Summit 2020
Dohoda je na světě, Macron a Merkelová ji považují za historickou, spokojen je i Babiš

21.07.2020 08:59 Aktualizováno 21.07. 09:46

Dohodu na parametrech fondu obnovy po koronavirové krizi a budoucího sedmiletého rozpočtu EU, jíž lídři unie dosáhli až v úterý po čtyřech dnech a nocích vyjednávání, označili za "historickou" francouzský prezident prezident Emmanuel Macron či německá kancléřka Angela Merkelová.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (6 hlasů) 21.07.2020 11:31

  MOHL BY POLITICKÝ ISLÁM V EU ZVÍTĚZIT? Mohl. Protože proti němu...

 • Jiří Vampola (5 hlasů) 21.07.2020 10:48

  Doufám, že jim tam Babiš neslíbil, že přijmeme tisíce migrujících...

 • Jiří Vampola (5 hlasů) 21.07.2020 13:35

  Vy,němci, jste zhoubou a katastrofou Evropy. Vyvolali jste obě...

 • doctorX doctorY (5 hlasů) 21.07.2020 09:17

  Uz chybi jen placani se po zadech a pusinkovani mezi EU bolseviky,...

 • Radola Alodar (4 hlasy) 21.07.2020 09:47

  ÉŮ=katastrofa do roka a dne.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tak pokud je spokojená Merkelová i Macron,bude nás to ještě určitě bolet.Kdo ví,za co jsme se prodali.

0 hlasů

Předseda SPD Tomio Okamura uvedl, že Babiš měl plán odmítnout. "Kývl na to, ze bude ČR ručit za půjčky krachujícím státům EU jako Itálie, Řecko a Španělsko, kterým už nikdo nechce půjčit. Budeme jim finančně pomáhat udržet násobně vyšší důchody a platy, než máme my. To je šílené a velmi nebezpečné," sdělil novinářům Okamura.

1 hlas

Kdyby lidé nebyli hloupí, volili by SPD. Koblihář je sice bez debaty lepší než Kalouskovci, ale je to obchodník. Prodal nás. Vůči SPD by si to Evropský Svaz možná ani nedovolil. A pokud ano, byl by z toho z czexit. Takto jsme do toho eurosvazového svinstva zabředli ještě hlouběji.

1 hlas

Předseda SPD Tomio Okamura uvedl, že Babiš měl plán odmítnout. "Kývl na to, ze bude ČR ručit za půjčky krachujícím státům EU jako Itálie, Řecko a Španělsko, kterým už nikdo nechce půjčit. Budeme jim finančně pomáhat udržet násobně vyšší důchody a platy, než máme my. To je šílené a velmi nebezpečné," sdělil novinářům Okamura.

1 hlas

áááááácchhhhh!Rusové odsekli naší diskuzi?nebo,jako obvykle,bojácní semiti žid-názi zatrhli svobodnou výměnu názorů?břídilové.

1 hlas

Dalo se to čekat. Evropský Svaz vymýšlí jedno svinstvo za druhým a podle toho diskuse vypadají. Jenže to neodpovídá novému Soukupovu zaměření a tak cenzura dostala zelenou.
Ovšem možnost napsat těm politickým šmejdům co si o nich myslíme byl asi tak jediná výhoda tohoto webu. Bez diskusí to tu bude stejně nudná propaganda jako kdekoli jinde.

1 hlas

tak tak.to neni vubec demokraticke,zakazovat debatu.

0 hlasů

Dobře, že za Česko vyjednával zkušený pragmatik z
praxe. Přiklepli Česku více než EU zamýšlela..
Byl odmítnut i geniální trik lobbistu z nezodpovědných
zemí, aby rozdělovali podle nezaměstnanosti a levní
Češi na to doplatí, i kdy jsou chudší než Italové a
Španělé, a jiní, co by dostali nejvíce.
Mít to v ruce Pirátí, tak Česko nedostane nic, neboť
musíme být solidární. Všimli jste si, že se k tomu
europoslanci za Piráty odborně nevyjadřují, neboť
tomu nejen nerozumí a ale hledí si jen udávání
premiéra, jako šílený Peksa.
Ani v demokracii spravedlnost vždy nevítězí a dost
pochybují jestli strana Pirátu jedná spravedlivě
vůči českému premiérovi. „Jejich“ zmateční rezoluce
evropské komise mně o tom nepřesvědčila.

0 hlasů

spis tak zkuseny vexlak a lempl.vypada,vyzera,ako by mu uletely fcely,mesugen.snizili nam davky,doufan,ze snizi opci a nebo dokonce ZRUSI ty jejich tri granty pro nic za nic.

0 hlasů

podivne,ze se nepovoluje diskuze pod clankem o trapnych britech,BECICICH o tak zvanem vmesovani se do voleb Ruskem.sami se vmesovali do americkych voleb.o tom zadna.a ted se ceka na cinske vmesovani.to bude velike.a sorosovo.

1 hlas

take nic u clanku se zacatkem soudu v halle.cenzura?

1 hlas

Jinak to pro Babiše nedopadlo úplně nejlépe. Vyhandloval pár miliard pro Agrofert a podobné, ale jinak se mu rozsypal i Visegrád a Rakušáci ho mají plné zuby.

1 hlas

No přesně.Až je bude potřebovat,taky mu zalomí loket.Je to škoda.

0 hlasů

se zavrenim dolu na ostravsku,pujde jeste vic penez do Ruska za plyn.panu presidentovi Ruska,V.V.Putinovi.

0 hlasů

Bezmozci a ruské filcky tu mají dnes pohřeb. EU se nerozpadla, rozděluje dotace a rusáci dostanou jako vždy hovno, i sankce zůstávají v platnosti.

1 hlas

penize pro Rusko na poradu dne NEBYLY,ajnstajn.nevymyslejte si,mesuge.rozpad eu taky ne.na poradu dne byla SEKERA,jeji velikost a kdo dostane co.

1 hlas

Vy,němci, jste zhoubou a katastrofou Evropy. Vyvolali jste obě světové války, přičemž v té druhé jste u nás za okupace mezi lety 1939 - 1945 zavraždili přes 300 000 lidí. Německo bylo, je a bude český historický nepřítel. Tím spíše, že nám váš ministr zahraničí už zase vyhrožuje tresty a sankcemi, pokud nepřijmeme migrující muslimy. Ty muslimy, které pozvala ta vaše tučná kravka.

5 hlasů

Už jsi,ty ruský debile, koupil učebnici zeměpisu abys pochopil kde je Německo a kde Česko?
Tady jsi na českém diskusním fóru, vypatlanče.

0 hlasů

vy jste na Ceskem foru taky,a jako semita zid,mate se podle vasi ucebnice zemepisu dohadovat na foru haareca.nebo jpost,ynet,nicht war?/jidish lingo/.cha,cha,cha!salom.

0 hlasů

doufám,že víte,že ten pokřivenej slovák podepsal dlužní úpis,budeme potporovat vyspělé,ale těsně před bankrotem jižní země,ač máne 1/3 platy a důchody oproti nim,za jejich dluhy plně ručíme,dále podepsal zákon s názvem," právní stát",to znamená plnou podřízenost nikým nevolených komisařů eu,jinak dotace nebudou,ale dluh v plné výši musíme uhradit a jak prohlásil na doporučení socanů,lidovců,top 09,starostů,nehlasovali ods,klaus mlatší,proti bylo jenom spd okamura,pamatujte při volbách

2 hlasy

souhlas az na to,ze to neni slovak.neurazejte nase sousedy!je to semita zid ze zakarpatske okrajiny a puvodem afro-aziat.jako fsechni semiti.

0 hlasů

Fond obnovy musí zajistit stejnou životní úroveň Italů a Španělů jako před virovou epidemií. V opačném případě hrozí jejich exit z EU a to paní Merkel a pan Macron nemohou připustit. Vzhledem k tomu, že dluhy uvedených států jsou nesplatitelné, zaplatí to i náš stát přesto, že reálné příjmy jejich obyvatel jsou třikrát vyšší než v ČR.

3 hlasy

Důležité není to, že jsou dluhy nesplatitelné, ale že jsou spláceny německým bankám. To že je za ty dlužníky splácíme i my je pro kuhe Angelu lhostejné. Jen když to jde do náckobanky.

0 hlasů

A jsme v p.r.d.e.l.i. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to stejná tragédie, jako když Prahu v třicátém devátém obsadili skopčáci a pražáci je vítali. To zase bude tunelů, odkláněček a hrabání pod sebe. Už se na to šmejdi klepou.

4 hlasy

nevoblbujte,ajnstajn.v praze adu vitali sudetaci a zidaci,a ti nejsou ani prazaci,Cesi,Slovane,evropane nebo i indoevropane.tak jako dnes-je bures nebo i zeman prazak?nejni.bures je semita zid ze zakarpatske okrajiny,lhar,zlodej a udavac jako jidas,co hrabe pro sebe." kabinet " plny afro-aziatu.ani kalousek neni prazak.stejne tak hamacek.no tak,mesugene.

0 hlasů

MOHL BY POLITICKÝ ISLÁM V EU ZVÍTĚZIT?

Mohl. Protože proti němu nikdo, vyjma Rakouska, nic nepodniká. „Politický islám nemá v Rakousku místo,“ oznámil kancléř Kurz již v roce 2018 (1). O dva roky později, rakouská ministryně pro integraci imigrantů, Suzanne Raabová, představila zřízení nové instituce tj. “Dokumentačního místa pro Politický islám”, a s pohrdáním k jakékoliv falešné politické korektnosti dodala, že „politický islám je jedem pro společenské soužití“. (2)


K názorům Rakouska se velmi opatrně a spíše tiše přidávají někteří činovníci ze států V4 (Polsko, Česká republika, Slovensko a Maďarsko), protože neslučitelnost politického islámu s demokracií a se skutečnými evropskými hodnotami je zřejmá. Z neúspěšných pokusů o modernizaci islámských zemí totiž vznikl politický islám, který proměňuje původní islám z náboženství, kultury a práva v politickou ideologii. Je nutné si uvědomit, že je islámské právo rigidní, a není otevřené změnám a modernizaci, protože to by v ortodoxním pojetí znamenalo odvrhnout příkazy dané samotným bohem, zde tedy Alláhem. Je ale snad i laikovi pochopitelné, že právo ze 7. století našeho letopočtu není vhodné pro svět 21. století. (3)

Směrem od Rozvadova na západ vidíme, že Francie provádí vůči politickému islámu naprostou kapitulační politiku ( 4) a Německo se stalo největším spojencem Turecka, kde se politický islám stal základem ideologického směřování vlády. Co se děje dnes v Londýně, kde horlivý starosta Londýna využívá i hnutí BLM k likvidaci britských dějin vidíme v přímém přenosu. A nejen tam. Ostatně muslimští starostové ovládají mnohá britská města. A mešity s nimi rostou jako houby po dešti: Londýn, Woking, Manchester, Sheffield, Birmingham, Liverpool (5). To by samo o sobě nebylo nic proti ničemu, ale proč je všude slyšet, že komunita z mešit nebude respektovat platné britské, (francouzské, německé = dosadit lze jakékoliv evropské) právo.

Ale od evropských politiků slyšíme ohlušující mlčení. Jako kdyby zjevné nepřátelství politického islámu (nikoliv běžných muslimů, prosím nezaměňovat!) nebylo nebezpečím, jako kdyby neohrožovalo samou podstatu evropské civilizace i mnoha muslimů samotných. Skoro to vypadá, jako když jsou západní politici na výplatní pásce nějakých extrémních donátorů.

O takové rodině Clintonových se to v souvislosti s útokem na Srbsko už psalo. Deset miliónů dolarů na účtě jejich nadace zaslané od Saudské Arábie mohlo mít s bombardování Bělehradu souvislost. Nikdo ale důkaz nepředložil, stejně tak nikdo neprokáže, že kapitulantská a poraženecká politika elit západní části EU je zapříčiněna cizími penězi. Jenomže to tak ale z venku vypadá. A když někdo vypadá jako kachna, chodí jako kachna a kejhá jako kachna, tak to asi bude kachna.

Extrémisté reprezentující radikální islám jsou taktičtí. Jim stačí, až se západní civilizace samým sebeobviňováním zhroutí sama. Její destrukce, a to i ekonomická, má v posledním desetiletí mimořádně rychlý průběh a je to už viditelné. To vše je dnes drtivé většině veřejnosti již známé, ale je podivné, jak se nikdo neptá: A co s tím?

Že se neptají západní politici je nabíledni. Ti se starají jen o sebe, ale že se neptají občané, proč se jejich ochrana stala bezpředmětná a jejich peníze se používají na jejich vlastní destrukci je podivné. Není nikdo, vyjma rakouských politiků, kdo by nejenže nebezpečí politického islámu vnímal, ale také proti němu postavil účinnou hráz.

Ta zbabělost, to pohrdání vlastními občany velmi připomíná předválečné roky minulého století. Až z toho mrazí. Při současném vývoji ve Spojených státech nelze očekávat od NATO žádnou pomoc a pravděpodobný nový prezident Joe Biden, obdobně jak činil Clinton, bude spíše než ochranu členů NATO preferovat spojenectví s politickým islámem. Když se tedy ozývají hlasy, že porážka současného prezidenta USA Donalda Trumpa bude znamenat konec západní civilizace, tak to není až tak přehnané. (6) A to Donald Trump není žádný politický zázrak.

Mezi českými občany se už říká, že ten Putin bude Evropě ještě dobrý. (Pozn. Vladimir Putin, současný prezident Ruské federace) . Ať už je Putin totiž jakýkoliv, politický islám si v Rusku nepěstuje a jeho příznivce nechrání. Ale že by Ruská federace šla jen tak bránit tuto Evropskou unii lze s úspěchem pochybovat. O to větší je riziko vývoje v Evropě. Je proto čas hledat politiky, kteří nepřijímají prolhanou politickou korektnost a začnou vymezovat mantinely pro naše další přežití. A to všemi politickými a technickými prostředky.

https://pravyprostor.cz/mohl-by-politicky-islam-v-eu-zvitezit/

CZEXIT

6 hlasů

kde je mozne si vas precist jinde,az to tady zavrou?

1 hlas

Ahoj, pojdte na pravyprostor.cz.
Tam jsou v celku normalni lide a vetsinou normalni clanky... Jinak se mejte fajn, vy jste jeden z tech tady, ktery ma dobry prehled.

0 hlasů

To je neskutečné. Evropská unie nám de facto chce zabránit v naší potravinové soběstačnosti. Další důvod, proč vystoupit z EU!

https://www.euportal.cz/Articles/42884-to-je-neskutecne-evropska-unie-nam-de-facto-chce-zabranit-v-nasi-potravinove-sobestacnosti-dalsi-duvod-proc-vystoupit-z-eu-.aspx
------
Francie se rozpadá – Premiér vyhlašuje zákon proti islamistickému separatizmu!

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/islamsky-stat/francie-se-rozpada-premier-vyhlasuje-zakon-proti-islamistickemu-separatizmu/
------
Šokující VIDEO: Přítel se snaží chránit svou partnerku, když jsou napadeny skupinkou černých žen na letišti. Zaměstnanci letiště nedělali nic!

https://ceskoaktualne.cz/2020/07/kontroverzni-zpravy/sokujici-video-pritel-se-snazi-chranit-svou-partnerku-kdyz-jsou-napadeny-skupinkou-cernych-zen-na-letisti-zamestnanci-letiste-nedelali-nic/
------
Institut Billa Gatese: Co nejrychleji povolte masové přistěhovalectví muslimů a Afričanů do ČR

https://www.eurabia.cz/Articles/44247-institut-billa-gatese-co-nejrychleji-povolte-masove-pristehovalectvi-muslimu-a-africanu-do-cr.aspx

CZEXIT

2 hlasy

Doufám, že jim tam Babiš neslíbil, že přijmeme tisíce migrujících muslimů, které nám chce Evropská unie za každou cenu nacpat. Skopčácký ministr zahraničí H.Maas dokonce vyhrožoval, že ČR k přijetí muslimů "přinutí."

5 hlasů

Dobře že je dohoda je k oživení evropského průmyslu. Náš export potřebuje objednávky. Pokud jde o nás, Babiš to musí vydávat za svůj úspěch ať by to dopadlo jakkoliv.

0 hlasů

ÉŮ=katastrofa do roka a dne.

4 hlasy

EU není Wolf Maxmilián Lamingen z Albenreuthu. 🙄

0 hlasů

To tedy není. Na zrůdnost Evropského Svazu jen tak nějaký Lamingen nemá.

2 hlasy

jak jsem psal již dříve,babiš nás prodá za dotace,podpořili ho piráti,křestani,top 09,starostové a díky prodejným
politickým děvkám nás zadluží a znemožní nám odchod z eu,my máme ručit
za nevratnou půjčku vyspělým jižním státům ,které jsou před bankrotem,ač
máme 1/3 platy a důchody,komači byli proti nim břídilové

2 hlasy

Od kdy pirati podporuji Buresa aby dostal vic neopravnenych dotaci :)))

Naopak s buresem neustale kolaboruje zradna SPD

0 hlasů

Někdo ten Italský a Španělský nepodmíněný příjem musí zaplatit.

4 hlasy

HIstorické bude, až si Evropa osvojí
racionální kooperativní spolupráci a strategie pro další vývoj. Jde nyní především o systém věcných řešení v jednotlivých zemích k revitalizaci ekonomiky, a ne o apriorní masívní výdaje a skupinové zadlužování.

0 hlasů

Uz chybi jen placani se po zadech a pusinkovani mezi EU bolseviky, jak to cele bravurne zvladli. czEXITeuNATOnow

5 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Sedmička pro ženy

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov News

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.