Kosmická mise
Číňané poletí na Mars

19.07.2020 11:03

Čínská raketa Dlouhý pochod 5 byla v pátek přepravena z montážní haly na odpalovací rampu ve vesmírném středisku na jižním ostrově Chaj-nan, odkud by měla na přelomu července a srpna zamířit k rudé planetě.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (6 hlasů) 19.07.2020 11:10

  Paráda, Číňanům fandím. Ne snad, že bych si o nich dělal nějaké...

 • Jiří Vampola (5 hlasů) 19.07.2020 13:16

  Vy, Němci, jste tím posledním, kdo může komentovat české záležitosti....

 • Jiří Vampola (5 hlasů) 19.07.2020 13:18

  Zpět a zpátky do skopčácka vítat přijíždějící muslimy a posluhovat...

 • karel ledvinka (4 hlasy) 19.07.2020 19:22

  asi se uci od vas,ajnstajn.s kym vy nesouhlasite je Rus.a ani nevite...

 • karel ledvinka (3 hlasy) 19.07.2020 16:08

  to se mi libi.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Výborně! A cestou můžou kopnout do nově vypuštěné arabské sondy, aby přistála na Slunci.

0 hlasů

EXKLUZIVNĚ: Metody tajných služeb využívané k rozvracení vlasteneckých scén v EU

Dlouho jsem přemýšlel, jestli mám následující text napsat nebo ne. Protože je to dosti závažné téma a informace, popisy metod a příklady, které zde uvedu ukazují vysoce sofistikované metody práce dnešních bezpečnostních složek, které mají za úkol bránit současný multikulturní režim Evropské unie a hlavně bránit tomu, aby si občané v členských zemích EU zvolili politiky, kteří by chtěli opět návrat k hodnotám vlastenectví, národa a hlavně nechtějí globalistickou vládu (neo)marxisticky – přesněji socialisticky – smýšlejících úředníku a zpřísněných neziskovek v čele EU. To, že takový systém shodou okolností vede skrze masovou migraci k postupné islamizaci Evropy je již důsledek všech těchto procesů a ne zamyšlený cíl.

https://www.eurabia.cz/Articles/44241-exkluzivne-metody-tajnych-sluzeb-vyuzivane-k-rozvraceni-vlasteneckych-scen-v-eu.aspx
------
Video: Imigrant ve vlaku brutálně zaútočil na Němku

https://www.euportal.cz/Articles/42878-video-imigrant-ve-vlaku-brutalne-zautocil-na-nemku.aspx
------
Americká velvyslankyně se proti EU zastala demokracie v Polsku

https://www.eurabia.cz/Articles/44242-americka-velvyslankyne-se-proti-eu-zastala-demokracie-v-polsku.aspx
------
NOVÁ VLNA PŘEDSUDKŮ V HOLLYWOODU

Nové pořádky jsou zaváděny v Hollywoodu, kde jsou v rámci „očistné revoluce“ najímání pouze Afroameričané nebo lidé ze skupin LGBT. A to jako scenáristé, herci, producenti, kameramani a dokonce mají přednost i jako zaměstnanci v bufetech. Vlivná Afroameričanka Anna Duvernayová, k tomu pro Daily Mail dodává: „Každý má právo na názor. A my, černí výrobci s právem najmout, máme právo nepřijmout ty, kteří námi pohrdají.“ K tomu černošští režiséři předem oznamují, že nepřijmou herce s bílou pletí (např. Jordan Peele). Psycholog by dodal, že takto vytvořená atmosféra strachu a zloby povede k daleko horším vztahům, než bylo jen to údajné pohrdání.

https://pravyprostor.cz/nova-vlna-predsudku-v-hollywoodu/

CZEXIT

1 hlas

EXKLUZIVNĚ: Metody tajných služeb využívané k rozvracení rasistických scén v EU 💩

1 hlas

At hodne dlouho zustanou s nami na planete dve nejlepsi kapitalistice zeme Cina a Rusko!!!

0 hlasů

my na Cinana uvalioi sankce, kavarensti bolsevici dokonce vypovedeli pratelskou smlouvu s Pekingem, a oni si ted klidne leti na Mars?
to se zase mistni ruda tlupa hemenex/ok podela vzteky.
teda hned jak naplni kvotu lizani analu v banderistanu :-))))))))

3 hlasy

Dopisy Vampolovi.
Bukva Ledvinstajn pise Vampolovi: Ty se mi libis. Miluji te.
Tak se zrodila hnedo-ruda bukvice:-)

1 hlas

nepodsouvejte,mesuge ajnstajn.a zvlast ne tak blbe.kazdy tady jasne vidi co a jak,mesugene.proc tak radi vy semiti zidi blbe lzete a podvadite?to nejni normalni.

2 hlasy

Vampola je kousek z bolsevickeho obludaria krasavcu typu Milousu Jakese a Zemana:-)

1 hlas

Zpět a zpátky do skopčácka vítat přijíždějící muslimy a posluhovat černouškům, německá Gertrůdo.

5 hlasů

to se mi libi.

3 hlasy

Paráda, Číňanům fandím. Ne snad, že bych si o nich dělal nějaké iluze, to o nikom, ale chci, aby mělo to podělané bolševické obludárium, které nad námi práská bičem jako nad nějakým vazalem, Evropská unie, konkurenci.

6 hlasů

Ono by to asi ani nebylo jednoduché, dělat si iluze o Číně, ale vás vede pouze slepá nenávist ke všemu z čeho pocházíte. Možná vás ale přeceňuji a jste pouze Rus, který bude vždy nenávidět vše to, co mu překáží v jeho imperialistických choutkách

2 hlasy

zvlast,kdyz tam leti s pomoci usa.sami na to nemaji.a v usa to rozjeli nackove-werhner von braun+5000 nazi vedcu,nicht war,mesugene.cha,cha,cha!salom.ajnstajn.

1 hlas

Vy, Němci, jste tím posledním, kdo může komentovat české záležitosti. Za okupace mezi lety 1939-1945 jste zde pozabíjeli přes 300 000 lidí, nikdy jste se za to neomluvili. Ani nezaplatili reparace. Německo bylo, je a bude historický nepřítel.

5 hlasů

S kým nesouhlasíte, tak je Němec? Máte opravdu jednoduchý svět, ale zdá se, že si s tím vystačíte.

1 hlas

asi se uci od vas,ajnstajn.s kym vy nesouhlasite je Rus.a ani nevite co melete za kraviny.ku prikladu ja,mam fsechno o semitovi zidovi dolozeno.jmena,ciny,zlociny.vy mate prd.cha,cha,cha!salom.

4 hlasy

Omyl. Rus, či proruský troll je ten, kdo hájí ruskou imperialistickou politiku a omlouvá a bagatelizuje lži ruských představitelů.

1 hlas

Jednoduchý člověk - jednoduchý svět. 🐂

1 hlas

A němec je každej, kdo podporuje neomarxismus, EU, vítání negrů a genocidu bílých.

CZEXIT

1 hlas

Tak to snad rusko taky, Nejlepsi stat v evrope a nejlepsi ekonomika sveta za prvni republiky a pak prisel rusak se svym komunismem a kde ted jsme, zlaty nemecko magore.

0 hlasů

prisel sovetsky bolsevik,tady tamni a americky semita zid-nazi.nas dopravil do sovetske sfery vlivu na jalte alger hiss,architekt osn a jeho prvni 1.tajemnik s harry dexter white co zalozil mmf a svetovou banku.ctete vic,ajnstajn.general patton chtel jit pres plzen az do moskvy.

2 hlasy

Marshalluv plan byl urcen i pro nas, CCCP nam de fakto vyhlasilo valku pokud podporu prijmeme. Byli jsme suvereni stat po valce, ale prorusti komunisti spolu se sovetama se do nas srali jeste pred WW2.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 13/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov