Kontroverzní senátorka
Volte Janáčkovou, vyzval Nečas. Ostravská ODS se bouří

18.10.2010 16:06 Aktualizováno 18.10. 17:13

Předseda ODS Petr Nečas pobouřil některé spolustraníky, když vyzval voliče ODS, aby ve druhém kole senátních voleb hlasovali pro Lianu Janáčkovou.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • T.S. Garp (82 hlasů) 18.10.2010 17:15

  Přemýšlejte, vnoučci, přemýšlejte. Přišel před pár dny za mnou jeden...

 • Karel Walther (65 hlasů) 18.10.2010 16:29

  Aha to je přece ta co řvala při volbě prezidenta ,že se na ní...

 • Pr(u)dič Pružina (61 hlasů) 18.10.2010 16:28

  Panická hysterická hrůza z kandidátů ČSSD a zase strašení obstrukcemi...

 • Vaclav Burian (50 hlasů) 18.10.2010 16:51

  Přátelé z Ostravy, nenechte si radit od Nečase,patent na rozum nemá a...

 • varan josef (46 hlasů) 18.10.2010 16:49

  Tak hezkou že je radnice kvůli jejím kejklům pod nucenou správou,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

U záložny lidé stáli,
Z plna hrdla křičeli.
Kde jsou naše prachy, králi,
Kam úspory zmizeli?

Královy jim ruce kynou –
mlčte, dám vám svobodu!
Lid však kleje: piješ víno,
Nás posíláš pro vodu!!!!

Tady každá rada těžká
Ve čtvrtek i v pondělí.
Zeptejte se Klause, Ježka,
Kam se prachy poděly.

Král jim hází hračky z věže –
Klause, Ježka, Kohouta.
Všechno marno, Klaus i Ježek
bum bác letí do kouta

Bude-li vám, lidi, zima
Bude-li se krátit dech,
Chcete-li se míti prima,
Čtěte si v mých dramatech.

Zase křičí, rudnou v líci –
čti si svoje kydy sám!
Že na vás, vy nezbedníci,
Koženého zavolám.

Pojď si pro ně zbohatlíku,
Pojď, vem si ty zlostníky!
A hle, kdosi bere kliku,
Lodě, banky, podniky-

Jako stín se ruka plíží,
Na co sáhne – otočí.
Z obýváků, ložnic, spíží
Vybírá si obročí.

Již vztahuje černé ruce
Po chlebě i po soli –
Sametová revoluce
Dneska právě vrcholí.

Slyšte, první, druhá, třetí,
V poledne zvon udeří –
Klika cvakla, dveře letí –
EU vchází do dveří.

Ve mdlobách tu národ leží,
Na čele se perlí pot.
Pokladna je prázdná, temná –
Zbudou prachy na důchod?

11 hlasů

To je správna prdel dělat si s českého národa prdel
pouze 20 let vás krmime zvratky a vykali komunistickeho kolaboranta vaclavahavla
a to jeprdel jsi s vás dělat prdel
rozkradli jsme co se dalo státni a privátni majetky a pro vase deti zbyli jen havlovi vykali a zvratky
a to je prdel jsi vás dělat prdel ani jeden komunisticky vrah nebyl
potrestán za vraždy bezbraných dětí to je správna prdel si s vás dělat
prdel za pár let po havloví revoluci se s komunistických vrahu
milijardari stali to je spravná prdel
zadlužili jsme vas jen tak malinko a pro prdel aby vase bezbrane
deticky meli s toho taky nejakou prdel a to je prdel kolik primitivnich kasparu s IQ jako ma ex prezident vaclavhavel nechape ze si delame zvas prdel,,

a ta revoluce s vaclavemhavlem to jsi komunisticky vrahové s vás
udělali jen tak malou prdel ze zrádneho primitivniho schizofreniho
alkoholika jsme vám udělali prezidenta, filozova jen tak pro prdel českemu národu
a tento neprimitivnějši filosov se boji ukázat veřejnosti i za
neprůstřelnym sklem a za toto hrdinstvi má nejvysší státni vyznamenání
a doživotni presidentskou penzi to je správna prdel jsi s vás dělat
prdel!!!!
zapoj se i ty do boje ze zlocincema co vladnou v nasi vlasti!!!!!smrt havlovskym kolaborantum,okupantum vyziva jiridolejsrevolucionar@gmail.com

Kdo nevěří ať si najde : http://www.mfcr.cz/cps/rde/xchg/mfc...

15 hlasů

volby v sobotu snad kopnou pravičaky do nenažranych tlam

21 hlasů

naval kilo
http://jdem.cz/hptk5

a můj hlas má

4 hlasy

my pracujeme, tak si chceme nechat svoje penize. Nenazrane tlamy mate vy, socky. Kdybyste pracovali, taky byste nevolili komunisty (je fuk, jestli cervene nebo oranzove)

11 hlasů

,obcane zapoj se i ty do boje ze zlocincema co vladnou v nasi vlasti!!!!!smrt havlovskym kolaborantum,okupantum ,,,, jiridolejsrevolucionar@gmail.com
komunisticky vrahove zavrazdili 100000 nevinych,bezbranych lidi,velice zajimave ze nikdo nebyl potrestan,,,,velice zajimave vrahove komunisticky rozkradli s vaclavemhavlem po roce 1979 privatni majetky

8 hlasů

co ty jsi ya magora--byt jsem levicivy volič?

12 hlasů

Všm kokotům z levice i pravice ....přečtěte si něco o té čůze Janáčkové.

http://cms.michniak.cz/www/cl-74910...

9 hlasů

O tom jestli bude v Ostravě koalice ČSSD s ODS se rozhodne po druhém kole senátních voleb.

12 hlasů

Chápu, že reformy jsou třeba. Chci ovšem, aby byly výsledkem celospolečenské dohody, a chci, aby jejich dopady nesli i ti, co krizi způsobili. Naopak nechci, aby mi trojkolka silou vnucovala výhradně svá vlastní řešení, která jsou navíc sociálně nespravedlivá nebo která ve jménu šetření za každou cenu akorát nadělají víc škody než užitku. Proto je potřeba mít senát, se kterým se sněmovna bude muset dohodnout, aby reformy byly výsledkem celospolečenského konsensu a ne aby nám byly vnuceny silou. Proto je třeba, aby v senátu měla silnější slovo opozice ... a proto podpořím kandidáta soc-dem

15 hlasů

Janáčková jen kecá a mysli hubou.
Divím se že není ve VV , neměla tak hloupě mluvit o Rómech.Blbé kecy nic nevyřeší.

Měla komunisty se kterými vládne na radnici , pověřit at to s Romy dělají dle zákona č. 74/1958 Sb . Tehdy je soudružky z radnic učili vařit , pečovat o rodinu o děti.Soudruzi učili chapy pracovat s lopatou a krompáčem.

Děti dostali stravenky do jídelny po školním vyučování , jen pokud byli i předchozí den ve škole . A fungovalo to do dvou měsíců , i když čtvrtina Rómů se musela nahánět po cestách a vlacích a vracet v poutech , protože se chtěli zašít na Slovensko.Do roka makali a byl klid.

10 hlasů

Prudic-souhlas.Jen dodám p.Nečas byl vychován rodiči jenž mu odmala vlevali do žil jak je super komunisticke zřizení,vždyt jak jsem se dočetl jeho táta byl aktivní v 48.roce při znárodnování,v Petřikovi koluje stále komunistická krev,ale občan už Petřiku neni ovce.která bude plnit tvé nařizení.Spletl sis stát,ale ještě to mužeš napravit vzít Kalouska a odjet na Kubu tam tě snad ještě poslechnou.

23 hlasů

Tos mne fakt rozesmál. Nečasovy rodiče osobně znám, maminku jsem učil němčinu. V roce 48 jim určitě ještě nemohlo být ani dest roků. Otec je ještě dnes aktivní.Oba nemají ještě ani 70 roků.

11 hlasů

Panická hysterická hrůza z kandidátů ČSSD a zase strašení obstrukcemi ze strany ČSSD v Senátu, že pane premiére ! A proč, když vaše "reformy" jsou údajně tak geniální a lidi je chtějí a podporují ?

Netušíte, jaká je opravdu skutečnostr a lžete si sám sobě ! Už aby vás poslali vaši spolustraníci taky někam na rozhovor k teploušům !

44 hlasů

Přemýšlejte, vnoučci, přemýšlejte.
Přišel před pár dny za mnou jeden mládenec s rozzářenou tváří a vítězoslavně, coby zástupci starší generace, mi oznámil, jak nám to jeho soukmenovci ve volbách natřeli.
Hrdě mi také sdělil, že když nepřesvědčili svého dědu a svou bábu, tak šli k volbám sami volit Schwarzenberga a Johna. Vyslechl jsem ho pozorně a na závěr mu popřál k Pyrrhovu vítězství. Pak k dobru jsem mu dal i několik svých názorů, které mohou zaujímat i ostatní mladé vítěze voleb.
Váš děda a vaše bába, stejně jako já, zásluhou vás mladých budou mít v nejbližších letech hluboko do peněženek. Po prvních náznacích je jasné, že jim nebude v plné výši valorizován důchod, že začnou více platit za potraviny vlivem zvýšení DPH a zvýší se jim poplatky u lékaře, v nemocnici, ceny za léky, dále nájmy a kdoví co ještě, aby se naplnila prázdná státní kasa. Ta kasa, kterou rozkradli tuneláři, zloději a vyvezli ji do daňových rájů, či jinak zašantročili. Umožnili jim to provést i vaši dnešní obdivovaní, včetně Miroslava Kalouska, Karla Schwarzenberga, Petra Nečase a dalších. Platit dluhy by tedy měli oni a jejich přátelé!
My, dědové a báby, jsme nic špatného neprovedli. Většina z nás začínala manželský život od píky. Postupně jsme si za vydělané peníze v socialismu, kterému se dnes nemůže přijít na jméno, pořídili většinou družstevní byt, chatu, garáž a auto, a to bez velkých půjček či dluhů. Vynaložili jsme na to všechno, přibližně 300 tisíc Kčs. Kapitalistická společnost z nás udělala škrtem pera a přehodnocením tržních cen milionáře. To, aby se mohla chlubit ve světě, co dokázala, a vám plést hlavu srovnáváním nesrovnatelného.
Dnes má byt v brněnském paneláku našeho typu hodnotu 2,5 milionu Kč, chata 600 tisíc, garáž 250 tisíc a auto po amortizaci 80 tisíc. Jsem tedy i já milionářem. Mohl jsem tedy stejně jako ostatní po 43 letech práce klidně žít a poctivě nabytý majetek vám předat, abyste měli začátky vašeho manželství usnadněné. Kromě majetku jsme, vnoučci, ještě i kulturně žili, sportovně se vyžívali a projezdili i kus světa. děti jsme si pořídili bez otálení. Vašim mnoha mámám a tátům jsme dali vysokoškolská vzdělání a mnohdy totéž sobě dálkovým studiem.
Nic jsme tedy nenakradli a nic jsme nedostali zadarmo. S penzí od příštího roku již nevystačíme. Proto zřejmě začneme, dle doporučení pana prezidenta Václava Klause, majetek rozprodávat. Tak se asi stane, že za zbytek života vše uspořené použijeme k přežití. Vy, zásluhou vítězství ve volbách, od nás již nemůžete nic očekávat. Horší je to s těmi, kteří se mohou spolehnout jen na penzi. Čeká je trudný osud, ponižování, někdy i posměchy a obsazování míst pod mosty či jinde.
Ti méně odolní si sáhnou i na svůj život.
Dopředu vám sděluji, že se budeme bránit dostupnými formami a hájit sociální vymoženosti vybojované našimi předky. Nedopustíme, aby jejich oběti byly hanobeny dnešními zbohatlíky a zloději.
Vy ovšem musíte začít šetřit hned. Nejen na byt, ale i na další zaváděná opatření. Věřím, že se brzy oženíte. Kromě holých zdí za 2,5 milionu Kč, získaných z větší části na hypotéku, budete potřebovat nábytek a další vybavení domácnosti, včetně auta. Věřím, že brzy přijdou i děti. Sníží se pro ně porodné, rodinné přídavky, prodraží se návštěvy u lékaře a v nemocnici. Budete muset začít šetřit na studia vašich dětí. Budete muset také začít šetřit na svůj důchod a na dosud neznámé položky negativního vývoje společnosti. Práci však vám nikdo negarantuje a garantovat nebude. Nikdo vám negarantuje ani dochování našetřených peněz na důchod. Garantuje se vám za to pozdější odchod do důchodu.
Takže - vyhráli jste?
Já tvrdím, že jsme prohráli všichni, s výjimkou vrchních deseti tisíc.
Podívejme se spolu ještě za hranice naší vlasti, abychom pochopili, že dluhy plodí kapitalismus a ne levice. Největší dluhy mají USA. Na hlavu připadá více než jeden milion Kč. Tam nikdy nevládla levice. Pokračují Irsko, Španělsko, Anglie, Německo, Francie a ostatní státy, které nepatřily do společenství socialistických zemí. Mezi ně proniklo pouze Maďarsko. Je to náhoda? Ne, nikoliv. Je to přirozený jev kapitalismu, kde téměř každý včetně států žije na dluh.
Na ještě jednu věc vás musím upozornit. I po všech sociálních škrtech zůstane státní kasa poloprázdná. Postará se o to vámi preferovaná vláda a parlament. Urychlí vyplacení odškodného církvím, sudeťákům, šlechtě, a to v tržních cenách nadhodnocenými úroky a v neodůvodněném rozsahu. Brzy bude chtít, abyste více platili vy. Pokud najdeme společnou řeč, vaše problémy se stanou našimi, tak jak to bývalo v minulosti. Ještě můžeme společně hodně napravit. Připravované zákony se dají ještě zastavit v Senátu a vyhlášky v městských zastupitelstvech. Rozhodnutí je na vás. Nezapomeňte však, že je již pět minut po dvanácté.
děda s bábou.

82 hlasů

tak dedku vol komunisty a ponech nas laskave nasemu osudu. Doporucoval bych nejprve si neco zjistit, nez zacnes mudrovat. Napriklad to, ze na vyrovnani s cirkvemi stat ve vysledku ziska, nikoli ztrati. Proc, to uz si najdi sam...

8 hlasů

a co by se stalo dyby všichni co vládli a proprcali peníze je museli vrátit však mi obyčejní lidé za to nemůžem tak proč to co nám zbylo musíme odevzdat na jejich dluh proč je nikdo nestíhá

9 hlasů

Vole, kdyby se ten špatně orientovaný šrot nerozkradl, jak ty říkáš, tak na ty důchody fakt už nebylo, jako v Maďarsku. ten tvůj fantastický majetek by nás zadusil.

15 hlasů

Správný pravicový věcný a rozumný přístup, začít slovem vole, že debile !

18 hlasů

voe z toho podle tebe "šrotu" dodneška ty modry zloději maj miliardy

19 hlasů

Přátelé z Ostravy, nenechte si radit od Nečase,patent na rozum nemá a nejste přeci jeho ovce, řiďte se svými zkušennostmi , citem a hlavně svým rozumem ! Držím palce, pro Ostravu krásnější a lidi spokojenější.

50 hlasů

Romové,volte Čssd a Ksčm,víte přece,že Janáčková je hnusná rasistka,která je schopná Vám sebrat sociální dávky.To naše strana a také naši spojenci komunisté nikdy neudělají.Máme Vás rádi a postaráme se o Vás.

11 hlasů

lehni modra přišero

34 hlasů

proc je Janackova kontroverzni ? Protoze se neboji rikat pravdu ? Protoze bvehem sveho pusobeni dokazala udelat z Marianskych Hor lukrativni, velmi hezkou ctvrt ? Nastesti volici nejsou slepi a toho vseho jsou si vedomi, at si zhrzeny Michniak keca jak chce :-/

7 hlasů

Tak hezkou že je radnice kvůli jejím kejklům pod nucenou správou, že?)))

46 hlasů

vy jste ten clanek spatne cetl. Radnice nebyla pod nucenou spravou kvuli Janackove.

7 hlasů

"K opětovnému získání funkce jí pomohl hlas občanské demokratky a členky Konfederace politických vězňů Dagmar Stachové. Ta podpořila novou koalici složenou právě z Nezávislých a komunistů."Prosím kdy ta politická vězeňkyně bručela? Za Masaryka? Jinak by nemohl podporovat tuhle přiblblou fašistu s komančema! Oni jsou ti KPV fakt parta!

32 hlasů

Aha to je přece ta co řvala při volbě prezidenta ,že se na ní nedostaly chlebíčky s debrecínkou co?

65 hlasů

Už z obrázku vidíš že to 3,14ča a navíc z Ostravy! Tak co tom můžeš chtít?

17 hlasů

A je to jak s Čunkem: soudržnost vlády nad spravedlností a lumpy typu Janáčkové, 100 x fuj ubožáku Nečasovi !!!!!!!

38 hlasů

Panická hysterická hrůza z kandidátů ČSSD a zase strašení obstrukcemi ze strany ČSSD v Senátu, že pane premiére ! A proč, když vaše "reformy" jsou údajně tak geniální a lidi je chtějí a podporují ?

Netušíte, jaká je opravdu skutečnostr a lžete si sám sobě ! Už aby vás poslali vaši spolustraníci taky někam na rozhovor k teploušům !

61 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.