Sněmovní vyšetřování
Přijde Bakala před komisi?

13.08.2018 17:36

Pokud se finančník Zdeněk Bakala nedostaví v úterý před sněmovní vyšetřovací komisi prověřující privatizaci těžební firmy OKD, komisi nezbude než požádat o součinnost policii.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • o k (3 hlasy) 13.08.2018 18:42

  Musím souhlasit, aniž jsem si myslel, že kdy budu, v "Guru Járou",...

 • Zdeněk Šmerda (3 hlasy) 13.08.2018 18:01

  To jo, v době divokého kapitalismu a svobodné demokratické pravicové...

 • Bob Kadet (2 hlasy) 13.08.2018 19:33

  Woe, to se ještě ukáže že nic neprovedl. Protože podle privatizační...

 • Horečka TřicetDevět (2 hlasy) 13.08.2018 22:05

  Ale hlavně i Zeman!

 • o k (2 hlasy) 13.08.2018 20:11

  Máte dojem, že bychom měli odškodňovat z našich peněz každého osla,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Měl by hlavně přijít do pekla i stím zmetkem, kterej mu tu zlodějinu za bílého dne umožnil a teď se schovává a doufá, že se to přežene a následně zamete pod koberec.Soboták je největšá ga@ner pod sluncem.

0 hlasů

Bakala soudně uznaný gauner a darebák nakoupil OKD byty zhruba za částku 45 000 Kč za jednu bytovou jednotku, měl do nich investovat a potom je nabídnout k prodeji původním nájemníkům zhruba za cenu navýšenou o jejich zhodnocení (opravy). Místo toho je podvodem převedl na jiný subjekt a zvedl nájem bez investic.
Dopustil se tak evidentně podvodného jednání, a protože nedodržel smlouvu, měl byty vrátit.
Jenže to platí pro právní stát, kterým v žádném případu nejsme.
Tak takhle vydělávají peníze naši novodobí zlatokopové, že okrádají nás všechny ostatní.

P. S. Vážení, smlouva zněla jasně, opravit a prodat přednostně nájemníkům za cenu = nákup + oprava + přiměřený zisk a to se nikdy nestalo, naopak došlo k neúměrnému zvýšení nájmů. Smlouva je tedy neplatná a pan Bakala měl byty vrátit, ale to bychom museli být právní stát.

0 hlasů

Kdyby šlo opravdu o jeho výslech, jak koupil svůj podíl od Čechů, a ne jen o show, tak se dá vyslechnout na našem velvyslanectví nebo videokonferencí, je jen svědek a ne obviněný. Až ta komise skončí, tak se může vrhnout na mnohem horší privatizace, např. českých oddlužených bank do zahraničí se škodou za několik set miliard Kč.

0 hlasů

bakalovi se rikavalo "havlovo kasirtaska"
takze by vsem melo byt jasne, proc mohl vytunelovat OKD a porusit smlouvu ohledne 44tis. bytu a nikdo ani nepipnul.proste pravda a laska zase zvitezila :-))))

1 hlas

Dotáhnout Bakalu za flígr před komisi by si v životě nikdo netrouf.
V tom jsou Piráti s obrovským náskokem nepřekonatelní.

https://youtu.be/qTeV63-NUE0

1 hlas

Ten nikam nepůjde- se divim že s ním nepůjde třeba i Klaus..

1 hlas

Ale hlavně i Zeman!

2 hlasy

Přesto jakou zkušenost máme s divokými devadesátkami se pořád mnozí lidé upínají k divokým přerodům jako ke spáse (vystoupení z EU) myslí si snad někdo že při takovém vytopení by se neděly prasárny jako při přesunu ke kapitalismu? Napakovat se a vypadnout (Kožený...) A z Británie víme že tato taktika běží (hlavní aktéři se napakovali a zdekovali se - třeba do Francie)

1 hlas

Osel je v porovnani s Gumou Jarou nositel Nobelovy ceny za fyziku:-)

1 hlas

Myslím, že Bakala se bude muset pokorně přišourat do Babišova parlamentu. Už tu přecejen nejsou poměry jako za vlády demokratického blogu.

1 hlas

Musím souhlasit, aniž jsem si myslel, že kdy budu, v "Guru Járou", alias, alias,alias... Bakala je všechny totiž má tam, kde jinak nechutně vulgární diskutér pouze naznačuje. A to z jednoduchého důvodu - Bakala totiž nic neprovedl a vina spočívá na těch, kteří po něm nyní házejí špínu - na příklad pan bývalý premiér Zeman a jeho zesnulý "guru" ze SSM, který Zemanovi léta tak věrně sloužil a bez kterého bychom asi nebyli svědky pálení trenek na Hradě. A souhlasím i dále - komise a zvláště v této zemi, mají za úkol předstírat, že se něco vyšetřuje. A pokud je komise "vzpurná", označí se za "zaujatou", případně za podplacenou. V tomto je mistrem náš současný premiér.

3 hlasy

Woe, to se ještě ukáže že nic neprovedl. Protože podle privatizační smlouvy měl bytový fond OKD prodat nájemníkům za cenu, za jakou se prodávaly podle vyhlášky obecní byty. Jenže ten se na ně vysr....,a tento majetek prodal firmě se sídlem v zahraničí. Jako správný emigrant (tak jako Víťá Kožených) vyjeb... s Čecháčky.

2 hlasy

Jestli jsem se dotkl Vaší "sedýnky" kterou zdobí věnec zvaný "hrozny hněvu",velmo,velmo se omlouvám

2 hlasy

Právě na propagandistické čt24 běží rozhovor ohledně Bakaly s Kupkou z ODS.Takáč se zastává Bakaly,jako by to byl jeho tata,to je k zblití

1 hlas

Také to sleduji, ale na rozdíl od vás se mi zdá, že se Takáč zastává zdravého rozumu a nikoli Bakaly. Ale chápu, že by to na vás bylo příliš složité, protože vy máte za úkol hanobit ČT a ne hájit zdravý rozum.

1 hlas

Vy jste opravdu oslík-žlutý......

1 hlas

Máte dojem, že bychom měli odškodňovat z našich peněz každého osla, který se nechal napálit ? Krom toho všechno zametl svou amnestií agent KGB pan Klaus. Takže peníze nikde a poškozených přehršle.

2 hlasy

Máte dojem, že bychom měli odškodňovat z našich peněz každého osla, který se nechal napálit ? Krom toho všechno zametl svou amnestií agent KGB pan Klaus. Takže peníze nikde a poškozených přehršle.

0 hlasů

Bohužel,Bakala má všechny tak nějak u p3dele.A ta komise?Jen cirkus pro lidi a zviditelnění,žádná komise nikdy nic nevyřešila.Ale je to peníze,tak proč ne,že?

2 hlasy

Jsem zvědav jak ho bude policie předvádět ze zahraničí kvůli této záležitosti. Nicméně jim držím palce.

0 hlasů

Policie ho bude převádět tak jako každého jiného drbana. Na základě právní pomoci Švajcu. Nebude první ani poslední.

0 hlasů

Na základě právní pomoci ho mohou vyslechnout. Na předvedení potřebují zatykač.Ten parlamentní komise vystavit nemůže.

0 hlasů

Stando, máš v tom tr.řádu "chaosz":
Základní povinností svědka je dostavit se na předvolání orgánů činných v trestním řízení. Povinnost osoby dostavit se je možné vynucovat uložením pořádkové pokuty nebo předvedením. Dostavit se na předvolání jsou povinni všichni, tedy i osoby, jejichž výslech je zakázán, a osoby, které mají právo odepřít výpověď. Jedinou výjimku tvoří osoby požívající výsad a imunit podle zákona nebo mezinárodního práva. Sněmovní vyšetřovací komise mám postavení org.činných v trest.řízení.

0 hlasů

Ne zatykac, ale "subpoena". To se objekt musi dostavit a kdyz ne, pak by se na nej mohl vydat zatykac.

0 hlasů

To jo, v době divokého kapitalismu a svobodné demokratické
pravicové politice mohl beztrestně tunelovat okrást stát.
Teď nemá chuť se zpovídat, tento zbožňovaný podnikatel a sponzor ODS,TOP09.
Piráti pusťte se do něj a pak desítek dalších. Babiše
nechte zatím v klidu. Proti Bakalovi je úplný andílek.

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 09/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.