Pražské volby: Reedová proti Tůmovi a Dienstbierovi

01.08.2010 19:30 Původní zpráva

Říjnové komunální volby slibují velké politické drama. Po dlouhé době by v Praze nemusela vyhrát ODS a v čele hlavního města může usednout žena. Věci veřejné vsadili na Markétu Reedovou.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Martin Tenkrát (50 hlasů) 02.08.2010 07:45

  "Však si zvyknete!" :-)))))

 • daniel Pink (43 hlasů) 01.08.2010 19:41

  ZKORUMPOVANA PRAVICOVA MAFIANSKA RADNICE v Praze musi byt smetena

 • Martin Tenkrát (37 hlasů) 02.08.2010 06:29

  A kým? ODS, TOP nebo VV? KSČSSD to s těmi svými kumulativními 20%...

 • pavel packa (32 hlasů) 02.08.2010 14:04

  Nejdřív řvete po změně a když jí tady máte, tak řvete stejně...Dejte...

 • Artuš Král (26 hlasů) 02.08.2010 06:53

  I vy zde pouze pravicově řvete.Ještě jsem od vás nečetl nic...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nejdřív řvete po změně a když jí tady máte, tak řvete stejně...Dejte tomu pár měsíců a uvidí se. A co je na tom, že v čele hl. města má usednout žena? Naopak, vítal bych to jako příjemnou změnu.

32 hlasů

Vv-Radek John-krycí jméno RAJON.

12 hlasů

Od: vrana2077@seznam.cz Komu: region.prazsky@ods.cz , info@top09.cz , josef.salda@quick.cz , os.kolin@ods.cz Předmět: zaslání Datum: 23.7. 2010, 11:18 - dnes v 11:18 Motto - Raději coby tradicionalista budu nositi dále PTÁKA mezi nohama než na KLOPĚ ! Servus , dovoluji si oslovit téměř zločinecké spolčení na bázi politické strany, jehož dny v čela Magistrátu jsou zřejmě sečteny. Potom co i jistý Zajíček vzal do "zaječích", umím si předstvit hrůzu v očích vedení Modrých strak na teritoriu hl.m. Prahy z knížecí party v čele s bankéřem Tůmou !!! Osobně jsem názoru, že volebním leadrem - nikoliv kandidátem by měl býti jistý ex-poslanec parlamentu Doležal Vladimír, zvaný DODO. Ano, je to ten, kterému soudce MS Praha řekl, že kdyby to řeknutí si o cca 800 tisíc Kč úplatku nebylo tak dlouho, tak mu nechá obléci tepláky. Já ho šuhajíčka pamatuji, když přišel do D.Měcholup s jedním kufrem, sakem z tanečních a vzal si moji spolužačku !!!! Dalším by mohl býti dosluhují radní a rychlo-student Lnagmayer. Můj příbuzný s ním nastoupil na gymnásium Přípotoční v roce 193 a po skončení 1.semestru-pololetí byl odejít . Vznikala jistá disproporce mezi jeho intelektuálním potenciálem a požadavky školy !!! Jenom čekám, kdy oba stejně jako bývalý předseda vaší partaje Tupo-hl.vek budou tvrdit, že je komunisti diskriminovali ????????!!!!!!!!!! Možná by Vám mohli býti nápomocni i dva konšelé vašeho modr-brkého bratrstva z Kolína, kteří si nedávno na stránkách zdejšího periodika zvané Kolínský

11 hlasů

Tak koukám,že má soudruh "Volte Ksčm" nový nick,teď si říká Josef Vyskočil.Asi už se otřepal z porážky své rudooranžové koalice a znovu se vrhá do boje za lepší svět.

13 hlasů

deník vyřizovali účty, kdo z nich je větší lotr - zda záletník a opilec či velká kapsa ?! Už rozumím citátu předsedy Republikánů blahé paměti , že on imunitu nepotřebuje, protože jediný bordel který navštěvuje je Parlament ! Ačkoliv Vás mám v místech, kterými kopíruji židli při psaní tohoto e-mailu, nabízím POMOC ! Jednoho dne v krátké době zazvoní u pražského primátora telefon a vrátný mu bude sdělovat, že v recepci stojí pořízek v bílém plášti a vedle něho menší pořízek ve svěrací kazajce - to budu já ! Jelikož pražský magistrát již delší dobu připomíná blázinec ,tak aranž úměrná zdejšímu geniu loci. Jako důstojník v záloze se budu hlásit do služby ve smyslu přísahy složené - tj. být nápomocen a chránit ! Proč nepomoci Vašemu cirkusu do HROBU , že ,,,,,,,,,,peněz je dost a ani Openc-card nepotřebuji - já to ufinancuji z vlastních ! Garantuji Vám, že když mne spolu s tím pětiletým tlustínkem, co onanoval v rámci vaší kampaně do parlamentu, tak pražská radnice opět ZMODRÁ jako letní nebe ! S pozdravem - sejde z očí, sejde z mysli Jaroslav Kronus - kverulant, Švejk, potouchlík a

13 hlasů

Ještě jsi zapomněl na "židáky",které jsi před registrací tak rád a často proklínal,ty komoušský čuráku.

13 hlasů

Že vy jste tralala,nebo Jeman? Váš slovník tomu napovídá.

9 hlasů

Starej se raději o to bolševické a antisemitské rudé prase" Volte Ksčm" alias Pepka Vyskočila,ty krávo blbá,pokrytecká.

24 hlasů

Tento názor byl autorem odstraněn.

Tento názor byl autorem odstraněn.

Myslim. že Reedová nemá proti Tůmovi a Dienstbierovi šanci. Řvát proti Opencard není žádný hrdinský či státotvorný počin. A ona zatím nic jiného nedokázala. Nevidím ani smysl v protlačování ženských na důležité posty. Kdyby na to měly, dostanou se tam samy.

17 hlasů

I vy zde pouze pravicově řvete.Ještě jsem od vás nečetl nic přínosného.

26 hlasů

...něco přínosného pro přátelé starého režimu.:o)

22 hlasů

Už si myslím, že jste úplně hloupý.

20 hlasů

Ale určitě chytřejší než průměrný volič KSČSSD.

16 hlasů

Citace z článku: "Účast "véčkařů", neboli registrovaných členů strany, ale byla pouhých 17 procent".....to taky o lecčems vypovídá, co ? Taky třeba to, že na celé vedení své vlastní partaje kašlou !

14 hlasů

ZKORUMPOVANA PRAVICOVA MAFIANSKA RADNICE v Praze musi byt smetena

43 hlasů

A kým? ODS, TOP nebo VV? KSČSSD to s těmi svými kumulativními 20% sotva zvládne. :-)

37 hlasů

Nic takového, jako KSČSSD neexistuje ! Jedině v dutých modrých palicích !

17 hlasů

Ale existuje,neřval váš oblíbenec Roko po prohraných volbách,že "levice" má 101 hlasů?Řval, a každému ,kdo nesnáší bolševické svině,bylo od této chvíle jasné,že tato koalice DE FAKTO existuje a chystá se tady zavádět obvyklé komoušské hnusárny.

12 hlasů

"Však si zvyknete!" :-)))))

50 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.