Lékaři bez hranice
Loď s migranty může zakotvit na italském ostrově

14.09.2019 11:17

Humanitární loď Ocean Viking s více než 80 migranty na palubě smí zakotvit na italském ostrově Lampedusa. Podle agentury AFP to dnes oznámila organizace SOS Méditerranée, která plavidlo provozuje spolu s Lékaři bez hranic (MSF).

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Elliott Houser (4 hlasy) 14.09.2019 14:11

  Švédský rapper nigerijského původu Jesse Ekene Nweke...

 • Golda Vanishová (3 hlasy) 14.09.2019 14:15

  „Prolínáním národů vznikla Evropa, smíšením ras Amerika... Stalo se...

 • bohumil pávek (3 hlasy) 14.09.2019 12:21

  a taliáni prosazujípřerozdělování imigrantů a sobotkova vláda s...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 15.09.2019 07:53

  NIGERIJSKÝ MIGRANT, DNES ŠVÉDSKÝ RAPER, VYZÝVÁ K ZABÍJENÍ BĚLOCHŮ ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

NIGERIJSKÝ MIGRANT, DNES ŠVÉDSKÝ RAPER, VYZÝVÁ K ZABÍJENÍ BĚLOCHŮ

V Nigérii narozený “umělec” Jesse Ekenäs Nweke Conable vyzval své fanoušky, aby “stříleli bílé” a pokračoval: “Vezměte je jako otroky a zacházejte s nimi ještě hůř.”


Podle zpravodajství Samhällsnytt byly tyto komentáře uvedené v diskuzi uzavřené instagramové skupiny Barasvarta ( “jen černí “). Takzvaně do společnosti integrovaný jedinec pokračuje: “Černí se stanou číslo jedna a bílé ovládnou. Vezmeme si jejich ku.rvy a peníze. Abych byl upřímný, budeme nejlepší rasou všech dob. Jsme afričtí bojovníci a nemohou se s námi srovnávat. Toto je teprve začátek. Černá síla. “

Rukou naznačující tvar zbraně Conable říká: “Pokud o vás něco vypráví běloch či běloška, ​​zastřelte je! Pokud mluví o vaší rodině, zastřelte je! ” Zdá se, že raper je nad zákonem o rasové nesnášenlivosti a mimo zájem všech evropských pseudohumanistů a aktivistů, když činí násilné hrozby vůči bílé rase a tvrdí:” Nemůžeš být rasista, když nejsi bílý.”

Poté, co média informovala o těchto nebezpečných komentářích, bývalý migrant oznámil, že “odstraní práskače,” který mu ukradl materiál se zmíněnými prohlášeními. Conable, který emigroval do Švédska v roce 2008 a dnes už má řádně občanství, má na YouTube spolu 280 tisíc odběratelů. Hrozba však není ojedinělým hlasem. Další francouzský raper vydal píseň, v níž zpívá “je.bu Francii, spálím Francii,” když se v klipu nachází přiškrcena bílá žena, symbolizující zemi galského kohouta.

https://pravyprostor.cz/nigerijsky-migrant-dnes-svedsky-raper-vyzyva-k-zabijeni-belochu/

1 hlas

Dobrý krok k drtivému Salviniho vítězství v příštích italských volbách.

0 hlasů


„Prolínáním národů vznikla Evropa, smíšením ras Amerika... Stalo se však dobře? Je to pro štěstí, že nad rozličnými kulturami prosadila se ta jedna? Dneska se zřizují útočiště pro zbytky mizejícího života rostlinného i živočišného s nadějí, že budou zachráněny pro další rozbíhavý vývoj. Proč lidská skupina nesmí žít jinak? ‚Smíšením národů a ras ke šťastnému jednotnému lidstvu!‘ zvolá demagog. I kdyby nás globální smíšení lidí mělo jednou uchránit před válkou mezi bílými, žlutými, černými, nezahyneme daleko dříve ve válce za moc a pohodlí tlustých, líných a blbých?“ A Vaculík pokračoval: „Turci spokojení v Německu – jak prospívají tureckému hospodářství? Alžířané ve Francii – kdy uvedou Alžír do poměrů, v jakých se jim líbí? Černoši v Anglii – nezkazí její řád dřív, než se surové africké režimy zlepší? Nenechme si namluvit od nevinných sciencefixlerů, že unifikované lidstvo, v němž musely napřed být vyhubeny odlišnosti, bude mít větší pochopení pro život jiných světů“. „To jsou slova stará šestatřicet let a mám za to, že by se měla tesat, protože Vaculík reflektoval situaci velice jasnozřivě a velice nadčasově.

3 hlasy

Švédský rapper nigerijského původu Jesse Ekene Nweke Conable vyzývák zabíjení bělochů, v lepším případě by prý měli skončit jen jako otroci černochů… švédský tenisový svaz mezitím kvůli domácím muslimům oficiálně konstatuje, že není s to zajistit bezpečnost izraelského týmu před nadcházejícím utkáním Davis Cupu v Bastadu a přesouvá mač do Stockholmu, kde ho prý asi uchrání spíš…

4 hlasy

a taliáni prosazujípřerozdělování imigrantů a sobotkova vláda s babišem potají odsouhlasili sociální dávky na migranta 21 000 čistého a vše ostatní za dara,kolik berou naši důchodci?

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.