Kriminalita
Za schvalování teroristických útoků jde před soud celkem osm lidí

29.04.2020 13:05

Za schvalování teroristických útoků na Novém Zélandu, v Norsku a v Afghánistánu půjde před soud celkem osm lidí. V tiskové zprávě to uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Jiří Vampola (3 hlasy) 29.04.2020 13:49

    Z Evropské unie se stává totalitní bolševické obludárium založené na...

  • doctorX doctorY (2 hlasy) 29.04.2020 13:33

    tak jeste jednou: Uplne stejne jako pred rokem 89. Nekde si otevres...

  • Honza Hloupý (1 hlas) 29.04.2020 14:44

    Osm lidí před soud? Žabaři, ještě mají co dohánět - za schvalování...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

U Valtic se dnes Afghánec s nožem pokusil zanásilnit 55-letou, ta ho kousla do penisu

https://www.eurabia.cz/Articles/44039-u-valtic-se-dnes-afghanec-s-nozem-pokusil-zanasilnit-55-letou-ta-ho-kousla-do-penisu.aspx
------
Dánský imám požaduje konečné řešení: „Džihád vyžaduje muslimskou invazi a dobytí Evropy“ + VIDEO

https://ceskoaktualne.cz/2020/04/video/dansky-imam-pozaduje-konecne-reseni-dzihad-vyzaduje-muslimskou-invazi-a-dobyti-evropy-video/
------
Celé to svědčí o plíživé islamizaci naší země...

https://www.euportal.cz/Articles/42608-cele-to-svedci-o-plizive-islamizaci-nasi-zeme-.aspx
------
Německo by mělo ilegálním migrantům vyplatit 1 500 eur koronavirové pomoci a udělit jim amnestii

https://www.euportal.cz/Articles/42634-nemecko-by-melo-ilegalnim-migrantum-vyplatit-1-500-eur-koronavirove-pomoci-a-udelit-jim-amnestii.aspx
------
Švédska justice defakto chrání muslimské sexuální násilníky! Dostávají pouze symbolické tresty

https://www.eurabia.cz/Articles/44040-svedska-justice-defakto-chrani-muslimske-sexualni-nasilniky-dostavaji-pouze-symbolicke-tresty.aspx
------
Souhrnná zpráva o zločinech polistopadového režimu (Část 1)

I. Ústavní ( ne ) pořádek v zemiRozdíl mezi Československou Ústavou první republiky a Ústavou polistopadové státu je ten, že před vůli lidu byla nyní dána ,,lidská práva“ a zájmy jedince. Ústava Československé republiky z 29. února 1920 má v bodě 1 odst. 1, že ,,lid je jediný zdroj veškeré státní moci v republice Československé“, zatímco Ústava ČR ze 16. prosince 1992 má obdobnou formulaci až v článku 2, kdežto v prvním článku se uvádí

(1) Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana.(2) Česká republika dodržuje závazky, které pro ni vyplývají z mezinárodního práva.

Toto vypovídá o záměrech autorů novodobé Ústavy ČR, takový ,, pořádek“ je přímo nepřátelský běžným lidem a je bezpodmínečně podřízen řízení ze zahraničí. Jasný impuls k bezbřehému sobectví a ignoraci zájmům ostatních, což se nejvíce ukázalo během opatření okolo řádění koronaviru v Česku.Navíc podle 2. odstavce Článku 9. Ústavy je změna ,, podstatných náležitostí demokratického právního státu nepřípustná“. Vzhledem k tomu, že se jedná o vágní definici a de-facto gumový paragraf, jeho výklad má v moci právě Ústavní soud, jak jsme již viděli v březnu 2009, kdy padla Topolánkova vláda. Parlament pak ústavní většinou odhlasoval zkrácení volebního období a prezident republiky stanovil datum konání předčasných všeobecných voleb na říjen téhož roku. Do procesu ale ( pro laika i nezasvěcené ) nečekaně zasáhl Ústavní soud. Stalo se, že třináct státních úředníků zakázalo všeobecné volby. Volby se konaly o sedm měsíců později, v úplně jiné společenské atmosféře, s jinými stranami – a proto také s nečekaným výsledkem ( byla vytvořena politická schizmata Věci veřejné a TOP09 ).

Není to Parlament, není to lid, nejsou to dokonce ani volby, a nebude to ani referendum, jakkoli se lidé v poslední zoufalé snaze k referendu upínají. Veškeré možné změny smete ze stolu Ústavní soud! V překladu do lidštiny: Lid již nemůže svobodně rozhodovat o charakteru státu, který si ústavou „ustavil“. Existuje totiž nebezpečí, že lid by chtěl o svém státu rozhodovat podle svých autentických – v čase se měnících – zájmů. Tehdy by mohl skrze volené představitele, poslance, podle své svobodné vůle ústavu svého státu upravit nebo dokonce „podstatně změnit“. Proto si justiční mafie pěstovala mediální propagandu a bojůvky okolo Milionu chvilek, aby je vždy povolala jako exekutora, bude-li se kdokoli vzpírat této moci ,,pravdy a lásky“. Cokoli řekne Ústavní soud nebo jiná část soustavy justiční mafie je ,,demokracie, právo, spravedlnost, pravda“ a kdo to nechce uznat, proti tomu spustí mediální hysterii nebo vyženou ovce do ulic. Nároky systémově akceptovaných jedinců a skupin, dokonce kolaborantů požadujících „navrácení“ majetku konfiskovaného nepřátelům po Druhé světové válce na základě dekretu číslo 108/1945 SB., jsou nadřazeny všem ostatním.

,,Z důkazů však nelze dovodit, že by se pan Walderode za druhé světové války provinil proti tehdejší ČSR. Proto neexistuje překážka pro nesplnění restituční podmínky“ – tuto větu hradeckého soudu si dobře zapamatujte. Stála Vás totiž rovné tři miliardy korun, které se budou „vracet“ potomkům nacisty a kolaboranta Walderode.
pokračování zde:

https://ceskoaktualne.cz/2020/04/blog/souhrnna-zprava-o-zlocinech-polistopadoveho-rezimu-cast-1/

CZEXIT

0 hlasů

Afghánistán je USáky okupovaná země, resp. guerillová válka proti okupantům je něco o dost jiného než to svinstvo z Nového Zélandu či Norska. Našim špenátům v Afghánistánu nic zlého nepřejí, ale nemůžou se divit, že je místní obyvatelstvo považuje za okupanty. My jsme byli v minulosti také okupování, německá okupace z let 1939 - 1945 přinesla desítky tisíc obětí, takže je poněkud zvláštní, když my sami jsme teď v pozici okupantů.

0 hlasů

Melete kraviny
A proc nezminite, kdyz uz, tu sovetskou okupaci ktera trvala mnohem dele, demagogu.

0 hlasů

Osm lidí před soud? Žabaři, ještě mají co dohánět - za schvalování atentátu na zastupujícího říšského protektora chodily desítky lidí ke zdi.

1 hlas

Z Evropské unie se stává totalitní bolševické obludárium založené na buzeraci, cenzuře a potlačování svobody projevu. Návrat před rok 1989 probíhá kosmickou rychlostí.

3 hlasy

Jå si to nemyslīm. Demokracie nemůže být o tom, že si kdejaký bezmozek může verbålně útočit na každého, kdo v životě něčeho dosåhl a schvalovat teror a protizákonné činy jeho soukmenovců.

0 hlasů

tak jeste jednou: Uplne stejne jako pred rokem 89. Nekde si otevres pusu a ceka te kriminal.

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.