Koronavirus
Trump: Shluky nákazy v USA rozeseli cestující z Evropy

12.03.2020 07:42

Americký prezident Donald Trump v noci na čtvrtek ohlásil 30denní zákaz veškerých cest do Spojených států z Evropy, s výjimkou Británie. Omezení, které má zpomalit šíření nového koronaviru v USA, bude platit od páteční půlnoci. Vztahuje se na 26 evropských zemí včetně České republiky a podle agentury Reuters se netýká amerických občanů a jejich nejbližších příbuzných a trvale usazených osob v USA.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Musil (5 hlasů) 12.03.2020 11:13

  A co ty desetitisíce amerických vojáků, rozsetých po celé Evropě a...

 • tyden tyden (4 hlasy) 12.03.2020 10:36

  "Žádná země není lépe připravená a odolnější než Spojené státy," ...

 • Vlastimil Machura (4 hlasy) 12.03.2020 07:49

  Je to útok na dědky v administrativě USA,současné i budoucí. Bez...

 • jadoles nepojedu (3 hlasy) 12.03.2020 08:34

  Já špatně vidím,tak jsem to přečetl,že shluky a nákazy rozveselí...

 • Radola Alodar (3 hlasy) 12.03.2020 08:31

  Machura=nehorázný blb.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Španělskou chřipku zavlekla a rozšířila v Evropě armáda USA
Počet zabitých armádou USA se odhaduje na 30 až 50 milionů

0 hlasů

Na červen připravuje vláda USA vstup zhruba 25 000 vojáků USA do Evropy.

0 hlasů

ZVOLÍME ZA DOTACE DALŠÍ OKUPACI?

Současné vedení Evropská unie je nevýkonný, zaostávající, hystericky alarmistický, pro-multikulturní cenzurou prolezlý politicky dementní konglomerát směřující pomalu, ale jistě k paranoidní diktatuře pod heslem „více unie“. Vždyť se stačí podívat na poslední události.


Na koronavir reagovala EU jako vždy. Nijak. Veškerá odpovědnost zůstala na národních státech, tedy na těch, které EU pokládá za přežitek. Co bychom si mnozí Evropané bez těch svých států asi tak počali. Když muslimský Ergodan vytáhl s další vlnou „spontánní“ migrace, už bylo všem jasné, že jde o další útok na Evropu, ale problém se nechal na Řecku. Tedy národním státě. Co bychom si bez Řecka asi tak opět počali.

S váháním a po tlaku (rakouský kancléř Kurz byl příkladný) se EU zmohla na nějakou tu finanční pomoc a s tureckým Ergodanem , který je už zjevným nepřítelem Evropanů, začala cosi kapitulačně projednávat. Přitom Turecko je závislé na obchodu s EU ve výši kolem 80% své produkce. Stačilo by tomuhle diktátoru vypovědět vzájemný obchod, tedy udělit sankce obdobné Rusku, a revoluce druhého osvíceného Atatürka bychom se dočkali poměrně brzo. Proč to EU neudělá? Protože sice slovně přívaly migrantů odsuzuje, ale ve skutečnosti podporuje. Zájmy Evropanů tuto EU nezajímají, migranti jsou prioritou.

Ostatně proto se vytvořil v EU fond, který odhlasovali poslanci Evropského parlamentu (sic!) ve výši deseti miliard eur na podporu legální migrace. Slovo legální klidně můžeme zapomenout, protože legální je i tehdy, když je migrantu horko, nebo má žízeň, jak nám OSN nařídilo. Z tohoto fondu mají být také placení dobře zaopatření papaláši tzv. neziskovek. Cílem je především ale získat peníze na dávky ve výši německých a ty vyplácet migrantům povinně umístěných v neposlušných členských státech, ve V4 především.

Pokud najde někdo jiné vhodné slovo, než slovo „okupace“ pro tuto politiku, zaslouží si gratulaci. Protože po okupaci 1939, 1968 nás čeká další v roce 2020. Jenom se nenazývá vložením odpovědnosti do rukou Hitlera nebo dočasným umístěním vojsk, ale „povinnou solidaritou“. Opravdu chceme „povinnou solidaritu“ za dotace? Prodáme svou existenci a tisíciletou historii za mizerné dotace? Protože tak ta otázka stojí.

Politická demence nejenomže není v EU na ústupu, ale stále stoupá. Když upozorňovaly státy EU, že problém koronaviru vyžaduje koordinované uzavření hranic a časově omezené ukončení Schengenských pravidel, politická demence zvítězila a „svoboda“ pohybu ještě včera byla nad zdraví. Až to Italové nevydrželi a stovky mrtvol evropské politické demenci nastavili to pověstné zrcadlo, zde, žel, to byly rakve. Jenom smrt porazila do té doby úřadující politickou demenci.

Ale ani smrt nehne s německou kancléřkou Merkelovou, která včera ve středu prohlásila, že Německá vláda je podle ní přesvědčená, že uzavírání hranic není “přiměřenou odpovědí” na výzvy, kterým Evropa kvůli koronaviru čelí. Asi i kvůli ní Světová zdravotnická organizace vyhlásila globální pandemii koronaviru a kritizovala některé země za nedostatečnou rychlost a odhodlanost v boji s koronavirem. Tuhle merkelovskou politiku chceme? Kdo jí chce? Kdo se k ní hlásí?

Vidíme, jak turecký vládce Ergodan pozval do Istanbulu na kobereček Merkelovou a francouzského prezidenta Macrona, aby jim de facto nařídil, že otevření hranic EU oni dva zařídí a následnou okupaci států EU migranty prosadí. Co myslíte, že ti dva si tak budou v Istanbulu bránit? Nás původní obyvatele Evropy? Tomu ještě někdo věří?

Je to pro Evropu i svět doslova neskutečná škoda, že projekt federální EU je politickou demencí zmařen. Místo federace vidíme snahu na likvidaci národních států a snahu o jejich okupaci „novými obyvateli“ a vidíme přezírání vážnosti nebezpečí koronaviru, na který nikdo nemá zatím žádný lék. Dívejme se pozorně kolem sebe, kde je zastáncem této politiky. Protože jenom nesametová revoluce může tento trend zastavit a jedna z jejích podob je odchod z EU. Prý odchod z EU není na pořadu dne. Bojíme se o své prebendy, možná i o ekonomiku. A o své životy jsme se přestali bát? A co životy našich potomků, přátel, sousedů? Jaké tedy máme „České národní zájmy“? Máme ještě nějaké? Nebylo by špatné, kdyby si čtenář na tyto otázky zkusil sám odpovědět.

https://pravyprostor.cz/zvolime-za-dotace-dalsi-okupaci/
-------------------------------------------------- - -------------
ŘECKO: MIGRANTI CHTĚJÍ JET DO NĚMECKA, KDE JSOU PENÍZE ZDARMA (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/recko-migranti-chteji-jet-do-nemecka-kde-jsou-penize-zdarma-video/

CZEXIT

0 hlasů

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/at-kalifornii-netrapi-koronavir-jeji-stredoveke-nemoci-staci/

Počet bezdomovců v Kalifornii se odhaduje na 151 tisíc lidí a nehygienické podmínky, k nimž aktivně přispívají, se postupně vyvíjejí
do zdravotní krize. Odpadky, použité jehly a lidské exkrementy v kalifornských městech vedly ke zvýšení populace potkanů a blech, které nesou smrtelné nemoci. Současně byly zaznamenány případy tyfu, hepatitidy A, tuberkulózy a infekce stafylokokem v San Franciscu a několika dalších městech.
Ale co je horší, další smrtící host se možná chystá navštívit systém veřejného zdravotnictví: démonický mor, známý ve středověku jako „černá smrt“, který vzal život 50 milionů lidí, což pak představovalo 60% celé evropské populace.
Podle profesora medicíny Jeffreyho Klausnera se takové nemoci nazývají „středověké“, protože v té době lidé žili ve
špíně bez přístupu k čisté
vodě a kanalizaci. Bezdomovci ale v takových podmínkách žijí: nemoci mezi nimi se rychle šíří, což usnadňují pohyby střev, špatná imunita a nedostatek kvalifikované lékařské péče.Navíc, vzhledem k tomu, že výše
uvedené infekční nemoci nemohou být v
populaci bezdomovců zastaveny, mohou se dobře rozšířit mezi širší masy

0 hlasů

Tak USA se k nám nám zase obrací zády.

0 hlasů

A co ty desetitisíce amerických vojáků, rozsetých po celé Evropě a cestujících po Evropě a do USA?

5 hlasů

"Žádná země není lépe připravená a odolnější než Spojené státy,"

hahahahaha, tak takhle jsem se dlouho nezasmal.
zatim kazdej amik mi tvrdil, ze americky zdravotni systemje hozsi, nez chcipla kocka :-)))))

4 hlasy

Já špatně vidím,tak jsem to přečetl,že shluky a nákazy rozveselí cestující z Evropy.Ale fakt jsem se rozveselil.

3 hlasy

moulo, jestli je pravda, ze spatne vidis, tak se divej a pridejse na leceni k doktorce Gabrael. Je to zadarmo a jediny co pomaha. YouTube: Dra.Tatiana Gabrael.

0 hlasů

Conte nikoliv s hrušky dolů,nýbrž naopak:Conte=na strom!

0 hlasů

Je to útok na dědky v administrativě USA,současné i budoucí. Bez mladé krve se nehnou dál. Ale to platí i pro Evropu. 😨

4 hlasy

Machura=nehorázný blb.

3 hlasy

Radola Alodar 12.03.2020 08:31
svinka močová a lejno bači porna z lán

0 hlasů

Radola Alodar 12.03.2020 08:31
svinka močová a lejno bači porna z lán

0 hlasů

Radola Alodar 12.03.2020 08:31
svinka močová a lejno bači porna z lán

0 hlasů

Conte nikoliv s hrušky dolů,nýbrž naopak:Conte=na strom! ......A něco takového napíše tento génius. 🤣

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.