TV Barrandov
Hostem Duelu Jaromíra Soukupa bude Ivan Bartoš

19.05.2020 10:46

Diskusní pořad, který se nebojí žádného tématu, to je Duel Jaromíra Soukupa. V premiérovém dílu se pod palbou otázek ocitne předseda České pirátské strany a poslanec Ivan Bartoš.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (6 hlasů) 19.05.2020 11:21

  Piráti se mi znechutili, když na naše lidi začali bonzovat a udávat...

 • aztek polni (4 hlasy) 19.05.2020 14:43

  Člověk který je ožran a neustále práská a myslí jsi,že padne díky...

 • aztek polni (3 hlasy) 19.05.2020 15:05

  Jeho hodnotím jako za činy a práskání a udávaní rozhodně je krásné a...

 • aztek polni (3 hlasy) 19.05.2020 15:11

  Jenže ten chudák Minář to vykřikuje přesně opačne. Ti zloději jsou...

 • František Kytnar (3 hlasy) 19.05.2020 14:20

  Pane bože, chraň nás před nacistickou smažkou s vyhuleným mozkem a...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Prouzo, prouzo !
Díky tomu tvému příspěvku a reakcí na něj, vypadáš jako debil. Nic si z toho nedělej. Až dospěješ a zmoudříš, tak změníš názor. Zatím si ty smažky volte v práglu, oni vás, vy havlozmrdi vyškolí a ty zatim šoupej nohama a pilně se uč.

2 hlasy

Bartoš je jako jeden z mála nadějí na rozumnou politiku. Ať už si o jejich programu, nebo pohnutkách myslíte cokoliv, tak jejich transparentnost a nejvyšší míra pravdomluvnosti na české politické scéně je jedinou možnou cestou k lepší budoucnosti. Pokud budou politici neustále lhát, tak je jedno zda jsou levicový nebo pravicový. Dejte jim šanci a časem od nich převezmou i ostatní politický subjekty ty dobré pilíře. Konkurenční prostředí formuje nabídku a tu musíme poptávat právě my.

1 hlas

Člověk který je ožran a neustále práská a myslí jsi,že padne díky tomu vláda je magor! A když vidim ty další lidi s ním tak se musím jen smát! Jen ty demonstrace a nebo Forum 24 ,kde píše jistý Šafr a husopaska Hovorková mluví za vše. K tomu připočtu před týdenem mináře v televizi tak se směji ještě ted. Dobře mu Klaus nandal a ty kecy,že lidé měly volit Kalouska a další zloději k tomu není třeba nic dodávat!

4 hlasy

Viděl jste B. s kapkou alkoholu? Když má vláda pod palcem ministerstvo spravedlnosti, tak se neodvoláte k vyšší instanci, kam její chapadla nedosáhnou? Jak by jste to řešil vy, za předpokladu, že vám jde o to, co kážete? To další s Bartošem nesouvisí, ale jsem rád za Mináře. Že konečně někdo má odvahu a odhodlání svolat a postavit se před desetitisíce lidí, kteří nemusí sympatizovat se vším, ale vadí jim společné - svévole a nekompetence, co se tu rozjíždí.

1 hlas

Jenže ten chudák Minář to vykřikuje přesně opačne. Ti zloději jsou Kalousek a s ním Ti dybové a Ičlové a Řebičci! A pokud to někdo vykřikuje je pro prdel! A nesmíme zapomenout na luxe či Šimonovského a hlavně dementního šulina čuráckéhého dobytka Havla špinu retardaovanou a s ním OKD jeho dítě a společně dlouhého A Rumla v danových unicích s naftou! To byli zloději a pokud to někdo vykřikuje tak je bud magor a nebo tu nežil!

3 hlasy

Pane bože, chraň nás před nacistickou smažkou s vyhuleným mozkem a zavšivenýma bredama.

3 hlasy

Bojíte se pouze z neznalosti a hodnotíte knihu podle obalu. Bartoš nehulí, nechlastá, zřejmě jenom kouří tabákové cigarety, když už tak je antifašista, jeho sestřih se nazývá dredy. Vždy je připraven a rozumí tématům. Na serveru demagog.cz má jednu z nejvyšší míry pravdomluvných vyjádření, což se o Babišovi, Okamurovi, Zemanovi, Filipovi, říci rozhodně nedá. Podívejte se prosím na tento web a seřaďte si kdo jak lže. Veškeré informace tam jsou podloženy důkazy. Volte na základě pravdy a nikoli strachu a propagandy, pak se budeme mít všichni lépe.

1 hlas

Jeho hodnotím jako za činy a práskání a udávaní rozhodně je krásné a ubohé! A program zatím nenabídl žádný: Jo demonstrace a výkřiky o zlodějoch a demise mluví za vše. Zminaní politici nabídli lidem vše co potřebuji proto je volí! Ožran a blb nenabízí nic. Jen práskání Moničina pič pič držka sudestská na což většina sere! A demonstrace s Minářem to je pro prdel lidí a řev jak se krade! Jo už v roce 1989 se kradlo s dementním šulinem Havlem slizkým koko a zkur špinou zlodějskou což jsi většina pamatuje a už by to nechtěli!

3 hlasy

Ožran a primitiv bude mluvit a bez Marfuši Moničini pič pič děvky sudetacké a bez dementního Mínáře! A zase se krade a podvádí jenže chudák na myslí Minář neví ,že se kradlo už od 1989 ,kdy dementní šulin čurácký vylhaný slizký estebák a konfident policie slepiči Havel retardovaná držka orangutaní zrůda zlodějská a zmetek vykrádala krámy jako Chemapol Grup 16 miliard a česká spořitelna!

1 hlas

Piráti se mi znechutili, když na naše lidi začali bonzovat a udávat je v zahraničí. Notabene u Evropské unie, která se jeví jako jednoznačný nepřítel.

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.