehdejší vládnoucí koalice si ho spíše vytypovala jako svého muže. Konečně, co jiného se od ní také dalo čekat. Nakonec přece na "špinavou" práci tato koalice dojela.

7 hlasů

Motáte ,motáte,ale argumenty nemáte.Vládě Nečase a Nečasovi nikdo nic nedokázal,jen byla Ištvánem zneužita jedna žárlivá ,hloupá ženská.Ovarová hlava z hradu si najala Ištvána a ten nechytil nikoho,zneužil svou pravomoc a stálo to pád nejlepší vlády za 25 roků.Tehdy nepadala koruna,nerostlka nezaměstnanost,nezdražovaly se potraviny a to byla všude krize a né jako nyní období rů!stu po krizi ,nezasloužený růst ekonomiky díky probuzení Německa.ČSSD to stejně všechno prožere a vy zase budete mít svý stejný kulový jen další vztek na ty ,co mají a co něco znají.
Tramtarará ,trumpeto .Pěkně jste to zamotal,ale komoušskou demagogii ovládáte stejně ,jako Grebeníček.Taky váš táta mlátil politické vězně?Ani bych se nedivil.Patříte to stejné sloty.

2 hlasy

Jenom blbě troubíš, argumente!

3 hlasy

... pochybné pověsti ...

1 hlas

Už je to únavné. Je jasné, že zloděj Rath nečeká na rozsudek s rukama v klíně. Snaží se rozvířit co nejvíc bahna, aby jeho prohřešky a sklepy plné peněz vyzněly jako to nejmenší zlo. Není hloupý a daří se mu.

4 hlasy

tahle zkorumpovana zlodejska sfine obelhala a okradla cely narod, stejne jako Kalousek, Necas, Topolanek, Dalik, Vondra, Parkanova, Gross a spoustu dalsich zkorumpovancu. Cim vic jich ve vlade je, tim hur se odhaluji zlodejny, ktere pomohli zaridit a posledni pravicove vlady byly v okradani obcanu opravdu dusledne ...

2 hlasy

Ovšem kdo tuhle loutku (Kubiceho) řídil. Nebylo by překvapením, kdyby se zjistilo, že to bylo penzionované Íčko. Po tom co předváděl vůči Smetanovi, je jasné že patří k těm největším gaunerům mezi Modrými strakami.

4 hlasy

Źe je v pozadí Kubice to nepřekvapí.

4 hlasy

Až příliš to zavání vykonstruovanými případy z 50tých let. Je nějaký rozdíl mezi kapitalistickou svobodou a demokracií a komunistickou diktaturou? Rozdíl je v tom, že diktatura byla zaměřena na gaunery, co tu dneska jakože vládnou. A lid byl svobodný.

4 hlasy

Ty jsi uplny filozof:-) MAUMAU filozof:-)

5 hlasů

Zcela jistě nejsem uklízeč pražskejch hajzlů.

1 hlas

Ty jsi prostě hajzl.

2 hlasy

Uz to neprodluzujte a dejte mu desitku natvrdo.

6 hlasů

Stále aktuální ze dne 9. 10. 2013

,,Kauza Rath,,
Pan exposlanec, exhejtman, exministr zdravotnictví, exprezident ČLK MUDr. David Rath čelí již více jak 17 měsíců účelově vykonstruované policejní vyšetřovací vazbě, kdy již všem musí být jasné, že to nemá nic společného s právním státem, ale jedná se o politickou objednávku na policii, státních zástupců Bradáčové, Jiráta a soudu, bývalých zkorumpovaných provládních činitelů, kteří tak chtěli a chtějí ovlivnit volby do poslanecké sněmovny.
Podobnost s rokem 2006 není jen čistě náhodná, stejní lidé a stejné praktiky.

P. S.
Ve vazbě může být držen pan MUDr. David Rath jen 24 měsíců, takže ,,justiční mafie,, se ještě pořádně zapotí, aby ho stihla pravomocně odsoudit, protože korunní svědkyně Salačová evidentně ,,tlačená,, státním zástupcem Jirátem z obavy ze zdlouhavé vazby a vysokého trestu, účelově vykonstruované obžalobě vůbec nepomohla a důkazní video při vlastním zásahu se pod ,,veřejnou kontrolu,, z rozhodnutí soudce Pacovského oficiální cestou nedostane a navíc nejsou k dispozici ani skutečné odposlechy, ale jen jaké si opisy odposlechů, které jsou evidentně neautentické.

Ptáme se proč?

6 hlasů

O to prece jde u soudu, zdiskreditovat svedky, znehodnotit dukazy a zrusit obvineni. Diky tomuto pripadu se dozvidame, jak moc dobre pravniky si lze za penize vykradene z eraru poridit a jak moc spatnou policii a justici mame, kdyz nedokazi sesbirat dostatek dukazu pro odsouzeni, ani kdyz chytnou zlodeje s lupem v ruce ... ale treba ho pusti a situace se obrati a zacnou obcane okradat Ratha.

3 hlasy

Podání (podnětu - trestního oznámení) na Vrchní státní zástupkyni v Praze JUDr. Lenkou Bradáčovou, Nejvyššího státního zástupce Brno JUDr. Pavla Zemana, jejich podřízených státních zástupců, případně jiné osoby.

Ve smyslu § 158 odst. 1 zákona č. 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním (trestní řád), v platném znění (dále je ,,trestní řád,,), podáváme tímto podnět - trestní oznámení pro okolnosti nasvědčujícímu tomu, že byl spáchán trestný čin Vrchní státní zástupkyní v Praze JUDr. Lenkou Bradáčovou, Nejvyšším státním zástupcem Brno JUDr. Pavlem Zemanem, jejich podřízených státních zástupců, případně jiných osob a to tím, že ač podle trestního řádu měli konat, nekonali, ba dokonce kryli rozkrytí takto závažných věcí (viz níže): ,,Podnět - trestní oznámení na plk. Mgr. Pavlu Kopeckou, příslušníky GIBS, případně jiné osoby,, , ,,Podnět (trestní oznámení): Servisní podpora letounů CASA C-295M,, , ,,Podání (podnět - trestní oznámení) na ministra financí Ing. Miroslava Kalouska, úředníky ministerstva financí, případně jiné osoby,, , které měly být naprosto jednoznačně, zahájeny postupem podle § 158 odst. 3 trestního řádu.

"Důvodné podezření na trestné jednání spočívá i v tom, že JUDr. Lenka Bradáčová (kryta NSZ Brno JUDr. Pavlem Zemanem) zneužívala přesně nezjištěným způsobem své pravomoci vyplývající z její postavení vrchní státní zástupkyně Vrchního státního zastupitelství v Praze či nesplnila takové povinnosti proto, aby nemohla být řádně policejními orgány objasněna hospodářská a jiná trestná činnost osob z vysoké politik y za nejzkorumpovanějších vlád Topolánka a Nečase, justice, policie, GIBSu a lidí okolo ní napojených, jako organizované zločinecké skupiny."

Výše a níže uvedené osoby, případně jiné osoby, se tak mohly dopustit trestného činu podle § 329 trestního zákoníku ,,Zneužití pravomoci úřední osoby,, , podle § 330 trestního zákoníku ,,Maření úkolu úřední osoby z nedbalosti,, , případně

4 hlasy

Tvoji matku zneužila nějaká blbá opice jinak by takový kretén jako ty neexistoval.

2 hlasy

Tvoji matku zneužila nějaká blbá opice jinak by takový kretén jako ty neexistoval.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.