Drony v akci
Zákrok proti trampům v lese: policie nepochybila

02.11.2019 17:00

Ombudsmanka Anna Šabatová nenašla pochybení v postupu policistů, kteří pomocí dronů odhalili v srpnu v CHKO Brdy přespávající trampy.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Gavroch (2 hlasy) 03.11.2019 18:11

  Ve středověku a raném novověku , měli feudálové hajné , dráby a...

 • jadoles nepojedu (2 hlasy) 03.11.2019 08:40

  Že dneska každý ví,co je pro přírodu dobré.Taky to podle toho...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 03.11.2019 07:31

  Svoboda neznamená anarchii.💀

 • karel ledvinka (2 hlasy) 02.11.2019 19:56

  svoboda se nám scvrkává obroffským fofrem.

 • cestmir beranek (1 hlas) 03.11.2019 16:25

  O lese ví prdlajs, ale v Kuřimské kauze figurovqala na straně...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Šabatová vychází ze zmetkovitých zákonů, které schválila poslanecká sněmovna a prezidenti, které jste si zvolili i vy. Ona hájí znění zákona ne vaše názory naprostého právního neználka. Ještě když se do toho plete novinář, co nechápe vůbec nic, zákon nezná a netuší, o čem píše, mají neználkové hotové hody a slintají a slintají.

0 hlasů

Stejně jako Vy.

0 hlasů

Ve středověku a raném novověku , měli feudálové hajné , dráby a holomky
Po porážce LIDU ČSSR feudályy- etnickými Rakušany jako jsou Kinští, Schwarzenberci, Černíni., Lobkowici´ a spousta dalších, kteří uloupili podle mne, Čechům půdu a, řeky, vodu, lesy, nahradili hajné, dráby a holomky policistky a policisté, kteří feudálům slouží
-.-.-.
Za 1. republiky a za komunistů, se v lese stanovat mohlo
Tady vidíme, kdo a jak vládne a jak bezvýznamné jsou kecy o demokracii, lidských právech nebo o svobodě

2 hlasy

tak tak.Čechy Čechům.cizáky nutné VYKOPAT.vykopali jsme přes 3 mil.sudeťáků tam kam chtěli.škoda, že jsme nevykopali i další cizáky.na těch je řada teď.

1 hlas

To mohlo.Něco nám přece povolit museli,když jinak se nemohlo nic.

0 hlasů

Ne, NEMOHLO.

0 hlasů

Pokud myslíte etnické Čechy, kteří se tisíciletým soužitím v jednom státě s Němci pěkně promíchali (cca 60% podíl krve německé dnes) tak těm ta půda nikdy nepatřila, etničtí Češi pohraniční nikdy neobývali, tam se nastěhovali Němci. České království bylo vždy v historii součástí německého spolku. Šlechta vlastnila svůj majetek v drtivé většině koupí, jen pár vyvrhelů, jejichž rody záhy zanikly, si majetky naloupilo. Jediný, kdo byl okraden, tak v tomto vašem případě byla šlechta a jediní, kdo kradli, byli Češi. Konkrétně nějaký Masárik a Beneš hned po vzniku ČSR a dále pak lůza, jíž říkáte vy lid. v roce 1946, ovšem tam kradl opět Beneš. Jakkoliv vznešeně tomu tento zlodějský národ říkal a jakkoliv trapně své ničemnosti obhajoval, byly to sprosté krádeže.
Lůza v lese dělá binec, to věděli už ti vaši feudálové, a proto se les musí chránit. Dnes existují tisíce vlastníků lesa a ti tam taky nikoho nechtějí, aby jim to nějaký vandrák podpálil.

0 hlasů

Práva každého končí přesně tam, kde začínají práva jiného. Pakliže jsou ve vojenském újezdu, kde nemají zaprdění civilové co dělat, dopouštějí se přestupku, pakliže vykonávají činnost jinou, kterou jim zákon zakazuje, například táboření v lese, dopouštějí se opět protiprávního jednání. Nemají tam co dělat, tečka. Jestli policie použije drony na zjišťování protiprávního jednání, jak může postupovat neadekvátně?

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Že dneska každý ví,co je pro přírodu dobré.Taky to podle toho vypadá.Šabatová tutově ani neví,co tramp je.Kdoví,byla -li kdy v lese.

2 hlasy

O lese ví prdlajs, ale v Kuřimské kauze figurovqala na straně pachatelů. A to je "ombudsmanka" :-( prostě prasnice s rypákem v korytě

1 hlas

V lese určitě ne, ale v tom houští, které má mezi nohama, tam byla určitě.

0 hlasů

Tam by v tom zapařeném smradu, té nemyté ludry, nevydržel ani tchoř :-)

0 hlasů

svoboda se nám scvrkává obroffským fofrem.

2 hlasy

Svoboda neznamená anarchii.💀

2 hlasy

Taky neznamená, že se může člověk zapletený v kauze mučení dětí v Kuřimi, jako soudružka Šabatová, stát Ombudsmanem. Pokud se jím stane, přesto, že prokazatelně pomáhala k útěku "Aničky", pak se ta svoboda scvrkla zatraceně hodně. Ale co vám má cenu vysvětlovat, vy jí jistě věříte i to že to soudruzi mysleli dobře s tím socializmem a jen rejdy imperialistů jim to zhatili.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.