Provokativní prohlášení
Válku v Afghánistánu bychom vyhráli za pár dní, řekl Trump

03.08.2019 08:20

Spojené státy by mohly vyhrát vleklou válku v Afghánistánu během pár dní. V takovém případě by ale byly zabity miliony lidí, a to i bez použití jaderných zbraní. Prohlásil to podle agentury AFP v pátek americký prezident Donald Trump. Šéf Bílého domu pronesl již v červenci podobné výroky, které v Afghánistánu vyvolaly velké pobouření.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (7 hlasů) 03.08.2019 11:17

  USáci dostali v Afghánu řádnou čočku, jsou v té bažině až po uši....

 • bohumil pávek (5 hlasů) 03.08.2019 11:19

  Válku v Afghánistánu bychom vyhráli za pár dní, řekl...

 • Bob Kadet (5 hlasů) 03.08.2019 09:52

  Ten bezmozek ve své tuposti dokáže rozesrat_všechno. Ty jeho kydy by...

 • Jan Vacek (4 hlasy) 03.08.2019 09:57

  Tvrzení "by ale byly zabity miliony lidí" dokládá nesmyslnost věci....

 • miloň kouzec (4 hlasy) 03.08.2019 13:41

  Tak za prvé: Usáci napadli Afg na základě vylhaného argumentu s Bin...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Mráz nepřichází z Kremlu, ale z Berlína a Bruselu. V Německu vládne cenzura, tyranie politické korektnosti a všeobjímající kontrola toho, co si občané mohou myslet. Za kritiku islámu a imigrace jsou trestně stíháni!

Politici tzv. demobloku, ve skutečnosti Demagogického bloku, nám často dávají Německo za vzor. Za vzor té „pravé“ západní „liberální“ demokracie. Mají pravdu v tom, že Německo je opravdu vzorem „liberální demokracie“, která je ve skutečnosti novou totalitou. V Německu totiž vládne cenzura, tyranie politické korektnosti a všeobjímající kontrola toho, co si občané mohou myslet. Lidé se tam podobně jako v dobách komunismu bojí říkat to, co si doopravdy myslí – a jde především o témata migrace a islámu. Za kritiku islámu a imigrace jsou dokonce i trestně stíháni! Je to šokující, že se vracíme tam, odkud jsme odešli. Mráz nepřichází z Kremlu, ale z Berlína a Bruselu. Pokud chcete opravdovou svobodu a demokracii a chcete, abyste měli právo říkat, co si myslíte, bez obavy z perzekuce, podporujte prosím hnutí SPD.

https://www.euportal.cz/Articles/21476-mraz-neprichazi-z-kremlu-ale-z-berlina-a-bruselu-v-nemecku-vladne-cenzura-tyranie-politicke-korektnosti-a-vseobjimajici-kontrola-toho-co-si-obcane-mohou-myslet-za-kritiku-islamu-a-imigrace-jsou-trestne-stihani-.aspx

0 hlasů

Válka imigrantů v Evropě: Invaze na koupalištích, rozmlácená auta a hra “hoď si svého bělocha pod vlak”. Rozmlácený pomník de Gaulla v Normandii. Čtvrtá říše chystá další obří vlnu migrantské invaze

Válka v Evropě vedená současnými elitami ovládajícími EU mimo jiné též za pomoci levicových bojůvek a migračních gangů přechází do další fáze. Většina měst ještě nedávno křesťanského Západu se rychle mění v multikulturní sídla, v nichž hlavní roli přebírají zločinecké gangy namířené proti původnímu evropskému obyvatelstvu. Vždyť, jak víme, to má být podle šílených plánů Čtvrté říše (tzv. Brusel) nahrazeno (respektive v první fázi namixováno) imigranty z Afriky a Blízkého východu.

http://www.protiproud.cz/politika/4567-valka-imigrantu-v-evrope-invaze-na-koupalistich-rozmlacena-auta-a-hra-hod-si-sveho-belocha-pod-vlak-rozmlaceny-pomnik-de-gaulla-v-normandii-ctvrta-rise-chysta-dalsi-obri-vlnu-migrantske-invaze.htm

0 hlasů

Jakýpak miliony lidí, vždyť jsou to jenom muslové, machometánský živočichové, kteří pak prchají do Evropy před válkou, ale ve skutečnosti jenom dál vraždit podle svého návodu na vraždění - Korkoránu.

1 hlas

A kam se to takový Korán hrabe na například Constitutio criminalis Carolina, co?

"Z trestů smrti je vedle čestného stětí, uváděno také oběšení, lámání kolem, pohřbení zaživa, upálení, utopení, naražení na kůl, nebo čtvrcení."

https://cs.wikipedia.org/wiki/Constitutio_criminalis_Carolina

1 hlas

Malý rozdílek pro tupečky. slova Koránu praktikují pračlověci stále, křesťanské barbarství bylo Západem dávno zatrhnuto.

0 hlasů

Naaajděte nahé 18+ ženy ve vašem městě zde : bom.to/nahe

0 hlasů

Proto jen tak z plezíru vystřílí juchající afghánskou svatbu, nebo z C- 130 Herkules vystřílí v Kábulu nemocnici "Lékařů bez hranic".

2 hlasy

Když se kácí les, lítají třísky. Ještě něco?

0 hlasů

Máš identifikaci toho Herkulese, ruskej xindle?

0 hlasů

Ty americký vlezdoprdelisto, podle tvého IQ nečteš ani Plesk. Bylo ve všech celosvětových mediích. A samozřejmě ten xindl zatloukal že myslel že jsou tam Talibánci (podle Stýbla dávno poražení). I když byla posádka letadla upozorněna že je tam nemocnice označená červeným křížem!

0 hlasů

Ty americký vlezdoprdelisto, podle tvého IQ nečteš ani Plesk. Bylo ve všech celosvětových mediích. A samozřejmě ten xindl zatloukal že myslel že jsou tam Talibánci (podle Stýbla dávno poražení). I když byla posádka letadla upozorněna že je tam nemocnice označená červeným křížem!

0 hlasů

Ti bezmozci pochopí akorát tak kulový_hovno!

1 hlas

jojo, ve Vietmqanu vyhrali, v Koreji vyhrali a ted by pry vyhrali i v Afghanistanu :-)))))
mel by se podivat na fotky, kde jeho soldati utikaji z vietnamu ani si nestihli poradne natahnout kalhoty :-)))))

3 hlasy

Tak za prvé: Usáci napadli Afg na základě vylhaného argumentu s Bin Ladinem
Za druhé: Do doby než, tam Usáci vlezli, měl Talibán vše pod kontrolou. Od opia, až po Al Kaidu či Isis, kteří tam neměli žádné základny. Tam se dostali jen díky rozvratu země po jejím napadení US + poskokci.
Za třetí za tuto sviňárnu by US + poskoci měli Afganistán odškodnit

4 hlasy

Zaprvé: Bin Ládin sám psal, kam se uchýlil svým věrným v Al Kájdě. Byl to Af, kde ho skoro chytili v Tora Bora. Tam měli teroristé výcvikové tábory, ovšem USA se mýlilo: Talíbán tu zemi samozřejmě pod kontrolou nikdy neměl, ten bordel na kolečkách, ty stovky pravěkých kmenů tam, totiž v historii ještě neměl pod kontrolou nikdo. Talíbán nemohl nějaké teroristy vydat, netušil ani, kde v tom Afu jsou. Af nikdy nebyl klasickým státem. To žvaníte nesmysly. A v Afu taky není není koho odškodňovat, který kmen je více škodný a kterou svou činností?
Talíbán financoval prodejem drog celou svoji vládu...Ne že je omezoval.

0 hlasů

Odškodnit Afghánistán. Ano jistě. No tak začněte :-) Samozřejmě u sebe, v Moskvě.

0 hlasů

Takto s Afghánci jednali Rusové, mydlili to tam hromadně raketomety. Následky jsou dodnes příšerné. Nové generace Afghánců neznají základní pracovní postupy svých předků, země je zaostalá až běda.
Afghánistán není žádný stát, ale pravěké kmeny, které se odvěků řežou mezi sebou.
Talíbán ale není už dávno žádné domácí studentské hnutí, ale zahraniční kriminálníci. Janek zase něco přehlídá.
Porazit Talíbán jde, ale Janek by musel mít posádky a správce v každé vesnici. Za třicet let by se tamní bezmozci dali dokupy.

3 hlasy

Vlastiku, davej aspon trochu pravdive informace! Nebyli to Rusove ale SSSR!!!!!!! Nevada taky neni cela USA!!!!! Zapamatuj!!!!

0 hlasů

No jo no, furt.

0 hlasů

Neee? A kdo to teda byl? Kdo je pokračovatelem po Sovětském impériu? Rusáci....civilizační švábi.

0 hlasů

Tupá hlava...tak to měl to udělat...ostatní okolní by se rychleji poučili...

0 hlasů

Tupá hlava jste, v roce 2001 byl prezidentem mladší Jirka Křovák. Podívejte se, s jakým cílem šel do války v Afu. Porazit vojensky Talíbán, což bylo raz dva. Talíbán se USA postavil v poli a samozřejmě to nedopadlo. Otrhanci byli masakrováni a domácí studentíci, kteří Talíbán původně tvořily, byli s Alláhovou pomocí zmasakrováni na jednu hromadu.

3 hlasy

Válku v Afghánistánu bychom vyhráli za pár dní, řekl Trump............................a proč jste tu válku začali,vypatlanci,a proč se naši politici do té války nechali od ušáků zatáhnout?

5 hlasů

Důvody vojenského tažení do Afu jsou jasně známé a opodstatněné. Ovšem činnost Janka po té válce v Afu je jeden velký chaos. A proč jsme tam my? My totiž Jankovi dlužíme strašně moc....

1 hlas

Já jim nic nedlužím, podle těch keců patříš zřejmě k té smečce Venci flašky, která prochlastávala dolary na protikomunistický odboj.

2 hlasy

Dlužíme jim, že ČSR vůbec mohla vzniknout, (tedy bohužel že prolhanému Benešovi s Masarykem umožnili rozbít Rakousko Uhersko a uniknout Čechům z válečných reparací poražené koalice) že Evropu vysekaly z Velké války a nakonec i z té druhé. Dluhy je třeba splácet. Jsme spojenci.

0 hlasů

USáci dostali v Afghánu řádnou čočku, jsou v té bažině až po uši. Situace v této zemi je důkazem, že i průměrně ozbrojený, zato vrcholně motivovaný protivník, Taliban, je schopen rozbít držku armádě, která sama sebe považuje za vrchol. A to, že se na této okupační komedii podílejí i naši žoldnéřští špenáti, je ostuda všech ostud. Špenáte, vrať se domů. Po kolenou.

7 hlasů

Běž domu, Ivane. A už se nevracej. Jsi maskovanej jako jelen za veverku..

1 hlas

Za čtyři týdny bylo po Talíbánu, tomu se říká čočka pro USA? Talíbán mydlí akorát bezbranné vlastní vesničany, ztráty NATO jsou směšné a způsobené tím, že NATO neřeší civilisty jako nepřítele, ale bere je jako civilisty. I když nepřítel bojuje zásadně v civilu a mezi civilisty.
Jinak takový hnůj s takovými řečmi se za války regulérně střílel.

2 hlasy

Tvrzení "by ale byly zabity miliony lidí" dokládá nesmyslnost věci. Válkou lze pojmenovat různé konflikty a tady se USA nesmyslně zapletly při "zadržování terorizmu" podobně jako již ve Vietnamu při "zadržování komunizmu", odkud je vymanévroval H. Kissinger. A podle H. Kissingera by se také měly naučit lépe pochopit fungování světa, bez nadřazenosti.

4 hlasy

To jsou obecné kecy, když se do Amíků odmala tluče, že jsou nej....

2 hlasy

Woe ta sebranka které se do Severní Ameriky postahovala z celého světa, se především řeže mezi sebou.

1 hlas

Jasně a proto USA v pohodě drží pod krkem celý svět vojensky i ekonomicky, že? To jste se učili na VUMlu?

0 hlasů

USA fungování světa pochopily správně. V míře pochopení nemají konkurenční velmoc. Je to tím, že obyvatelstvo USA - to vlivné, pochází z emigračních vln.
Fungování světa těžko pochopí Čína, nikdy nepochopí Rusko. Evropa jen v případě, že se tvrdě federalizuje a otevře světu.

1 hlas

Přesně tak.

1 hlas

Jeeee, dalsi zprava o stavu na tom vasem "skvelem a nejlepsim zapade" :-DDDD

Podle ministerstva zahraničních věcí není cestování do Německa doporučeno, bezpečnostní situace je alarmující

Německé bezpečnostní úřady nejsou schopny dostatečně chránit návštěvníky a turisty před násilnými činy, jak ukazují poslední incidenty. Obzvláště ženy a děti, které cestují samy, by se měly vyhýbat Německu a obecně evropským zemím, píše se v blogu na Schall und Rauch.

Jako aktuální příklady jsou citovány následující události:
Ve středu večer (31.07.19) ve Fasanenhofstrasse ve Stuttgartu byl napaden muž syrskými migranty mečem a zabit.
35letý muž byl v úterý večer (30.07.19) okraden kolem 23:30 hodin v Ehrlichweg (Stuttgart-Möhringen) dvěma neznámými pachateli a zbit. Měli vypadat „arabsky“.
V úterý (30.07.19) řešil příslušný vyšetřující soudce okresního soudu v Dortmundu případ, kdy obviněný je podezřelý z toho, že zabil svou manželku v Dortmund-Lütgendortmund v ranních hodinách 28.07.2019 četnými bodnými ranami.
Ve Frankfurtu v pondělí (29.07.19) strčil Eritrejec matku a dítě na nástupišti hlavního nádraží pod přijíždějící vlak, osmileté dítě bylo zabito. Viník chtěl do kolejiště hoditi starší ženu
V pondělí odpoledne (29.07.2019) zaútočil na ženu dosud neznámý 38letý ve Wetzlarerin. Popadl ji a pravděpodobně ji zranil nožem. 38-letý popisuje neznámého útočníka jako asi 175 až 180 cm vysokého, přibližně 30letého, hubeného muže s tmavou pletí a krátkými černými vlasy.
V pondělí večer (29.07.19) byly dvě dívky v bazénu v Stadtring Sundern obtěžovány dvěma syrskými přistěhovalci.
Yehuda Teichtal, rabín židovské komunity v Berlíně, byl minulý víkend napaden a popliván dvěma arabskými muži. K útoku došlo v blízkosti synagogy v okrese Wilmersdorf.
Minulou neděli několik policistů policejního oddělení Kassel zatklo 31letého Eritrejce v oblasti Ludwig-Mond-Straße, kde nedávno vyhrožoval 29leté ženě z Kasselu střelnou zbraní.


Dva arabští pachatelé ohrožovali v neděli večer (28.07.2019) mladou ženu v čase mezi 22:20 a 22:50 hodinami v regionálním expresu ze Stuttgartu do Tübingenu nožem a obtěžovali ji, když chtěla opustit toaletu vlaku ,
Při jízdě autobusem v Sasku-Anhaltsku došlo k hrubému obtěžování žen. V železniční náhradní dopravě z Köthenu do Halle (Saale) obtěžoval 22letý migrant tři ženy ve věku 18, 20 a 38 let a močil v autobuse.
37letý syrský žadatel o azyl, který je podezřelý z opakovaného obtěžování dětí a dospívajících dívek ve Schrobenhausenu v Horním Bavorsku, byl minulý pátek zatčen (26.07.19).
Plavecký bazén Rheinbad v Düsseldorfu byl evakuován třikrát během čtyř týdnů kvůli špatnému chování migrantů, naposledy minulý pátek. Skupinu tvořilo 50 až 60 mužských adolescentů severoafrického původu.
Již v květnu byl 75letý důchodce skopán 25letým somálským žadatelem o azyl pod Ghulletem „Allahu Akbar“ v noci před stanicí Offenburg. Do hlavy zasažený senior ztratil zrak na levé straně. Protože je jeho čelist kompletně roztříštěná, musí být oběť v nemocnici dodnes uměle krmena.


To byl výňatek ze zločinů během pár dní na vlakových stanicích, ve vlacích a autobusech a v rekreačních zařízeních, kde jsou přítomni i návštěvníci a turisté.

V mnoha okresech velkých německých měst existují „No-go zóny“, které policie již nekontroluje a zahraniční zločinecké gangy fungují bez překážek.

Obecně je vhodné v noci nechodit v německých městech na ulici, protože je velmi vysoká šance na přepadení.

Pokud bezpodmínečně musíte jet do Německa, musíte dodržovat následující pravidla chování:
Před odjezdem absolvujte kurz sebeobrany
„vyzbrojte“ se píšťalkou, další zbraně nejsou přípustné, protože v Německu není povolen ani pepřový sprej
Na nástupištích se opřete zády o zeď na nástupištích, abyste nebyli strčeni pod vlak, tramvaje a autobusy
V noci ve městech už nechoďte na ulici, je to skoro jako sebevražda
Hlídejte děti v bazénech a parcích a nikdy je nenechávejte samotné
Když jste žena, tak vždy choďte ve skupinách nebo s mužských doprovodem
Při trestném činu si pamatujte popis pachatelů a upozorněte policii, i když jsou pachatelé obvykle propuštěni
Vyhněte se velkým davům, kde pachatelé v anonymitě mohou snadno zmizet, takže žádné pouliční festivaly
Ženy by měly zcela zakrýt své tělo a neukazovat kůži, aby nevyprovokovaly „traumatizované“ uprchlíky
Ale nejlepší ze všeho je, nenavštívit Německo vůbec, pokud někdo miluje jeho životTotéž platí i pro další evropské země, které mají podobné nebo dokonce horší bezpečnostní problémy, jako je Anglie, Francie, Rakousko, Itálie nebo Švédsko.

Ministerstva zahraničí zemí EU vždy přinášejí na svých webových stránkách cestovní varování o zemích, které jsou turistickými cíli, přitom by museli ale varovat turisty cestujících do jejich vlastních zemí, protože bezpečnostní situace se stala katastrofální.

https://tadesco.cz/podle-ministerstva-zahranicnich-veci-neni-cestovani-do-nemecka-doporuceno-bezpecnostni-situace-je-alarmujici/

3 hlasy

Například v roce 2014 se jen v Plzeňském kraji mělo 288 případů úmyslného ublížení na zdraví. Celorepublikově tudíž snadné udělat nápodobný seznam, kde pachately ale převážně Češi.

Mimochodem, po útoku na Heydricha se prý ukázalo, že to vše nebylo tak jak někdo tvrdil. Nápodobně se například u toho případu ve Fasanenhofstrasse jíž zjistilo, že podezřelý jen jeden, který vlastně ne syrský občan, a který byl spolubydlící oběti, s kterou se hádal.

0 hlasů

Ten bezmozek ve své tuposti dokáže rozesrat_všechno. Ty jeho kydy by měli pobouřit celý demokratický svět. Nejen Afghánistán! A konečně poslat Amíky tam kam patří - do zadele!

5 hlasů

Ty jeho kecy jsou realitou. Af není žádný demokratický svět a ani stát, ale území obývané lidmi žijícími v kmenech na společenské úrovni doby bronzové.

2 hlasy

Já jsem Afg. nejmenoval, ale evropské státy které by už toho klauna měli poslat do zadele. Demokracie před dubnovou revolucí i po ní, byla v Afgh.rozhodně větší než u totalitních amerických kámošů z Perského zálivu!

2 hlasy

Má pravdu, i když jako obvykle trošku přehání. Kdyby se někdo odvážil uznat, že v takových zemích nejsou žádní "nevinní civilisté", ale že jde o normální nepřátele, tak je za pár týdnů nebo měsíců po válce.
Západ hodně změknul, proto zanikne.
My jsme to ovšem dotáhli k dokonalosti, tam posíláme svoje vojáky umírat a sem si odsud vozíme znásilňovače a prodavače drog a dáváme jim azyl. Tomu by dřív lidi fakt neuvěřili.

2 hlasy

Je to tak. Jde o soutěž idejí, takže je jasné, že bez kontrolovaného prostředí nutně vítězí ta agresivnější. Není na Zemi arbitr, který by dal za pravdu té, nebo té straně a přinutil k rozkvětu tu smířlivou. Agresi se musí čelit efektivně. Bez idejí.

1 hlas

Tak ještě jednou pro cenzora: Nic než velká hu-ba !

2 hlasy

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2023 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi