Incident na železnici
Terorista Balda půjde do vězení. Nejvyšší soud potvrdil trest

18.12.2019 12:56

Nejvyšší soud odmítl dovolání důchodce Jaromíra Baldy, jenž dostal čtyři roky vězení za teroristický útok na železnici a za vyhrožování teroristickým činem. Pokácel stromy na koleje, chtěl vyvolat strach z islámu a migrační vlny.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (11 hlasů) 18.12.2019 13:55

  Pravda, strýc je trochu pomýlený. To ale naprosto neznamená, že si...

 • Patrik Švantner (10 hlasů) 18.12.2019 14:17

  Islám je ideologie prodchnutá zlem, nenávistí a vražednou...

 • Patrik Švantner (10 hlasů) 18.12.2019 14:13

  Táhni v bruselskou řiť, Sorosem placený eurobolševický švábe.

 • aztek polni (10 hlasů) 18.12.2019 14:04

  Jinak je hlavní viník jistá soudružka DDR ,která jsi pozvala a pak i...

 • František Kytnar (8 hlasů) 18.12.2019 14:44

  Jeroným Pražský jr. je trollský sluha a je tak ubohý, že se jinak...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

S tím pomateným dědulou měli ještě zavřít Pitomia,který tyto nebožáky straší podobně jako Franta Kocourek. 😮

3 hlasy

Spíše dementy soudruha Havla špiny ,která by brala a pak i knížete co neumí ani mluvit chudák...

0 hlasů

Případ Balda byl protest né terorismus. Soudci špatně rozhodli. Staneme se totalitní kolonie strojené demokracie?

2 hlasy

Vy jste co? Bůh? Z práva znáte co? Samozřejmě hovno. Balda uvedl, že to dělal z politických důvodů a to je terorismus, přečtěte si aspoň objektivní stránku toto činu. Zde znění § 311 zák 40/2009 Sb.

Kdo v úmyslu... závažným způsobem zastrašit obyvatelstvo nebo protiprávně přinutit vládu nebo jiný orgán veřejné moci nebo mezinárodní organizaci, aby něco konala, opominula nebo trpěla...
a) provede útok ohrožující život nebo zdraví člověka s cílem způsobit smrt nebo těžkou újmu na zdraví,
c) zničí nebo poškodí ve větší míře veřejné zařízení, dopravní nebo telekomunikační systém, včetně informačního systému, pevnou plošinu na pevninské mělčině, energetické, vodárenské, zdravotnické nebo jiné důležité zařízení, veřejné prostranství nebo majetek s cílem ohrozit tím lidské životy, bezpečnost uvedeného zařízení, systému nebo prostranství anebo vydat majetek v nebezpečí škody velkého rozsahu,g) vydá lidi v obecné nebezpečí smrti nebo těžké újmy na zdraví nebo cizí majetek v nebezpečí škody velkého rozsahu tím, že způsobí požár nebo povodeň nebo škodlivý účinek výbušnin, plynu, elektřiny nebo jiných podobně nebezpečných látek nebo sil nebo se dopustí jiného podobného nebezpečného jednání, nebo takové obecné nebezpečí zvýší nebo ztíží jeho odvrácení nebo zmírnění,

Takže co, tlápale? Byl to terorismus nebo váš kámoš strašpytel byl jenom, jako vy, podělaný strachy?

2 hlasy

Kup si vyděšenku, debi.le podjatej!!!!
Ze starýho chlapa máš bobky, ty frajere blbej?

Nejlepší na tom havloidním hnusu je, že evidentně nemocný chlap půjde bručet a přitom nikomu nic neudělal.
Čmoudí nigerejec či co to je, KTERÝ JE V EVROPĚ DÍKY EU a který znásilnil 16letou holku sedět nepůjde a místní prasečí pátá bruselská kolona tomu tleská!!!!

Z BLOGU VOX POPULI: VLÁDNÍ PODPORA ISLAMIZACE

Jistě nikdo z vás nepřehlédl nedávný skandální výrok Nejvyššího soudu, který se usnesl, že hidžáb na školy patří. Ostatně, této kauze jsem se věnovala už v tomto příspěvku.

To, že přes rozporný rozsudek prvoinstančního soudu rozhodl nejvyšší soud proislámsky je tristní, neboť se jedná pouze o první, jistě však ne poslední ústupek islamizaci. To, že jako další bude následovat zákaz vepřového ve školních jídelnách či speciální muslimské modlitebny v areálu veřejných škol, je nasnadě. A je to o to skandálnější, že islámské pokrývky hlavy zakazují i některé podstatně víc islamizované země, jako třeba Francie či Belgie.

Co je však ještě skandálnější, je přístup vlády. Je neakceptovatelné, že také ministerstvo školství podporuje islámské zahalování ve školách. Demonstrativní muslimské zahalování je v prvé řadě propagací nenávistné ideologie a jako takové je tudíž na školách zcela nepřijatelné! Ministerstvo školství Roberta Plagy z ANO ústy mluvčí MŠMT Anety Lednové sdělilo ČTK, že souhlasí s verdiktem Nejvyššího soudu, který rozhodl, že škola nemůže v teoretické výuce zakazovat nošení muslimského šátku. Samozřejmě, nelze se divit, že člen Aspen institutu Plaga jedná přesně tak, jak jeho loutkovodiči očekávají. Pro mne jde pouze o potvrzení faktu, na který dlouhodobě poukazuji, který ale většina lidí není schopna pochopit. A tím je fakt, že tato vláda je proislámská. Ostatně, to potvrzuje i zatvrzelé odmítání přijetí jakéhokoli zákona, který by islamizaci alespoň omezil, ne-li přímo zakázal.

V tomto sporu se tedy české soudy a státní orgány postavily plně na stranu postupné islamizace. Pokud je povinností školy respektovat náboženskou svobodu, tak je otázkou času, kdy výuka bude přerušována tehdy, kdy muslimští žáci budou klekat k modlitbám.

A na závěr znovu připomínám, že v několika evropských zemích už jistá omezení přijali, v současné době tedy patříme k islámu nejvstřícnějším evropským zemím. Prakticky zde není vůbec nic, co by islám jakkoli omezilo – povolují se jim mešity (v Brně by chtěli muslimové největší středoevropskou mešitu), halal jatka (v západních Čechách mají být největší evropská halal jatka), modlitebny, které jsou už i v mnoha veřejných budovách, jsou zde islámské školky a muslimové infiltrovali většinu parlamentních stran, přičemž čekají na registraci první islámské strany v ČR. Al Hamajda na MV je pak zárukou, že muslimům bude vlastní strana zaregistrována.

Nedávno jsem zaznamenala nějakou anketu, kde drtivá většina lidí vyjadřovala spokojenost se stávající vládou. S vládou, za jejíž existence (v různém složení i v minulém volebním období) se zvýšil počet muslimů u nás o asi 100%. To jen potvrzuje fakt, že si Evropané za islamizaci můžou sami, ostatně, stejně se chovají občané i jinde v Evropě. Volí tak, aby vyšli islamizaci vstříc, zřejmě aniž by si to sami uvědomovali. Velmi zřetelné je to i při pohledu na složení europarlamentu.

Dokud nebudou ve vládách v celé Evropě pronárodní a především protiislámské strany, pak se islamizace nezastaví. Budeme-li u nás nadále volit exponenty Aspen institutu a tedy i loutky globalistů, půjdeme stejným směrem, jako zbytek Evropy. A podobné verdikty, jako je ten poslední s muslimským šátkem, budou očekávanou podporou stávající invaze, potažmo islamizace Evropy.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-vladni-podpora-islamizace/

3 hlasy

Jakýsi mamlas pokácel strom přes koleje s úmyslem vlak vykolejit. Dvakrát. Dvakrát do těchto stromů vlaky narazily a jen díky obrovskému štěstí nevykolejily a nedošlo ke zraněním. Dvakrát útok na velký počet osob.
Terorismus jako vyšitý. Melete zase nesmysly, zaslepenče.

3 hlasy

Těžko, Balda neměl úmysl jen vykolejit vlak, ale i vyvolat strach před "teroristy". Sám se teroru dopustil, bl*bec! Proč ho zavírat, akorát nás bude stát prachy, matla. Sto ran palicí, já to půjdu vykonat. Po tom už si na nějaké teroristy s hrůzou ani nevzpomene.

1 hlas

Re: Henex, prý jsou Rusáci na ambasádě štědřejší při placení svých trollů v té hybridní válce. Jak o ni vyděšený Pavel s tím čučkařem a Langšádlovou stále békají. To americký yevrej je prý při vyplácení palmáre pro své hujery daleko šetrnější.

0 hlasů

Dědek dostal, co si zasloužil, já bych mu ještě přidal...

4 hlasy

Není-li zlých musulmanů zde, jak si to vyblízové vysnili, Kocourkovci je nahradí.
Balda, pěšák a vyblblo, do toho šel prsama, otázka nyní ale zní: co na to náš František?

Franto, kupte si rogalko a proveďte nálet na JEDU, řvěte u toho Allahu Akbar, bude sranda. Koupím velkou troubu, abych vám mohl zapéct násadu od krumpáče do bábovky, až váš pojedu navštívit na Bory.

2 hlasy

Kurňa aby pak neudělali nálet na Teplice, na tu Tuberovu slimáckou kolonii. Až někomu hrábne.

1 hlas

Nálet bych udělal na takové, jako jste vy. Nevidím rozdíl mezi muslimskými teroristy a obecně ideologiemi a váma, nác*kama.

1 hlas

A když už jsi si dole flusnul, tak určitě mám v té šrajtofli víc než lopata hákující u belgické firmy v Teplicích, makající ve sklárně pro Rusáky! Jinak mají asi náčelníci u policie větší rentu než 25 listrů. :-)

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

A pak že je justice nezávislá.

1 hlas

ze Bakala ukradl hornikum jim naležici byty by mel hlavni justicni rebus a ne znicit pomateneho dedka,znicit šikovneho premiera či soudit 90 lete komunisty -jedine agresivni chvilkaři a pražska navonena elita tleska

0 hlasů

Každému co si zaslouží. Komunisti by se měli hubit jako krysy bez ohledu na věk.

4 hlasy

Každý živý tvor mimo komoušů nácků a všech těch ideologů, je na zemi užitečný, krysy vám nic neudělali, proč je hubit?

1 hlas

Woe tak jako ta americká 5.kolona!

0 hlasů

Co to meleš, chudáčku?

1 hlas

Co ty víš úde kolik mám ve šrajtofli!

0 hlasů

Tak to je už konec, na urážku Jeronýma následuje reakce policejního náčelníka alias celoživotního mimoně: Co ty víš úde, kolik mám ve šrajtofli!
Zase systém Kadet a potrefená hus, vy jste neuvěřitelný primitiv, jak mi na to pořád skáčete. No taky ve vedení té firmy nikdo normální nebyl.

0 hlasů

Už píšu jak ty ruští Mongolové tady, je to nakažlivý... :-)))
"Co my víme" samozřejmě...

0 hlasů

Co mi víme, kolik dostáváš z ruské ambasády, ruský Mongole...

0 hlasů

Cca 23 - 25 táců rentu od policie jako křivič statistik aneb služební funkcionář té státní chobotnice, každý měsíc. Protože jste jinak nýmnad a lenoch, tak už nic víc.

0 hlasů

Ministr zahraničních věcí Maďarska Péter Szijjártó prohlásil, že se země V4 neskloní pod nátlakem EU:

"Postoj zemí V4 je jasný. Nejsme ochotni přijímat ilegální migranty do střední Evropy, protože jen díky naší přísné protimigrační politice jsme ekonomicky úspěšní a je u nás bezpečno. A to je něco, čeho se nevzdáme."

"Díky našemu postoji je střední Evropa v dnešní době jedním z nejúspěšnějších regionů Evropské unie a jejím motorem růstu. Nebudeme tolerovat žádný nátlak a my Maďaři trváme na svém právu rozhodnout, komu povolíme vstup do naší země a s kým chceme žít."

Balda je pro ty eurhujerské pitomce vlastně Komenský,učitel.A česká džustyce?Tfuj!!!

1 hlas

Jeroným Pražský jr. je trollský sluha a je tak ubohý, že se jinak neuživí než provokovat na diskuzích. Jdi do hajzlu šmejde.

8 hlasů

V minulosti se zde psalo, že je Jeroným Pražský jr. nejenom bruselský agent, ale i pedofilní úchyl.

5 hlasů

V minulosti i v přítomnosti tady smolíš ty svoje slaboduché urážky jenom ty, ruský prostitute. Mě nemůže taková nula urazit.

3 hlasy

Pochybuji, že vůbec Brusel platí nějaké trolly. Natožpak takové bezmozky. On těm kydům co píše skutečně věří. Ale ani "užitečným idiotem" ho nelze nazvat, protože jeho drzost a stupidita spíše nějaké váhavce proti Eurosvazu popudí.

U nás si Brusel kupuje elity. K tomu slouží dotace. Pobírají je bohatí proto, aby svým vlivem směrovali společnost žádaným směrem. (Czexit = žádné dotace.) Úspěšným kolaborantům z řad politiků se také za odměnu dávají nehorázně přeplácená místa (trafiky) v různých unijních institucích.

1 hlas

Zatímco vy máte díky své neschopnosti holou zadel, co? Jinak proč by si Brusel měl kupovat elity? Ty nikoho nepřehlasují, je jich málo. Za to vás, líné závistivé lůzy, je až moc.

2 hlasy

Elity řídí politiku. Buď přímo jako Babiš, nebo ve více lidech. To je ten obvyklý případ, kdy firmy sponzorují politikům kampaň a oni jim pak na oplátku dávají státní zakázky a upravují zákony na přání.

Prosťáček Stýblo dostane pár šupů, aby si mohl koupit krabicák a dal pokoj. Dotace elitám ale udržují Eurosvaz v chodu.

0 hlasů

Proti agitaci narudlé chátry a frustrátům, jako jsi ty, je nutné se vymezit. Není zdravé aby vaše ubohosti, co tady vyměšujete, procházely bez reakce jako jakýsi názor lidu. Zapomeňte.

3 hlasy

Tak to se podívej do toho špíglu jestli tam nemáš křivou_hubu. A určitě to nebude chyba toho skla!

1 hlas

Evidentně taky patříš k těm milionum chcane... Xindl který chodí pořvávat po ulicích s bubínkem a píšťalkou za tím zrzavým krysařem. Nasraný že už nemůže tolik okrádat státní pokladnu když mu Babiš zavedl EET.

0 hlasů

Říká líná pijavice státního rozpočtu, co během aktivní služby páchala pětkrát týdne trestný čin na křivení statistik.

0 hlasů

Ale houby s octem, potrefená huso. Já jen nastavuji tobě a podobným debílkům zrcadlo.

1 hlas

Islám je ideologie prodchnutá zlem, nenávistí a vražednou netolerancí. Je to brutální a bizarní středověká hrůza vymyšlená pedofilním úchylem a pouštním vrahem. Pokud ji sem k nám chce EU direktivně nacpat, máme právo Evropskou unii považovat za jednoznačného nepřítele.

10 hlasů

Jenže pro vás vaše definice Islámu platí taky, jste jako ti muslimové. Nevidím ve vás rozdíl.

1 hlas

Už jsi vyloženě trapnej, rusáku.

2 hlasy

Jinak je hlavní viník jistá soudružka DDR ,která jsi pozvala a pak i diktát z Bruselu. Soudce by měl soudit ji a pomahače její a ty satelity...

10 hlasů

Pravda, strýc je trochu pomýlený. To ale naprosto neznamená, že si sem k nám od Západu musíme nechat migrující muslimy vnutit. Možná jste si všimli, že po volbách do EU opět ožily takzvané kvóty na muslimy, stejně tak i snahy o potrestání těch zemí, které je přijmout odmítají. Před pár dny švédský premiér řekl, že tyto země - my, Slováci, Madaři a Poláci - prý "musí být potrestány." Mimochodem, už byl odsouzen člen ODS z Jesenice, který na Facebooku vyhrožoval smrtí prezidentovi a části parlamentních poslanců ? Nebyl, že ? Tak u nás vypadá spravedlnost...!

11 hlasů

Cela kausa je velice nejasna. Zajimavy by byl soudne psychiatrickY posudsek od soudniho znalcew.Ona uz ta startsi generace to deni vnima aasi dostz skreslene

0 hlasů

Placené kolaboranty zasviňující diskuse proruskou propagandou by také měla naše justice zavírat. Ty bys měl sedět v jedné cele s Baldou, oba jste pomatenci mdlého rozumu, ruský prostitute.

5 hlasů

Táhni v bruselskou řiť, Sorosem placený eurobolševický švábe.

10 hlasů

Není ti hanba, ruská děvko? Odpovídat na příspěvek pod jiným nickem jako malý kluk, který se stydí za ty sračky, co píše?

4 hlasy

Jeroným bude mladý hoch, nezkušený, plný testosteronu... Klid kua! Proč by nemohli mlátit tihle strýci svoje srance, které nikde nikoho neberou a na které nikde a nikdo a nikdy brát ohledy nebude? Kdyby tady ti dva nebo tři strýci pod sedmi nicky každý nebyli, nebyla bu tu legrace, Jeronýme. Se zasměj a nechej je žít.

0 hlasů

Ta poslední věta článku o snížené příčetnosti se vztahuje na všechny sympatizanty SPD. Normálně myslící lidé totiž rozeznají bludy od faktů.

6 hlasů

Starý pomatený dědky to naše slavný soudy umí odsoudit, ale skutečné grázli a zlodějský tuneláře, na ty jsou krátký. Hanba zkorumpované soudcovské mafii.

4 hlasy

No když je takoví jako vy volí a podporují, těžko je bude někdo zavírat. Zloději tady mají díky vám zelenou. Běžte si stěžovat před zrdcadlo.

1 hlas

Přesně tak a hlavně na ty zloděje a grázly jako je duo kabanos Horáček a Kocáb a Žantovský ze skupiny zlodějů dementního soudruha Havla. Z bank ukradli 500 milionů a to nepočítám fondy a podniky a družstva,kde špina narezlá řeznicky pes je na prvním místě. Aby jsme mi slušní lidé nemuseli za toho ničemu to furt hradit...

5 hlasů

Další Baldův klon tenhle aztek polní. V hlavě rosol, co věta, to hovadina. Prý na cosi doplácí, zřejmě na deficit inteligence.

2 hlasy

Asi soudruhu jsi to nepamatuješ a já ano na soudruha dementního čuráka Havla špinu podvodnou a ty jeho kauzy s českou spořitelnou a nebo Chemapol Grup či danové uniky...

5 hlasů

Jasně, že si to pamatujete, ve své dyslektické poruše jste si kdysi cosi nakukal a toho se držíte. Kdybyste si to pamatoval a váš mozek měl možnost nějaké anylýzy a syntézy, nevolil byste koho volíte, protože ti jsou ještě horší než ten Vás Hejvl. Blbe!

0 hlasů

Nejsem tvůj soudruh, bolševiku.

1 hlas

Klídek soudruhu Sorosi a americké živly necht jsi jdou na svůj...

1 hlas

Naučte se, proboha, česky

3 hlasy

Á emigrantský xindl se stal lingvistou, Nemáš už náhodou někde křepčit okolo pixly Venci flašky??

1 hlas

hlavně ty soudruhu...

0 hlasů

Zato ty havloidní trollský slouho jsi produkt inkluze a inteligence ti srší z makovice. Zalez spátky do té smradlavé pražské žumpy.

7 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.