Média
Televizní válka: TV Barrandov vs. ČT

14.12.2018 14:06 Původní zpráva

Česká televize se pokouší o cenzuru českého mediálního prostředí a vytváří na mě nátlak výhružkami. Uvedl to majitel TV Barrandov Jaromír Soukup v reakci na čtvrteční oznámení ČT, že v souvislosti s výroky v pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa podává trestní oznámení.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Dluhoslav Henex (16 hlasů) 14.12.2018 15:39

  Podpořím každého, tedy i pana Soukupa, kdo se postaví proti té...

 • Jeroným Pražský b. (16 hlasů) 14.12.2018 15:59

  ČT je stejně odpudivá jako za komančů. Tenkrát kopala za bolševika,...

 • Guru Jára (13 hlasů) 14.12.2018 14:50

  Barrandov sleduji velice sporadicky,ale Soukup má absolutní...

 • Zdeněk Šmerda (11 hlasů) 14.12.2018 18:59

  S hrůzou jsme sledovali v ČT politický komentář mladé šílené, dosti...

 • František Kytnar (11 hlasů) 14.12.2018 18:04

  Havloidní trollové, sluhové kavárny, kvičíte tady jak podsvinčata....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ČT se změnila v propagandistickou špínu ve prospěch padákového smrtihlava Kalouska a pražské kavárny. Definitivně se mi znechutila, když Bosák fotbalové MS v Rusku využíval ke svým stupidním politickým agitkám. Nechci tuhle špínu platit.

1 hlas

je vulgární

1 hlas

Frustrátů je v této zemi mnoho, snad až 50% soudě podle volby prezidenta. Tak mají i svoji televizi, která je v jejich frustracích utvrzuje. Soukup jim sděluje, že je jim ze strany lepšolidí ubližováno, že všechna ostatní média lžou a budoucnost je temná. Tak to mají frustráti rádi.
Jenže proč teda nemá TV Buranov obrovskou sledovanost?
No protože vysílají nekoukatelné kraviny. Přes to nejede vlak ani u frustrátů.

3 hlasy

Tož ty hňupe ani nespíš, abys tady blil ty svoje zvratky... Tož to je fakt na palicu šuline...

2 hlasy

nechci těm prasatům v čt + čro platit za něco co nevyužívám

4 hlasy

Vzkaz Rosenberga Soukupovi - "Pane Soukupe, jste idiot":
https://www.facebook.com/robertek.rosenberg/videos/2931028456923244/?t=58

3 hlasy

To jen pro doplnění diskuse o těžkém atletovi Soukupovi, nejlepším moderátorovi pod sluncem, mluvčím všech frustrátů této země.
Jinak vidět ty dva Rosenberga a Soukupa se mlátit do hlav by určitě vyprodalo Lucernu.

3 hlasy

Bez ohledu na současnou aférku - nezdá se vám, že ten Soukup je duševně vyšinutý?
Celá ta jeho sestava programů, kde se sebeprezentuje tím svým komickým způsobem vypadá, že je totální mešuge.

4 hlasy

Soukupova argumentace je přesvědčivá. Poslechl jsem si ji celou. (Ono je dobré si přečíst Chartu, než podepíšete Antichartu). ČT si vybírá figurky, které odříkají zhruba to, co ČT chce vysílat. Je to tristní dlouholetá situace a mně udivuje, že ve zdánlivě relativně dokonalé demokracii lze beztrestně roky zneužívat veřejnoprávní médium v rozporu s jeho zákonem předepsaným objektivním vyváženým vysíláním.

Z diskutovaného pořadu:

"Musím říci, že s maďarským premiérem jsme si sedli a troufnu si říci, možná, že ten rozhovor i náš rozhovor v zákulisí byl prostě přátelský. ... velkých evropských jmen a velkých jmen budoucnosti, kterých se třeba podle mě bojí Česká televize, byť se zaklíná tvrzením, že jí Orbán to odmítl. Ano. Viktor Orbán, maďarský premiér, který je v křesle maďarského premiéra už 13 let a v parlamentu jeho strana má spolehlivou ústavní většinu a má drtivou podporu většiny Maďarů odmítl Českou televizi. To je pravda. Protože Česká televize dlouhodobě odmítá ve svém tendenčním zpravodajství Viktora Orbána. Nic složitějšího na tom není. ...
A teď to nejlepší. Víte, koho si Česká televize pozvala místo Orbána? Místo Viktora Orbána, maďarského premiéra ...? Oni si pozvali ve stejný den, jak já jsem dělal rozhovor s maďarským premiérem Viktorem Orbánem tuhletu zvláštní ženu si pozvali. Aktivistku a dokumentaristku. Jako sluníčkářskou aktivistku Kateřinu Turečkovou, která České televizi řekla přesně to, co Česká televize potřebovala slyšet. Tedy: Orbán je diktátor. Tyran. Volby v Maďarsku byly zmanipulované. Všude je strach a nejistota. Normální počátek další nacistický říše. Nekecám. Tohleto všechno tahleta přírodní divnožena Turečková, česká aktivistka, v České televizi říkala. Já vím, že na světě chodí spousta divnolidí, včetně tady paní Turečkový. Ale proč ausgerechnet musí být pozvána do Český televize, aby komentovala a hodnotila Viktora Orbána. Já jsem se díval na internet a ta paní Turečková je ročník narození 1993. Takže jí je dvacet pět let a s hloubkou svých životních zkušeností a s hloubkou svých životních znalostí říká, co maďarský národ má nebo nemá dělat a jaké je její, Její hodnocení Viktora Orbána. Jeho práce, jeho díla, jeho postavení na veřejnosti a jeho způsobu vládnutí. Já už to nevydržím. Pusťme si ji chvilku, ale jenom chvilku, protože teda dlouho se to fakt vydržet nedá. [asi půl minuty projevu paní v ČT] Dost. Dost. ... je jí pětadvacet roků, takže přesně ví, co je to nesvoboda a normalizace, a proto je pozvána do Český televize, aby o nesvobodě a normalizaci hovořila. Zasvěceně a s porozuměním, aby vyvolávala respekt a tak.
Já asi už pro tenhleten svět nejsem dost dobrej. Já bych měl jít asi do důchodu. Protože některejm věcem neporozumím. Nikdy. Třeba tomuhle. No, já teda neporozumím Český televizi asi nikdy.
A víte, co je na tom nejlepší? Že ta Turečková neumí maďarsky. A v Maďarsku byla jeden rok. Jeden jediný rok. Předpokládám v Budapešťských kavárnách. Mluvila tam s lidmi anglicky a lidé jí anglicky říkali, že jsou zděšení. S podporovateli Orbána se nikdy nesešla. Podle svých slov to nepotřebovala. Viděla tu tyranii, že jo. A navíc teda neuměla maďarsky. Takže shrnuto a podtrženo:
Frajerka toho ví o Maďarsku asi stejně, jako průměrný český jedlík szegedínskýho guláše. ... Ne. O Maďarsku se něco musíte dozvědět jinde, než v Budapešťské kavárně, kde se mluví anglicky. ... musíte jet na venkov. Na venkov, kde se lidé živí rukama. Kde pracují, kde jsou na větru, dešti a na sněhu. Tam se toho dozvíte víc. ... Tam se toho dozvíte víc, než v ubrečené České televizi. Fakt to nechápu. Tuhletu frajerku si pozve Česká televize do svého kádrovacího vysílání, aby označila Viktora Orbána tak, jak Česká televize potřebuje. Takže oni podle mě nejdřív zjišťovali, kdo řekne přesně to, co oni potřebujou, našli si tady paní Turečkovou, ročník 1993 a ta jim to řekla.
A víte co, mně se z toho zvedá kufr. Tohle si fakt platíme? Je to žumpa. A já se ptám. Bude tohle okaté nerovnovážné zpravodajství, mediální prasečina, která rozhodně není zpravodajstvím řešit pořad Newsroom a Noru Frydrychovou? Když tolik řeší údajně neobjektivního Soukupa? Nebudou! A já to platit nechci! Já okamžitě chci, aby pořad Newsroom a ta Frydrychová rozebrali, proč Česká televize neposlala do pořadu jako expertku na Maďarsko někoho jinýho než naprosto podivnou neerudovanou sluníčkářskou nevzdělanou aktivistku, která neumí maďarsky a žila tam rok, v Budapešti. Jistě se to v tradičním čase v pořadu Newsroom v České televizi dozvíme. Luboši Rosi, ty bl(písk)e. Ty kluku jeden ušatej, tohle je pro tebe sólokapr jako kráva (písk) ne, sólokráva.

A už dost. Pro mě je Viktor Orbán fakt charismatickej chlap. Takové jsem měl vžycky rád. Rázný, co řekne, to platí. ... musím říci, že je to velmi vzdělaný člověk. Mimo jiné perfektní angličtina. Vizionář s rozhledem. On prostě už vidí ty dalekosáhlé důsledky, které Evropě přinese její naivně tupý multikulti humanismus a přehnaná otevřenost náruče. Sorry jako. A jeho vidění světa

6 hlasů

Pakliže jste dodržel slovosled i výrazivo,je to opravdu hrozné.Nejhorší je sebestředný i.diot.

0 hlasů

... A jeho vidění světa je mi blízké. Vidím Viktora jako možnou vůdčí osobnost Evropy. A upřímně řečeno docela doufám. Jako chlapa, který zreformuje Evropskou Unii a který vrátí zpět na Starý kontinent evrpskou konzervativnost a kulturní hodnoty, které se jaksi rozmělnily v tom korektním multikulti blátě."

4 hlasy

Soukup neni dokonaly ale dela radost lidem kteri uz maji plne zuby vecneho poucovani mentorovani a jedine pravdy a prazskeho pojeti sveta a krouti hlavou nad prednostnim pravem ve verejnopravni tv-TOP09 Tato strana malem pri minulych volbach chcipla a ksichty jejich lidru v CT vidime NONSTOP

6 hlasů

Takže vám nevadí,že Soukup dělá to samé,jen pod jiným praporem.

0 hlasů

Očekávám vyjádření Bumbála nebo alespoň ovčího mluvčáčka. Něco o čučkařích z ČT nebo něco podobně úžasného, co je hodno našeho skvělého vůdce.

3 hlasy

Tož já se při sledování Soukupa bavím, kňučení redaktorů ČT a totok některých "tlučhubů" svědčí o tom, že dělá svoji práci dobře...!!!

6 hlasů

Také se bavím. Opravdu úžasný klaun.

2 hlasy

Prostoduchým stačí ke štěstí opravdu málo.....

7 hlasů

Totok ti Jarošu věřím...

5 hlasů

Já vím, Bohušku, já vím. Opatruj se.

0 hlasů

Tož to Vám doporučuji se dále nezajímat o žádná fakta a dál jen tupě věřit, pokud by se Vám podařilo prozřít a pochopit kde je pravda, chtělo by se Vám z Vás samotného zvracet :-)))

3 hlasy

S hrůzou jsme sledovali v ČT politický komentář mladé šílené,
dosti přiblble jednostranné zaměřenou expertky na Maďarsko.
Neuvěřitelné, čím nás to chtějí ještě krmit. Navíc si je platíme.
Všimnul si toko si Soukup z TV Barrandov. Správně ČT zkritizoval,
neboť nás krmí fabulacemi, polopravdami, jediným správným názorem
na zpravodajství ČT. Teď se tito "ubožáci" chtějí nevhodně soudit.
Doufám, že to Soukup ustojí, protože zpravodajství dělá jinak otevřeně
a i jistým českým humorem.
Na sociálních síti většinou ČT za tento krok odsoudili.

11 hlasů

Soukup byl bohužel jen slabý boxer, což vedlo k tomu, že mu vymlátili mozek z hlavy.

7 hlasů

Co tě vede k přesvědčení,že ho měl?Kde nic není...ani boxer.

0 hlasů

V článku z roku 2009 jsem četl, že ze 17 profesionálních zápasů vyhrál 16, z toho 13 K.O. To svědčí o naprosté slabotě ;)

3 hlasy

Tebe by hňupe ani neměli co z té hlavy vymlátit...

6 hlasů

Bohušu, pospěš! Na TV Buranov už dávají tvůj oblíbený pořad "Kurňa, co to je?" pro totální dementy.

5 hlasů

Tož vidíš, sám přiznáváš jak na to čučíš...

3 hlasy

Tady si přečtěte, co ten primitiv Soukup kvákal ve svém pořadu:
„Luboši Rosí, ty blbe, ty kluku jeden ušatej, tohle je pro tebe sólokapr jako kráva. Kreténe. Sólokráva,” pustil se do novináře pořadu Newsroom.
Je to satira, reaguje Soukup
Soukup svá vulgární vyjádření na adresu novinářů ČT považuje za satiru a právo na svobodu projevu.

7 hlasů

Nečekal jsem, že někdo dokáže v urážkách, nadávkách a lžích trumfnout Ovčáčka se Zemanem a ejhle, Soukup to dokázal. Klobouk dolů :-)))

3 hlasy

Havloidní trollové, sluhové kavárny, kvičíte tady jak podsvinčata. Soukup vá brnká na nervy a vás to se-re. Dělá to, ale za své a ne za naše poplatky jako šmejdi z ČT. Je to žumpa pražská nevymáchaná.

11 hlasů

To jako že si tu televizi platí sám?V dnešní době?Tomu snad sám nevěříš!

0 hlasů

Neřekl bych, že se jedná o něco jiného, než že zoufalý pan Soukup už neví, jak by přilákal diváky.

5 hlasů

V souvislosti se snahou soudně zatnout tipec Soukupovi se nabízí evidentní paralela zpracovaná samotným Milošem Formanem.
Nejedná se v Soukupově případě o nic menšího než o svobodu slova vs. politickou korektnost.

O filmu Lid vs. Larry Flynt:
Situace, v níž Nejvyšší soud Spojených států amerických musí rozhodovat o tom, jestli má být svoboda slova natolik neomezená, že může garantovat i obnažené ženské zadky či zpodobení sexuálního styku v kostýmech Santa Clause, je pro Formana evidentně klíčová. „Nemusíte souhlasit s tím, co dokázal, ale vzdali byste se kvůli němu neomezené svobody slova?“ ptá se film svých diváků.

Případ "Lid versus Larry Flynt" se dostal až k Nejvyššímu soudu, kde se Flynt hájil svobodou slova zaručenou prvním dodatkem Ústavy Spojených států. Soud tento precedentní případ jednomyslně rozhodl v jeho prospěch. Vydavatel pornografie, muž bez vzdělání, který nedokončil ani základní školu, se tak stal paradoxně jedním z největších bojovníků za nedělitelnost práva na svobodu slova, zaručenou prvním dodatkem Ústavy Spojených států.

(Tady paralela poněkud pokulhává, protože pan Soukup je právník, bývalý profesionální boxer, generální ředitel významného média, činorodý moderátor, jehož hosty bývají nejrůznější osobnosti včetně lídrů stran, premiérů, prezidenta.)

Miloš Forman o svém filmu: „Netvrdím, že se vám má líbit, co Larry Flynt dělá. Mě samotnému se to nelíbí, ale líbí se mi fakt, že žiji v zemi, kde se o tom mohu rozhodnout sám za sebe. V zemi, kde si můžu vzít Hustler a přečíst ho, stejně jako ho hodit do popelnice, kam podle mě patří.“

Mně se jeho Moje zprávy líbí. Včerejší díl jsem si pustil na internetu s tím, že si u toho procházet jiné internetové zprávy, ale nemohl jsem od něj a jeho zajímavých ilustračních obrázků odtrhnout oči.

7 hlasů

Pokud vidíte paralelu mezi holými zadky a Soukupem, nezbývá mi než souhlasit

3 hlasy

Co to hulíš za matroš? :-)

2 hlasy

O svobodě slova není v žalobě ani slovo. Jde o obyčejnou sprostotu pana Soukupa. Pokud se vám líbí jeho Moje zprávy, vaše věc. Ale je to naprosto tendenční, daleko víc než ČT. On volá po tom, aby ČT nebyla tendenční a sám je v tom mistr světa.
To je jako by Larry Flint bojoval za zákaz Playboye s tím, že je v něm nahota :o)

6 hlasů

Woe na rozdíl od té servilní Kradouskově ČT, poplatné pražské kavárenské žumpě@, na kterou musí každý povinnně platit kdo má v bytě elektriku, tak TV Barandov je financována z toho co si sama vydělá. I reklamou.

3 hlasy

Píšete nesmysly. ČT nenavrhuje zakázání Barrandova, ohrazuje se proti sprostotám a urážkám pronášeným Soukupem. Toť vše.

5 hlasů

Mě nezajímají žádné kecy, ale ten box s Rosenbergem, Velká hubo :-):-):-)

4 hlasy

ČT je stejně odpudivá jako za komančů. Tenkrát kopala za bolševika, dnes kope za eurobolševika.

16 hlasů

Je podivné, že nějaký rusák tady hodnotí za koho kopala ČT za bolševika.

4 hlasy

Podpořím každého, tedy i pana Soukupa, kdo se postaví proti té propagandistické Kalouskově žumpě, České televizi. ČT úplně rezignovala na objektivní a vyvážené zpravodajství, je to propagandistická nalejvárna ve prospěch pražské kavárny a padákového smrtonoše Kalouska. A vyloženě mne štve, že tuhle žumpu musím platit koncesionářským poplatkem, když s ní nechci mít nic společného.

16 hlasů

Taky jsem toho názoru, že ČT není pro bl.ce :-)
Ti mají Barrandov

5 hlasů

Musím s vámi souhlasit. Ti poslední hosté V.Moravce na ČT v jeho pořadu " Fokus" jsou ještě o lewel výše než diváci TV Barrandov. Zvláště ti poslední byli ex..... Dvě sluníčkářky (z toho jedna zelená), penzionovaný rusofob exgenerál Pavel, a vnuk bělogvarděje a redaktor Svobodné Evropy Romacov. Fakt vyvážený průplach lebky. :-)

8 hlasů

Souhlasím, že podávat žalobu je pitomost. Pan Soukup to jen využije k dalšímu zviditelnění své sebestředné osoby.
Nazývat satirou ubohé nadávky... do satiry máte daleko pane Soukup. Vašich 10 nebo kolik pořadů - co k tomu říci. Ego je velké a nezvladatelné.
A říkat o ČT, že není nestranná (což není) je legrační od někoho tak příšerně tendenčního, jako jste vy.

7 hlasů

Soukup už zkouší i zcela zoufalé kroky, jak ke své krachující televizi přilákat pozornost. Když nezabírají turecké telenovely a Soukupem mizerně moderované pokusy o zpravodajství, třeba zabere vysílání sprostých slov, urážek a trapností. I ten soudní spor je spásou, aspoň se o něm trochu mluví.

6 hlasů

zoufalec jsi ty a tobě podobná žumpa Pražských kapitálových demokratů

1 hlas

zoufalec jsi ty a tobě podobná žumpa demokratů

0 hlasů

Barrandov sleduji velice sporadicky,ale Soukup má absolutní pravdu.Apropo,to se čt bude soudit za naše peníze?Zrušit celou tu propagandistickou a lživou bandu.Lže pořád,poslední příklad?Např.že EU zastavila dotace pro celou ČR!

13 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 27/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.