Andrej Babiš
Výhrůžky smrtí vyznavačům islámu jsou nepřijatelné

05.01.2020 14:30

Výhrůžky smrtí vyznavačům islámu, které neznámý pachatel nasprejoval v pátek na zeď brněnské mešity, v neděli odsoudil premiér Andrej Babiš. Je to pro něho nepřijatelné, uvedl na svém twittrovém účtu. Případem se zabývá policie, což přivítal.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Klepsa (9 hlasů) 05.01.2020 15:01

  Ovšem stejně tak platí, že je islám koncentrované zlo vymyšlené...

 • doctorX doctorY (8 hlasů) 05.01.2020 14:52

  Jakakoli podpora islamu je taktez nepripustna .cz

 • Blokovaná IP adresa (7 hlasů) 05.01.2020 15:56

  Koukám, že Babiš dostal takové kapky v Langley centrále CIA, kde ho...

 • Blanka Köhlerová (6 hlasů) 05.01.2020 16:10

  Nevěřím, že si to tam nenapsali sami a teď jsou za chudinky, kterým...

 • cestmir beranek (6 hlasů) 05.01.2020 16:20

  Výhrůžky smrtí vyznavačů islámu přípustné jsou? pokud vím, mají to...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

a posílat naše žoldáky,placené z našich daní,do afriky a jiných zemí je přijatelné.babiš po příjezdu od ušáku nakupuje starý vojenský šrot a cpe naše žoldáky nyní do afriky,co tam mají co dělat?vystoupit z eu a nato

2 hlasy

Tak posíláme tam žoldáky, jakože třeba vy je platíte jako soukr. osoba, jo, ááá nebo tam posíláme pravidelnou armádu placenou z daní, nedostudovanče?

0 hlasů

Po zdech píšou jen bl.bci.

0 hlasů

Kdo je autorem nápisu zatím policie nezjistila a to přes skutečnost, že toto islámské centrum je "prošpikováno" kamerovým systémem. Vzhledem k tomu a skutečnosti, že je nutno "oživit" téma islám, je pravděpodobné, že jde o provokaci.

3 hlasy

Náboženství musí být odděleno od státu, náboženství nesmí zasahovat do politiky a náboženství nesmí porušovat platné zákony. Islám, tak je jak vnímán dnes, ten politický, je ovšem s listinou práv a svobod v rozporu naprosto všude.

3 hlasy

Jakože když se v Evropě v jménu nacionalismu vraždilo i děvčata, když v USA na základě chybného výkladu pasáže z Bible například opilý otec mlatí dítě holí (a zhruba v polovině USA smí nápodobně i učitel), když v Číně popravili statisíce pro jejích orgány, když v Rusku nejen Stalin (který se mj. paktoval s Hitlerem a s gulagy), a další případy, jako například 'Rudí Khmerové' nebo statisíce popravených "levicových civilistů" v Jižní Koreji, tak je to vše jen technický detail (když se tak děje "sekulárně") nebo vlastně také docela v rozporu s Listinou?

0 hlasů

Bavím se o tom, že Islám není podle jeho znaků náboženství, ale totalitní ideologie. Islám - náboženství nebo ideologie.


Řádění Stalina křesťanů a komunistů, Rudých Khmérů atd nehodnotím, to není téma na pořadu této diskuse.

0 hlasů

sv.vojtěch adalbert zabit prušákama v roce LP997.z rodu slavníkovců.šéf gulagu Izrael israelovič plní.hlavní dodavatelé obětí semiti židi v čece,nkvd a kgb dzerdžinský,jagoda,ježov,berija spolu s ritou zimmermannovic,neftalijem frankelem,bélou kúnem&spol.šalóm.

0 hlasů

oprava nápovědy....israel israelovič plinin...

0 hlasů

Stranou toho, například nacisté o sobě tvrdili, že jsou křesťané. Přitom sice o popravách netvrdili, že jsou nábožensky ospravdlněné, tak jak například posluhovači Ibn Sauda před zhruba 100 lety tvrdili Beduinům (organizovaným v skupině nazývané Ikhwan), že půjdou do ráje když v jménu dobývání území pro Ibn Sauda popravují civilisty (a to původně s podporou USA, kteří ale i dnes nemají problém s tím, že vedení IS ze škol Saudů). Ale i u nacistů je vidět "zneužívání náboženství k vlastním osobním účelům". A je to něco co by jste předhazoval například Ježíšovi?

0 hlasů

Babiš řekl jenom to, co musel říci, výhrůžky smrtí jsou v civilizované zemi opravdu nepřijatelné. Bez ohledu na hloupé jedince, kteří tu s námi také bohužel žijí. Určité malé procento je v každé společnosti holt odpad...

3 hlasy

„Moje jednání vycházelo z náboženských knih,“ říká jeden z bojovníků Islámského státu. „Naši náboženští vůdci nás požádali, abychom vstoupili do islámského chalífátu. Naučili nás toho dost, abychom uvěřili, že to je naší povinností.“
Tak co na to říkáte ?

2 hlasy

Že to je id*iot. Jak v Bibli tak v Koránu lze nalézt dostatek důvodů pro páchání násilí a církev římskokatolická těch důvodů nalézala v minulosti dostatek. Islám je ale pět set let zpět, otrocká ideologie, není to náboženství.

3 hlasy

Ten islamskej sajrajt si to tam stejne nastrikal sam, aby mohli tvrdit, ze jsou utlacovani. Pryc s temi sr4ci.

2 hlasy

a už to tady máme.vítač bureš.chá,chá,chá.šalóm.

2 hlasy

Výhrůžky smrtí vyznavačů islámu přípustné jsou? pokud vím, mají to zapsané už v tom jejich koránu, že mají šířit islám i vražděním těch, kdo na islám nepřestoupí

6 hlasů

"Zabijení nevěřících" je zmíněno v příběhu o tom jak Mohammed, ve své funkci jako vojevůdce, obléhal město. Tam nepříteli nabízel, že pokud mu město přenechají, tak jím umožní volný odchod - ale pokud mu nevěří (a vzpurně to město budou bránit), tak je nic dobrého nečeká.

Jestli na základě toho příběhu odvozujete a tvrdíte, že Islámu ospravedlňuje vraždy, tak mně to zní jako ukázka intelektuální úrovně agitátorů IS.

Nápodobné intelektuální 'skvosty' se však má i jinde. Například jak za několik měsíců celé Česko oslavuje 'pálení čarodějnic', tak to je v rámci 'tradice' toho, že se "čarodějnice" nemá za křesťanky, a že dle nesmyslného výkladu pasáže z Bible tudíž ok je pálit jak toho údajného pohana Husa a pohanské Prusy (když odmítli sloužit jako nevolníky okupantům ze západu).

0 hlasů

Lejdare, přečtěte si ten Korán pořádně a celý. Na dvou místech se tam dočtete, že vražda na nevěřícím smaže muslimovi všechny jeho hříchy! Na ten příběh z té neznámější pasáže Koránu zapomeňte, ano? To skutečně patřilo k tomu konkrétnímu boji.

0 hlasů

Samozřejmě, Beránku, že přípustné výhrůžky smrtí ze strany muslimů nejsou. I v Bibli jsou výhrůžky smrtí a neustávající násilí. Ovšem Korán, tak to je maso...Jen si ho napřed přečtěte.

2 hlasy

To byste od něj chtěl moc.Jenom umí papouškovat nesmysly Pitomia a dalších „Vůdců“. 💩

2 hlasy

No, Beránek už si jednu věc dokázal ověřit, takže ten by i mohl. Nečeká ho teda nic hezkého, z toho svinstva se chce blejt, ale je to poučné ale je to opravdu nutné dát dvakrát.

Ovšem Korán se dal aspoň přečíst, ale Bible, ty nehorázné výmysly o stvoření světa.... tak to je síla, na síťové lůžko. To se dočíst nedá.

0 hlasů

Nevěřím, že si to tam nenapsali sami a teď jsou za chudinky, kterým je tady vyhrožováno. Je to totiž jejich styl, vyhrožovat zabíjením, našinec by je nanejvýš poslal do prdele!

6 hlasů

Zdravím milostivá, docela jste mne pobavila...

1 hlas

tak to jsem ráda, taky zdravím!

2 hlasy

Koukám, že Babiš dostal takové kapky v Langley centrále CIA, kde ho dokonale vymiškovali, že je posratý až za ušima kvůli potencionálním americkým sankcím vůči jeho/nejeho Agrofertu. Teď poslušně blekotá cokoliv co vyleze přes zpravodajskou páku čučkaře homo Koudelky. Zklamal. Už mu nevěřím ani ten jeho židovský nos mezi očima. Jakožto že po své matce je polokrevný žid, Scheibner.

7 hlasů

Plácáš pitomosti, ostatně jako obvykle...

3 hlasy

Nechte je, to se jeden zasměje... Ještě chybí velký František Little Tomcat, muslimobijce a výrobce podpostelových dýchačů.

Tak volejme proto všichni: Františku, Františku... osvětli nám, jak to je, ty světlo naší zábavy! Já vím, Silvestr už byl, ale tvoje estrády jsou dobré i po novém roce.

1 hlas

Kdyby jsi nebyl dutý jak pařez a slepý jak patron, tak by jsi taky všiml postupné změny jeho rétoriky během vágních 365. dní.

2 hlasy

Bože to jsou blbci, on ten Babiš nakonec ty vyděšenky naštve, hahaha! To bych nikdy nevěřil, na čem může skončit jeho podpora ze strany odpadu společnosti. Jestli si bude chtít zachovat podporu odpadu, bude nejspíše muset vždy u projevu zakousnout vepřovou klobásu a tu taky těmhle frustrátům a sockám přihodit k tradiční koblize při volbách, do prkna, hahahaha! A Agrofert začne vyrábět podpostelové dýchače, které budou šeptat: Alláhu akbar, a vyděšenky je budou fasovat.

1 hlas

Bububu.... Všude jsou, všude jsou, asi tě unesou...

1 hlas

Ovšem stejně tak platí, že je islám koncentrované zlo vymyšlené středověkým pedofilem a vrahem a nikdy nesmíme Evropské unii dovolit, aby sem k nám migrující vyznavače tohoto barbarského svinstva nacpala. Mimochodem, nepíše se náhodou v tom pedofilním pamfletu, koránu, že je dovoleno zabíjet nemuslimy ?!

9 hlasů

Nepíše. Ale to byste si ho musel přečíst, co? Má ma má mí su...

V Koránu se píše, že kdo zabije nevěřícího, budou mu odpuštěny všechny jeho hříchy! To čumíte, nádhero, co?

Jenže nevěřící není podle Koránu ten váš nemuslim. Korán se drží druhého přikázání božího tak,jak jej Mojžíš snesl z hory Ararat. Jistě víte, matlo, jak to přikázání zní.

Jelikož tedy Korán může kázat ale naprosto každý takový matla, jako jste i vy, (pokud odříkáte šahádu a stanete se muslimem) nevěřícím může snadno být označen jeho soused, od narození horlivý muslim, který jenom nezabil svoji dceru po pomluvách ostatních, že je nečistá. Nebo tisíce jiných malicherných důvodů.

Vy vůbec, matlo, netušíte, co to je Korán a že středověk byl proti němu doba pokroku. Jak byl vůbec zmatlán a co k tomu jeho zmatlání vedlo. Korán byl mimo už v tom sedmém století a to proto, že aby získal nějaké stoupence pro svůj posttraumatický syndrom z toho, co natropil zla, uznal zvyky Beduínů jako slučitelné s Islámem a Beduíni byli nesmírně zaostalí a naprostí barbaři i na tehdejší dobu.

Já vím, že po blbovi nemůžu chtít, aby si Korán koupil a dvakrát si ho přečetl, což je nutné k jeho pochopení (že je to matlát), ale kdyby přece pámbů dopustil a na vás motyku spustil...
Z toho by vás, vyděšenku, prostě kleplo a byl by od vás pokoj.

0 hlasů

Píše.Ale proč dráždit hada bosou nohou?

0 hlasů

Babiš právě spláchl Kocourka i s jeho vyděšenými blekoty do hajzlu.

2 hlasy

Nespláchl, Babiš neřekl nic, co by bylo pro Islám, tedy vítačské, jak vyděšenky melou.

Jenže to Kocourek nikdy nepobere, což bude největší bžunda, jak začne na Babiše štěkat, jahahaháááá!

Kudla kde je vůbec? Nejspíš zase visí v klecovém lůžku, jak dlouho tam může být v kuse, nevíte?

0 hlasů

Jakakoli podpora islamu je taktez nepripustna .cz

8 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.