Nouzové přistání
Žaloba na aerolinky. Letadlo pokropilo učitele palivem

19.01.2020 07:45

Čtyři učitelé z Los Angeles zažalovali americkou leteckou společnost Delta Air Lines poté, co je na zemi pokropilo palivo, které vypustilo jedno z letadel firmy před nouzovým přistáním. Žaloba viní posádku letadla z nedbalosti a požaduje blíže nespecifikované odškodné.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Franta Kocourek (1 hlas) 19.01.2020 08:59

    EUROŘÍŠE začíná vystrkovat drápy a to ve velkém …..bylo by vhodné...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Zřejmě ten americký pilot nebyl takový hrdina jako kapitán Veselý, který letěl přes půl Evropy na jeden motor. To si Američan s jedním plně pracujícím motorem nedovolil odletět z LA nad oceán, a tam snižoval hmotnost vypouštěním petráku, ale palivo vypouštěl v kurzu na finále VPD ( nad hustou zástavbou). Ten aerosol který se nestačil odpařit a dopadl na zem mohl těžko někoho poškodit na zdraví. Je to americký národní zvyk soudit se pro každé hov., jen když vysoudí cent. Znám to z vlastní zkušenosti když jsem byl u kámoše v USA. Jeho holka si na kole zlomila ruku. Když jsme se vraceli po ošetření z nemocnice, tak nám u recepce rval nějaký poskok z advokátní kanceláře navštívenku, že kdyby ta holka měla nějaké potíže s rukou, tak že nemocnici zažalují! Snad jen americké soudy dokáží odsoudit fabriku za to že nějaký kuřák dostane z kouření rakovinu, protože je negramotný a nedokázal si přečíst varování (tak už někteří výrobci dávají na obal odpudivé fotky zasaženého pajšlu nikotinem, aby to pochopil i bezmozek.

0 hlasů

US army musela již začátkem devadesátých let zavést všude automatické převodovky, protože to, co najímala za hovada, neumělo ani řídit - Tom Clancy.

Viděl jste sérii o válce v Iráku Generation kill? Doporučuju, je to autentické, bez uměleckých příkras.

Návod k mikrovlnce, co měla sousedka z Ameriky na návštěvě maminky doma: do trouby nevkládejte kočku ani jiná domácí zvířata, mohou po zapnutí spotřebiče utrpět úraz!!!

Prej to byl následek toho, že jednomu takové ichtylovi, co si ugriloval kočku, musel výrobce za neúplný návod vyplatit asi milion doláčů odškodného.

Počty justičních omylů pramení v USA z toho, že policie, které se tam bezmezně věří, soutěží v počtu zatčených. A je docela fuk, že to zrovna není pachatel. Rozhoduje porota, banda laiků.

Amerika není dokonalá, jenže tam přijedete na měsíc na návštěvu a pokud chcete, makáte ten měsíc a máte na dva roky prachů jako želez. Dláždil jsem chodník, dělal prkenný strop, opravoval plot, elektriku... Kdybych chtěl, měl jsem práci na furt. A to jsem se jen první den před sousedy zmínil, co dělám doma a to umím anglicky teda dost blbě.

0 hlasů

Asi jsme byli každý v jiné "americe", tedy v USA. Porota je jen u těžších případů a ani tam nejdete rovnou z cely na policii. V reálu vás třeba v noci seberou ožralého, když nedokážete jít rovně. Šoupnou vás do společné cely s bandou ožralců a černochů, šlapek a zlodějů, prostě co se posbírá. Ráno jdete k místnímu přestupkovému soudu, tam vám dají šanci to vysvětlit, napálí vám pokutu a po zaplacení mažete domů. O nějaké porotě se rozhodně nemluví, ta je jen u případů jako jsou vraždy, je to na dlouhé lokty a za měsíc byste to rozhodně nestihl. A že by poldové soutěžili v počtu zatčených? Dost pochybuju, peníze za to nemají a jen musí vyplnit lejstra. možná někde v horších čtvrtích, ale ani tam na to moc nevěřím.

0 hlasů

To mluvíte spíše o svém zcela "jiném" chování, protože my (já) jednak jsme Moravák a abysme se potáceli, muselo by toho protéct opravdu hodně, ale druhak, my (já) jsme tam dělal, takže jsem skutečně nikam chlastat nechodil. Maximálně večer u kamaráda na zahradě.
Soused byl policajt, ten mi to vykládal. Jejich detektivové jsou povyšování na základě počtu zatčení.

0 hlasů

Jo a Janci právníky z duše nenávidí a tvrdí, že z nich dělají tupce a jsou všem jako Američané pro smích.

0 hlasů

Hm, byli venku s děckama a chtěli si akorát zapálit, když je slil pilot, co nouzově přistával. Co si stěžují? Chtějí tady být věčně?

0 hlasů

EUROŘÍŠE začíná vystrkovat drápy a to ve velkém

…..bylo by vhodné se podívat na následující video, abyste pochopili, oč vlastně EUROHUJERŮM a EUROŘÍŠI jde. O co se vlastně jedná….

Tak totální diktát a diktatura je zde potvrzena….

Zjednodušeně řečeno: DRŽTE HUBU A ZÁKRYT. JINAK BUDETE ELIMINOVÁNI

https://tadesco.org/eurorise-zacina-vystrkovat-drapy-a-to-vevelkem/
--------------------------------------------

Začiatok konca. Rakúsko má 1. ministerku MigrantkuMoslimku. Príde šaria?

Čo sa to len deje u našich susedov? Odrazu sú „merkelovskejší“ ako Nemecko. Lebo Berlín ešte nie je tak ďaleko ako Viedeň. Minulý týždeň bola v novej Kurzovej vláde za ministerku justície, ku ktorej sú priradené aj rezorty Ústava Rakúska, reformy a deregulácia, vymenovaná politička Zelených, 35 ročná migrantka z Bosny, moslimka Alma Zadič. Je to jedno z najdôležitejších ministerstiev krajiny, ktoré bude pod moslimskou kontrolou, lebo sa dá očakávať, že nová ministerka si tam dosadí niekoľkých a či viacerých jej „blízkych“ ľudí.

https://tadesco.org/zaciatok-konca-rakusko-ma-1-ministerku-migrantkumoslimku-pridesaria/
-------------------------------------------------- - -----------

VELKÁ BRITÁNIE: MUSLIMOVÉ PÁCHAJÍ GENOCIDU BĚLOCHŮ ZA SPOKOJENÉHO PŘIHLÍŽENÍ STÁTNÍ MOCI

MICHAL BRAND

Marian Kechlibar napsal velice dobrý a perfektně „ozdrojovaný“ článek o dalším skandálu v britském chalifátu.

O co jde? Ááále, normálka, jako obvykle, nic zvláštního – muslimové z muslimských znásilňovacích gangů mnoho let znásilňovali, mučili, pohlavně zneužívali a násilím a drogami nutili k prostituci britské dívky. Jako vždy, i tentokrát – to se rozumí samo sebou – tyto závažné, brutální zločiny páchali „britští“ muslimové (zejm. pákistánští muslimové s britským pasem a britskými sociálními dávkami) a to výhradně na bílých britských dívkách „nemigrantského“ původu.

Přeloženo z newspeaku – opět praskl další případ, kdy muslimští přistěhovalci celé roky cíleně znásilňovali, mučili, a násilím a drogami nutili k prostituci výhradně bílé britské dívky a zločiny muslimských přistěhovalců („uprchlíků“) tak navíc měly celou dobu zřejmý rasistický motiv.

Tentokrát tato skutečnost „praskla“ v městě Rochdale. Předchozí města, kde tato „roztomilá, mile kulturně obohacující“ novo-britsko-chalifátská tradice vyšla najevo a nebylo již možné, aby ji „britská“ státní moc i nadále zakrývala před zveřejněním a chránila zločince („kulturní obohocovače“) před potrestáním, tedy mezi další „muslimy multikulturně obohacená“ města (o nichž je to již všeobecně známo!!!), patří Rotherham, Birmingham, Telford, Oxford, Huddersfield, Northam jenom co si teď vzpomínám. Ale nepochybuji o tom, že se nejedná o žádnou lokální záležitost, že se jedná jen o ta města, kde to již prasklo. Jsem si stoprocentně jist, že se tyto rasistické zločiny z nenávisti ze strany muslimů vůči bělochům dějí po celé Británii.

Muslimští přistěhovalci tak Británii úspěšně obohacují. Konkrétně o rasismus, masová znásilňování a sexuální zneužívání, obchod s lidmi, násilím vynucenou prostituci (mnohdy nezletilých dívek, samozřejmě výhradně bílých dívek). Koneckonců, když se člověk projde večer po Václavském nebo Staroměstském náměstí, vidí, že i naši republiku již migranti výrazně obohatili za laskavého a potěšeného přihlížení státní moci včetně kriminální policie a cizinecké policie (o AlHamajdově „ministerstvu vnitra pro islamizaci“ ani nemluvím.) Obchod s drogami a prostituci na Václavském a Staroměstském náměstí již zcela očividně organizují a zajišťují „syrští inženýři, lékaři a doktoři věd“ z Nigérie a Afghánistánu. A pracují o sto šest. Vydělávají nám tak zřejmě na důchody, že? Také ukazují zcela jasně, že xenofobové, kteří škarohlídsky mluvili o nízké kvalifikaci nelegálních migrantů z Afriky a Afghánistánu (ze „Sýrie“), se zcela mýlili. Přitom se jedná očividně o samé chemiky, farmaceuty, gynekology a manažery (organizování prostituce je jistě manažersky nelehký úkol, zejména, když dotyčné dívky a ženy je nutné „tak trošku přinutit“, jak je „hezkou“ tradicí muslimy organizované prostituce s evropským personálem bílých dívek). Jistě jde o samé chemiky, farmaceuty a manažery s univerzitním vzděláním z „Nigerian Criminals Univerzity“ případně na „Afghanistan Islamist Djihad University“ nebo z nějaké podobné, světově proslulé mety vzdělanosti.

https://pravyprostor.cz/velka-britanie-muslimove-pachaji-genocidu-belochu-za-spokojeneho-prihlizeni-statni-moci/

1 hlas

Františku, máte nějaký svaz vyděšenců? Zkuste ho založit a jděte s tím do politiky. Dnes je moderní doba, ale za bolševika byste šel v civilu do blázince, na vojně před prokurátora a za války za úsvitu ke zdi.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.