Piráti
Předsedou bude i nadále Jakub Michálek

07.01.2020 15:55

Končící místopředseda Pirátů Jakub Michálek obhájil v úterním hlasování funkci šéfa poslaneckého klubu strany. Prvním místopředsedou zůstal Lukáš Černohorský.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Franta Kocourek (1 hlas) 08.01.2020 07:08

    Český politik sdílel video o migrantech, které šokovalo uživatele....

  • Vlastní názor (1 hlas) 07.01.2020 20:38

    Proč by právě voliči ANO měli být zklamáni? Spíše bych typoval na...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

BÝVALÝ FRANCOUZSKÝ MINISTR VNITRA VARUJE: MUSLIMOVÉ PŘEVEZMOU EVROPU V PŘÍŠTÍCH PĚTI LETECH

Bývalý francouzský ministr vnitra Gérard Collomb varuje před postupující islamizací Evropy. Může se to stát rychleji, než se původně počítalo. Obzvláště pikantní: Collomb není “pravičák”, ale socialista a také zkušený politik.

Ještě za vlády Macrona byl Gérard Collomb ministrem vnitra. Je primátorem třetího největšího francouzského města Lyon a tuto funkci zastával i předtím než se stal ministrem vnitra. Nyní důrazně varuje.

“Islám převezme v příštích pěti letech Evropu. S tímto tvrzením vyvolal Gérard Collomb bývalý francouzský ministr vnitra rozruch “, informovala už v prosinci zpravodajská platforma kath.net odkazem na anglický magazín LifeSiteNews, který vedl s bývalým ministrem vnitra rozhovor.

V něm Collomb varoval, že situace islamizace se může stát ireverzibilní. Je to znát už podle rostoucího násilí muslimských migrantů v každodenním životě. Tento trend lze stále více pozorovat i v jiných evropských zemích. Collomb hovořil o postupujícím procesu.

Jako příklad zvýšeného násilí bývalý ministr vnitra uvedl 235 000 trestních oznámení za znásilnění nebo z pokusu o znásilnění ve Francii v roce 2018. Bylo to o 62 000 více než v roce 2016 ao 225 000 více než v roce 2005. Také vzrostly v alarmujícím rozsahu útoky muslimů na nemuslimy. “V roce 2018 se vyskytlo více než tisíc útoků na křesťany (většinou znesvěcení kostelů) a 541 antisemitských činů, což je o 64 procent více než v roce 2017″, píše se v článku magazínu.

V článku od lifesitenews se lze hodně dozvědět i o slepotě a dvojité morálce levicově-intelektuálních elit Francie, které mlčí o těchto útocích, nekritizují islamisty, ale místo toho vedou kampaň proti údajné islamofobii – francouzské levici se podařilo vytvořit dojem, že národ je ohrožen vlnou islamofobie. Jako příklad uvedl Collomb velkou demonstraci 10. listopadu 2019. V ten den uspořádala koalice levicových skupin v Paříži protestní pochod 13 000 demonstrantů proti islamofobii.

Co však nejvíce překvapuje: Věty a slova bývalého socialistického ministra vnitra naplňují nejen ve Francii ale i v Německu v částech téměř rozsáhlou skutkovou podstatu za “štvaní lidu”. Že se o tom nikde nic nedočtete v mainstreamovém režimním tisku není proto překvapující.

https://pravyprostor.cz/byvaly-francouzsky-ministr-vnitra-varuje-muslimove-prevezmou-evropu-v-pristich-peti-letech/

0 hlasů

Český politik sdílel video o migrantech, které šokovalo uživatele. Ukáže nám ho ČT?

„Liz Hayes a tým 60 Minut jsou v současné době na služební cestě v Evropě, kde vypráví příběh o migrační krizi... Včera se na předměstí Stockholmu postavili proti skupině, která protestovala proti jejich natáčení... Došlo k sérii potyček a byla přivolána policie. Kameraman i producent 60 Minut byli lehce zraněni, ale natáčení pokračovalo za přítomnosti policie,“ uvádělo se v prohlášení na webových stránkách The Nine Network.

https://ac24.cz/-/ceska-politik-sdilel-video-o-migrantech-ktere-sokovalo-uzivatele-ct-tohle-neukaze?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D6
-------------------------------------------

Záběry, které v televizi neuvidíte. „Válka migrantů“ v ulicích Německa o silvestrovské noci

https://ac24.cz/-/zabery-ktere-v-televizi-neuvidite-valka-migrantu-v-ulicich-nemecka-o-silvestrovske-noci?redirect=%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_delta%3D12%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_lCcnss25eNbm_cur%3D4
-------------------------------------------------- - --

Známá kanadská reportérka se podívala do Bruselu a nestačila se divit po položené otázce

Hlavní město Brusel v Belgii nám všem může sloužit jako odstrašující příklad toho, co se stane, pokud necháme dveře státu dokořán,“ píše se v popisku videa.

https://ac24.cz/-/znama-kanadska-reporterka-se-podivala-do-bruselu-a-nestacila-se-divit-po-polozene-otazce?redirect=%2F

CZEXIT

1 hlas

Zklamaní voliči ANO? No těch asi moc nebude...

0 hlasů

Proč by právě voliči ANO měli být zklamáni? Spíše bych typoval na Piráty, těm dělá ostudu svou arogancí.

Pravda je, že podobných politiků je i ostatních stranách hejno.

1 hlas

No to tedy potěš koště.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.