Kauzy ohledně Babiše
Zastrašování? Trojici investigativních novinářů vyšetřuje GIBS

05.04.2018 10:51 Aktualizováno 05.04. 13:40

Trojice investigativních novinářů Jaroslav Kmenta, Janek Kroupa a Sabina Slonková tvrdí, že se je policie a Generální inspekce bezpečnostních sborů snaží zastrašit či odradit od další práce.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Kamil Vont (4 hlasy) 05.04.2018 13:18

  Nemám presstituty rád. A ty z totálně profláklé, tendenční a...

 • - masoox (4 hlasy) 05.04.2018 12:21

  No tak koblížci, to zíráte co jste způsobili, co???

 • Miloš Krampus (3 hlasy) 05.04.2018 12:06

  To je hnus. Ještě vyhodí Murína a už je policie jejich. Praktiky STB...

 • Karol Hallik (3 hlasy) 05.04.2018 12:47

  Zrůdy jako Slonková,Kroupa,Kmenta.....,tenhle hnůj,co pracuje jen na...

 • Pavel Novák (1 hlas) 05.04.2018 15:26

  Radujeme se, že si snad konečně naši podplacení novináři uvědomí, že...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nejde o Jaroslava Kmenta, Janeka Kroupu a Sabina Slonkovou ale o většinu občanů ČR. Plicisté, vyškolení ať přímo nebo nepřímo, po mr. 1989, poradci a policisty z USA, hrozbou FYZICKÉHO NÁSILÍ a FYZICKÝM násilím, provádějí CENZURU

0 hlasů

"Policie České republiky v žádném případě nikoho nezastrašuje, její činnost vždy sleduje účel trestního řízení, které je dozorováno příslušným státním zastupitelstvím."
Ten policista USA si může říct co ho napadne, ale tenhle je docela jednoduchý. Říká že policie nezastrašuje lidi TRESTNÍM řízením My Češi víme svoje. My víme, že u policistů mohou soukromé osoby si objednat trestní stíhání nebo TRESTNÍ řízení . Psalo o tom více lidí a také Babiš Dnes jsou policisté Babišovi zaměstnanci, tak pracují podle jeho požadavků.
-.- policisté spolupracují s exekutory při loupežích bytů a domů a zastrašují ty, kdo by své byty a domky chtěli, před lupiči bránit.,
-.-
Podle prohlášení policie je loupež bytů a domků exekutory, policisty, zámečníky a dalšími, dozorována příslušným státním zastupitelstvím."
-.-

0 hlasů

Nemám presstituty rád. A ty z totálně profláklé, tendenční a provařené České televize už vůbec ne.

4 hlasy

My tu zrádnou, pravicověoportunistickou ČT už ani nesledujeme! Díváme se jen na TV Barrandov a pořady Jaromíra Soukupa a čteme Blesk, tam jsou jen ojektivní a pravdivé informace!

1 hlas

Zrůdy jako Slonková,Kroupa,Kmenta.....,tenhle hnůj,co pracuje jen na zakázku a to ještě dobře placenou si říká novinář?Pořádně na ně kleknout.Myslí si,že si mohou dovolit vše,hlavně manipulaci a lhaní

3 hlasy

Správně, súdruh Hallik!
Všechny tři, které jste vyjmenoval, poslat do výroby, na uran, nejlépe jim po soudružsku zaseknout cepín do makovic, dát čichnout k novičoku nebo osladit čaj poloniem 210. Bureše si rozvracet nedáme!
Výborných, politicky uvědomělých a nezkorumpovatelných reportérů tu máme přece dost - např. Jiřího Ovčáčka, Jaromíra Soukupa nebo Milana Rokytku. Další výborný novinář Karel Slezák byl, bohužel, uštván pravicovými kontrarevolučními živly.

1 hlas

No tak koblížci, to zíráte co jste způsobili, co???

4 hlasy

Napadla mě ještě druhá možnost. Tito konkrétní novináři byli na obyčejném výslechu a teď z toho dělají další útok na vítěze posledních dvou voleb.

1 hlas

Radujeme se, že si snad konečně naši podplacení novináři uvědomí, že jejich tendenční a jedinému úhlu pohledu poplatné články jsou výsměch demokracii. I když navenek budou dál okolo sebe nechutně kopat.

1 hlas

To je hnus. Ještě vyhodí Murína a už je policie jejich. Praktiky STB začínáme pociťovat na vlastní kůži. Budeme se zase bát?

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.